خودرو های سیلوستر استالونه

344763686.jpg
ماشین های سیلوستر استالونه، راکی : چه خودرو هایی از پارکینگ یک ستاره هالیوود خارج می شود؟

 

فکر می کنید که یک مرد سرسخت مانند سیلوستر استالونه باید ذائقه کاملاً خاصی برای خودرو داشته باشد؟ ... بله. واقعاً همینطور است! در طول دهه ها ، پارکینگ  سیلوستر استالونه توسط طیف گسترده ای از اتومبیل ها اشغال شده است. برخی سالها در آنجا ماندند ، برخی دیگر را بازیگر محبوب برای چند ماه نگه داشت. امروز سعی خواهیم کرد جالب ترین ها را کلکسیون خودرو سیلوستر استالونه ، راکی به یاد بیاوریم.

 

1. فولکس واگن فایتون

فولکس واگن فایتون
یکی از ماشین های مورد علاقه سیلوستر استالونه

 

یک ماشین اجرایی میانسال که از سال 2002 تا 2016 توسط یک شرکت آلمانی تولید شده است. سیلوستر استالونه یکی از اولین فایتون ها را خریداری کرد. از طریق گاراژ ستاره های گذشته ، تعداد زیادی ماشین ، اما این مرد خوش تیپ مدت زیادی در آن ماند و تا به امروز (ظاهرا) یکی از اتومبیل های مورد علاقه سیلوستر است.

 

2. فراری

فراری

ماشین عالی


مشخص است که حداقل دو ماشین فراری در گاراژ سیلوستر استالونه باقی مانده است. خبرنگاران چندین بار این ستاره را با رنگ قرمز لوکس 599 GTB Fiorano از سال 2006 گرفته اند. علاوه بر این ،در کلکسیون خودرو سیلوستر استالونه بازیگر محبوب یک اسکاگلیتی 612 مشکی از همان مارک ایتالیایی موجود است.

 

3. بوگاتی ویرون

بوگاتی ویرون

آرنولد هم تقریباً همین ماشین را دارد. 


استالونه چند سال پیش بوگاتی ویرون بسیار محبوب را نادیده نگرفت. این بازیگر در گذشته اغلب با این ماشین ظاهر شده است. ظاهراً ، او آن را با آرنولد شوارتزنگر خریده است. 

 

4. کادیلاک اسکالید

کادیلاک اسکالید

سیلوستر استالونه قبلاً این معجزه تکنولوژی را فروخته است.


کلکسیون خودرو سیلوستر استالونه تا همین اواخر شامل چنین کادیلاک اسکالید لوکس و تنظیم شده با بدنه گسترده و چرخ های سفارشی بود. چندی پیش خودروی پر از مزایای مختلف برای فروش با "تخفیف" قرار داده شده بود. استالونه با مسافت پیموده شده مساوی 1.6 هزار کیلومتر ، 350 هزار دلار برای ماشین درخواست کرد.

 

5. Hiboy

Hiboy
 ماشین 1932.  | عکس


یکی از جالب ترین اتومبیل های کلکسیون خودرو سیلوستر استالونه ، راکی را می توان با خیال راحت این Hiboy دانست که بر اساس یک Ford Dearborn Deuce در سال 1932 ساخته شده است. فراوانی کروم ، بدنه مشکی و یک موتور "پر قدرت" 8-ka با قدرت 330 اسب بخار. البته این بازیگر مشاهیر مدل دیگری را نیز در مجموعه خود دارد اما همه آنها در برابر پس زمینه Hiboy رنگ باخته اند.

 

6. فورد موستانگ

فورد موستانگ

چندی پیش فروخته شد.  | عکس


او تا همین اواخر در مجموعه قهرمانان فیلم های اکشن متعدد و موستانگ حضور داشت که بهبودهای سفارشی بی شماری دریافت کرد. چندی پیش ، این ماشین با مسافت پیموده شده بیش از 7 هزار کیلومتر فروخته شد. جالب اینجاست که دقیقاً همان فورد موستانگ در مجموعه بازیگر مشهور دیگری - آرنولد شوارتزنگر - وجود دارد. ظاهراً ، بچه ها با هم به نمایندگی های اتومبیل می روند.

 

7. شورولت کامارو

شورولت کامارو

جالب بنظر میاد.


یکی از ساده ترین اتومبیل های  کلکسیون خودرو سیلوستر استالونه ، شورولت کامارو است. درست است که این ماشین فقط با توجه به استانداردهای درآمد یک ستاره هالیوود "ساده" است. در واقع ، این خودرو از ارزش بالایی برخوردار است. فقط به همین دلیل که نسخه سالگرد استودیوی هندریک موتور اسپورت است. قدرت موتور 8 سیلندر آن به 580 اسب بخار افزایش یافت.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید