رژیم غذایی لبنیات

health-benefits-kefir-1296x728-feature.jpg

 

رژیم غذایی لبنیات

رژیم غذایی لبنیات (پنیر دلمه ، کفیر ، شیر ، خامه ترش)
درمورد رژیم غذایی لبنیات اختلاف نظر وجود دارد برخی چنین رژیم غذایی را یکی از مفیدترین رژیم غذایی های مونو می دانند ، در حالی که دیگران مطمئن هستند که چنین رژیم غذایی برای بدن خطرناک است. بیایید سعی کنیم این اختلاف را درک کنیم.

 

فوایدرژیم غذایی لبنیات

پنیر دلمه کلسیم بدن ما را تأمین می کند ، که فقط برای تقویت استخوان ها به آن نیاز داریم. همچنین حاوی مقدار زیادی آمینو اسید و ویتامین است.

پنیر دلمه مایعات اضافی بدن را دفع می کند ، کلیه ها و کبد را از سموم پاک می کند. کازئین که در پنیر دلمه نیز یافت می شود ، دارای ارزش غذایی بالایی است و به عنوان جایگزینی برای پروتئین های دریافتی از محصولات گوشتی عمل می کند. یک رژیم غذایی کوتاه مدت لبنیات مخصوصاً برای افرادی که بیماری های دستگاه گوارش و بیماری های قلبی عروقی دارند بسیار مفید تلقی می شود.


 پنیر دلمه یکی از رایج ترین محصولات غذایی است ، و اساس بسیاری از روش های کاهش وزن است.

بنابراین ، ما فهمیدیم که یک رژیم غذایی لبنیات مفید است!

 

نکته مهم رژیم غذایی لبنیات

با کمک یک رژیم غذایی لبنیات می توانید روزانه تا 0.7 کیلوگرم وزن کم کنید.

مونو رژیم غذایی لبنیات بسیار مغذی و راضی کننده است ، به راحتی تحمل می شود ، بنابراین در طول چنین رژیم غذایی احساس گرسنگی نخواهید کرد. یک روز قبل از شروع رژیم غذایی ، باید گوشت و غذاهای چرب ، الکل را از رژیم غذایی خود حذف کنید ، و مقدار زیادی سبزیجات و میوه ها بخورید ، چای سبز را به همراه عسل بنوشید (می توانید از شیر استفاده کنید ).

 

و سپس می توانید آزادانه یک رژیم غذایی لبنیات را شروع کنید. پنیر دلمهباید به صورت خام خورده شود ، محتوای چربی آن نباید بیش از 9٪ باشد. مدت زمان رژیم غذایی 1 روز است. فراموش نکنید که باید بیش از 1 بار در هفته از آن استفاده کنید. تمام محصولات مشخص شده در دستور یک رژیم غذایی باید به صورت مساوی توزیع و در طول روز خورده شوند.

 

دستور رژیم غذایی لبنیات

می توانید از هر گزینه (به صلاحدید خود) استفاده کنید.

انواع رژیم غذایی های مونو

500 گرم پنیر دلمه و 400-500 میلی لیتر کفیر کم چرب .
1 لیتر شیر کم چرب و 300 گرم پنیر کوجک .
300 گرم پنیر دلمه ای با 50 گرم خامه ترش و 50 گرم شکر .

 

بررسی رژیم غذایی لبنیات

مونو رژیم غذایی لبنیات اندکی بدن را بیش از حد بار می کند ، بنابراین بهتر است از چنین رژیم غذایی برای افرادی که بیماری های مزمن دارند استفاده نشود. همچنین ، برای زنان باردار و شیرده ، نوجوانان زیر 14 سال مناسب نیست. یک منع مطلق عدم تحمل فردی به پنیر پنیر است.

درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید.بنابراین ، قبل از استفاده از رژیم غذایی لبنیات ، با پزشک یا درمانگر خود مشورت کنید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید