بهترین روال مراقبت از پوست در صبح

در

 

(سیارک)  : خون آشام‌ها و دیوانه‌ها را فراموش کنید . وقتی بحث به مراسم زیبایی می‌رسد، این شاهزاده درون ماست که شب بیرون می‌آید. این زمان است که آهسته خود را در وان‌های مملو از روغن‌های تقویت کننده پوست و آرام بخش‌های معطر خیس می‌کنیم و به فکر رژیم پوست کره‌ای می‌افتیم. از سوی دیگر صبح‌ها در ساعات بی‌حالی خیلی شانس بیاوریم دندان خود را قبل از بیرون رفتن مسواک کنیم.


در حالی که خیلی از ما می‌دانیم که باید مقداری کرم ضد آفتاب قبل از بیرون رفتن به پوست خود بزنیم برخی به دیگر نانو ذرات‌های موجود در هوا کلید کرده‌اند؛ مانند گرد و غبار و دود سیگار و دوده که در کهولت پوست موثرند. تحقیق ها نشان داده‌اند که هیدروکربن‌های آروماتیک چند حلقه به نانو ذرات موجود در هوا می‌چسبند و در آنجا به کوتین وان تبدیل میشوند که می‌تواتند همان تاثیری را که قرار گرفتن مزمن در نور ماوراء بنفش‌ بر کهولت پوست دارد را داشته باشند. کسانی که در شهر زندگی می‌کنند بیشتر در معرض هیدروکربن‌های آروماتیک چند حلقه قرار دارند، مخصوصا قبل از خوردن قهوه.

در نتیجه وقتی درباره مراقبت از پوست اول صبح حرف می‌زنیم محافظت در برابر نور آفتاب نصف قضیه است ما باید پوست خود را تمیز و آن را با آنتی اکسیدان‌ها مسلح کنیم (سپس حفاطت در برابر اشعه ماورا بنفش) تا مطمئن شویم که برای شروع روز آماده‌ایم. برای یافتن بهترین شیوه برای محافظت از پوست در برابر اشعه ماورا بنفش و ذرات جامد و مایع موجود در هوا (خیلی از آنها از پروسه سوخت های فسیلی ساخته می شوند) ما با دکتر دبرا متخصص پوست نیویورکی و نویسنده کتاب قوانین پوست درباره بهترین روش برای رسیدگی به رژیم پوست صبحگاحی صحبت کردیم. علی‌رغم نوع پوستی که دارید "دکتر دبرا "تاکید بر به تمیز کردن و استفاده از سرم و سپس ضد آفتاب  را نوصیه می کند. 

 این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک

ترجمه  itrans.ir

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

وقتی در مورد کرم ضدآفتاب صحبت می کنیم، آیا کرم های ارزان، بهتر هستند

در

در یک مطالعه جدید، گزارش های مصرف کنندگان نشان می دهد که کرم های ضدآفتابِ برندهای تجاری ارزان، در میان بهترین کرم های ضدآفتاب موجود هستند.


اگر هزینه ی یک کرم ضدآفتاب بیشتر باشد، آیا باید کرمِ بهتری باشد، درست است؟ نادرست.من سالها به بیماران خود گفته ام که لازم نیست پول زیادی را صرف کرم های ضدآفتاب (یا پاک کننده صورت) کنند، زیرا بیشتر برندها مواد تشکیل دهنده فعالِ مشابهی دارند. در حال حاضر، من یک حامی پیدا کرده ام: در یک مطالعه جدید، گزارش های مصرف کنندگان از کرم های ضدآفتاب نشان می دهد که برندهای تجاری ارزان، جزء بهترین کرم ها بودند. 


در گزارش های مصرف کنندگان، 12 کرم ضدآفتاب برای اثربخشی شان در حفاظت در برابر اشعه هایUVA و UVB آزمایش شدند. بهترین آنها، Target`s Up Up Continuous Spray Sport SPF 50 و Wal-Mart`s Equate Ultra Protection Lotion SPF 50 بودند که همچنین در میان ارزانترین ها بودند. دیگر کرم های ضدآفتابِ با امتیاز بالا، شامل Coppertone Water Babies SPF 50 Lotion و Walgreens Sport Continous Spray SPF 50 بودند.


بنابراین، لازم نیست که شما برای داشتن پوستی تمیز و سالم، پاک کننده های صورت گران قیمتی را از فروشگاه-های بزرگ خریداری کنید. اما اگر شما از یک پاک کننده صورتِ گران قیمت استفاده می کنید و آنرا دوست دارید، پس به استفاده از آن ادامه دهید.

 

نظرات

در ادامه بخوانید...