رژیم غذایی مونو پرتقال

پرتقال

 

اگر لازم است در مدت زمان کوتاهی به معنای واقعی کلمه چند کیلوگرم از وزن خود را کم کنید ، رژیم غذایی مونو یا رژیم تک خوری  راهی برای ادامه کار است. 

رژیم غذایی مونو پرتقال (پرتقال ، نارنگی ، گریپ فروت)
پرتقال های روی میزهای ما دیگر عجیب و غریب نیستند ، بلکه میوه ای سالم هستند که فواید زیادی برای ما به همراه دارد. این ویتامین ( A ، گروه های B ، C ، E ، PP ) و عناصر کمیاب ( منیزیم ، پتاسیم ، روی ، ید ، و غیره) ، یعنی تمام مواد لازم برای عملکرد کامل تمام اندام ها و سیستم های انسانی است.

 

ویتامین C ( اسید اسکوربیک ) زیادی در پرتقال وجود دارد که باعث می شود کمتر بیمار بیماری های التهابی شویم. همچنین ، ویتامین C سیستم ایمنی بدن را افزایش می دهد ، دیواره رگ های خونی را تقویت می کند ، در متابولیسم هورمونی شرکت می کند ، وضعیت پوست را بهبود می بخشد (بر رنگ و قابلیت ارتجاعی آن تأثیر می گذارد)

 
بنابراین ، مصرف منظم این مرکبات شگفت انگیز می تواند به عنوان یک درمان و پیشگیری از بیماری های مختلف باشد. علاوه بر همه اینها ، رژیم غذایی مونو پرتقال وجود دارد ، که می توانید با آن از شر کیلوگرم اضافی خلاص شوید.

 

نکات مهم رژیم غذایی پرتقال

 "mono" به معنی "یک" است. رژیم غذایی مونو معمولاً برای دوره های کوتاه مدت از یک روز تا یک هفته طراحی می شوند ، نه بیشتر. آنها به خلاص شدن از وزن اضافی ، بهبود عملکرد ، به عنوان مثال ، دستگاه گوارش کمک می کنند. رژیم غذایی مونو پرتقال از محبوبیت خاصی برخوردار است. نکات مهم رژیم غذایی مونو پرتقال مصرف پرتقال و آب پرتقال تازه فشرده شده به مدت یک هفته است . خرید آب میوه در فروشگاه ها کاملاً ممنوع است. در طی هفت روز رژیم غذایی ، می توانید 6-7 کیلوگرم اضافه وزن از دست دهید. اما به یاد داشته باشید که چنین یک رژیم غذایی باید بیش از هر شش ماه یک بار انجام شود.

 

دستور رژیم غذایی مونو پرتقال

رژیم غذایی مونو پرتقال به مدت هفت روز حداقل خوردن یک کیلوگرم مرکبات را در طول روز فرض می کند (به غیر از پرتقال ، می توانید نارنگی ، گریپ فروت ، لیمو ، لیموترش بخورید ). علاوه بر این ، پیش نیاز استفاده از آب معدنی خالص بدون گاز ، چای گیاهی یا سبز بدون شکر ، حداقل دو لیتر در روز است. سایر محصولات ممنوع است.

 

بررسی رژیم غذایی مونو پرتقال

رژیم غذایی Orange Mono توصیه می کند روزانه یک کیلوگرم پرتقال بخورید - شوخی ندارد. بنابراین ، بدن خود را تماشا کنید. اگر به هر دلیلی احساس خوبی ندارید ، بلافاصله رژیم غذایی را متوقف کرده و به رژیم غذایی معمول خود برگردید. درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید.قبل از شروع رژیم غذایی حتما با متخصص آلرژی مشورت کنید. و اگر مشکلات سلامتی یا بیماری های مزمن دارید ، بنابراین چنین رژیم غذایی برای شما منع مصرف دارد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید