رژیم غذایی هفتگی در 7 روز 10 کیلو وزن کم کنیم

رژیم غذایی هفتگی

 

رژیم غذایی لاغری هفتگی (ماست ، پولاک ، آب)

 در میان تنوع زیاد رژیم های غذایی ، رژیم غذایی ویژه ای وجود دارد که در هفت روز اعمال می شود. به آنها رژیم غذایی های هفتگی می گویند. رژیم غذایی لاغری هفتگی کاملاً سخت است اما به شما اجازه می دهد طی 7 روز تا 10 کیلو وزن کم کنیم. رژیم غذایی هفتگی برای کاهش وزن براساس مصرف یک محصول خاص است. این رژیم غذایی بیشتر از شش ماه یک بار قابل استفاده نیست.

 

نکات اصلی رژیم غذایی هفتگی برای کاهش وزن

نکات اصلی رژیم غذایی مصرف یک نوع محصول در طول روز در 5 وعده غذایی است. میزان کالری نباید بیش از 500 کیلو کالری در روز باشد. این رژیم غذایی شامل بسیاری از سبزیجات و میوه ها و سایر غذاهای سالم است.

 

 

دستور رژیم غذایی لاغری هفتگی

روز اول 2 لیتر شیر کم چرب ، 150 گرم ماست ، 100 گرم پنیر کم چرب ، 1 لیتر کفیر ، 150 گرم پنیر. می توانید به مقدار نامحدود آب بنوشید.

روز دوم 150 گرم گوشت گاو آب پز ، 150 گرم سینه مرغ ، 2 تخم مرغ آب پز ، 150 گرم ماهی آب پز ( سوف ، ماهی کاد ، پولاک ). می توانید به مقدار نامحدود آب بنوشید.

روز سوم میوه و سبزیجات به مقدار نامحدود (به استثنای موز ). می توان آنها را به صورت خام یا پخته مصرف کرد. آب باید حداقل 2 لیتر مصرف شود.

رژیم غذایی لاغری هفتگی بعد ، شما باید رژیم غذایی روزهای گذشته را تکرار کنید (یعنی روز اول مربوط به روز 4 ، روز دوم به پنجم و سوم به ششم است).

 

و روز هفتم باید تخلیه انجام شود. در این روز می توانید فقط آب معدنی بدون گاز ، چای سبز ، دمنوش های گیاهی بنوشید .

پیش نیاز این رژیم غذایی عدم استفاده از نمک ، شکر ، ادویه و سایر مواد افزودنی است. سپس نتیجه مشخص خواهد شد!

 

 

بررسی رژیم غذایی هفتگی برای کاهش وزن

رژیم غذایی هفتگی بسیار سختگیرانه است ، به طور قابل توجهی مصرف غذا و به همین ترتیب ، دریافت مواد مغذی به بدن را محدود می کند. بنابراین ، قبل از شروع چنین رژیم غذایی ، لازم است که به تدریج برای آن آماده شوید ، برخی از محصولات را از رژیم غذایی خود حذف کنید ( شیرینی ها ، شکلات ، الکل ، محصولات آرد).

درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما برای اینکه به بدن آسیب نرسد ، بهتر است قبل از استفاده از آن با یک متخصص تغذیه یا درمانگر مشورت کنید. علاوه بر این ، اگر شما هر گونه مشکل سلامتی دارید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید