15 سلبریتی ممنوع الورود در سایر کشورها

شاید براتون جالب باشه که خواننده یا بازیگر مشهوری که تا حالا حتما به یکی از کارهاش گوش دادین یا یکی از فیلماش رو تماشا کردید در یکی از کشورهای اروپایی یا آسیایی مورد تحریم قرار گرفته باشه.
با من در این مقاله همراه باشید تا حسابی شگفت زده بشید !!! کدام سلبریتی یا سوپر استار به کدام کشور ممنوع الورود شده؟ و چرا!!!!

 

بیانسه

بیانسه

کشور مالزی (کوین بی) به دلیلی که  پروموت اجراهای نافرم غربی نامیده شده  بیانسه رو که هوادارن زیادی هم داره ممنوع الورود کرده است.

 

 

 

کریس براون

کریس براون

کشورهای بریتانیا و استرالیا این خواننده رو به دلیل نقص قوانین داخلی (خشونت) ممنوع الورود کرده اند. براون هنگام حمله به دوست معشوقه سابقش ریانا دیده شده بود.

 

 

 

جاستین بیبر

جاستین بیبر

این خواننده که به تازگی ازدواج کرده از سوی دو کشور آرژانتین و چین ممنوع الورود است ! دلیل این کار توهین به عکاس آرژانتینی و بی احترامی پرچم آرژانتین بوده و در مورد کشور چین جاستین مورد اتهام رفتار بد (از سوی یک ستاره صنعت سرگرمی) قرار گرفته و فعلا اجازه ورود یه خاک چین رو نداره.

 

 

 

برد پیت

برد پیت

جالبه بدونید این ستاره بزرگ دنیای سینما، سوپر استار سینما هم از سوی دولت چین مورد تحریم قرار گرفته و دلیل ممنوع الورود بودن آقای بازیگر به خاک چین بازی در فیلم 7 سال در تبت  بوده !!! 

 

 

 

سلنا گومز

سلنا گومز

هم چنان دولت چین رکورد دار تحریم سلبرتی ها در مقاله ماست . درباره سلنا گومز به داستان مشابه برد پیت می باشد  چرا که این خواننده ی جوان عکسی از دالایلاما (dalai lama) شخصیت بودایی رئیس حکومت تبت در دست داشته است .
گومز هم چنین از سوی کشور روسیه به دلیل حمایت از برند همجنسگرایان (LGBTQ)  ممنوع الورود است!

 

 

 

هریسون فورد

هریسون فورد

کشور چین این سوپراستار هالیوود رو هم به دلیل صحبت هایش در سال 1995 در مورد وضعیت تبت مورد تحریم قرار داد

جی زی همسر بیانسه

جی زی همسر بیانسه

دولت چین در ادامه رکوردهاش ایشون رو هم به دلیل متن ترانه مبتذل ممنوع الورود کرده است!!!!

 

 

 

مایلی سایرس

مایلی سایرس

جالبه بدونید مایلی به دلیل پوشیدن لباس های غیر اخلاقی از سوی کشور جمهوری دومنیکن ممنوع الورود هست و البته چین رفیق همیشگی سلبریتی ها مایلی رو هم به دلیلی عجیب ممنوع الورود کرده و اون چیزی نیست جز این که مایلی در یک عکس چشم هاش رو به صورت چشم بادامی درآورده بوده و این به چشم دولت چین خوش نیومده !!

 

 

 

کیتی پری

 

کیتی پری

هم چنان کشور چین کیتی رو هم از قائده سریالی ممنوع الورودش از قلم ننداخته دلیل تحریم کیتی هم چیزی نیست جز این که کیتی در یکی از کنسرت هاش لباس با مضمون پرچم تایوان پوشید!

 

 

 

مارتین اسکورسیزی

مارتین اسکورسیزی

همون همیشگی چین این کارگردان مشهور رو نیز به دلیل ساخت فیلم kundun در 1995 ممنوع الورود کرد که دلیلش پرداختن به dalai lama بود

 

 

 

فیفتی سنت

 

این رپر پرطرفدار به دلیل سابقه جنایی و ترانه های که به اصطلاح خشن نامیده میشه از سوی کشور کانادا ممنوع الورد هست!

 

 

 

اسنوپ داگ

اسنوپ داگ

ایشون که معمولا مورد توجه این گونه مطالب هستن به دلیل قاچاق ماریجوانا به مدت دوسال از سوی کشور نروژ ممنوع الورود شد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • علی علی :

    ورود همه اینا به ایران هم ممنوعه :)

    1397/9/12 04:33 ب.ظ

بیشتر بخوانید