سوفیا لورن زیبایی بدون عمل جراحی

سوفیا لورن


20 سپتامبر ، افسانه سینمای جهان سوفیا لورن 86 ساله می شود! این یک سن قابل احترام است ، اما به هیچ وجه با تصویر این بازیگر زن که موفق به کسب عنوان سمبل جاذبه های زنانه شده همخوانی ندارد. انرژی زندگی او ، سرزندگی ذهن ، لطف و زیبایی سوفیا لورن شگفت آور است. سوفیا لورن گویی در سن خاصی  منجمد شده است و نمی خواهد پیر شود.

راز زیبایی سوفیا لورن

عمل زیبایی سوفیا لورن 

در همان ابتدای کار ، به سوفیا لورن برای اصلاح شکل بینی و از دست دادن وزن ، استفاده از جراحی پلاستیک را توصیه کردند. اما  سوفیا لورن عمل زیبایی را نپذیرفت . سوفیا لورن جراحی  را رد کرد و گفت كه نمی خواهد استانداردهای غیر طبیعی زیبایی را رعایت كند. این بازیگر زن در مصاحبه و كتابش "زنان و زیبایی" در مورد چگونگی مدیریت او برای زیبا و باریک ماندن و تناسب اندام گفت.

 

نظم و انضباط

اگر زن جوانی زیبا باشد ، اما عادت نداشته باشد که از خود به روشی منظم مراقبت کند ، با گذشت زمان زیبایی خود را از دست می دهد. اگر عادی ترین زن به طور منظم از خود مراقبت کند ، با افزایش سن ، او زیباتر خواهد شد. » عبارت سوفیا لورن "اگر تنبل باشید زیبا ماندن  دشوار است" . بنابراین ، یکی از رازهای اصلی جذابیت زن ، نظم و انضباط در مراقبت است.
آیا می دانید کالای آرایشی محبوب بازیگر زن چیست؟ روغن زیتون فوق العاده طبیعی و بکر ! او آن را به جای کرم ، روی پوست میمالد ، به مواد آرایشی اضافه می کند ، از آن به عنوان یک ماده طبیعی مرطوب کننده برای مو استفاده می کند و حمام ها را با روغن زیتون می گیرد. سوفی می گوید که طبیعت با پوست طبیعی به او پاداش داده ، اما روغن زیتون به او کمک کرد ه تا جوان بماند.


هر روز صبح ، بازیگر زن صورت خود را با آب تمیزمی کند و همیشه مرطوب کننده ای را در ناحیه اطراف چشم خود اعمال می کند. و برای تقویت مو اغلب از روغن زیتون به عنوان ماسک استفاده می کند. سوفیا لورن ترجیح می دهد سر خود را با شامپو بچه شستشو دهد.
این بازیگر معتقد است با افزایش سن در آرایش بهتر است از آرایش کمتری استفاده کنید. "وقتی بزرگتر می شوید ، باید از آرایش کمتری استفاده کنید. این یک قانون ساده است. همیشه قابل توجه است که زنان مسن تر سعی می کنند سن را با یک لایه ضخیم از مواد آرایشی بپوشانند ، اما این باعث جذابیت آنها نمی شود. "

 

رژیم غذایی سوفیا لورن

سوفیا لورن عمل جراحی

مدل موی سوفیا لورن

 

آیا می توانید تصور کنید که یکی از غذاهای مورد علاقه بازیگر مشهور، سوفیا لورن ماکارونی با روغن زیتون تصفیه نشده و سس گوجه فرنگی طبیعی است؟ به گفته لورن ، او رژیم نمی گیرد و دوست دارد غذا بخورد. اما نکته اصلی این است که به درستی خورده شود. در بخش های کوچک بخورید و همیشه نظارت کنید که دقیقاً چه چیزی می خورید. "نه تنها شکل ، بلکه چهره ، بهزیستی و خلق و خو بستگی به نحوه غذا خوردن شما دارد.

 

" بازیگر زن غذاهای طبیعی و ساده می خورد و از خوردن مقادیر زیاد نشاسته جلوگیری می کند. لوبیا ، برنج و سبزیجات می خورد. سوفیا لورن توصیه می کند از خوردن مواد غذایی کنسرو شده خودداری کنید، گوشت قرمز کمتر بخورید ، ماهی بیشتر و مرغ استفاده کنید. گوشت و ماهی سفید حاوی چربی کمتری و پروتئین به اندازه گوشت معمولی است.


و همچنین ، طبق گفته سوفیا لورن ، شما باید مایعات بیشتری بنوشید . اگر روزانه 8 لیوان آب بنوشید ، به پوست خود کمک می کنید تا جوان و تازه بماند. نوشیدن آب کافی ضروری نیست - آب معدنی و آب میوه  ، قهوه و چای نیز مناسب هستند. اما به شما التماس می کنم ، روزانه 8 لیوان قهوه ننوشید! "

 

فعالیت بدنی

سوفیا لورن در طول زندگی خود توانست اندام باریک و کمر باریک خود را حفظ کند . و این نه تنها به دلیل تغذیه مناسب ، بلکه ناشی از فعالیت بدنی است.
این بازیگر می گوید که ورزش لطف می کند. "اگر ژیمناستیک را انجام می دهید ، چنان قدم بردارید که انگار صاحب تمام جهان هستید - با افتخار و هموار." به گفته لورن ، او خیلی زود ساعت 5-6 صبح از خواب بلند می شود. او سپس ژیمناستیک روزانه ، از جمله کشش را انجام می دهد. 

 

سوفیا لورن می گوید"من همیشه زود بیدار می شوم ، حتی اگر گاهی اوقات نمی خواهم این کار را انجام دهم. نیازی نیست به دنبال بهانه هایی برای ورزش نباشید. زیاد قدم می زنم. هر روز یک ساعت پیاده روی می کنم - برای قلب و تناسب اندام بسیار مفید است. "

 

درست است ، قبل از "پریدن" از رختخواب ، مشهور ایتالیایی یک سری صبحانه های ساده درست می کند. به گفته وی ، آنها به گردش خون و بازگشت خون به صورت کمک می کنند ، اما از همه مهمتر - انعطاف پذیری را افزایش می دهند. در حین کشش ، سوفی به تنفس توجه ویژه ای می کند. اگر عمیق و به طور مساوی نفس بکشید ، اکسیژن به تمام قسمت های ریه ها نفوذ کرده و خون را تصفیه می کند. لازم است هنگام استنشاق معده را از هوا پر کنید تا در نهایت بازدم کنید. هنگام بازدم ، تمام هوای راکد را از انتها با فشار به خارج بفرستید.این بازیگر ادعا می کند که پس از 10-15 دقیقه انجام چنین تمرینی ، حال و هوای خوبی دارد .

 

عشق به عزیزان

سوفیا لورن و کالو پونتی

سوفیا لورن با همسرش کارلو پونتی در جوانی (کارلو پونتی در ۱۰ ژانویهٔ ۲۰۰۷ در سن ۹۴ سالگی درگذشت)


با وجود تعداد زیادی هوادار ، سوفیا لورن در تمام زندگی خود فقط یک نفر را دوست داشت - همسرش ، کارلو پونتی ، کارگردان معروف ایتالیایی . آنها تقریباً 50 سال زندگی کردند. پونتی در سال 2007 درگذشت. سوفیا لورن در مراسم تشییع جنازه شوهرش گفت: "عشق ما هدیه ای از جانب خدا است که از معدودی از آنها تجلیل می شود." این زوج دو فرزند داشتند: کارلو پونتی جونیور و ادواردو پونتی . این بازیگر وقت زیادی را با آنها می گذراند.


او همچنین بدون شغل مورد علاقه خود به زندگی خود فکر نمی کند: "فکر می کنم من به همین دلیل متولد شده ام. وقتی مدت زیادی استراحت در فیلمبرداری داشتم ، به معنای واقعی کلمه نتوانستم جایی برای خود پیدا کنم.

 

مثبت اندیش باشید

سوفیا لورن 84 ساله

 

سوفیا لورن یکی از افراد مشهور و بازیگر هالیوود مثبت اندیشی را تشویق می کند، سوفیا لورن می گوید که صورت هر شخص، آینه نفس او است و منعکس کننده شخصیت است. وی گفت:  ما خودمان مسئول ظاهر خود هستیم و نه تنها به معنای مراقبت از پوست که همه چیز قابل مشاهده است، کسالت ، تحریک ، روحیه بد ، شکایت. سالها می گذرد و ردپای آنها غیرقابل توصیف است. با این حال ، روحیه طنز ، حسن نیت و تحمل و مثبت اندیشی  نیز چهره شما را شکل می دهد .

 

این بازیگر اذعان می کند، من همیشه مثبت فکر می کنم. خیلی به ندرت اتفاق می افتد که مرا با روحیه غمگین ببینید. شعار من این است که هر لحظه از زندگی لذت ببر. همیشه اطراف خود را با افرادی که دوستشان دارید شلوغ کنید ، با آنها صحبت کردن یا یادگیری چیزهای جدید خوشایند است. 


سن خود را بپذیرید

سوفیا لورن مجله ووگ

عکس سلبریتی  سوفیا لورن جوانی   روی مجله ووگ

سوفیا لورن می گوید: هیچ زیبایی در جهان نمی تواند با زیبایی های خودشناسی و رضایت حاصل شود که وقتی خودتان را قبول می کنید و این که واقعاً چه کسی هستید. بازیگر زن عاشق  زندگی است و می گوید "بگذار زندگی ادامه یابد.سوفیا لورن می گوید: "البته ،" چشمه جوانی "وجود دارد - این چشمه ی جوانی ، ذهن شما ، استعدادهای شما ، خلاقیتی است که شما به زندگی خود آورده اید و زندگی افرادی که دوستشان دارید. وقتی خود را قبول کنید که چه کسی هستید ، پذیرش سن را قبول می کنید.

بیوگرافی سوفیا لورن

سوفیا لورن

 

سوفیا ویلانی شیکولونه در 20 سپتامبر 1934 در رم ، در بیمارستانی برای فقرا به دنیا آمد.مادرش ، رومیلدا ویلانی ، به معنای واقعی کلمه بدشانسی آورده بود. یک بازیگر ناموفق استانی و در حال حاضر یک مادر مجرد. پدر این دختر ، همچنین بازیگر تئاتر ، که رومیلدا به دنبال او به رم رفت ، هرگز با او ازدواج نکرد ، و پس از دور زدن او در پایتخت بی تفاوت با یک نوزاد در آغوش ، رومیلدا به روستای زادگاه خود پیتزولی بازگشت.

سوفیا در یک کلبه مخروبه در ساحل دریا ، دوران کودکی خود را در شرایط تنگ و وحشتناک و فقر سپری کرد.
در جوانی ، او "Stekchetto" ، به معنی "سوف" - برای  قد بلند و لاغر نامیده می شد. اولین قدم برای شهرت او در چهارده سالگی بود و در مسابقه زیبایی محلی برنده شد و پس از آن خانواده به رم رفتند.

 

سوفیا لورن


در سال 1950 او در مسابقه دوشیزه ایتالیا شرکت کرد ، جایی که جایزه Miss Elegance را دریافت کرد ، که توسط هیئت داوران مخصوص او ایجاد شد.

در حین شرکت در مسابقه بعدی ، او با تهیه کننده و همسر آینده اش کارلو پونتی آشنا شد ، که بیست و دو سال از او بزرگتر بود. پونتی در آن زمان ازدواج کرده بود و طلاق گرفتن برای یک کاتولیک آسان نبود. کارلو و سوفیا که از انتظار برای موافقت واتیکان برای  طلاق خسته شده  بودند  ، مخفیانه در مکزیک ازدواج کردند. با گذشت زمان ، طلاق در طولانی مدت به دست آمد و در 9 آوریل 1966 ، کارلو پونتی دوباره با سوفیا ازدواج کرد.

در ابتدا ، کارلو پونتی فیلم برگزیده خود را به عنوان یک بمب جنسی در فیلمهای کمی شناخته شده مانند تجارت برده سفید (1953) قرار داد. اغلب این فیلم ها در یک محیط عجیب و غریب اتفاق می افتند و به بازیگر زن این فرصت را می داد تا با لباس های  باز در مقابل تماشاگران ظاهر شود. از سوی دیگر ، فوق ستاره آینده از برهنگی خجالتی نبود ، بنابراین می توان او را در تعدادی از فیلم ها برهنه دید. در اوایل دهه 60 ، کارلو پونتی برای جلوگیری از رسوایی بین المللی ، تمام فیلم های لورن جوان را که در آن برهنه بود خرید.

 

سوفیا لورن

 

در اواسط دهه 50 ، لورن به یک ستاره و نماد جنسی در ایتالیا تبدیل شد. در ابتدا ، این بازیگر با نام مستعار لازارو بازی کرد ، اما در سال 1953 ، با اصرار پونتی ، آن را به لورن تغییر داد. اولین فیلم بازیگری که در خارج از ایتالیا اکران شد ، آتیلا ، آفت خدا (1955) با بازی آنتونی کوئین بود.

این بازیگر ابتدا در فیلم ویتوریو د سیکا "طلای ناپل" (1954) توجه منتقدان جدی فیلم را به خود جلب کرد ، که در آن به عنوان یک مغازه دار پر انرژی ناپولی به عنصر بومی خود سقوط کرد. نقش زنان معمولی از مردم ، که او را در دوران کودکی به خوبی می شناخت و می توانست یکی از آنها شود ، برای او بهترین کار را کرد و مطلوب ترین نظرات منتقدان را به خود جلب کرد.

این دسیکا بود که استعداد بازیگری سوفیا لورن را به طور کامل کشف کرد. تقریباً همه مهمترین نقش ها را او در فیلم های این کارگردان بازی کرد - چوچارا (1961 ، جایزه جشنواره فیلم کن) ، دیروز امروز فردا (1963) ، ازدواج ایتالیایی (1964 ، جایزه جشنواره مسکو) ، آفتابگردان (1970). در سه فیلم آخر ، شریک سوفیا لورن مارچلو ماسترویانی بود که با او یکی از مشهورترین دوئت های تاریخ سینما را تشکیل دادند.

اوج بازیگری بازی او به عنوان مادر در Chocara بود ، یک فیلم نئورئالیستی بر اساس رمان آلبرتو موراویا. بیان گرایی و ارگانیک بودن بازیگر این بازیگر چنان در منتقدان فیلم خارج از کشور تأثیر گذاشت که برای این نقش اسکار دریافت کرد. این برای اولین بار است که جایزه ای در این بخش برای فیلمی که به زبانی غیر از انگلیسی فیلمبرداری شده است اهدا می شود.

سوفیا لورن

 

از سال 1957 ، این بازیگر مرتبا پیشنهادات بازیگری در هالیوود را دریافت می کند. او در کارخانه رویاهای آمریکایی ، با قراردادهایی با شرکت هایی مانند MGM و Paramount Pictures ، اگرچه چندان موفق نبود. یکی از اولین فیلم های هالیوود او غرور و اشتیاق با فرانک سیناترا و کری گرانت (1957) بود. درباره عشق گرانت به بازیگر ایتالیایی مطالب زیادی نوشته شده است ، اما به طور قطعی اطلاعات کمی در دست است. همچنین ، گمانه زنی های زیادی در مورد پیشنهاد ازدواج پیتر سلرز بازیگر انگلیسی مطرح شد. به گفته برخی از زندگینامه نویسان ، همه اینها فقط ترفندهای تبلیغاتی بوده است.

برای فیلمبرداری وسترن "شیطان در جوراب شلواری صورتی" (1960) ، این بازیگر ابتدا موهای خود را بور کرد. برای حماسه فاجعه بار "سقوط امپراتوری روم" او یکی از اولین کسانی بود که در جهان مبلغ بی سابقه ای مبلغ یک میلیون دلار دریافت کرد. در سال 1967 ، او در آخرین فیلم چارلی چاپلین بزرگ ، کنتس از هنگ کنگ ، نقش یک روسپی روس را بازی کرد.

 

سوفیا لورن

 

به مدت پانزده سال (1957-1972) ، این بازیگر موفق شد تقریباً با همه بازیگران محبوب و نمادهای جنسی هالیوود کار کند: آنتونی پرکینز ، آنتونی کوئین ، کلارک گیبل ، پیتر سلرز ، چارلتون هستون ، پل نیومن ، گرگوری پک ، مارلون براندو ، پیتر اوتول و بسیاری دیگر.

در نیمه دوم دهه 1970 ، لورن کمتر و کمتر روی صفحه نمایش ظاهر شد و از سال 1984 نقش های او کاملاً منزوی شده است. در سالهای 1979-80 ، او یک کتاب زندگینامه ای منتشر کرد و بر اساس آن یک فیلم تلویزیونی منتشر کرد. در سال 1982 او به دلیل فرار مالیاتی به 18 روز زندان محکوم شد. در سالهای بعد ، او کتاب خاطرات دیگری نوشت و یک خط تولید عطر تاسیس کرد. در سال 1999 ، کتاب او "دستور العمل ها و خاطرات" منتشر شد.

در سال 1994 ، وی برای آخرین بار با ماسترویانی در Haute Couture رابرت آلتمن بازی کرد و در سال 1996 در کنار کمدین آمریکایی جک لمون و والتر ماتائو در کمدی Old Grumblers Raged بازی کرد. در سال 2002 ، او در فیلم پسرش ادواردو پونتی - "در میان غریبه‌ها" بازی کرد و یکی از نقشهای اصلی زن را بازی کرد.

 

سوفیا لورن


جایزه اسکار:
1961 - بهترین بازیگر زن (چوچارا)
1990 - جایزه افتخاری برای تصاویر فراموش نشدنی و درخشان در یک حرفه غنی

جایزه بفتا (1961):
بهترین بازیگر زن خارجی (چوچارا)

نامزد جایزه انجمن صنفی بازیگران فیلم (2009):
بهترین بازیگران ("نه") )

نامزدی گلدن گلوب:
1960 - بهترین بازیگر زن ، کمدی / موزیکال ("در ناپل شروع شد")
1964 - بهترین بازیگر زن ، کمدی / موزیکال ("ازدواج ایتالیایی")
1994 - بهترین بازیگر نقش مکمل زن (Haute Couture)

جایزه دیوید دی دوناتلو:
1961 - بهترین بازیگر زن (چوچارا)
1964 - بهترین بازیگر زن (دیروز ، امروز ،فردا ")
1965 - بهترین بازیگر زن (" ازدواج به سبک ایتالیایی ")
1970 - بهترین بازیگر زن ("گل های آفتابگردان")
1974 - بهترین بازیگر زن ("سواری")
1978 - بهترین بازیگر زن ("یک روز غیر معمول")

 

سوفیا لورن

جایزه روبان نقره ای:
1961 - بهترین بازیگر زن ("Chochara")
1978 - بهترین بازیگر زن ("روز غیر معمول ")

افتخاری" سزار "(1990)

جایزه" بامبی "(آلمان): 9 جایزه

جشنواره فیلم ونیز:
1958 - جام ولپی بهترین بازیگر نقش اول زن (" ارکیده سیاه ")
1998 - شیر طلایی به دلیل مشارکتش در سینمای جهان

جشنواره فیلم کن ( 1961):
جایزه نقره ای بهترین بازیگر زن (چوچارا)

سن سباستین (1974):
جایزه بهترین بازیگر زن (سفر)

جشنواره فیلم برلین (1994):
خرس طلایی افتخاری

جشنواره بین المللی فیلم مسکو:
1964 - جایزه نقره ای بهترین بازیگر نقش اول زن ("ازدواج به سبک ایتالیایی")
1997 - نقره ویژه "سنت جورج" برای سهم خود در سینمای جهان

 

سوفیا لورن

نام  سوفیا لورن برای میلیون ها دوستدار سینما در سراسر جهان شناخته شده است. در خانه ، در ایتالیا ، او را "سوفیا ملی" می نامند و این عنوان هیچکس را شگفت زده نمی کند. این ترکیبی از بسیاری از احساسات است: تحسین ، غرور ، قدردانی و حتی کمی محبت آشنا. بیننده ایتالیایی سوفیا لورن را نزدیک و شبیه خود می داند ، "درست مثل بقیه". سوفی در فیلم ها بازی کرد ، ابتدا به عنوان یک بازیگر اضافی ، و سپس در نقش های کمدی. موفقیت واقعی بازیگر جوان شرکت در فیلم "طلای ناپل" بود که در سال 1954 توسط کارگردان معروف ویتوریو د سیکا کارگردانی شد. لورن در آنجا تصویری زنده از یک زن جوان ناپولی ، یک زن ساده از مردم ، فریبنده ، شاد و زیبا ایجاد کرد.

 لورن در سراسر جهان بازی کرده است - از ایالات متحده تا ژاپن ، از فرانسه تا مکزیک. محبوبیت او افزایش یافت ، روزنامه ها با کمال تعجب در مورد فروتنی شگفت انگیز لورن نوشتند ، در مورد کنجکاوی که او تاریخ و هنر کشورهایی را که در آن کار می کرد مطالعه میکرد. او زبان های خارجی را مطالعه کرد ، روی صدا و دیکشنری کار کرد ، به طور مداوم درگیر حرکت و سایر انواع آموزش های بازیگری بود. از بین تعداد زیادی از نقش های بازی شده ، لورن به وضوح و عمیقاً استعداد خود را در فیلم های کارگردان De Sica نشان داد. او "پدرخوانده" بازیگر سینما است ، یک هنرمند مسابقه ، خودش یک بازیگر عالی است ، او شخصیت لورن را کاملاً درک کرد. فردیت ، که در آن بهترین ویژگی های شخصیت ملی نمایان شد و توانست چندنظری از استعداد او را آشکار کند ، جایی که شوخ طبعی و حساسیت ، هوشیاری  ، لطافت و خلق و خوی غیرقابل تحمل به هم نزدیک و پیچیده بودند.

 

سوفیا لورن

فیلم های سوفیا لورن

سال نام فیلم نقش یادداشت
۱۹۵۰ شش همسر باربابلو دختر ربوده شده با نام سوفیا لاتزارو
۱۹۵۰ توتو تارزان یک جنگلی با نام سوفیا لاتزارو
۱۹۵۰ رای   با نام سوفیا شیکولونه
۱۹۵۰ قلب‌ها در دریا    
۱۹۵۰ من کاپاتاز هستم منشی دیکتاتور با نام سوفیا شیکولونه
۱۹۵۱ جذام سفید سوفیا لاتزارو  
۱۹۵۱ میلیاردر میلان فروشنده بار با نام سوفیا شیکولونه
۱۹۵۱ شعبده بازی زوری عروس با نام سوفیا شیکولونه
۱۹۵۱ کجا می‌روی برده لیگیا  
۱۹۵۱ خودش است!.... بله! بله! اودالیسکا با نام سوفیا لاتزارو
۱۹۵۱ آنا دستیار باشگاه شبانه  
۱۹۵۱ صاحب بخار رقصنده کوچک با نام سوفیا لاتزارو
۱۹۵۱ روشنایی‌های واریته   با نام سوفیا لورن
۱۹۵۲ رؤیای زورو   با نام سوفیا شیکولونه
۱۹۵۲ و نواگر می‌آید دوست جولیتا  
۱۹۵۲ محبوب لئونورا  
۱۹۵۳ یکشنبه عامیانه خوب اینس  
۱۹۵۳ زائران عشق    
۱۹۵۳ دختران خطرناک هستند    
۱۹۵۳ دو شب با کلئوپاترا کلئوپاترا/نیسکا  
۱۹۵۳ تعطیلات مردم خوب اینس  
۱۹۵۳ آفریقا زیر دریا باربارا لاما  
۱۹۵۳ یک دختر فوق‌العاده ماریسا  
۱۹۵۴ چرخ و فلک ناپل سیسینا  
۱۹۵۴ یک روز در دادگاه آنا  
۱۹۵۴ آناتومی عشق دخترک  
۱۹۵۴ یک بخش از زندگی    
۱۹۵۴ کشور زنگ‌ها بون بون  
۱۹۵۴ حیف که او بدذات است لینا  
۱۹۵۴ فقر و نجابت جما  
۱۹۵۴ آتیلا اونوریا  
۱۹۵۴ آیدا آیدا  
۱۹۵۵ دختر رودخانه نیوس مونگولینی  
۱۹۵۵ طلای ناپل سوفیا بخش Pizze a credito
۱۹۵۵ نشان ونوس اگنس تیراباسی  
۱۹۵۵ همسر زیبای میلر کارملا  
۱۹۵۵ نان، عشق و … دونا سوفیا  
۱۹۵۶ خوش شانسی به خاطر زن بودن آنتونیتا فالاری  
۱۹۵۷ غرور و تعصب یوانا  
۱۹۵۷ افسانه گمشده دیتا  
۱۹۵۷ سایه‌های روی دریا فائدرا  
۱۹۵۸ هوس زیر درختان نارون آنا کابوت  
۱۹۵۸ کلید استلا  
۱۹۵۸ ثعلب سیاه رز بیانکو بهترین بازیگر جشنواره ونیز
۱۹۵۸ خانه قایقی چینتزیا زاکاردی  
۱۹۵۹ اون جور زن کای  
۱۹۶۰ دو زن سزیرا جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن
۱۹۶۰ در ناپل شروع شد لوچا کوریو نامزد جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر زن فیلم موزیکال یا کمدی
۱۹۶۰ یک دم رسوایی پرنس الیمپیا  
۱۹۶۰ شیطان در لباس تنگ صورتی آنجلا روسینی  
۱۹۶۰ میلیونر اپیفانیا  
۱۹۶۱ ال سید خیمنا  
۱۹۶۱ مادام کاترین  
۱۹۶۲ بوکاچو ۷۰ زوی در بخش "La Riffa"
۱۹۶۲ پنج مایل مانده به نیمه‌شب لیزا مک لین  
۱۹۶۲ گوشه‌گیران آلتونا    
۱۹۶۳ دیروز، امروز، فردا آدلینا سباراتی - آنا مولتنی - مارا جایزه سالانه دیوید دی دوناتلّو به خاطر بهترین بازیگر زن
۱۹۶۴ سقوط امپراتوری رم لوسیلا  
ازدواج به سبک ایتالیایی فیلومنا مارتورانو نامزد جایزه اسکار
۱۹۶۵ عملیات کراسبو نورا  
۱۹۶۵ بانو ال خانم لوئیس  
۱۹۶۶ جودیت جودیت  
۱۹۶۶ نقش عربی یاسمین ازیر  
۱۹۶۷ کنتسی از هنگ کنگ ناتاشا  
۱۹۶۷ بیشتر از یک معجزه ایزابلا  
۱۹۶۸ ارواح – به سبک ایتالیایی ماریا  
۱۹۷۰ گل آفتابگردان جووانا  
۱۹۷۱ بانوی آزادی مادالنا  
۱۹۷۱ همسر کشیش والریا  
۱۹۷۲ مردی از لا مانتا آلدونسا  
۱۹۷۳ سفید، قرمز و… هرمانا  
۱۹۷۴ سفر آدریانا د مائورو بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم سن سباستین
۱۹۷۴ حکم ترزا  
۱۹۷۴ برخورد کوتاه آنا  
۱۹۷۵ نوچه جنایتکار نوچه  
۱۹۷۶ گذرگاه کاساندرا جنیفر  
۱۹۷۷ یک روز بخصوص آنتوانت جایزه سالانه دیوید دی دوناتلّو به خاطر بهترین بازیگر زن
۱۹۷۸ هدف برنجی مارا  
۱۹۷۸ آنجلا آنجلا  
۱۹۷۸ دشمنی خونین تیتینا  
۱۹۷۹ قدرت آتش آدل  
۱۹۸۰ سوفیا لورن: داستان زدگی خودش سوفیا لورن  
۱۹۸۴ شفق قطبی    
۱۹۸۶ شجاعت ماریانا  
۱۹۸۸ زائر خوش شانس لوچا  
۱۹۸۹ فرار چزیرا  
۱۹۹۰ شنبه، یکشنبه و دوشنبه رزا  
۱۹۹۴ آماده پوشیدن ایزابلا دلا فونتین جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل زن
۱۹۹۵ پیرمردان ترشرو ماریا سوفیا  
۱۹۹۷ آفتاب مامان لوی  
۲۰۰۱ فرانچسکا و نونسیاتا فرانچسکا  
۲۰۰۲ در میان غریبه‌ها اولیویا  
۲۰۰۴ بیش از حد عاشقانه ماریا  
۲۰۰۴ زندگی پرستاران ترزا  
۲۰۰۹ ناین مادر  
۲۰۱۰ خانه من پر از آینه است. رومیلدا  
۲۰۱۱ ماشین‌ها ۲ ماما توپولینو  
2013 صدای انسان نقش یک زن فیلم  
۲۰۲۱ زندگی پیش رو    

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید