رژیم غذایی گوجه فرنگی

AAAcfIsJ9WTZnmreGENojDxxT8d2zLC1Vp4PhnPZdACXirhjtt4kVFbDAIWcnO-zfkQgJK6hCLo_awSPGLa69pB2l4A.jpg
 
همه رژیم ها بر اساس محدودیت کالری است. رژیم مونو از نوع اول هستند: آنها فرض می کنند که شما فقط یک غذا / یک گروه غذایی خواهید خورد. جنیفر لوپز به طور دوره ای فقط شکلات تلخ و آب  و لیدی گاگا پوره سبزیجات کودک را می خورد . هر دو فقط قبل از تورهای کنسرت یا بیرون رفتن روی فرش قرمز به این روش لاغر شدن متوسل می شوند.
 
رژیم غذایی مونو از دهه ها قبل وجود داشته است ، اما امروز آنها دوباره در میان گرایش ها قرار دارند. در سال 2016 ، نویسنده پن ژیلت ، کتابی منتشر کرد! چگونه من بیش از 100 پوندکم کردم و سایر قصه های جادویی. او  خود را وقف کاهش وزن 45 کیلویی خود کرد. به مدت 14 روز ، پن فقط سیب زمینی خورد. بعداً ، او شروع به افزودن میوه ها ، سبزیجات و غلات کامل به رژیم غذایی کرد. به لطف ژیلت ، جهان دوباره درباره رژیم های مونو صحبت کرد.

 

رژیم غذایی گوجه فرنگی

رژیم غذایی مونو گوجه فرنگی(گوجه فرنگی ، گل رز ، چای)
 فقط در پایان قرن نوزدهم ویژگی ها و خواص ارزشمند تغذیه ای گوجه فرنگی کشف شد که این سبزیجات را به عنوان یک محصول غذایی توصیه می کرد. و کمی بعد ، رژیم غذایی گوجه فرنگی متولد شد ، که به یکی از محبوب ترین رژیم غذایی ها در میان بسیاری از افراد تبدیل شده است.

 

فواید رژیم غذایی گوجه فرنگی

ترکیب گوجه فرنگی حاوی مواد ارزشمندی مانند پکتین ، اسید فولیک و غیره است ، آنها حاوی ویتامین های زیادی ( A ، ویتامین های گروه B ، C ، PP ) هستند. گوجه فرنگی به پاکسازی بدن و دفع سموم و سموم از آن کمک می کند. 100 گرم یک سبزی فقط 20 کالری و 0 چربی دارد. گوجه فرنگی بدن ما را با موادی مانند منیزیم ، پتاسیم ، آهن ، کلسیم ، سیلیکون ، فیبر و اسیدهای آلی غنی می کند. خوردن هر روز گوجه فرنگی روند هضم را تحریک می کند و همچنین بر سیستم ایمنی بدن تأثیر مفیدی دارد.

 

نکات مهم رژیم غذایی گوجه فرنگی

اساس رژیم غذایی گوجه فرنگی بر اساس مصرف روزانه 1.5 کیلوگرم گوجه فرنگی بدون نمک و فلفل است و آنها را به 5 وعده تقسیم می کند. و اگر قادر به کنار گذاشتن سایر محصولات هستید و فقط گوجه فرنگی بخورید و آب گوجه فرنگی تهیه شده توسط خود را بنوشید ، می توانید روزانه 1 کیلوگرم وزن کم کنید. به یاد داشته باشید که رژیم غذایی گوجه فرنگی باید بیش از سه روز و بیش از 1 بار در 2 ماه انجام شود.

 

picture2_ceny-na-pomidory-_355863_p0.jpg

 

دستور رژیم غذایی گوجه فرنگی

رژیم غذایی گوجه فرنگیدستور غذای مونو رژیم غذایی گوجه فرنگی به مدت 3 روز (منو هر روز یکسان است)

صبحانه سالاد سه عدد گوجه فرنگی کوچک ، 1 قاشق چای خوری روغن زیتون را میل کنید .
صبحانه دوم 3 گوجه فرنگی کوچک و 1 لیوان آب گوجه فرنگی تازه فشرده شده .
ناهار 4 گوجه فرنگی کوچک که در فر پخته شده و 1 لیوان آب گوجه فرنگی تازه فشرده شده .
میان وعده عصرانه 3 عدد گوجه فرنگی کوچک و 1 لیوان آب گوجه فرنگی تازه فشرده شده .
شام سالاد دو گوجه فرنگی کوچک ، با 1 قاشق چای خوری روغن زیتون و 1 لیوان چای سبز ؛
قبل از خواب 1 فنجان دمنوش گل رز با یك قاشق چای خوری عسل .
می توانید آب معدنی بدون گاز ، چای سبز بدون شکر ، جوشانده های گیاهی به مقدار نامحدود بنوشید. اگر احساس گرسنگی غیر قابل تحمل است ، می توانید برای ناهار و شام 1-2 برش نان چاودار اضافه کنید .

 

 

بررسی رژیم غذایی گوجه فرنگی

رژیم غذایی گوجه فرنگی برای بیماری های کلیه ، پوکی استخوان و بیماری های مفصلی منع مصرف دارد. ارزش این است که برای زنان باردار و مادران شیرده و همچنین افرادی که از بیماری های مزمن دستگاه گوارش رنج می برند ، از چنین رژیم غذایی صرف شود.درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید. قبل از شروع رژیم غذایی رژیم غذایی گوجه فرنگی حتما با پزشک خود مشورت کنید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید