رژیم غذایی موز

موز

 

رژیم غذایی مونو یا رژیم تک خوری  راهی برای خلاص شدن از وزن اضافی در مدت زمان کوتاه است.

 

رژیم غذایی مونو موز

رژیم غذایی مونو موز (موز ، شیر ، کفیر)
موز یک میوه گرمسیری خوشمزه است که بسیاری از مردم آن را دوست دارند. با وجود این واقعیت که موز به عنوان کالری پرکالری در نظر گرفته می شود ، می تواند به شما کمک کند از شر بافت چربی اضافی خلاص شوید. همچنین با کمک رژیم غذایی موز می توانید بدن را از سموم پاک کنید. روند کاهش وزن ، علی رغم رژیم غذایی ناچیز این رژیم غذایی مونو رژیم غذایی (بدون احساس گرسنگی) بدون مشکل انجام می شود. رژیم غذایی مونو موز باید توسط افرادی که از کم خونی ، بی نظمی قاعدگی ، مشکلات سیستم ادراری ، اسهال و سایر بیماری ها رنج می برند ، دنبال شود.

 

موز بسیار غنی از پتاسیم ، کلسیم ، آهن ، فسفر ، منیزیم ، ید است . موز حاوی مقدار زیادی فیبر و ویتامین ( B1 ، B2 ، B3 ، B6 ، B9 ، C ، E ) است. 100 گرم محصول حاوی 89 کیلو کالری است - این کاملا کافی برای جلوگیری از احساس گرسنگی در طی یک رژیم غذایی مونو است. همچنین ، به عنوان یک پاداش اضافی به این رژیم غذایی مونو ، باعث بهبود وضعیت پوست و عادی سازی متابولیسم می شود.

 

 

نکات مهم رژیم غذایی موز

بنابراین ، نکات مهم رژیم غذایی مونو موز این است که شما باید در طول روز فقط پنج عدد موز تازه بخورید و سه لیوان شیر کم چرب (تا 2.5٪) بنوشید. تمام این محصولات به شش وعده غذایی تقسیم می شوند و قبل از ساعت 1800 مصرف می شوند. اگر ناگهان احساس گرسنگی کاملاً غیر قابل تحمل شد ، به یاد داشته باشید که فقط 3 روز باید تحمل کنید و بدین ترتیب تا 5 کیلوگرم اضافه وزن از دست خواهید داد و به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

 

این نوع رژیم غذایی های مونو برای کسانی که قبلاً انواع مختلفی از رژیم غذایی ها را امتحان کرده اند توصیه می شود ، زیرا برای یک مبتدی چنین رژیم غذایی خیلی سفت و سخت به نظر می رسد (اگر مبتدی هستید ، ابتدا رژیم غذایی کم پیچیدگی را انتخاب کنید).

 

بعد از پایان رژیم غذایی مونو موز ، توصیه نمی شود که به وعده غذای قبل برگردید ، زیرا معده شما آن را دوست نخواهد داشت و ممکن است وزن دوباره برگردد. بنابراین توصیه می شود تا سه روز آینده فقط از سبزیجات و میوه ها استفاده کنید ، غذاهای چرب و سرخ شده ، شیرینی و الکل را کاملا کنار بگذارید. فراموش نکنید که چنین یک رژیم غذایی باید بیش از 1 بار در ماه انجام شود.

 

دستور غذای مونو موز

رژیم غذایی مونو موز گزینه های مختلفی برای رژیم غذایی موز وجود دارد ، اما رایج ترین آنها رژیم غذایی 3 روزه مونو است. مصرف غذا هر 2 ساعت یکبار ضروری است. در پایان ، اگر گرسنه هستید ، می توانید یک لیوان کفیر اضافی بنوشید. شما می توانید سهمیه روزانه را به صورت زیر توزیع کنید (می توانید زمان خود را تنظیم کنید)

ساعت 9 - موز

ساعت11 - شیر

ساعت 13 - موز

ساعت 15 - شیر

ساعت 17 موز

ساعت 19 - شیر

ساعت100 - کفیر

چای سبز شیرین نشده و آب معدنی ساکن را می توان به مقدار نامحدود از رژیم غذایی مایع اضافه کرد .

 

بررسی رژیم غذایی مونو موز

رژیم غذایی Banana Mono بررسی مثبت زیادی دارد. مزیت اصلی تخلیه سیستم گوارش و خلاص شدن از وزن اضافی است. با این حال ، چنین رژیم غذایی هایی نیز موارد منع مصرفی دارد. برای مبتلایان به دیابت ، ترومبوفلبیت ، نفخ ، افزایش لخته شدن خون مناسب نیست. چنین رژیم غذایی در صورت تشدید بیماری های مزمن منع مصرف ندارد.درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید.بنابراین ، قبل از شروع رژیم غذایی ، باید با پزشک خود مشورت کنید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید