پوست، مو و ناخن - صفحه 6

پوست، مو و ناخن

20 آبان 1397

 حتی برای جوش یا آکنه های شدید هم درمانهایی وجود دارد

علت جوش یا آکنه در مردان

ممکن است جوش زیر پوستی یا آکنه که یکی از انواع جوش می باشد، همانند نوجوانان برای هر فردی در هر سنی ایجاد شود. گاهی اوقات ، جوش یا آکنه میتواند به مدت طولانی نیز وجود داشته باشد.

18 آبان 1397

12 مهر 1397

هر فرد بالغ به طور متوسط 100.000 تا 150.000 تار مود دارد

علت ریزش مو

پزشک‌ها نمی‌دانند که چرا برخی از فولیکول‌های دوره رشد کوتاه‌تری نسبت به سایر فولیکول‌ها دارند. با این حال چندین عاملی که می‌توانند ریزش مورد را تحت تاثیر قرار دهند عبارتند از:

14 مرداد 1397

12 مرداد 1397

روغن گاوزبان نرمی، کشش و حالت پوست خشک، خسته و زخمی را باز می‌گرداند.

خواص و عوارض روغن گل گاوزبان

آیا می‌دانستید که روغن گل گاوزبان علاوه بر اسید سالیسیلیک، کلسیم و منیزیم دارای بیشترین مقدار اسیدهای چرب امگا 6 است؟ و چرا روغن گل گاوزبان راه‌حل تمامی مشکلات آرایشی شما است؟

31 تیر 1397

تابستان برای هر یک از ما میتواند یک فاجعه باشد.

ماسک خیار برای پوست چرب

تابستان میتواند واقعا انرژی شما را تخلیه کند و همچنین میتواند موجب به هم ریخته شدن زیبایی ظاهری ما شود. اما من معتقدم که مواد غذایی جادویی در آشپزخانه میتوانند هر نوع مشکل پوستی را برطرف کنند. امروز میخواهم یکی از دستورالعملهای مورد علاقه‌ی خودم را به شما معرفی کنم.

24 تیر 1397

17 تیر 1397

15 تیر 1397

چگونه می توان متوجه شد که اختلالی که برای پوست به وجود آمده است، تنها یک حساسیت یا خارش جزئی است و یا اینکه خبر از بیماری خطرناک تری می دهد؟

اختلالات پوستی که می توانند نشانه های بیماری هایی خطرناک تر باشند

پوست بدن یکی از مهمترین اعضای بدن انسان است. در هر اینچ از پوست بدن انسان، حدود هزار عصب وجود دارد و به وسیله همین عصب ها است که پوست بدن، انسان را از خطرات احتمالی که ممکن است در انتظارش باشد آگاه می کند