آشیانه های خالی

از وقتی آنها رفته اند، یعنی زمانی که جوجه شما از قفس پریده است، برنامه های بزرگی را ترتیب دهید!

به گزارش (سیارک) حالا که شما یک لانه خالی دارید، زندگی ممکن است کمی ساکت تر از قبل به نظر برسد. دیگر رژه ای از بچه ها و دوستان آنها در خانه وجود ندارد که درخواست غذا کنند و پس از آن نیاز به تمیزکاری باشد. آیا این امر واقعا ناراحت کننده است؟ شما وظیفه خود به عنوان یک والد انجام داده اید: شما فرزند خود را بزرگ کرده و در حال حاضر آنها به کالج یا محل کار رفته اند. چرا خود را مستحق پاداش ندانید؟

اول، در مورد فضایی فکر کنید که دیگر اشغال نمی شود. اوه، احتمالات! اگر شما همیشه یک باشگاه ورزشی می خواسته اید، حال وقت سرمایه گذاری روی یک تردمیل و مجموعه وزنه ها فرا رسیده است. شاید یک دفتر خانگی، رویای شما بوده است. خوب، دیگر نیازی نیست یک رویا باشد. آن میز عتیقه وقتی که شما پوستر ها و چیزهای باقی مانده پسر یا دختر خود را از آن جدا کنید، بسیار زیبا به نظر می رسد. یا شاید شما یک اتاق مهمان فانتزی برای میزبانی دوستان و اعضای خانواده می خواسته اید. این کار را پروژه ویژه خود کنید که برای شما فضایی را فراهم خواهد نمود که قبلا فقط تصور آن را می کرده اید.

در مورد استفاده از فضا برای خواسته ها یا نیازهای شخصی خود احساس گناه نکنید. این خانه شما است، و شما 18 سال گذشته یا بیشتر را صرف بزرگ کردن پسر یا دختر خود کرده اید. اگر گذاشتن چیزی از آنها به شما کمک می کند احساس بهتری داشته باشید، پس این چیزی است که باید انجام دهید. شما همیشه می توانید یک تخت برای آنها کنار بگذارید تا هنگامی که به خانه برای دیدار می آیند، از آن استفاده کنند.هم چنین اکنون زمان خوبی برای دیدن بقیه جهان است. هزینه های سفر شما بسیار پایین تر است، با توجه به اینکه شما دیگر نیازی به حمل و نقل بچه ها ندارید. علاوه بر این، شما و شریک زندگی شما دیگر لازم نیست خواسته های آنها را درنظر بگیرید. هرگز به اروپا نرفته اید؟ اکنون فرصت شما رسیده است! غواصی در دیواره بزرگ مرجانی در گذشته بیش از حد گران بود؟ به شرکت های مسافراتی نگاه کنید و یک سفر با شریک زندگی یا دوست خود راه بیندازید. 

همچنین، یک راه عالی برای اشغال وقت آزاد و شاید ملاقات با افراد جدید، رفتن به یک کلاس است. خواه شما بخواهید یک شکل جدید از ورزش و یا یک زبان جدید را یاد بگیرید، شما با استفاده از زمان خود برای پیشرفت خودتان، احساس بهتری می کنید.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

مترجم  itrans.ir

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید