فیلمبرداری دنباله سریال دکستر از اوایل سال 2021 آغاز می شود

سریال دکستر
فصل جدید سریال دکستر سال آینده به عنوان یک مینی سریال 10 قسمتی اکران می شود. این پروژه با حضور كلاید فیلیپس ، مجری برنامه ، برای چهار فصل اول و با بازگشت مایكل اس. هال به نقش اصلی ، اداره می شود.

 

Showtime در حال آماده سازی فصل جدیدی برای Dexter است که فیلمبرداری آن از اوایل سال آینده آغاز می شود. ادامه داستان در پاییز 2021 در قالب یک مینی سریال شامل 10 قسمت منتشر می شود. مجری طرح این پروژه کلاید فیلیپس خواهد بود که در چهار فصل اول کار کرده است. مایکل سی. هال بازیگر نقش اصلی خود را تکرار می کند و همین باعث می شود سال 2010 جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر تلویزیون (درام) را دریافت کند. گری لوین ، مدیر شو تایم در این باره در اظهار نظری به Deadline صحبت کرد.

لوین گفت: "دکستر" یک نمایش کاملاً ویژه برای میلیون ها طرفدار سینمای جهان و شو تایم است ، زیرا سالها پیش این نمایش جذاب به شبکه ما کمک کرد.


"ما فقط در صورتی به این شخصیت منحصر به فرد برمی گردیم که بتوانیم رویکردی خلاقانه را پیدا کنیم که واقعاً شایسته یک سریال اصلی درخشان باشد. خوب ، من خوشحالم که اعلام می کنم کلاید فیلیپس و مایکل سی هال آن را پیدا کرده اند و ما مشتاقانه منتظر پایان بخشیدن به مجموعه و نمایش آن به جهانیان هستیم. "

 

این مجموعه بر اساس طرح رمان جفری لیندزی "دیو خفته دکستر" ساخته شده است. قهرمان داستان قاتل زنجیره ای داستانی دکستر مورگان است که به عنوان کارشناس پزشکی قانونی خون شناس  پزشکی قانونی در پلیس میامی کار می کند. خلاصه داستان این مجموعه از طرف قهرمان تدوین شده است.

 

"من عشق را نمی فهمم ، رابطه جنسی برایم مهم نیست و هیچ احساسی ندارم. من همچنین یک قاتل زنجیره ای هستم.  "پدر من افسر پلیس بود و به من خوب آموخت که چگونه شواهد را پنهان کنم. شهروندان عادی نباید از من بترسند ، من فقط مجرمانی را می کشم که بنا به دلایلی پلیس نتوانسته بود به آنها دست یابد یا نمی خواست. آنها را می کشم و اجساد را دور می ریزم. قتل برای من یک عمل خلاقانه ، یک هنر است. اما یک روز ... شخصی مثل من در میامی ظاهر شد. حتی از من پیشی گرفت. موفق به علاقه من  شد و به من نوعی بازی دوستانه ارائه می دهد. این "X" مرموز و دست نیافتنی کیست؟


اولین قسمت دکستر از اول اکتبر 2006 در Showtime پخش شد. علی رغم انتقادات و اتهامات بی رحمی و بی اخلاقی ، در همان سال این مجموعه دو جایزه Emmy - البته در نامزدی های فنی - دریافت کرد. میانگین نمره دکستر در Metacritic 77 از 100 بود ، و این سومین پروژه موفق در پاییز 2006 است. این سریال بالاترین امتیاز را از جمله رای دهندگان نیویورک دیلی نیوز ، سانفرانسیسکو کرونیکل ، شیکاگو سان تایمز و هفتگی مردم بیشترین امتیاز را از آن خود کرد.

 

در سال 2007 ، هال برنده جایزه  بهترین بازیگر تلویزیون شد. سه سال بعد ، او انجمن صنفی بازیگران و گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش اول سریال درام را دریافت کرد. این پروژه در طی هشت فصل از سال 2006 تا 2013 منتشر شد.

 

هنوز جزئیاتی درباره ماجراهای دکستر در فصل جدید وجود ندارد. در فینال سریال ، او مرگ خود را جعل کرد و با نام جدیدی در اورگان زندگی کرد. قبل از آن ، خواهرش دبرا توسط جراح مغز و اعصاب زخمی شد و پس از آن به زندگی در کما محکوم شد. در بازگشت به بیمارستان ، دكستر با قطع ارتباط از زندگی ، دبرا را كشت. وی سپس جسد خواهرش را به دریا  انداخت و پس از آن ادعا کرد که خودکشی کرده است.

 

هال قبلاً در مورد احتمال بازگشتش به این شخصیت صحبت کرده بود. مدت زمان طولانی است که راه اندازی مجدد یا دنباله فیلم Dexter با دیوید نوینز ، مدیر سابق Showtime ، که اکنون مدیر خلاق CBS و مدیر عامل شبکه Showtime Networks است ، مورد بحث قرار گرفته است . در سال 2015 ، او گفت که "دکستر" تنها نمایشی است که می خواهد ادامه دهد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید