رژیم غذایی 2468 در12 روز 10 کیلو وزن کم کنیم

رژیم غذایی 2468

 

رژیم غذایی 2468 - منهای 10 کیلوگرم (فلفل ، خیار ، گوجه فرنگی ، و غیره)

یکی از معروف ترین رژیم های غذایی ، این روش به شما امکان می دهد در کمترین زمان از شر اضافه وزن خلاص شوید. رژیم غذایی 2468 به طور خاص برای مدل های اروپایی طراحی شده است. با کمک آن ، آنها به راحتی فرم های قبلی خود را بازیابند ، در حالی که هیچ آسیبی به سلامتی ندارند. ما از شما دعوت می کنیم با این سیستم کاهش وزن آشنا شوید ، اما نباید دچار تعصب شوید.

 

به یاد داشته باشید ، اگر سپس مانند گذشته شروع به خوردن غذا کردید ، سپس کیلو از دست رفته در اندازه 1.5 برابر به شما برمی گردد. لازم است رژیم غذایی انتخاب کنید که بتوانید تمام زندگی خود را بدون آسیب رساندن به بدن ادامه دهید.درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید.

 

نکات مهم برای رژیم غذایی 2468

متخصصان توصیه می کنند این رژیم غذایی را بیش از 12 روز رعایت نکنید. در غیر این صورت ، ممکن است با مشکلات بهداشتی و روانی روبرو شوید. اگر بدن شما ضعیف است ، بنابراین نباید به این رژیم غذایی متوسل شوید ، زیرا می تواند انواع بیماری ها را ایجاد کند. قبل از رژیم غذایی ، متخصصان توصیه می کنند که تحت معاینه پزشک قرار بگیرید و تمام آزمایشات لازم را انجام دهید. این سیستم کاهش وزن فقط برای بزرگسالان در نظر گرفته شده است ، اما برای بدن جوان کاملا منع مصرف دارد.

 

 

نکات مهم رژیم غذایی 2468

نکات مهم رژیم غذایی این است که شما باید هر روز میزان کالری رژیم غذایی خود را تغییر دهید. به همین دلیل بدن وقت ندارد تا به یک منوی خاص و مجموعه ای از محصولات عادت کند ، در نتیجه آن پوند اضافی می سوزد.

 

منوی رژیم غذایی 2468

قبل از اینکه اولویت خود را به این تکنیک خاص بدهید ، ابتدا باید جدول را مطالعه کنید ، که حاوی کالری موجود در تمام غذاهای مصرفی است. در کل دوره رژیم غذایی ، باید منو را به طور مستقل تهیه کنید ، با توجه به اینکه کالری 1 روز 200 کیلوکالری ، 2 روز - 400 کیلوکالری ، 3 روز - 600 کیلوکالری و 4 روز - 800 کیلوکالری است. با شروع از روز 5 ، باید کالری روز اول را تکرار کنید. شما می توانید هر محصولی را انتخاب کنید ، اما مقدار کل کالری نباید از رقم مشخص شده بیشتر باشد.

در روز اول توصیه می شود فقط از غذاهای گیاهی ، آب و یک لیوان شیر استفاده کنید ، مقدار کل کالری این محصولات از 200 کیلوکالری بیشتر نیست. برای اینکه دچار افسردگی نشوید ، توصیه می شود از غذاهایی که حاوی کربوهیدرات های پیچیده هستند استفاده کنید.

 

 

چگونه از رژیم غذایی 2468 خارج شوید

پس از پایان دوره رژیم غذایی ، باید تقریباً برای همان مدت غذاهای چرب و سرخ شده را کنار بگذارید. هر روز می توانید میزان کالری مواد غذایی را افزایش دهید ، اما این کار باید به تدریج و با دقت انجام شود. مقدار کل کالری نباید بیش از 1800 کالری باشد که باعث می شود وزن در همان سطح باشد.

 

 

نتیجه رژیم غذایی 2468

این رژیم غذایی در یک محیط شناخته شده کاملاً موثر و محبوب است ، زیرا به لطف آن می توانید طی 12 روز 10 کیلوگرم وزن کم کنید. این فقط برای روحیه قوی مناسب است ، زیرا مجموعه معمول کالری را بسیار کاهش می دهد. قبل از اینکه روی آن بنشینید ، با پزشک خود مشورت کنید. رژیم غذایی بسیار کم کالری است و برای همه مناسب نیست.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید