رژیم غذایی چینی در 21 روز 15 کیلو کم کنیم  

 رژیم غذایی چینی

 

رژیم غذایی چینی برای کاهش وزن در 21 ، 14 ، 13 روز (برنج ، آب ، ذرت)

رژیم غذایی چینی به شما امکان می دهد در مدت 21 روز تا 15 کیلو وزن کم کنیم . متخصصان تغذیه معتقدند رژیم غذایی چینی بسیار سخت و کم کالری است ، با این حال ، رژیم غذایی بسیار موثر است و به کاهش 12 کیلو اضافه وزن کمک می کند.

کاهش وزن در رژیم غذایی چینی بستگی زیادی به برنجی که شما انتخاب می کنید بستگی دارد ، که اساس این رژیم غذایی است. همچنین لازم است مقدار زیادی آب معدنی یا آب پز بنوشید ، جلبک دریایی و سایر غذاهای دریایی بخورید .

در نتیجه ، شما قادر خواهید بود بدن را از انواع مواد مضر پاکسازی ، جوان سازی کرده و سلامت کلی را بهبود ببخشید. و همه اینها به لطف استفاده از غذاهای دریایی کم کالری است.

 

 

رژیم غذایی چینی برای کاهش وزن در 21 ، 14 ، 13 روز

همه می دانند که برنج سرشار از ویتامین ها ، مواد معدنی ، عناصر کمیاب است (با کمک برنج معمولی می توانید سوخت و ساز بدن را بهبود ببخشید ، وزن را نرمال کنید ، پف را کاهش دهید و کبد و کلیه ها را پاک کنید).

 

برنج رگهای خونی شما را از رسوبات نمکی برطرف می کند ، تورم را برطرف می کند ، احساس می کنید خستگی از بین می رود ، سهولت در حرکت ظاهر می شود. برای پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی ، توصیه می شود برنج قرمز یا قهوه ای بخورید (این به شما کمک می کند تا سالها لاغری ، سلامتی و جوانی را حفظ کنید).

 

لازم است صبح ها برای رژیم غذایی چینی آماده شوید. هنگامی که از خواب بیدار می شوید ، باید 2 لیوان آب جوشانده بنوشید (این امر برای شستشوی روده ضروری است ، که باعث بهبود هضم و جذب بهتر مواد مغذی مفید می شود). اما به یاد داشته باشید که چنین رژیم غذایی نباید بیش از شش ماه یک بار انجام شود.

 

رژیم غذایی های چینی انواع مختلفی دارد رژیم غذایی چینی در 21 روز ، در 14 روز و در 13 روز. رژیم غذایی های غذایی بسیار سختگیرانه هستند اما منجر به کاهش سریع وزن می شوند. نتیجه در هفته های اول قابل مشاهده خواهد بود.

 

 

دستور رژیم غذایی چینی برای کاهش وزن در 21 روز

هفته 1 3 عدد تخم مرغ و 3 عدد پرتقال را به 4 وعده تقسیم کنید ، مقدار زیادی چای سبز و بدون شکر بنوشید .

2 هفته غلات ( برنج ، گندم سیاه ، ارزن ، ذرت ) به هر مقدار. غلات را یک شب خیس کنید ، صبح در آب بپزید ، بدون نمک و شکر . مقدار زیادی چای سبز بدون شکر بنوشید .

هفته 3 هر نوع سبزی و میوه ، خام ، آب پز ، پخته. می توانید مقداری روغن آفتابگردان و نمک اضافه کنید . می توانید چای سبز ، آب میوه های مختلف ، دمنوش های گیاهی بنوشید . شما باید هفته چینی را به تدریج ترک کنید و غذاهایی را از رژیم غذایی معمول اضافه کنید.

 

دستور چینی برای کاهش وزن در 14 روز

1 هفته فرنی برنج در آب ، چای سبز بدون شکر .

2 هفته سبزیجات تازه یا خورشتی در روغن نباتی ، چای سبز بدون شکر .

اگر به دنبال رژیم غذایی مشخص ، فعالیت بدنی اضافه کنید ، کاهش وزن می تواند تا 15 کیلو باشد.

 

 

دستور رژیم غذایی لاغری 13 روزه چینی

در این رژیم غذایی رعایت برخی شرایط مهم است

فقط از محصولات مشخص شده استفاده کنید

روزانه حداقل 2 لیتر آب معدنی یا جوشانده بنوشید .

رژیم غذایی چینی را برای تمام 13 روز دنبال کنید.

به طور کامل حذف نمک ، شکر ، شکر و شیرینی جات ، الکل و آرد.

غذاهای زیر باید در 13 روز در فهرست روزانه رژیم غذایی گنجانده شوند

 

300-400 گرم برنج قرمز یا قهوه ای ؛

270-300 گرم سبزیجات ( کلم ، کدو سبز ، هویج ) ؛

120-150 گرم ماهی دریایی ؛

بیش از 1 تخم مرغ در روز ؛

150-250 گرم میوه (غیر از موز )

60-100 گرم لوبیا ؛

100 گرم شیر ، مقدار چربی تا 1.5؛

2 قاشق چایخوری شکر .

محصولات می توانند ترکیب شوند ، اما بیش از حد معمول در روز مصرف نمی شوند.

 

بررسی رژیم غذایی چینی برای کاهش وزن در 21 ، 14 ، 13 روز

رژیم غذایی های غذایی چینی در 21 ، 14 ، 13 روز بسیار موثر است ، اما افرادی که از بیماری های مزمن رنج می برند نباید از این رژیم غذایی ها استفاده کنند. درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما  ، قبل از شروع چنین رژیم غذایی هایی ، لازم است با دکتر یا درمانگر خود مشورت کنید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید