رژیم غذایی لیموناد

لیموناد

 

در از بین اضافه وزن و برای یافتن یک شکل باریک ، رژیم غذایی مونو از اهمیت خاصی برخوردار است.ماهیت رژیم غذایی مونو این است که برای چندین روز کل رژیم غذایی روزانه باید فقط از یک محصول تشکیل شود: به این ترتیب رژیم محبوب کفیر ، رژیم گندم سیاه و رژیم سیب و .... کار می کند.علی رغم محبوبیت فوق العاده ، سادگی و در دسترس بودن انطباق ، یک  رژیم غذایی مونو یا رژیم تک خوری  با هر محصولی جذابیت ها و خطراتی دارد که باید به خاطر سپرد.

اولین و مهمترین مزیت هر رژیم غذایی مونو کاهش سریع وزن در مدت زمان کوتاه است. رژیم مونو بخصوص برای کاهش سریع وزن موثر هستند. بسته به محصول انتخابی ، مدت زمان رژیم مونو رژیم و میزان متابولیسم در بدن ، می توانید در عرض 3 روز تا 4-5 کیلوگرم وزن کم کنید.

 

سادگی استفاده از آنها در رژیم غذایی مونو نیز جلب می کند: نیازی به اختراع غذاهای خاص و صرف وقت برای تهیه آنها نیست ، در حالی که یک محصول کاملاً دلپذیر و حتی مورد علاقه برای وعده غذایی انتخاب می شود.و یک رژیم غذایی به پاکسازی کامل بدن از سموم و مایعات اضافی کمک خواهد کرد.

رژیم غذایی مونو به مدت 1-3 روز یک گزینه عالی برای تخلیه بار اضافی و کاهش وزن است که به حفظ سلامت بدن کمک می کند.

 

رژیم غذایی لیموناد

رژیم غذایی مونو لیموناد (لیمو ، لیموناد)
رژیم غذایی لیموناد مونو در نگاه اول ، ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما رژیم غذایی لیموناد وجود دارد و امروزه بسیار محبوب است. چنین رژیم غذایی توسط خواننده مشهور بیانسه مورد استفاده قرار گرفت (وی توانست ظرف 10 روز از شر 9 کیلوگرم اضافه وزن خلاص شود). ما به شما توصیه می کنیم این رژیم غذایی مونو معجزه آسا را ​​امتحان کنید.

 

 

نکات مهم رژیم غذایی مونو لیموناد

اصل رژیم غذایی لیموناد مصرف نوشیدنی است که دستور آن در زیر ذکر شده است ، به مدت یک تا دو روز و نه بیشتر. رژیم غذایی لیموناد نه تنها یک استراحت گوارشی است ، بلکه یک روش عالی برای بهبود وضعیت سلامتی شما است.

 

دو روز اول ، گوشت ، آرد  را حذف کنید. سعی کنید فقط از سبزیجات و میوه ها استفاده کنید.

در روز سوم - فقط میوه ها (به جز موز ).

روز چهارم و پنجم رژیم غذایی لیموناد است.

پس از چنین رژیم غذایی ، باید به درستی از آن خارج شوید. برای این کار ، طی سه روز آینده (روز ششم تا هشتم) به تدریج شروع به معرفی سبزیجات و میوه ها در رژیم غذایی خود کنید ، گوشت و ماهی فقط در روز نهم قابل خوردن هستند. به یاد داشته باشید که چنین یک رژیم غذایی باید بیش از 1 بار در 2 ماه انجام شود.

 
مدت زمان رژیم غذایی لیموناد 10 روز است. در این مدت چیزی نمی تواند خورده شود ، شما فقط می توانید یک نوشیدنی مخصوص لیموناد (7-12 لیوان در روز) و همچنین آب و چای خالص با افزودن نعناع و مرهم لیمو بنوشید . میزان کالری یک وعده نوشیدنی به سختی بیش از 90 کیلوکالری است. مصرف هر روز صبح مقدار کمی از جوشانده گیاهی توصیه می شود. انجام چنین رژیم غذایی بیش از 1 بار در هر شش ماه یا بیشتر (1 بار در سال) مجاز است. در طی 10 روز ، به خصوص با پاکسازی بدن از سموم ، 7-9 کیلوگرم اضافه وزن از دست می دهید.

 

دستور رژیم غذایی مونو لیموناد

دستور رژیم غذایی مونو لیموناد کاملاً ساده است

برای 250 میلی لیتر آب خالص (ترجیحاً مقطر) به موارد زیر احتیاج دارید

2 قاشق غذاخوری شربت افرا
1/6 قاشق چایخوری فلفل هندی
2 قاشق غذاخوری آب لیمو
تمام این مواد را مخلوط کرده ، لیموناد حاصل را به 5-6 قسمت مساوی تقسیم کرده و در طول روز مصرف کنید.

 

بررسی رژیم غذایی مونو لیموناد

رژیم غذایی لیموناد بررسی مثبت بسیاری دارد ، با این حال ، قبل از شروع این رژیم غذایی ، قطعاً باید با پزشک یا درمانگر خود مشورت کنید. اگر در طول چنین رژیم غذایی علائمی مانند تاری دید ، سرگیجه ، حالت تهوع ، بی علاقگی و از دست دادن شدید انرژی ظاهر شد ، بلافاصله رژیم غذایی را متوقف کنید و به تدریج از آن خارج شوید (روی ماندن در رژیم تاکید نکنید - این می تواند منجر به نتایج فاجعه بار شود).درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید