18 تیر 1398

کلیشه های رایج در مورد حذف مو های زائد درست است یا غلط
پوست، مو و ناخن

کلیشه های رایج در مورد حذف مو های زائد درست است یا غلط

موم انداختن، چنین روش محبوبی برای حذف مو های زائد، هنوز هم توسط افسانه ها احاطه شده است، به همین دلیل زنان اغلب برای انجام دادن آن و تست روی پوست جرات ندارند، حتی اگر آنها فکر کنند که زندگی آنها را ساده تر می کند.

7 تیر 1398

26 اردیبهشت 1398

تمام دختران میخواهند پوستی عالی داشته باشند، حتی کوچکترین لکه ها روی پوست ...
پوست، مو و ناخن

پاک کردن لکه های پوست، شش راه خانگی

تمام دختران میخواهند پوستی عالی داشته باشند، حتی کوچکترین لکه های پوست بسیاری از آنها را ناراحت می کند. بر این اساس، ما سعی می کنیم از آنها خلاص شویم. اما این یک موضوع ساده نیست، متخصصان زیبایی می گویند

12 اردیبهشت 1398

ما در  sayarak.com رده بندی نوع مو را مطالعه کردیم
پوست، مو و ناخن

چگونه نوع مو را تشخیص دهیم

بیشتر دختران معمولا از نوع مو خود راضی نیستند و با آن مشکل دارند: اگر موی صاف دارند، آنها موی مجعد را دوست دارند و اگر مو فرفری باشند، موی صاف را دوست دارند!

3 اردیبهشت 1398

شانه زدن مو مناسب برای جلوگیری از ریزش مو و طاسی کمک می کند.
پوست، مو و ناخن

چگونه از ریزش مو و طاسی جلوگیری کنیم

مو شکننده است و به آسانی به آن آسیب وارد می شود. بنابراین، علاوه بر تغذیه مو برای سلامتی، ماساژ پوست سر و رژیم غذایی سالم برای جلوگیری از ریزش مو ظرافت هایی وجود دارد که باید در اینجا مشاهده کرد.

28 فروردین 1398

23 فروردین 1398

اما در بسیاری از موارد، ظاهر شدن آکنه گناه ژن هاست
پوست، مو و ناخن

علل اصلی آکنه

ظاهر شدن آکنه در طی تغییرات هورمونی بدن، به عنوان مثال، در طی نوجوانی، در دوران بارداری، در پایان دوره قاعدگی طبیعی است. اساسا، افرادی که فعالیت هورمونی زیادی دارند، مستعد ظاهر شدن آکنه در پوست هستند - این خطرناک نیست، اما بیش از 70٪ افراد مبتلا به آکنه دارای ظاهر بسیار ناخوشایند هستند.

18 اسفند 1397

8 بهمن 1397

4 بهمن 1397

تقریبا در هر آشپزخانه ای موجود است برای ماسک صورت استفاده کنید.
پوست، مو و ناخن

ماسک صورت مگان مارکل همسر شاهزاده هری

ماسک های خانگی شگفت انگیز هستند، آماده سازی آنها آسان است، بسیار ارزان هستند، و شما می توانید مواد تشکیل دهنده برای پوست خود را انتخاب کنید. نیکولا اعتراف می کند که اکثر مشتریان من  از این ماسک صورت استفاده می کنند و راضی هستند.

21 آذر 1397

شما می توانید در خانه ی خود از پوست صورتتان مراقبت کنید، اما کرم ها
پوست، مو و ناخن

پوست صاف بدون چروک با بیوروالیزاسیون

Biorevitalization بیوروالیزاسیون غیر تزریقی یک روش مدرن و بدون درد است که برای جوان سازی پوست، بدون تزریق استفاده می شود. بدون آسیب رساندن به پوست، میکرو کانال ها را در اپیدرم ایجاد می کند و مواد تشکیل دهنده فعال را به لایه زیرین پوست منتقل می کند و باعث تولید سنتز کلاژن می شود.

20 آبان 1397

در بیشتر افراد؛ تغییرات هورمونی میتواند موجب ایجاد جوش یا آکنه شود.
پوست، مو و ناخن

علت جوش یا آکنه در مردان

ممکن است جوش زیر پوستی  یا آکنه که یکی از انواع جوش می باشد، همانند نوجوانان برای هر فردی در هر سنی ایجاد شود. گاهی اوقات ، جوش یا آکنه میتواند به مدت طولانی نیز وجود داشته باشد.

18 آبان 1397

12 مهر 1397

هر فرد بالغ به طور متوسط 100.000 تا 150.000 تار مود دارد
پوست، مو و ناخن

علت ریزش مو

پزشک‌ها نمی‌دانند که چرا برخی از فولیکول‌های دوره رشد کوتاه‌تری نسبت به سایر فولیکول‌ها دارند. با این حال چندین عاملی که می‌توانند ریزش مورد را تحت تاثیر قرار دهند عبارتند از:

14 مرداد 1397

12 مرداد 1397

31 تیر 1397

ماسک خیار برای پوست چرب

تابستان میتواند واقعا انرژی شما را تخلیه کند و همچنین میتواند موجب به هم ریخته شدن زیبایی ظاهری ما شود. اما من معتقدم که مواد غذایی جادویی در آشپزخانه میتوانند هر نوع مشکل پوستی را برطرف کنند. امروز میخواهم یکی از دستورالعملهای مورد علاقه‌ی خودم را به شما معرفی کنم.

24 تیر 1397

17 تیر 1397

15 تیر 1397

اختلالات پوستی که می توانند نشانه های بیماری هایی خطرناک تر باشند

پوست بدن یکی از مهمترین اعضای بدن انسان است. در هر اینچ از پوست بدن انسان، حدود هزار عصب وجود دارد و به وسیله همین عصب ها است که پوست بدن، انسان را از خطرات احتمالی که ممکن است در انتظارش باشد آگاه می کند