رژیم غذایی مونو آناناس

 آناناس

 

اگر لازم است در مدت زمان کوتاهی به معنای واقعی کلمه چند کیلو از وزن خود را کم کنید ، رژیم غذایی مونو یا رژیم تک خوری  راهی برای ادامه کار است. رژیم غذایی مونو برای مدت کوتاهی به طول می انجامد ، اما نتایج بسیار خوبی دارد. درست است ، عیب آن این است که بسیار یکنواخت است و غنی از مواد معدنی و ویتامین ها نیست.

 

رژیم غذایی آناناس

رژیم غذایی مونو آناناس (آناناس ، ماست ، میگو ، خیار)
هر شخصی که می خواهد لاغر شود ، می خواهد چنین رژیم غذایی جادویی را پیدا کند که بدون هیچ تلاش اضافی خود را از وزن اضافه نجات دهد ، و شما می توانید هر چیزی را که می خواهید بخورید و ورزش نکنید. به نظر می رسد که چنین درمان جادویی وجود دارد - این یک رژیم غذایی آناناس است ، برای شکل بسیار خوشمزه و سالم است.

امروزه بسیاری از داروهای کاهش وزن بر اساس عصاره آناناس وجود دارد . این میوه گرمسیری حاوی مولکول های پروتئینی (آنزیم ها) است که متابولیسم بدن را تسریع می کند. با مصرف آناناس در رژیم غذایی ، غذایی که می خورید سریعتر و با کارآیی بیشتری هضم می شود.

 
بنابراین ، طبق توصیه متخصصان تغذیه ، قبل از خوردن گوشت با یک ظرف فرعی ، باید 1 لیوان آب آناناس تازه فشرده بنوشید ، که به نوبه خود ، چرب ترین گوشت به هضم سریع آن کمک می کند. کالری آناناس بسیار کمی است (فقط 49 کیلو کالری در هر 100 گرم میوه).

علاوه بر این ، آناناس متابولیسم را عادی می کند ، آب اضافی بدن را دفع می کند ، توصیه می شود آن را به طور منظم بخورید ، و حتی بهتر از آن ، روزانه یک لیوان آب آناناس تازه بنوشید .

 

نکات مهم رژیم غذایی تک آناناس

رژیم غذایی آناناس به این دلیل است که شما باید روزانه 2 کیلوگرم آناناس بخورید و از این میوه عجیب و غریب 1 لیتر آب تازه فشرده بنوشید. همه اینها باید به 4-5 پذیرایی تقسیم شود. مدت زمان چنین رژیم غذایی مونو 4 روز است. کاهش وزن - تا 4 کیلوگرم. علاوه بر آب آناناس ، شما باید آب معدنی خالص بدون گاز ، چای های گیاهی ، چای سبز بنوشید . نمک ، شکر ، الکل ، محصولات آرد کاملاً منع مصرف دارند. رژیم غذایی بسیار موثر است ، اما به منظور تثبیت اثرات مفید آناناس پس از رژیم غذایی ، باید حداقل یک بار در روز یک برش آناناس بخورید.- خوشمزه و بسیار سالم است. توصیه می شود چنین رژیم غذایی را ماهانه یک بار انجام دهید.

 

دستور رژیم غذایی مونو آناناس

دستور رژیم غذایی مونو ، طراحی شده برای 4 روز.

منوی روزهای اول و سوم یکسان است 2 کیلوگرم آناناس و 1 لیتر آب آناناس را به 5 وعده تقسیم کرده و در طول روز مصرف کنید. حداقل 1.5 لیتر مایعات ( آب معدنی ، جوشانده گل رز ، چای سبز و بدون شکر ) بنوشید .

منو برای روز دوم و چهارم

صبحانه 2 لیوان آب آناناس و 150 گرم ماست کم چرب .
ناهار سالاد 100 گرم آناناس ، 100 گرم میگوی آب پز ، یک عدد خیار ، گیاهان دارویی ( شوید ، جعفری ، کرفس ) ، با روغن زیتون چاشنی .
شام 150-200 گرم سینه مرغ آب پز ، 2 گوجه فرنگی ، 200-250 گرم آناناس .
در مورد آب فراموش نکنید (شما باید حدود دو لیتر مایع بنوشید)!

 

بررسی رژیم غذایی آناناس

رژیم غذایی آناناس عملا منع مصرف ندارد ، با این حال ، به یاد داشته باشید ، قبل از رژیم غذایی گرفتن ، باید یک قانون مهم را بخاطر بسپارید - اگر فرآیندهای دردناکی در بدن وجود دارد ، بهتر است رژیم غذایی را به تعویق بیندازید. علاوه بر این ، باید در نظر داشت که یک رژیم غذایی سخت را نمی توان بیش از چهار روز رعایت کرد ، و خروج از رژیم غذایی باید نرم و تدریجی باشد ، شما نمی توانید بلافاصله  به وعده های سابق خود بر گردید. درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید. قبل از شروع رژیم غذایی آناناس مونو با پزشک خود مشورت کنید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید