عاشق بدن خود باشید و از آن قدردانی کنید

حتی ستاره های برتر مدل و دیگر افراد مشهور نیز پیر می شوند. در سن 70 سالگی دیگر به جذابیت 20 سالگی خود نیستند. بگذارید تمام جنون ها متوقف شود. ما می دانیم چگونه تصویر بدن خود را زیباتر کنیم.


1. عاشق بدن خود باشید. از آن قدردانی کنید!
زندگی تان هرگز نباید تحت تاثیر تنفر از جسم خود باشد. عواطفتان را بررسی کرده و تلاش کنید تا بفهمید چه چیزی باعث شده از بدنتان متنفر شوید . بدنتان چه کرده که از آن بدتان می آید؟ بدنتان دوست شما است. دشمن شما نیست و درست نیست که فکر کنید هیچ چیزی در جسمتان نیست که به آن افتخار کنید. شاید موهای ابریشم یا چشمانی زیبا داشته باشید . بهترین ویژگیهای خود را پیدا کرده و روی آنها تمرکز کنید. روی نقاط ضعفتان کار کرده و تمام سعی خود را به کار بسته تا آنها را برطرف کنید. این کار را با صبر و عشق انجام دهید. (سیارک)
2. بدن شما نیز شایسته ی دوست داشتن است
بدون عشق شما شکست می خورید. بدنتان تنها بدنی است که تا آخر خواهید داشت! می توانید آن را از بین برده یا حتی تغییر دهید. گزینه ای را که انتخاب می کنید به شما بستگی دارد. امیدواریم انتخاب شما درست باشد. تغییر به زمان و تمرین نیاز دارد. عشق و دوست داشتن به شما کمک می کند که هرچه زودتر به نتایج خوبی برسید. از این فرایند لذت برده و مراقب تغییرات بدن خود باشید.
3. خویشتن پذیری
شما خاصید و بدنتان نیز بی نظیر است. هیچ کس دیگر چیزی را که شما دارید ندارد. هرگز شخصی مثل شما در آینده وجود نخواهد داشت. سعی نکنید نقش خدا را بازی کنید ،‌شما نمی توانید مسیر زندگی و تقدیر خود را تغییر دهید. کاری که می توانید انجام دهید این است که خود را بپذیرید. از بی نظیر بودن خود استقبال کرده و آن را با آغوش باز بپذیرید و از آن لذت ببرید.
4. لازم نیست برای اینکه بگویید شاد هستید ،‌بخندید.
خوشحالی به کیلو وپوند وزن شما بستگی ندارد. افراد لاغر نیز ممکن است غمگین و ناراحت باشند. می توانیم فهرست بی پایانی از افراد لاغر تهیه کنیم که از چیزی که دارند راضی نیستند. ممکن است زندگی شان در بعضی موارد تیره و فجیع باشد. به عبارت دیگر ، بخش اعظم افرادی که در این سیاره زندگی می کنند دارای اضافه وزن هستند. بنابراین این مساله باعث نمی شود که آنها غمگین باشند. آنها دارای خانواده ،‌روابط خانوادگی، فرزند،‌شغل و سواد هستند. شادی را نمی توان با کیلو و پوند وزن سنجید. نمی توان آن را با اینچ و سانتی متر ، حتی سنجید! اندازه ی لباستان چیزی نیست که به زندگی شما ارزش ببخشد. به محض اینکه این مساله را درک کنید ،‌خواهید دانست که بدنتان همین طور که هست در بهترین حالت است. (سیارک)
5. چیزی که شما هستید مهمتر از آن است که به نظر می رسید
درونتان خیلی مهمتر از ظاهر است. ما سعی نمی کنیم شما را قانع کنیم که مراقب لباس پوشیدنتان،‌آرایش یا مویتان نباشید. تمام سعی ما این است که به شما یاد دهیم که به پاسخ این سوال ساده برسید : " فکر می کنید یا معتقدید شما چه کسی هستید ؟"
6. فرایند درمان شروع شده است!
بگذارید فرایند درمان راه راه خود ادامه دهد! این فرایند قبلا شروع شده و ماموریت شما این است که بگذارید ادامه یابد. انتظار نمی رود که نتایج نهایی را دقیقا فردا ببینید. تغییر به زمان و تمرین نیاز دارد. می دانید که به زمان نیاز دارید تا به موفقیت های خود دست پیدا کنید. مهمترین چیز این است که این فرایند آغاز شده و شما نباید جلوی وقوع چیزهای خوب را گرفته یا در آن دخالت کنید. از یک متخصص کمک بگیرید، کتاب های مفید را مطالعه کرده و فیلم های انگیزشی نگاه کنید. در یک دوره یک قدم بردارید. این راه شما را به سمت بدن زیباتر می برد که یک رخداد مهیج است. از آن لذت ببرید!

 این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک

ترجمه  itrans.ir

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید