رژیم غذایی مونو زردآلو

رژیم غذایی زردآلو

 

اگر لازم است در مدت زمان کوتاهی به معنای واقعی کلمه چند کیلوگرم از وزن خود را کم کنید ، رژیم غذایی مونو یا رژیم تک خوری  راهی برای ادامه کار است. رژیم غذایی مونو برای مدت کوتاهی به طول می انجامد ، اما نتایج بسیار خوبی دارد. درست است ، عیب آن این است که بسیار یکنواخت است و غنی از مواد معدنی و ویتامین ها نیست.

 

رژیم غذایی مونو زردآلو

رژیم غذایی زردآلو (زردآلو ، زردآلو خشک ، آب)
رژیم غذایی مونو زردآلو خیلی اوقات ، بعد از روزهای طولانی زمستان ، آرزو داریم که تا بهار و تابستان چند کیلوگرم وزن کم کنیم تا با آرامش از تعطیلات خود در جایی در کشورهای گرم در ساحل لذت ببریم. به نظر می رسد رژیم غذایی های غذایی زیادی وجود دارد که می تواند به شما در کاهش وزن و بهبود خلق و خوی شما در مدت زمان کوتاه کمک کند. برای همه این پارامترها ، رژیم غذایی زردآلو بسیار مناسب است.

 

زردآلو میوه ای گرمادوست است که به طور عمده در دامنه کوه ها و کوه های قفقاز ، در ارمنستان ، اوکراین و سایر کشورهای گرم و جنوبی رشد می کند. و مردم قفقاز نه تنها میوه و دانه آبدار بلکه همچنین از درخت که چوب سازهای موسیقی از آن ساخته می شود ، قدردانی می کنند.

 

100 گرم زردآلو حاوی حدود 40-50 کیلوکالری است. میوه های این میوه شیرین حاوی مقدار زیادی شکر ، اینولین ، دکسترین ، فیبر ، نشاسته ، پکتین ، ویتامین های B1 و B2 ، نمک های پتاسیم ، نقره ، اسیدهای آلی ، فسفر ، منیزیم ، کلسیم ، گوگرد ، ید ، سیلیسیم ، کاروتن ، آسکوربیک است. اسید ، اسیدهای آمینه ، آهن و سایر عناصر کمیاب. همچنین ، ترکیب زردآلو حاوی اسیدهای آلی مفید مانندسیتریک ، مالیک ، تارتارک و مقدار کمی اسید سالیسیلیک.

 

نکات مهم رژیم غذایی مونو زردآلو

نکات مهم رژیم رژیم تک خوری زردآلو استفاده روزانه از زردآلو یا زردآلو خشک است . مدت زمان رژیم غذایی مونو 3-5 روز است و کاهش وزن حداقل 2-3 کیلوگرم است. منوی روزانه باید شامل حدود 1 کیلوگرم زردآلو یا 0.5 کیلوگرم زردآلو و 0.3 کیلوگرم زردآلو خشک باشد (بیش از حد مجاز غذا نخورید ، در غیر این صورت روده ها ممکن است چنین بار را تحمل نکنند). میوه ها به 5-6 وعده غذایی تقسیم می شوند. از فهرست مایع ، باید از آب زردآلو تازه فشرده شده با آب یا آب سیب ، آب معدنی ثابت استفاده کنید، چای گیاهی رژیم غذایی مونو زردآلو یک گزینه عالی برای دوستداران شیرین خواهد بود. علاوه بر این ، مقدار کافی ویتامین A و C دریافت خواهید کرد که باعث تقویت استخوان ها و بینایی می شود.

 

 

منوی رژیم غذایی زردآلو ، طراحی شده برای 3 روز

1 کیلوگرم زردآلو تازه را به 5-6 وعده تقسیم کرده و در طول روز مصرف کنید. همچنین لازم است کمپوت زردآلو خشک (1 لیوان زردآلو خشک به ازای هر 3 لیتر آب ، قند اضافه نکنید) بپزید و در طول روز بنوشید. رژیم غذایی تک زردآلو باید بیش از 1 بار در 2-3 ماه انجام شود.

 

بررسی رژیم غذایی زردآلو

رژیم غذایی مونو زردآلو بسیار موثر است ، مشكلات مربوط به گرسنگی را برای شما ایجاد نمی كند (یعنی در طول رژیم غذایی احساس گرسنگی نخواهید كرد).  درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید.چنین رژیم غذایی برای افرادی که از دیابت شیرین ، انسداد روده ، چاقی و بیماری های معده (ورم معده ، زخم) رنج می برند ، منع مصرف دارد. قبل از شروع رژیم غذایی زردآلو ، با متخصص بهداشت یا متخصص تغذیه مشورت کنید.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید