رژیم غذایی کرفس

کرفس

کاهش وزن سریع مضر است ، رژیم غذایی باید متعادل باشد ، شما باید روزانه میزان پروتئین ، چربی و کربوهیدرات دریافت کنید ، اما گاهی اوقات باید خیلی سریع وزن کم کنید. به عنوان مثال ، برای برخی از رویدادهای مهم.

 

هنگامی که به فوریت نیاز به کاهش وزن دارید ، رژیم مونو به شما کمک می کنند. رژیم مونو به روحیه جنگیدن و اراده قوی احتیاج دارد ، اما از طرف دیگر ، می توانید تناسب اندام خود را طی چند روز بدست آورید. رژیم مونو چیست ، چگونه می توان کاهش وزن سریع داشته باشیم ، کدام محصول را در رژیم غذایی کاهش دهیم؟

 

رژیم مونو چیست

همانطور که از نامش پیداست ، رژیم غذایی مونو یک رژیم غذایی مبتنی بر استفاده از یک محصول خاص است. اگرچه ، بیشتر و بیشتر اوقات می توانید گزینه هایی با نوعی افزودنی پیدا کنید ، به عنوان مثال ، کفیر به غلات وارد می شود. همچنین می توان به محصولات شیر ​​تخمیر شده نوعی سبزیجات ، سبزی اضافه کرد. در هر صورت ، یک محصول کافی نیست ، شما به مایعات اضافی ، بیشتر آب نیاز خواهید داشت. مجاز به استفاده از چای ، قهوه ، جوشانده گیاهان ، اما بدون قند است.

هر رژیم مونو یک رژیم غذایی کم کالری است. محصول اصلی باید به 5-7 وعده تقسیم شود ، و در مقادیر کم در فواصل منظم مصرف شود. بنابراین می توانید شکم خود را فریب دهید و احساس گرسنگی را شکست دهید.

 

رژیم غذایی کرفس

رژیم غذایی کرفس (کرفس ، آب ، گوشت گاو ، سینه)
کرفس یک محصول گیاهی بی تکلف است که می توان آن را در هر زمینی کشت کرد (اگر در یک ساختمان بلند زندگی می کنید و باغ سبزیجات ندارید ، کرفس را می توانید در بازار و در فروشگاه با قیمت بسیار پایین خریداری کنید) قیمت) تمام قسمت های این گیاه خورده می شود برگ ، ساقه ، ریشه. کرفس نه تنها از نظر سلامت بلکه به کاهش وزن نیز فواید فوق العاده ای برای بدن ما می آورد.

 

ترکیب کرفس نمکهای معدنی منیزیم ، کلسیم ، سدیم ، فسفر ، پتاسیم ، آهن و ویتامین ها ( A ، B1 ، B2 ، B3 ، B6 ، B9 ، C ، H ) است. ریشهگیاهان شامل اسیدهای چرب و آلی ، فیبر غذایی ، قندهای مفید ، پروتئین ها ، نشاسته هستند. میزان کالری این سبزیجات فقط 33 کیلو کالری در هر 100 گرم است. با وجود این ، کرفس برای مدت طولانی هضم می شود ، بنابراین در طول رژیم غذایی کرفس احساس گرسنگی نخواهید کرد. این گیاه خود را به عنوان ادرار آور به خوبی اثبات کرده است.

 

 

نکات مهم رژیم غذایی کرفس

نکته مهم رژیم غذایی کرفس مصرف هر روز سوپ کرفس و همچنین برخی دیگر از غذاهای مشخص شده در دستور العمل است. مدت زمان رژیم غذایی نباید بیش از دو هفته باشد و در این مدت می توانید از پنج تا هفت کیلوگرم اضافه وزن کاهش دهید. علاوه بر محصولات پیشنهادی ، باید مقدار زیادی آب خالص و دمنوش های گیاهی بنوشید . شکر ، نمک و الکل در طول رژیم غذایی ممنوع است. استفاده از چنین رژیم غذایی 3 بار مجاز است (بیش از دو هفته).

 

منوی رژیم غذایی کرفس

روز اول سوپ کرفس ( کرفس ، هویج ، سیب زمینی ، پیاز ، روغن نباتی ، نمک ، گیاهان ، کروتون ) ، میوه ها (هر نوع غیر از موز ) ، چای ، قهوه ، آب .
روز دوم سوپ کرفس ، سبزیجات (به سلیقه شما) ، چای ، قهوه ، آب .
روز سوم سوپ کرفس ، هر نوع میوه (به جز موز ) و سبزیجات (به جز سیب زمینی ) ، چای ، قهوه ، آب .
روز چهارم سوپ کرفس ، گوشت گاو آب پز ، 1 گوجه فرنگی ، چای ، قهوه ، آب ، 1 لیوان شیر .
روز پنجم سوپ کرفس ، گوشت گاو آب پز ، 1 گوجه فرنگی ، 1 موز ، چای ، قهوه ، آب .
روز ششم سوپ کرفس ، سینه جوشانده ، 1 عدد گوجه فرنگی ، کاهو ، چای ، قهوه ، آب .
روز هفتم سوپ کرفس ، برنج با سبزیجات طبیعی ، آب میوه ، چای ، قهوه ، آب .
دستور تهیه منوی هفته دوم نیز همین است. با وجود این واقعیت که رژیم غذایی یکنواخت است ، به راحتی قابل تحمل است و نتیجه به دست آمده برای مدت طولانی باقی می ماند.

 

بررسی رژیم غذایی کرفس

رژیم غذایی کرفس تقریباً برای همه مناسب است. با این حال ، افرادی که از هر گونه بیماری مزمن رنج می برند باید از آن خودداری کنند. درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید.بنابراین ، قبل از شروع اجرای رژیم غذایی کرفس ، باید با یک متخصص مشورت کنید.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید