زیباترین چشم ها

شربت گالا. عکس دختر افغان که در اوج جنگ طالبان بر روی مجله نشنال جئوگرافیک  به چاپ رسید. بدیهی است ، انتخاب و رتبه بندی 10 چشم بعنوان زیبا ترین چشم در جهان، چشمهایی با رنگ خاص ، شکل منحصر به فرد و نگاه با نفوذ که حتی از صفحه تلویزیون بتواند شما را  هیپنوتیزم و اسیر کند،بسیار سخت است.مشهورترین چشم ها بدون در نظر گرفتن این لیست مشخصا برای شربت گالا دختر افغان می باشد.

10- Leona Lewis  لیونا لوئیس ، خواننده و ترانه سرای بریتانیایی، لوئیس با اولین آلبوم خود با عنوان "روح" در سال 2008 به شهرت بین المللی رسید.

9- مدل ایتالیایی و بازیگر، سوفیا لورن، دارای رتبه نهم ، با رنگ چشم سبز ، برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سال 1962 برای بازی در فیلم "دو زن" 

8- این لیست بدون چارلیز ترون کامل نخواهد بود. مدل و بازیگر متولد آفریقای جنوبی

7-  رتبه هفتم  لیست  Celina Jaitley سلینا جایتلی است. بازیگر هندی، مدل لباس و ملکه زیبایی سابق که عمدتا در بالیوود شناخته شده است. Jaitley دارای ویژگی های آسیایی صورت و شکل چشم های دلربا ، که با ریشه های خود در کشمیر مرتبط است می باشد.

6- کریستین کرک ، کانادایی  دارای مکان ششم در لیست ما است. او بازیگر و تهیه کننده اجرایی،  شهرت او بخاطر بازی به عنوان لانا یانگ در"سریال Smallville" می باشد.

5- ادری هیپورن

4- الیزابت تیلور


3- کریستین استیوارت


2- آنجلینا جولی

 1- آیشواریا رای باچان

زیباترین زنان جهان

 این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام