14 اردیبهشت 1398

7 اردیبهشت 1398

امروز، آل پاچینو به انتقادات واکنش آرام تری نشان می دهد
سینمای جهان

به مناسبت تولد آل پاچینو

25 آوریل، 79 ام سال تولد، بازیگر مشهور آمریکایی، کارگردان، تولید کننده آل پاچینو است. در دهه 1970 آل پاچینو یکی از بازیگران برجسته و محبوب آمریکایی در سینمای جهان بود.

3 اردیبهشت 1398

اولین اقتباس از رومئو و ژولیت با تولد سینما ظاهر شد.
سینمای جهان

رومئو و ژولیت در سینمای جهان

23 آوریل، جهان 455 امین سالگرد تولد نمایشنامه نویس و شاعر مشهور انگلیسی ویلیام شکسپیر را جشن می گیرد. آثار او تقریبا به همه زبانها ترجمه شده است، نمایش های او بسیار بیشتر از آثار نویسندگان دیگر است و تولید فیلم از آثار شکسپیر به طور همزمان با تولد سینما صورت گرفته و هنوز هم ادامه دارد.

5 فروردین 1398

فیلم زنگ ها برای که به صدا در می آیند بر اساس رمانی به همین نام ساخته شد.
سینمای جهان

اینگرید برگمن و گری کوپر در یک فریم

سناریو توسط سام وود و فیلمبرداری در سال 1943 صورت گرفت . اینگرید برگمن و گری کوپر در این فیلم بازی کردند.این فیلم برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن و نامزد اسکار در هشت رشته، از جمله بهترین فیلم سال شد.

19 اسفند 1397

16 بهمن 1397

فیلم The Bombing روایت جنگ ژاپن و چین است
سینمای جهان

فیلم The Bombing، بازیگر همه چیز نیست!

فیلم The Bombing روایت جنگ ژاپن و چین است، این فیلم تقریبا به بدترین شکل ممکن ساخته شده و جلوه های ویژه فیلم بسیار ضعیف است. داستان فیلم هم چنگی به دل نمی زند و فقط امید به 2 بازیگر مطرح سینما بروس ویلیس و آدرین برودی بود که متاسفانه کاری از دست آن ها هم بر نیامد و فیلم به یه افتضاح تاریخی تبدیل شد.

14 بهمن 1397

تریلر Hobbs and Shaw از سری Fast & Furious
سینمای جهان

فیلم Hobbs and Shaw

اسپین-آف سری فیلم های Fast & Furious(سریع و خشمگین)، مامور ویژه هابز (دواین جانسون) به همراه شاو (جیسون استاتهام) برای مبارزه با دشمن ابرقدرتی به نام Brixton(ادریس البا) وارد یک تیم می شوند. این دو مامور مشکلات قبل را کنار گذاشته و برای شکست دشمن تلاش می کنند. این بار یک جنگ واقعی در راه است.

تعداد زیادی از این سوتی ها را شما در هنگام تماشای فیلم متوجه شده اید؟
سینمای جهان

20 سوتی دیدنی در فیلم های معروف سینمای جهان

اشتباهات در بسیاری از فیلم ها در سینمای جهان دیده می شود. این قابل فهم است: تیراندازی به همان صحنه ممکن است نیاز به صدها تکرار و حتی در روزهای مختلف داشته باشد. اما گاهی اوقات چنین سوتی هایی چنان جادویی به نظر می رسند که می خواهم آنها را در یک مجموعه جداگانه جمع آوری کنم