رژیم غذایی در 7 روز 7 کیلو کم کنیم  

رژیم غذایی

 

رژیم غذایی منهای 6-7 کیلو در 7 روز (موز ، شیر ، گوشت گاو ، مرغ ، سبزیجات ، میوه ها)

رژیم غذایی در 7 روز (منهای 6-7 کیلو)رژیم غذایی 7 روزه بسیار ساده و همچنین بسیار موثر است و به شما اجازه می دهد فقط در عرض یک هفته 6-7 کیلو وزن کم کنید. خوردن غذای گروه خاصی ضروری است ، به استثنای سایر غذاها ، همچنین نمک ، شکر ، چربی ها و ادویه ها. پیشنهاد می شود روزانه 2 لیتر آب معدنی ساکن بنوشید . مزیت اصلی این رژیم غذایی این است که هیچ محدودیتی در اندازه و تعداد وعده های غذایی وجود ندارد.

 

اما به یاد داشته باشید ، این رژیم غذایی کوتاه مدت است ، وعده غذایی مادام العمر نیست. بعد از رژیم غذایی ، باید رژیم غذایی خود را به نفع غذاهای درست و کم چرب اصلاح کنید.فقط افراد بسیار چاق با BMI بالای 40 که هرگز در زندگی خود وزن کم نکرده اند ، می توانند 6-7 کیلو وزن کم کنند.

 

نکات مهم رژیم غذایی در 7 روز 6-7 کیلو کم کنیم

نوع رژیم غذایی کم کالری است. شما تا 500 کالری در روز مصرف خواهید کرد. کاهش وزن - تا 6-7 کیلو. دوره درخواست - 7 روز.

رژیم غذایی بسیار ضعیف است اما برای کاهش وزن سریع  مناسب است. اگر بعد از چنین رژیم غذایی ، به سرعت به رژیم غذایی منظم روی بیاورید ، وزن خیلی سریع و حتی با داشتن یک وزن مناسب برمی گردد. بنابراین ، اگر می خواهید نتایج بدست آمده را حفظ کنید ، به تدریج به رژیم غذایی معمول خود برگردید (ترجیحاً تا 3 هفته کشش داشته باشید). با این حال ، چنین رژیم غذایی بیش از هر شش ماه یکبار توصیه نمی شود.

 

 

دستور رژیم غذایی در 7 روز 6-7 کیلو کم کنیم

روز 1

هر نوع میوه ( پرتقال ، سیب ، گلابی و غیره) ، به جز موز .

روز 2

هر نوع سبزیجات (می تواند به شکل سالاد تازه باشد ، قابل جوشاندن است).

روز 3

هر نوع میوه و سبزی غیر از موز .

روز 4

پنج موز و پنج لیوان شیر (می توانید کوکتل درست کنید).

روز 5

100 گرم گوشت آب پز ( گوشت گاو یا مرغ ) ، سبزیجات سبز.

روز 6

100 گرم ماهی آب پز ، سبزیجات سبز.

روز 7

هر روزی که انتخاب کردید تکرار کنید.

 

غذا بهتر است به 4-6 وعده غذایی تقسیم شود و قبل از ساعت 1800 مصرف شود. می توانید از آب مایع بدون گاز ، چای های شیرین نشده ، چای سبز و دم کرده های گیاهی استفاده کنید. اگر به ورزش می پردازید ، باید بارهای برق را کنار بگذارید و یوگا ، کالانتیک یا کشش را انجام دهید. بیشتر در فضای باز قدم بزنید.

 

 

بررسی رژیم غذایی در 7 روز 6-7 کیلو کم کنیم

تأثیر رژیم غذایی 7 روزه شگفت انگیز است. اما رژیم غذایی سخت است ، برای همه مناسب نیست ، بنابراین برای بدتر شدن وضعیت سلامتی آماده باشید. اما فقط کسانی که بیماری های مزمن دارند باید نگران این موضوع باشند. برای بقیه ، رژیم غذایی کاملاً بی خطر است ، بنابراین با اراده خود ذخیره کنید و به شکل ایده آل برسید!

درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید و قبل از شروع چنین رژیم غذایی ، باید با پزشک یا درمانگر خود مشورت کنید.

 

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید