سوفیا لورن زیبایی بدون عمل جراحی

سوفیا لورن
20 سپتامبر ، افسانه سینمای جهان سوفیا لورن 86 ساله می شود! این یک سن قابل احترام است ، اما به هیچ وجه با تصویر این بازیگر زن که موفق به کسب عنوان سمبل جاذبه های زنانه شده همخوانی ندارد. انرژی زندگی او ، سرزندگی ذهن ، لطف و زیبایی سوفیا لورن شگفت آور است. سوفیا لورن گویی در سن خاصی منجمد شده است و نمی خواهد پیر شود.

راز زیبایی سوفیا لورن چیست؟

در همان ابتدای کار ، به سوفیا لورن برای اصلاح شکل بینی و از دست دادن وزن ، استفاده از جراحی پلاستیک را توصیه کردند. اما او نپذیرفت و گفت كه نمی خواهد استانداردهای غیر طبیعی زیبایی را رعایت كند. این بازیگر زن در مصاحبه و كتابش "زنان و زیبایی" در مورد چگونگی مدیریت او برای زیبا و باریك ماندن و تناسب اندام گفت.

 

1. نظم و انضباط

اگر زن جوانی زیبا باشد ، اما عادت نداشته باشد که از خود به روشی منظم مراقبت کند ، با گذشت زمان زیبایی خود را از دست می دهد. اگر عادی ترین زن به طور منظم از خود مراقبت کند ، با افزایش سن ، او زیباتر خواهد شد. » عبارت سوفیا لورن "اگر تنبل باشید زیبا ماندن  دشوار است" . بنابراین ، یکی از رازهای اصلی جذابیت زن ، نظم و انضباط در مراقبت است.
آیا می دانید کالای آرایشی محبوب بازیگر زن چیست؟ روغن زیتون فوق العاده طبیعی و بکر ! او آن را به جای کرم ، روی پوست میمالد ، به مواد آرایشی اضافه می کند ، از آن به عنوان یک ماده طبیعی مرطوب کننده برای مو استفاده می کند و حمام ها را با روغن زیتون می گیرد. سوفی می گوید که طبیعت با پوست طبیعی به او پاداش داده ، اما روغن زیتون به او کمک کرد ه تا جوان بماند.


هر روز صبح ، بازیگر زن صورت خود را با آب تمیزمی کند و همیشه مرطوب کننده ای را در ناحیه اطراف چشم خود اعمال می کند. و برای تقویت مو اغلب از روغن زیتون به عنوان ماسک استفاده می کند. سوفیا لورن ترجیح می دهد سر خود را با شامپو بچه شستشو دهد.
این بازیگر معتقد است با افزایش سن در آرایش بهتر است از آرایش کمتری استفاده کنید. "وقتی بزرگتر می شوید ، باید از آرایش کمتری استفاده کنید. این یک قانون ساده است. همیشه قابل توجه است که زنان مسن تر سعی می کنند سن را با یک لایه ضخیم از مواد آرایشی بپوشانند ، اما این باعث جذابیت آنها نمی شود. "

 

2. تغذیه مناسب

سوفیا لورن عمل جراحیآیا می توانید تصور کنید که یکی از غذاهای مورد علاقه بازیگر مشهور، سوفیا لورن ماکارونی با روغن زیتون تصفیه نشده و سس گوجه فرنگی طبیعی است؟ به گفته لورن ، او رژیم نمی گیرد و دوست دارد غذا بخورد. اما نکته اصلی این است که به درستی خورده شود. در بخش های کوچک بخورید و همیشه نظارت کنید که دقیقاً چه چیزی می خورید. "نه تنها شکل ، بلکه چهره ، بهزیستی و خلق و خو بستگی به نحوه غذا خوردن شما دارد.

 

" بازیگر زن غذاهای طبیعی و ساده می خورد و از خوردن مقادیر زیاد نشاسته جلوگیری می کند. لوبیا ، برنج و سبزیجات می خورد. سوفیا لورن توصیه می کند از خوردن مواد غذایی کنسرو شده خودداری کنید، گوشت قرمز کمتر بخورید ، ماهی بیشتر و مرغ استفاده کنید. گوشت و ماهی سفید حاوی چربی کمتری و پروتئین به اندازه گوشت معمولی است.


و همچنین ، طبق گفته سوفیا لورن ، شما باید مایعات بیشتری بنوشید . اگر روزانه 8 لیوان آب بنوشید ، به پوست خود کمک می کنید تا جوان و تازه بماند. نوشیدن آب کافی ضروری نیست - آب معدنی و آب میوه  ، قهوه و چای نیز مناسب هستند. اما به شما التماس می کنم ، روزانه 8 لیوان قهوه ننوشید! "

 

3. فعالیت بدنی

سوفیا لورن در طول زندگی خود توانست اندام باریک و کمر باریک خود را حفظ کند . و این نه تنها به دلیل تغذیه مناسب ، بلکه ناشی از فعالیت بدنی است.
این بازیگر می گوید که ورزش لطف می کند. "اگر ژیمناستیک را انجام می دهید ، چنان قدم بردارید که انگار صاحب تمام جهان هستید - با افتخار و هموار." به گفته لورن ، او خیلی زود ساعت 5-6 صبح از خواب بلند می شود. او سپس ژیمناستیک روزانه ، از جمله کشش را انجام می دهد. 

 

سوفیا لورن می گوید"من همیشه زود بیدار می شوم ، حتی اگر گاهی اوقات نمی خواهم این کار را انجام دهم. نیازی نیست به دنبال بهانه هایی برای ورزش نباشید. زیاد قدم می زنم. هر روز یک ساعت پیاده روی می کنم - برای قلب و تناسب اندام بسیار مفید است. "

 

درست است ، قبل از "پریدن" از رختخواب ، مشهور ایتالیایی یک سری صبحانه های ساده درست می کند. به گفته وی ، آنها به گردش خون و بازگشت خون به صورت کمک می کنند ، اما از همه مهمتر - انعطاف پذیری را افزایش می دهند. در حین کشش ، سوفی به تنفس توجه ویژه ای می کند. اگر عمیق و به طور مساوی نفس بکشید ، اکسیژن به تمام قسمت های ریه ها نفوذ کرده و خون را تصفیه می کند. لازم است هنگام استنشاق معده را از هوا پر کنید تا در نهایت بازدم کنید. هنگام بازدم ، تمام هوای راکد را از انتها با فشار به خارج بفرستید.این بازیگر ادعا می کند که پس از 10-15 دقیقه انجام چنین تمرینی ، حال و هوای خوبی دارد .

 

4- عشق به عزیزان

سوفیا لورن و کالو پونتی

سوفیا لورن با همسرش کارلو پونتی در جوانی (کارلو پونتی در ۱۰ ژانویهٔ ۲۰۰۷ در سن ۹۴ سالگی درگذشت)


با وجود تعداد زیادی هوادار ، سوفیا لورن در تمام زندگی خود فقط یک نفر را دوست داشت - همسرش ، کارلو پونتی ، کارگردان معروف ایتالیایی . آنها تقریباً 50 سال زندگی کردند. پونتی در سال 2007 درگذشت. سوفیا لورن در مراسم تشییع جنازه شوهرش گفت: "عشق ما هدیه ای از جانب خدا است که از معدودی از آنها تجلیل می شود." این زوج دو فرزند داشتند: کارلو پونتی جونیور و ادواردو پونتی . این بازیگر وقت زیادی را با آنها می گذراند.


او همچنین بدون شغل مورد علاقه خود به زندگی خود فکر نمی کند: "فکر می کنم من به همین دلیل متولد شده ام. وقتی مدت زیادی استراحت در فیلمبرداری داشتم ، به معنای واقعی کلمه نتوانستم جایی برای خود پیدا کنم.

 

5- مثبت اندیش باشید

سوفیا لورن 84 ساله

سوفیا لورن یکی از افراد مشهور و بازیگر هالیوود مثبت اندیشی را تشویق می کند، سوفیا لورن می گوید که صورت هر شخص، آینه نفس او است و منعکس کننده شخصیت است. وی گفت:  ما خودمان مسئول ظاهر خود هستیم و نه تنها به معنای مراقبت از پوست که همه چیز قابل مشاهده است، کسالت ، تحریک ، روحیه بد ، شکایت. سالها می گذرد و ردپای آنها غیرقابل توصیف است. با این حال ، روحیه طنز ، حسن نیت و تحمل و مثبت اندیشی  نیز چهره شما را شکل می دهد .

 

این بازیگر اذعان می کند، من همیشه مثبت فکر می کنم. خیلی به ندرت اتفاق می افتد که مرا با روحیه غمگین ببینید. شعار من این است که هر لحظه از زندگی لذت ببر. همیشه اطراف خود را با افرادی که دوستشان دارید شلوغ کنید ، با آنها صحبت کردن یا یادگیری چیزهای جدید خوشایند است. 


6. سن خود را بپذیرید

سوفیا لورن مجله ووگ

عکس سلبریتی سوفیا لورن روی مجله ووگ

سوفیا لورن می گوید: هیچ زیبایی در جهان نمی تواند با زیبایی های خودشناسی و رضایت حاصل شود که وقتی خودتان را قبول می کنید و این که واقعاً چه کسی هستید. بازیگر زن عاشق  زندگی است و می گوید "بگذار زندگی ادامه یابد.سوفیا لورن می گوید: "البته ،" چشمه جوانی "وجود دارد - این چشمه ی جوانی ، ذهن شما ، استعدادهای شما ، خلاقیتی است که شما به زندگی خود آورده اید و زندگی افرادی که دوستشان دارید. وقتی خود را قبول کنید که چه کسی هستید ، پذیرش سن را قبول می کنید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید