رژیم غذایی مونو زردآلو

در

رژیم غذایی زردآلو

 

اگر لازم است در مدت زمان کوتاهی به معنای واقعی کلمه چند کیلوگرم از وزن خود را کم کنید ، رژیم غذایی مونو یا رژیم تک خوری  راهی برای ادامه کار است. رژیم غذایی مونو برای مدت کوتاهی به طول می انجامد ، اما نتایج بسیار خوبی دارد. درست است ، عیب آن این است که بسیار یکنواخت است و غنی از مواد معدنی و ویتامین ها نیست.

 

رژیم غذایی مونو زردآلو

رژیم غذایی زردآلو (زردآلو ، زردآلو خشک ، آب)
رژیم غذایی مونو زردآلو خیلی اوقات ، بعد از روزهای طولانی زمستان ، آرزو داریم که تا بهار و تابستان چند کیلوگرم وزن کم کنیم تا با آرامش از تعطیلات خود در جایی در کشورهای گرم در ساحل لذت ببریم. به نظر می رسد رژیم غذایی های غذایی زیادی وجود دارد که می تواند به شما در کاهش وزن و بهبود خلق و خوی شما در مدت زمان کوتاه کمک کند. برای همه این پارامترها ، رژیم غذایی زردآلو بسیار مناسب است.

 

زردآلو میوه ای گرمادوست است که به طور عمده در دامنه کوه ها و کوه های قفقاز ، در ارمنستان ، اوکراین و سایر کشورهای گرم و جنوبی رشد می کند. و مردم قفقاز نه تنها میوه و دانه آبدار بلکه همچنین از درخت که چوب سازهای موسیقی از آن ساخته می شود ، قدردانی می کنند.

 

100 گرم زردآلو حاوی حدود 40-50 کیلوکالری است. میوه های این میوه شیرین حاوی مقدار زیادی شکر ، اینولین ، دکسترین ، فیبر ، نشاسته ، پکتین ، ویتامین های B1 و B2 ، نمک های پتاسیم ، نقره ، اسیدهای آلی ، فسفر ، منیزیم ، کلسیم ، گوگرد ، ید ، سیلیسیم ، کاروتن ، آسکوربیک است. اسید ، اسیدهای آمینه ، آهن و سایر عناصر کمیاب. همچنین ، ترکیب زردآلو حاوی اسیدهای آلی مفید مانندسیتریک ، مالیک ، تارتارک و مقدار کمی اسید سالیسیلیک.

 

نکات مهم رژیم غذایی مونو زردآلو

نکات مهم رژیم رژیم تک خوری زردآلو استفاده روزانه از زردآلو یا زردآلو خشک است . مدت زمان رژیم غذایی مونو 3-5 روز است و کاهش وزن حداقل 2-3 کیلوگرم است. منوی روزانه باید شامل حدود 1 کیلوگرم زردآلو یا 0.5 کیلوگرم زردآلو و 0.3 کیلوگرم زردآلو خشک باشد (بیش از حد مجاز غذا نخورید ، در غیر این صورت روده ها ممکن است چنین بار را تحمل نکنند). میوه ها به 5-6 وعده غذایی تقسیم می شوند. از فهرست مایع ، باید از آب زردآلو تازه فشرده شده با آب یا آب سیب ، آب معدنی ثابت استفاده کنید، چای گیاهی رژیم غذایی مونو زردآلو یک گزینه عالی برای دوستداران شیرین خواهد بود. علاوه بر این ، مقدار کافی ویتامین A و C دریافت خواهید کرد که باعث تقویت استخوان ها و بینایی می شود.

 

 

منوی رژیم غذایی زردآلو ، طراحی شده برای 3 روز

1 کیلوگرم زردآلو تازه را به 5-6 وعده تقسیم کرده و در طول روز مصرف کنید. همچنین لازم است کمپوت زردآلو خشک (1 لیوان زردآلو خشک به ازای هر 3 لیتر آب ، قند اضافه نکنید) بپزید و در طول روز بنوشید. رژیم غذایی تک زردآلو باید بیش از 1 بار در 2-3 ماه انجام شود.

 

بررسی رژیم غذایی زردآلو

رژیم غذایی مونو زردآلو بسیار موثر است ، مشكلات مربوط به گرسنگی را برای شما ایجاد نمی كند (یعنی در طول رژیم غذایی احساس گرسنگی نخواهید كرد).  درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید.چنین رژیم غذایی برای افرادی که از دیابت شیرین ، انسداد روده ، چاقی و بیماری های معده (ورم معده ، زخم) رنج می برند ، منع مصرف دارد. قبل از شروع رژیم غذایی زردآلو ، با متخصص بهداشت یا متخصص تغذیه مشورت کنید.

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

رژیم غذایی سیب زمینی در 7 روز 6 کیلو وزن کم کنیم

در

 full-frame-shot-of-raw-potatoes-royalty-free-image-1590675811.jpg

 

 

سیب زمینی رایج ترین سبزیجات مورد استفاده در رژیم غذایی بسیاری از افراد است. در بسیاری از ظروف گنجانده شده است. مثلا سیب زمینی های خوشمزه ، معطر ، خرده و بخارپز در روغن ... یا با خامه ترش ... این خوشمزه است !!!

 

رژیم غذایی سیب زمینی

رژیم غذایی سیب زمینی در 3 ، 5 ، 7 روز (و بیشتر تخم مرغ ، پیاز ، جعفری ، شوید)

رژیم غذایی سیب زمینی می تواند تا 6 کیلو وزن کم کند.به اصطلاح "رژیم غذایی سیب زمینی" وجود دارد که می توانید با آن پوند اضافی کم کنیم. یک نظر وجود دارد که سیب زمینی چاق می کند. اما متخصصان تغذیه ثابت کرده اند که نشاسته موجود در سیب زمینی به سرعت به قندهای ساده تجزیه می شود ، سبزیجات کاملاً جذب بدن ما می شوند. در 100 گرم سیب زمینی فقط 70 کیلو کالری دارد. اضافه وزن ممکن است به دلیل این واقعیت ظاهر شود که سیب زمینی هایی که به طور معمول با کره ، گوشت چرب ، سس های مختلف می خوریم باعث چاقی می شود.

 

با این حال ، یک رژیم غذایی ویژه سیب زمینی به شما امکان کاهش وزن و عادی سازی متابولیسم را می دهد. نکته اصلی تهیه صحیح ظروف سیب زمینی و استفاده از آنها به گونه ای است که فواید بسیار زیادی برای بدن شما به همراه داشته باشد.

 

 •  

 

رژیم غذایی سیب زمینی در 3 ، 5 ، 7 روز

"رژیم غذایی سیب زمینی" برای کسانی که می خواهند سریع لاغر شوند مناسب است. نکات اصلی رژیم غذایی خوردن غذاهای کم کالری همراه با سیب زمینی بدون نمک ، چربی و ادویه است. اگر این مناسب شماست ، پس به سراغ یک چهره زیبا بروید! در چنین رژیم غذایی می توانید 2 تا 6 کیلو وزن کم کنیم. اما به یاد داشته باشید که باید از چنین رژیم غذایی بیش از شش ماه یک بار استفاده کنید.

 

رژیم غذایی سیب زمینی یکی از ارزان ترین و در عین حال رژیم غذایی های موجود است ( سیب زمینی را می توانید در هر فروشگاهی خریداری کنید).

 

 

دستور رژیم غذایی سیب زمینی در 3 ، 5 ، 7 روز

انواع مختلفی از "رژیم غذایی سیب زمینی" وجود دارد.

 

 

 

رژیم غذایی سیب زمینی در 3 روز

به لطف چنین رژیم غذایی ، فقط در مدت سه روز می توانید 2 کیلو وزن کم کنیم.سیب زمینی پخته شده بسیار سالم است.

صبحانه 1 لیوان شیر (5/1 درصد).

ناهار 300 گرم پوره سیب زمینی پخته شده در آب .

شام سالاد 250 گرم سیب زمینی آب پز ، 1 قاشق چایخوری روغن آفتابگردان ، 1/2 سیب و فلفل سیاه برای طعم و مزه.

و چنین دستوری در سه روز. می توانید به مقدار نامحدود ( آب معدنی ، چای های گیاهی ، چای سبز ) بنوشید .

 

 

رژیم غذایی سیب زمینی در 5 روز

نوع بعدی رژیم غذایی ، که با آن تا 600 گرم از دست می دهید. یک روز یک رژیم غذایی سیب زمینی در 5 روز است. اما رعایت چنین رژیم غذایی بیش از پنج روز توصیه نمی شود.

 

روزانه حدود 2 کیلو سیب زمینی آب پز بخورید که به 5-6 وعده تقسیم می شود. اگر سیب زمینی آب پز را دوست ندارید ، می توانید آن را در فر بپزید. 2 وعده اول را بدون چاشنی ، روغن و نمک بخورید ، در حالی که در غذاهای دیگر می توانید کمی نمک ، روغن نباتی یا آب لیمو اضافه کنید . لزوماً مایع تر است. اگر گرسنگی غیر قابل تحمل است ، می توانید روزانه 2 تخم مرغ آب پز و یک برش نان چاودار بخورید .

 

 

 

رژیم غذایی سیب زمینی در 7 روز

در این روش از دست دادن وزن ، باید روزانه حدود 7-8 سیب زمینی بخورید ، آنها را به 5-6 وعده تقسیم کنید و بدون نمک بخورید . در صورت تمایل می توانید سیب زمینی ها را با جعفری ، پیاز سبز ، شوید و سبزیجات دیگر میل کنید . و مقدار زیادی آب ! روزانه تا 2 لیتر مایع بنوشید.

 

 

 

بررسی رژیم غذایی سیب زمینی در 3 ، 5 ، 7 روز

سیب زمینی حاوی اسیدهای آمینه ، پروتئین ، کربوهیدرات زیادی است که به عنوان منبع عالی انرژی شناخته شده اند. این ویتامین همچنین حاوی ویتامین C است که برای سیستم ایمنی بدن ما ، پکتین ها بسیار مفید است ، که به پاکسازی بدن از مواد مضر کمک می کند و عملکرد دستگاه گوارش را عادی می کند. و اگر عاشق سیب زمینی پخته هستید ، بدانید که آنها به اندازه کافی پتاسیم دارند که به جلوگیری از بیماری های قلبی عروقی کمک می کند. سیب زمینی حاوی ویتامین های H ، B1 ، B2 ، B5 ، B6 ، PP و کاروتن است که بینایی را بهبود می بخشد.

 

این نوع رژیم غذایی ها تقریباً برای همه مناسب است ، اما اگر از دیابت یا بیماری های مزمن رنج می برید نباید از رژیم غذایی های غذایی استفاده کنید. بنابراین ، درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید و حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

 

سیب زمینی

 

 

رژیم غذایی مونو سیب زمینی

رژیم غذایی مونو یا رژیم تک خوری به شما اجازه می دهد تا روزانه 1 کیلوگرم وزن کم کنید. با مدت زمان معمول 1 هفته ، تأثیر این روش کاهش وزن منهای 7 کیلوگرم خواهد بود

 رژیم غذایی مونو سیب زمینی (سیب زمینی ، تخم مرغ ، کفیر ، شیر)
سیب زمینی رایج ترین محصول در سفره ماست. هیچ کس وجود ندارد که این سبزی فوق العاده را دوست نداشته باشد. جملات فیلم "دختران" را بخاطر بسپارید - "شما می توانید از سیب زمینی سرخ کرده ، پنکیک سیب زمینی ، پای سیب زمینی با گوشت ، پای با سیب زمینی و ... درست کنید." سیب زمینی دارای خواص غذایی بی نظیری است ، و همچنین به عنوان یک عامل پیشگیری کننده در برابر طیف گسترده ای از بیماری ها ، عادی سازی و ثبات فرآیندهای متابولیک ، زیبایی و سلامتی عالی به شما می بخشد.

 

 

نکات مهم رژیم غذایی مونو سیب زمینی

متخصصان تغذیه یک رژیم غذایی تک سیب زمینی ویژه تهیه کرده اند. نکات مهم رژیم غذایی مونو سیب زمینی این است که سیب زمینی کالری پر کالری نیست ، زیرا 100 گرم یک سبزی فقط 80 کیلو کالری دارد. ویتامین C که در سیب زمینی وجود دارد به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند و مقدار زیادی پتاسیم اثر مفیدی بر عضله قلب دارد. سیب زمینی همچنین حاوی پروتئین توبرین است که تأثیر مفیدی بر عملکرد سیستم عصبی دارد.

 

رعایت رژیم غذایی سیب زمینی از سپتامبر تا ژانویه ضروری است ، زیرا هرچه سیب زمینی در انبار شما بیشتر باشد ، کالری بیشتری در آن جمع می شود. اصل رژیم غذایی سیب زمینی بر اساس استفاده روزانه سیب زمینی آب پز و بدون افزودن روغن و ادویه های مختلف به مدت سه روز به آن است. کاهش وزن در این حالت می تواند تا 1 کیلوگرم در روز باشد. اما نباید بیش از سه روز از رژیم غذایی مونو سیب زمینی استفاده کنید ، زیرا رژیم غذایی متعادل نیست و ویتامین ها و مواد معدنی کافی دریافت نمی کنید. و بیش از 1 بار در 2-3 ماه! 

 

 

رژیم غذایی مونو سیب زمینی

منوی رژیم غذایی مونو سیب زمینی ، طراحی شده برای 3 روز

صبحانه یک لیوان کفیر یا شیر .
ناهار 300 گرم سیب زمینی له شده که با افزودن حداقل مقدار نمک (ترجیحاً بدون نمک ) در آب پخته می شود .
شام 250 گرم سالاد سیب زمینی ( سیب زمینی آب پز ، تخم مرغ آب پز ، روغن گیاهی).
به دلیل کمبود میوه در رژیم غذایی تک سیب زمینی ، توصیه می شود مولتی ویتامین ها را به فهرست غذایی اضافه کنید.

 

بررسی رژیم غذایی مونو سیب زمینی

رژیم غذایی سیب زمینی برای تعدادی منع مصرف دارد. برای افرادی که از دیابت رنج می برند ، به هیچ وجه مناسب نیست. درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید.اما ، قبل از شروع رژیم غذایی مونو سیب زمینی با پزشک خود مشورت کنید.

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

رژیم غذایی موز

در

موز

 

رژیم غذایی مونو یا رژیم تک خوری  راهی برای خلاص شدن از وزن اضافی در مدت زمان کوتاه است.

 

رژیم غذایی مونو موز

رژیم غذایی مونو موز (موز ، شیر ، کفیر)
موز یک میوه گرمسیری خوشمزه است که بسیاری از مردم آن را دوست دارند. با وجود این واقعیت که موز به عنوان کالری پرکالری در نظر گرفته می شود ، می تواند به شما کمک کند از شر بافت چربی اضافی خلاص شوید. همچنین با کمک رژیم غذایی موز می توانید بدن را از سموم پاک کنید. روند کاهش وزن ، علی رغم رژیم غذایی ناچیز این رژیم غذایی مونو رژیم غذایی (بدون احساس گرسنگی) بدون مشکل انجام می شود. رژیم غذایی مونو موز باید توسط افرادی که از کم خونی ، بی نظمی قاعدگی ، مشکلات سیستم ادراری ، اسهال و سایر بیماری ها رنج می برند ، دنبال شود.

 

موز بسیار غنی از پتاسیم ، کلسیم ، آهن ، فسفر ، منیزیم ، ید است . موز حاوی مقدار زیادی فیبر و ویتامین ( B1 ، B2 ، B3 ، B6 ، B9 ، C ، E ) است. 100 گرم محصول حاوی 89 کیلو کالری است - این کاملا کافی برای جلوگیری از احساس گرسنگی در طی یک رژیم غذایی مونو است. همچنین ، به عنوان یک پاداش اضافی به این رژیم غذایی مونو ، باعث بهبود وضعیت پوست و عادی سازی متابولیسم می شود.

 

 

نکات مهم رژیم غذایی موز

بنابراین ، نکات مهم رژیم غذایی مونو موز این است که شما باید در طول روز فقط پنج عدد موز تازه بخورید و سه لیوان شیر کم چرب (تا 2.5٪) بنوشید. تمام این محصولات به شش وعده غذایی تقسیم می شوند و قبل از ساعت 1800 مصرف می شوند. اگر ناگهان احساس گرسنگی کاملاً غیر قابل تحمل شد ، به یاد داشته باشید که فقط 3 روز باید تحمل کنید و بدین ترتیب تا 5 کیلوگرم اضافه وزن از دست خواهید داد و به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

 

این نوع رژیم غذایی های مونو برای کسانی که قبلاً انواع مختلفی از رژیم غذایی ها را امتحان کرده اند توصیه می شود ، زیرا برای یک مبتدی چنین رژیم غذایی خیلی سفت و سخت به نظر می رسد (اگر مبتدی هستید ، ابتدا رژیم غذایی کم پیچیدگی را انتخاب کنید).

 

بعد از پایان رژیم غذایی مونو موز ، توصیه نمی شود که به وعده غذای قبل برگردید ، زیرا معده شما آن را دوست نخواهد داشت و ممکن است وزن دوباره برگردد. بنابراین توصیه می شود تا سه روز آینده فقط از سبزیجات و میوه ها استفاده کنید ، غذاهای چرب و سرخ شده ، شیرینی و الکل را کاملا کنار بگذارید. فراموش نکنید که چنین یک رژیم غذایی باید بیش از 1 بار در ماه انجام شود.

 

دستور غذای مونو موز

رژیم غذایی مونو موز گزینه های مختلفی برای رژیم غذایی موز وجود دارد ، اما رایج ترین آنها رژیم غذایی 3 روزه مونو است. مصرف غذا هر 2 ساعت یکبار ضروری است. در پایان ، اگر گرسنه هستید ، می توانید یک لیوان کفیر اضافی بنوشید. شما می توانید سهمیه روزانه را به صورت زیر توزیع کنید (می توانید زمان خود را تنظیم کنید)

ساعت 9 - موز

ساعت11 - شیر

ساعت 13 - موز

ساعت 15 - شیر

ساعت 17 موز

ساعت 19 - شیر

ساعت100 - کفیر

چای سبز شیرین نشده و آب معدنی ساکن را می توان به مقدار نامحدود از رژیم غذایی مایع اضافه کرد .

 

بررسی رژیم غذایی مونو موز

رژیم غذایی Banana Mono بررسی مثبت زیادی دارد. مزیت اصلی تخلیه سیستم گوارش و خلاص شدن از وزن اضافی است. با این حال ، چنین رژیم غذایی هایی نیز موارد منع مصرفی دارد. برای مبتلایان به دیابت ، ترومبوفلبیت ، نفخ ، افزایش لخته شدن خون مناسب نیست. چنین رژیم غذایی در صورت تشدید بیماری های مزمن منع مصرف ندارد.درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید.بنابراین ، قبل از شروع رژیم غذایی ، باید با پزشک خود مشورت کنید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

رژیم غذایی سوپ پیاز

در

پیاز

 

برای کاهش وزن موفقیت آمیز ، مهم است که معادله را در نظر بگیرید - مصرف انرژی باید بیشتر از ورودی کالری باشد. اما برای کاهش وزن موثر در رژیم مونو ، رعایت تعدادی از قوانین دیگر مهم است.

رژیم غذایی مونو یا رژیم تک خوری چیست؟

رژیم غذایی مونو یک برنامه غذایی است که بر اساس یک گروه غذایی انجام می شود. این نه تنها شامل برنامه های مبتنی بر میوه ها ، سبزیجات ، محصولات لبنی ، بلکه همچنین یک رژیم غذایی پروتئینی است.

اثرات منفی یک طرح غذایی اشتباه انتخاب شده:

 • خستگی ، عصبی بودن
 • اختلالات خواب؛
 • انقباض معده ؛
 • یبوست؛
 • حالت افسردگی؛
 • افکار مداوم در مورد غذا؛
 • نقض تمرکز توجه ؛
 • اختلالات گردش خون

اثرات مثبت یک رژیم غذایی مونو به درستی انتخاب شده:

 • بهبود عادات غذایی
 • کاهش وزن طولانی مدت ؛
 • خوردن میوه ، سبزیجات ، وعده های غذایی کم کالری ؛
 • بهبود رژیم آشامیدن
 • بهبود سلامت
 • رژیم غذایی مونو سوپ پیاز

رژیم غذایی مونو سوپ پیاز  (پیاز ، سینه ، برنج ، سبزیجات)
مونو رژیم غذایی "سوپ پیاز"رژیم غذایی سوپ پیاز یک گزینه عالی برای کسانی است که واقعاً می خواهند لاغر شوند. رژیم غذایی سوپ پیاز ، قبل از هر چیز برای افرادی که اضافه وزن دارند نه به دلیل مشکلات سلامتی ، بلکه به دلیل رژیم غذایی نامناسب و نامتعادل مناسب است. سوپ پیاز یک غذای خوشمزه و مطلوب روی هر میز است که از غذا و آب سالم و کم کالری تشکیل شده است.

 

علاوه بر این ، سوپ پیاز یک غذای نسبتاً دلچسب است ، بنابراین در طول رژیم غذایی اصلا احساس گرسنگی نخواهید کرد. با چنین رژیم غذایی مونو هیچ چیز مانع از کاهش سریع و موثر شما نمی شود! پیاز این مزیت را دارد که می تواند به سرعت چربی های بدن ما را تجزیه کند. مدت هاست که طب سنتی به خواص درمانی پیاز اشاره کرده است . این به بسیاری از بیماری ها (به ویژه سرماخوردگی) کمک می کند.


یک وعده سوپ پیاز حاوی ویتامین ها و مواد معدنی زیادی است که بدن ما بسیار به آنها احتیاج دارد. اگر از رژیم غذایی سوپ پیاز استفاده می کنید ، پس دیگر نیازی به استفاده از مجتمع های ویتامین نیست ، بدن خودش هر آنچه را که لازم است از رژیم غذایی روزانه شما می گیرد.

از جمله غذاهای ممنوع در طول رژیم غذایی مونو سوپ پیاز ، غذاهایی مانند شکر ، الکل ، نان ، شیرینی و نوشیدنی های شیرین گازدار هستند.

نکات مهم  رژیم غذایی سوپ پیاز

رژیم غذایی مونو سوپ پیاز فقط یک هفته طول می کشد. در این مدت ، کاهش وزن حدود 5 کیلوگرم خواهد بود. نکات مهم یک رژیم غذایی پیاز این است که سوپ همراه با پیاز و سایر سبزیجات را می توان به مقدار نامحدود و در هر زمان ، اما حداکثر تا ساعت 1800 خورد. شما باید زیاد بنوشید ، تقریباً 2 لیتر آب در روز. این یک سیستم موثر و قابل اعتماد برای خلاص شدن از وزن اضافی است. با این حال ، لازم به یادآوری است که توصیه می شود از چنین رژیم غذایی بیش از 1 بار در 3 ماه استفاده کنید.

منوی  رژیم غذایی سوپ پیاز

دستور تهیه سوپ پیاز بسیار ساده است. برای تهیه آن به موارد زیر احتیاج دارید

1 کلم کوچک  ؛
6 عدد پیاز متوسط ؛
1 مکعب آبگوشت سبزیجات ؛
2 عدد فلفل دلمه ای شیرین ؛
30 گرم کرفس ؛
1-2 هویج کوچک ؛
نمک .
تمام سبزیجات باید بریده شوند ، روی آنها را با آب سرد بریزید ، سوپ را به جوش آورده و به مدت 20-30 دقیقه بپزید (تا زمانی که نرم شود) سپس 1 مکعب آب سبزیجات اضافه کنید . در صورت تمایل می توانید کمی نمک اضافه کنید . سوپ پیاز آماده است.

سوپ پیاز منوی تک رژیم غذایی

روز 1 - سوپ پیاز ، میوه ها (به جز انگور و موز ).
روز 2 - سوپ پیاز ، سالاد سبزیجات تازه ، 1 عدد پرتقال .
روز 3 - سوپ پیاز ، میوه یا سالاد میوه ، با 100 گرم چاشنی. ماست کم چرب .
روز 4 - سوپ پیاز ، 2 موز ، 1 لیوان شیر کم چرب .
روز 5 - سوپ پیاز ، 300 گرم سینه مرغ آب پز و 3 گوجه فرنگی تازه .
روز 6 - سوپ پیاز ، 300 گرم گوشت گاو آب پز ، سبزیجات ( خیار ، فلفل دلمه ای سبز و کلم ).
روز 7 - سوپ پیاز ، مقداری برنج خورشتی با سبزیجات ، 1 لیوان آب میوه بدون شکر .

بررسی رژیم غذایی سوپ پیاز

رژیم غذایی سوپ پیاز بسیار سبک است و بدون هیچ مشکلی تحمل می شود. نکته اصلی این است که از قوانین و منوهای مشخص شده پیروی کنید. و سپس از دست دادن کیلوگرم اضافی برای شما تضمین می شود. با این حال ، برای افرادی که از برخی بیماری های مزمن رنج می برند ، نباید از رژیم غذایی سوپ پیاز استفاده کنید. درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید.بنابراین قبل از شروع رژیم غذایی با پزشک خود مشورت کنید.

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

رژیم غذایی مونو آناناس

در

 آناناس

 

اگر لازم است در مدت زمان کوتاهی به معنای واقعی کلمه چند کیلو از وزن خود را کم کنید ، رژیم غذایی مونو یا رژیم تک خوری  راهی برای ادامه کار است. رژیم غذایی مونو برای مدت کوتاهی به طول می انجامد ، اما نتایج بسیار خوبی دارد. درست است ، عیب آن این است که بسیار یکنواخت است و غنی از مواد معدنی و ویتامین ها نیست.

 

رژیم غذایی آناناس

رژیم غذایی مونو آناناس (آناناس ، ماست ، میگو ، خیار)
هر شخصی که می خواهد لاغر شود ، می خواهد چنین رژیم غذایی جادویی را پیدا کند که بدون هیچ تلاش اضافی خود را از وزن اضافه نجات دهد ، و شما می توانید هر چیزی را که می خواهید بخورید و ورزش نکنید. به نظر می رسد که چنین درمان جادویی وجود دارد - این یک رژیم غذایی آناناس است ، برای شکل بسیار خوشمزه و سالم است.

امروزه بسیاری از داروهای کاهش وزن بر اساس عصاره آناناس وجود دارد . این میوه گرمسیری حاوی مولکول های پروتئینی (آنزیم ها) است که متابولیسم بدن را تسریع می کند. با مصرف آناناس در رژیم غذایی ، غذایی که می خورید سریعتر و با کارآیی بیشتری هضم می شود.

 
بنابراین ، طبق توصیه متخصصان تغذیه ، قبل از خوردن گوشت با یک ظرف فرعی ، باید 1 لیوان آب آناناس تازه فشرده بنوشید ، که به نوبه خود ، چرب ترین گوشت به هضم سریع آن کمک می کند. کالری آناناس بسیار کمی است (فقط 49 کیلو کالری در هر 100 گرم میوه).

علاوه بر این ، آناناس متابولیسم را عادی می کند ، آب اضافی بدن را دفع می کند ، توصیه می شود آن را به طور منظم بخورید ، و حتی بهتر از آن ، روزانه یک لیوان آب آناناس تازه بنوشید .

 

نکات مهم رژیم غذایی تک آناناس

رژیم غذایی آناناس به این دلیل است که شما باید روزانه 2 کیلوگرم آناناس بخورید و از این میوه عجیب و غریب 1 لیتر آب تازه فشرده بنوشید. همه اینها باید به 4-5 پذیرایی تقسیم شود. مدت زمان چنین رژیم غذایی مونو 4 روز است. کاهش وزن - تا 4 کیلوگرم. علاوه بر آب آناناس ، شما باید آب معدنی خالص بدون گاز ، چای های گیاهی ، چای سبز بنوشید . نمک ، شکر ، الکل ، محصولات آرد کاملاً منع مصرف دارند. رژیم غذایی بسیار موثر است ، اما به منظور تثبیت اثرات مفید آناناس پس از رژیم غذایی ، باید حداقل یک بار در روز یک برش آناناس بخورید.- خوشمزه و بسیار سالم است. توصیه می شود چنین رژیم غذایی را ماهانه یک بار انجام دهید.

 

دستور رژیم غذایی مونو آناناس

دستور رژیم غذایی مونو ، طراحی شده برای 4 روز.

منوی روزهای اول و سوم یکسان است 2 کیلوگرم آناناس و 1 لیتر آب آناناس را به 5 وعده تقسیم کرده و در طول روز مصرف کنید. حداقل 1.5 لیتر مایعات ( آب معدنی ، جوشانده گل رز ، چای سبز و بدون شکر ) بنوشید .

منو برای روز دوم و چهارم

صبحانه 2 لیوان آب آناناس و 150 گرم ماست کم چرب .
ناهار سالاد 100 گرم آناناس ، 100 گرم میگوی آب پز ، یک عدد خیار ، گیاهان دارویی ( شوید ، جعفری ، کرفس ) ، با روغن زیتون چاشنی .
شام 150-200 گرم سینه مرغ آب پز ، 2 گوجه فرنگی ، 200-250 گرم آناناس .
در مورد آب فراموش نکنید (شما باید حدود دو لیتر مایع بنوشید)!

 

بررسی رژیم غذایی آناناس

رژیم غذایی آناناس عملا منع مصرف ندارد ، با این حال ، به یاد داشته باشید ، قبل از رژیم غذایی گرفتن ، باید یک قانون مهم را بخاطر بسپارید - اگر فرآیندهای دردناکی در بدن وجود دارد ، بهتر است رژیم غذایی را به تعویق بیندازید. علاوه بر این ، باید در نظر داشت که یک رژیم غذایی سخت را نمی توان بیش از چهار روز رعایت کرد ، و خروج از رژیم غذایی باید نرم و تدریجی باشد ، شما نمی توانید بلافاصله  به وعده های سابق خود بر گردید. درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید. قبل از شروع رژیم غذایی آناناس مونو با پزشک خود مشورت کنید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

رژیم غذایی هندوانه

در

هندوانه

 

اگر لازم است در مدت زمان کوتاهی چند کیلوگرم از وزن خود را کم کنید ، رژیم غذایی مونو یا رژیم تک خوری  راهی برای ادامه کار است.

 

رژیم غذایی مونو هندوانه

رژیم غذایی مونو هندوانه (هندوانه ، آب ، نان چاودار)
 هندوانه رژیم غذایی تابستان است. با شروع ماه های جولای و آگوست ، این "میوه" فوق العاده در تمام فروشگاه ها ظاهر می شود ، که نه تنها ارزش غذایی را ترکیبی می کند ، بلکه تشنگی را نیز کاملاً برطرف می کند. به دلیل خواص متنوع هندوانه (از آن به عنوان نوشیدنی و غذا استفاده می شود) ، همچنین یک گزینه عالی برای رژیم غذایی مونو است (یعنی می تواند به عنوان اصلی ترین و اصلی ترین محصول روزانه مصرف شود).

 

هندوانه حاوی فروکتوز ، فیبر و کربوهیدرات است که برای هضم غذا مفید است. هندوانه محصولی کم کالری است (فقط 300 کیلو کالری در هر 1 کیلوگرم تفاله). فیبر هضم را بهبود می بخشد ، به روده کمک می کند تا به درستی کار کند و سطح کلسترول خون را کاهش می دهد. هندوانه به دلیل مقدار زیادی آب ، دارای اثر ادرار آور است ، سموم  ، شن و سنگ های کوچک را از بدن دفع می کند.علاوه بر این ، هندوانه به خنثی سازی اسید معده اضافی کمک می کند.

  •  

 

نکات مهم رژیم غذایی مونو هندوانه

نکات مهم رژیم غذایی مونو هندوانه استفاده روزانه از هندوانه است . رژیم غذایی برای 3 روز طراحی شده است. مقدار هندوانه خورده شده باید به شرح زیر محاسبه شود برای 10 کیلوگرم وزن خود - 1 کیلوگرم تفاله هندوانه (یعنی اگر وزن شما 60 کیلوگرم است ، بنابراین شما باید یک هندوانه با وزن 10-11 کیلوگرم خریداری کنید). اگر در طول رژیم غذایی تک هندوانه ای احساس گرسنگی غیرقابل مقاومت داشته باشید ، مجاز است که در دومین و سومین پذیرایی ، یک برش نان سیاه تهیه شده از آرد چاودار بخورید . کاهش وزن در عرض 3 روز حدود سه کیلوگرم خواهد بود و توصیه می شود از چنین رژیم غذایی حداکثر 1 بار در ماه استفاده کنید.

 

 

دستور رژیم غذایی مونو هندوانه

رژیم غذایی ضمن رعایت رژیم غذایی تک هندوانه به شرح زیر است

هندوانه ، با وزن 10-15 کیلوگرم (بسته به وزن خودتان) ، به 5-6 وعده تقسیم می شود و در طول روز مصرف می شود. فقط در صورت تمایل و در مقادیر محدود می توانید بنوشید ، زیرا هندوانه از 98٪ آب تشکیل شده است. اگر واقعاً می خواهید غذا بخورید ، می توانید 50 گرم پنیر و 3 برش نان چاودار سیاه برای کل روز بخورید .

 

 

بررسی رژیم غذایی هندوانه

برخی از محدودیت ها در رژیم غذایی هندوانه وجود دارد.درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید. اگر به دیابت مبتلا هستید ، رژیم غذایی مونو هندوانه مناسب شما نیست ، شما باید رژیم غذایی دیگری را انتخاب کنید. در صورت ابتلا به بیماری در لوزالمعده یا سنگ کلیه ، همین مورد صدق می کند ، بنابراین ، قبل از شروع رژیم غذایی مونو هندوانه حتما با پزشک خود مشورت کنید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

رژیم غذایی خربزه

در

خربزه

 

رژیم غذایی مونو (رژیم مونوتروف) یا رژیم تک خوری نوعی رژیم غذایی است که شامل خوردن فقط یک ماده غذایی (مانند سیب زمینی یا سیب) یا یک نوع غذا (مانند میوه یا گوشت) است.

 

رژیم غذایی مونو خربزه

رژیم غذایی مونو خربزه (خربزه ، آب ، چای ، ماست)
احتمالاً حتی یک نفر هم نیست که عاشق خربزه نباشد . انطباق با خوشمزه ترین رژیم غذایی خربزه به شما کمک می کند تا در مدت زمان قابل توجهی از شر کیلوگرم اضافی خلاص شوید و سلامت بدن را بسیار بهبود بخشد. روش خربزه برای کاهش وزن به از بین بردن مایعات اضافی از بدن و همچنین سموم و سموم مضر جمع شده در طول سالها از روده کمک می کند.

 

نکات مهم رژیم غذایی مونو خربزه

شایان ذکر است که خوردن خربزه به منظور بهبود هضم ، از بین بردن سنگینی معده برای همه افراد مفید است . در بعضی کشورها خربزه به جای ناهار سرو می شود . مونو رژیم غذایی خربزه را می توان یک بار در هفته ترتیب داد و برای این کار باید حداکثر 1.5 کیلوگرم تفاله خربزه در طول روز مصرف کنید و حدود دو لیتر مایع بنوشید. و سپس در عرض 2 ماه می توانید تا 6 کیلوگرم اضافه وزن از دست دهید.

 

 

منوی رژیم غذایی مونو خربزه

یک خربزه به وزن حدود 1.5 کیلوگرم بردارید. آن را به 5-7 وعده تقسیم کرده و در طول روز مصرف کنید. رژیم غذایی مونو استفاده از تنها یک محصول در روز است. علاوه بر خربزه ، نمی توانید چیزی بخورید. فقط می توانید آب معدنی بدون گاز ، چای سبز بدون شکر ، جوشانده گیاهان دارویی بنوشید. مدت زمان رژیم غذایی مونو 1 روز است. میان وعده مجاز در وعده های اصلی غذایی (فقط با احساس گرسنگی شدید!) آیا مصرف ماست کم چرب (70-100 گرم) است.

 

موارد منفی رژیم غذایی مونو خربزه

تنها اشکال رژیم غذایی مونو خربزه این است که چنین رژیم غذایی فقط در بعضی از مواقع سال از آگوست تا سپتامبر در دسترس است.

 

مزایای رژیم غذایی خربزه مونو

تفاله خربزه از اسیدهای آلی ، مواد قندی و پکتین تشکیل شده است. علاوه بر این ، ترکیب خربزه شامل موادی مانند آهن ، کبالت ، پتاسیم ، ید ، منگنز ، مس ، گوگرد ، فسفر ، کلر ، فلوئور ، روی است . و البته ویتامین ها ( گروه های B ، C ، P ، PP ). لازم به یادآوری است که خربزه را نباید با سایر غذاها یا بلافاصله بعد از غذا خورد.

 

بررسی رژیم غذایی خربزه مونو

درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید. رژیم غذایی خربزه برای افرادی که از دیابت شیرین رنج می برند کاملاً منع مصرف دارد. در تمام دوره بارداری و شیردهی نمی توانید از چنین رژیم غذایی برای افراد مبتلا به بیماری های التهابی کلیه و مجاری ادراری استفاده کنید. بنابراین ، قبل از شروع رژیم غذایی خربزه حتما با پزشک خود مشورت کنید.

 

نظرات

در ادامه بخوانید...