آلن دلون جوانی

در

 آلن دلون

در 8 نوامبر ، آلن دلون بازیگر مشهور فرانسوی و سینمای جهان 85 ساله شد. آلن دلون مدتهاست که به یک افسانه زنده در سینمای جهان تبدیل شده است ، و افسانه های زیادی در مورد او وجود دارد که تشخیص حقیقت از داستان بسیار دشوار است. جالب اینجاست که باورنکردنی ترین (واقعیت هایی که باور کردن آنها دشوار بود) در واقع واقعی بودند. بیوگرافی او می تواند نقشه ای برای یک فیلم اکشن یا یک فیلم کارآگاهی معمایی شود ...

 

 آلن دلون
بازیگر در جوانی |  عکس

آنها می گویند همه مشکلات از کودکی ناشی می شود. در رابطه با آلن دلون ، این گفته در واقع قانونی است. آلن فابین موریس مارسل دلون در یک خانواده کامل متولد شد ، اما توسط پرستار مادام نرو بزرگ شد - وقتی 3 ساله بود ، پدر و مادرش طلاق گرفتند و شریک زندگی جدیدی پیدا کردند و هیچ یک از آنها وقت برای بچه ی 3 ساله پیدا نکردند. شوهر مادام نرو به عنوان سرپرست زندان کار می کرد و درست در مقابل خانه آنها حیاط زندان بود. پسر غالباً شاهد صحنه های اعدامی بود که در آنجا اجرا می شد. تا آخر عمر به یاد او بود که چگونه یک زندانی را به زور به محل اعدام می کشاندند. از آن زمان ، از مأموران اجرای قانون بیزار شده بود. آلن تنها پس از درگذشت پرستار خود به نزد مادر بازگشت که این یک امر ضرری برای او بود.کودک دوران وحشتناکی را از سر گذرانده بود و  بسیار ناراضی بود . "

 

 آلن دلون

آلن دلون جوانی عکس

 

در دوران تحصیل ، چنان پرخاشگر و غیرقابل کنترل بود که چند ماه پس از پذیرش ، از همه پانسیون ها اخراج شد. یک بار او با این جمله که برای جامعه خطرناک است به خانواده اش برگردانده شد. در سن 13 سالگی ، آلن برای اولین بار در کلانتری ظاهر شد - مادرش نتوانست از پس همه مشکلات دوران انتقالی برآید و او را نزد پدر فرستاد ، وی بدون اینکه فکر کند ، او را به مدرسه شبانه روزی در صومعه فرستاد.

 

البته آلن دلون جوانی از آنجا با یکی از دوستانش فرار کرد. پلیس آنها را در بندر ، جایی که قصد داشتند سوار شدن به کشتی ای به مقصد آمریکا بودند ، گرفتار کرد. بعداً دلون اعتراف كرد: « پدر و مادرم هم خانواده های جدیدی داشتند. فرزندان تازه متولد شده بودند ، خواهرها و برادران ناتنی و همیشه دوست داشتند مثل آنها رفتار کنم. اما این طور نشد. اصلا خانواده نداشتن بهتر است از سرگردانی بین این دو . "

 

 آلن دلون

آلن دلون بازیگر معروف فرانسوی

 

اولین حرفه افسانه آینده سینمای جهان در سوسیس سازی بود. وقتی ناپدری او ، صاحب یک مغازه قصابی ،  او را برای تحصیل در اتحادیه کارگران صنعت پردازش گوشت(وسوسیس و کالباس سازی) فرستاد. بعدها دلون گفت: " در کشتارگاه باید یاد می گرفتم که از خون و رنج نترسم. سخت بود ، اما در عین حال سخت شدم. در حرفه اسلی خودم ، بازیگری ، سعی کردم سخت گیر باشم ، در غیر این صورت تا آخر عمر یک مرد خوش چهره و بدون چهره در صحنه می ماندم . آلن به عنوان سوسیس ساز در چندین مغازه کار می کرد ، اما او را از همه جا بیرون کردند. سپس ناپدری تصمیم گرفت که تنها راه آرام کردن خلق و خوی پسرخوانده خود اعزام او به ارتش است.

 

 آلن دلون

آلن دلون (مرکز) در ارتش |  عکس

 

دلون که به خدمت نیروهای مسلح درآمد ، به هندوچین رفت ، جایی که فرانسه در آن زمان در جنگ بود. او 2 سال را در سایگون ، در سپاه تفنگداران دریایی گذراند. بعداً گفت كه در آنجا بود كه جنگ همه توهمات و امیدها را در او از بین برد. با این وجود ، آلن اعتقاد داشت که خدمت در ارتش چیزهای بسیار مفیدی را به او آموخته است: " نظم و انضباط ، دانش تابع بودن و توانایی بستن دهان به موقع هنگام صحبت یک رفیق باتجربه تر ." با این حال ، حتی در آنجا ، دلون موفق شد با مشکل روبرو شود. برای جرایم انضباطی ، او سه بار تنزل مقام دادند ، و سپس دوباره در درجه ارتقا یافت. وی در تولد 20 سالگی خود را  برای رفتن نزد دوست دخترش یك ماشین ارتشی را دزدید که با درخت برخورد كرد.

 

 آلن دلون

آلن دلون (مرکز) با همکاران سابق |  عکس

 

پس از سربازی ، آلن دلون به عنوان پیشخدمت در یک کافه کار کرد. او به توصیه دوستان ، یک سری عکس گرفت و آنها را برای تهیه کنندگان فیلم فرستاد. اکثر آنها با جمله "خیلی خوش تیپ" امتناع کردند - ظاهر او برای سینما خیلی زیبا بود. یک بار بازیگر Jean-Claude Briali به کافه اش آمد و به او توصیه کرد که به جشنواره فیلم کن برود. در آنجا ، زیبایی الن دلون توجه هری ویلسون امپریاریوی آمریکایی را جلب کرد ، او را به تست بازیگری آزمایشی دعوت کرد و به او پیشنهاد داد در هالیوود قرارداد ببندد. اما سپس به او پیشنهاد شد در فیلم فرانسوی "وقتی زنی دخالت می کند" بازی کند و دلون در فرانسه ماند.  در دهه 1960 او هنوز هم در چندین فیلم هالیوود بازی کرد که موفقیت زیادی کسب نکردند.

 

 آلن دلون

بریژیت باردو و آلن دلون در فیلم * داستانهای عشق های معروف * ، 1961 |  عکس

 

 آلن دلون

آلن دلون و کلودیا کاردیناله در فیلم * پلنگ * ، 1963

 

عدم تحصیلات بازیگری مانع از این نشد که آلن دلون به یکی از موفق ترین و پر مخاطب ترین بازیگران فرانسوی تبدیل نشود. او حدود 100 نقش در فیلم بازی کرد و محبوبیت جهانی پیدا کرد. زندگی نامه خلاقانه وی بیش از 60 سال است که ادامه دارد. آلن دلون در سپیده دم کار سینمایی خود ، نقش برجسته خود را پیدا کرد - "دو مرد در شهر" ، "فرشتگان افتاده". بسیاری از آشنایان وی ادعا کردند که تصویر روی صفحه دور از واقعیت نیست.

 

 آلن دلون

آلن دلون در فیلم * سامورایی * ، 1967 |  عکس

 

 آلن دلون

 فیلم * آفتاب سرخ * ، 1971

 

این بازیگر بیشتر از یک بار با قانون مشکل داشته است و پرونده پر سر و صدا ، اعتبار وی را برای همیشه از بین برد. در پاییز 1968 ، جسد استفن مارکوویچ ، محافظ و کم سن و سال آلن دلون ، پیدا شد. یکی از مظنونین اصلی این جنایت ، خود بازیگر بود. استفن مارکوویچ اندکی قبل از مرگ در یکی از نامه های خود به برادرش هشدار داد که اگر ناگهان اتفاقی برای او بیفتد ، باید دلون را مقصر دانست.

 

طبق یک نسخه ، این محافظ با همسر این بازیگر ، ناتالی بارتلمی ( ناتالی دلون )رابطه برقرار کرده است. با این حال ، در آن زمان ، آلن قصد داشت او را طلاق دهد و حسادت او را به سختی کور کرده بود. این بازیگر چندین بار برای بازجویی احضار شد ، به‌هرحال، هیچ‌گاه زاویهٔ تاریک آن قتل روشن نشد و آلن هم تبرئه شد.

 

 آلن دلون

این بازیگر بیشتر از یک بار با قانون مشکل داشته است |  عکس

 

 آلن دلون

آلن دلون بازیگر معروف فرانسوی |  عکس

 

درباره این بازیگر بار ها گفته شده است که او توسط "آشنایان مشکوک" آسیب دیده است - در میان دوستانش گانگسترها و مافیایی ها بودند. به همین دلیل ، او اغلب مظنون به "کارهای غیر قانونی" بود. وی بیشتر از یک بار برای شهادت دادن به دادگاه احضار شد ، اما فقط به عنوان شاهد. هیچ یک از اتهامات عنوان شده علیه وی تأیید نشده است.

 

 آلن دلون

هنوز از فیلم * آستریکس در بازی های المپیک * ، 2008 |  عکس

 

 آلن دلون

آلن دلون در فیلم * شوهر تصادفی * ، 2010 |  عکس

 

 آلن دلون

آلن دلون بازیگر معروف فرانسوی قد آلن دلون 177 سانتی متر  عکس

 

آلن دلون بازیگر معروف فرانسوی با زنان زیادی رابطه داشت ، اما در سال های اخیر ، آلن دلون کاملاً تنها و در محاصره هشت سگ زندگی می کند. علاوه بر این ، این بازیگر عضوی از انجمن حمایت از حیوانات است ، از پنج لانه سگ و گربه ولگرد نگهداری می کند. او متقاعد شده است که فقط از حیوانات خانگی خود عشقی را دریافت می کند که بسیاری از مردم توانایی آن را ندارند: « آیا فکر می کنید سگهای من می دانند که من آلن دلون هستم؟ آنها اهمیتی نمی دهند. آنها صرف نظر از اینکه من چه کسی هستم ، مرا دوست دارند. این عشق بی قید و شرط است ، عشق بدون فکر ، عشق کامل و واقعی! "

 

 آلن دلون

آلن دلون بازیگر معروف فرانسوی |  عکس

 

 آلن دلون

آلن دلون بازیگر معروف فرانسوی |  عکس

در ایران ، آلن دلون یکی از محبوب ترین بازیگران فرانسوی بود.

نظرات

۱۴۰۰/۹/۱۴زوج افسانه ای آلن دلون و رومی اشنایدر ... درست است که اتحاد آنها فقط 5 سال به طول انجامید. با این حال، خود رومی آلن را بسیار بیشتر دوست داشت.

۱۴۰۰/۹/۱۴با این حال، آیا آلن واقعا عاشق رومی بود؟ و دلیل جدایی او از زنی که قریب به ربع قرن فداکارانه و بی دریغ او را دوست داشت چه بود؟ آلن دلون و رومی اشنایدر در یک فعالیت حرفه ای مشترک با هم ملاقات کردند. در سال 1958 فیلمبرداری فیلم «کریستینا» انجام شد و آلن و رومی نقش اصلی را در آنجا بازی کردند. آلن و رومی، به زبان ساده، بلافاصله عاشق یکدیگر نشدند. زن و مرد با تظاهر به یک زوج پرشور به خاطر صفحه نمایش، در پشت صحنه، حتی روابط دوستانه هم نداشتند. رومی در ابتدا اصلاً از این بازیگر جوان شیک و با شکوه خوشش نمی آمد و زیاد به زیبایی ظاهری او علاقه نداشت.

۱۴۰۰/۹/۱۴رومی که به سختی 20 سال سن داشت، به لطف بازی در فیلم ملکه سیسی، تبدیل به یک ستاره در حال ظهور در سینمای اروپا شده بود. اما آلن دلون که حداقل 3 سال از او بزرگتر است، تازه راه خود را برای رسیدن به شهرت جهانی آغاز کرده بود. در "کریستینا" آلن دلون منحصراً به عنوان شریک اشنایدر تلقی شد. مشکل در تفاوت خاستگاه اجتماعی نیز بود. دختر دوران کودکی و جوانی خود را سپری کرده و هرگز به چیزی نیاز نداشت. و دلون مجبور بود آزمایش های زیادی را پشت سر بگذارد تا نامی بزرگ برای خود ایجاد کند. علاوه بر این، او از جانبازان جنگ هند و چین بود.

۱۴۰۰/۹/۱۴با این حال ، این نابرابری بین پسر و دختر زیاد باعث دوری آنها نشد و به تدریج با یکدیگر ارتباط برقرار کردند. با این حال، یک مشکل در خانواده اشنایدر هنوز این بود: مادری با شخصیتی بسیار شرور و فرانکوفوبیا و ناپدری با نگرش مشابه به زندگی. بنابراین ، تا آخرین لحظه ، دختر نمی خواست خانواده خود را در مورد رابطه با آلن دلون مطلع کند. اما حتی در اواخر دهه 1950 و اوایل دهه 1960، پنهان کردن چیزی از چشمان ناخواسته بسیار بسیار مشکل بود. مادر ظالم، رومی، هنوز دخترش را می دید که در مرحله بعدی فیلمبرداری «کریستینا»، آلن دلون را در یکی از هتل های وین در آغوش می گرفت. مادر و ناپدری امید خود را برای پایان زودهنگام رابطه پس از "کریستینا" پنهان نکردند. علاوه بر این، در پایان فیلمبرداری، آلن دلون به پاریس بازگشت. با این حال… رومی در ابتدا قصد داشت به کلن برود و به شکوه سابق خود بازگردد، اما نظرش تغییر کرد و آلن دلون را دنبال کرد.

۱۴۰۰/۹/۱۴زمانی که رومی در پاریس بود، بلافاصله با اولین راه موجود با آلن تماس گرفت. دلون با دریافت تمام اطلاعات لازم، اشنایدر را در آپارتمان یکی از دوستانش اسکان داد. در همین آپارتمان بود که رومی به قول خودش بهترین لحظات زندگی خود را تجربه کرد. رومی با شروع زندگی با دلون، زندگی کاملاً متفاوتی را آموخت که قبلاً هرگز ندیده بود. با این حال، از نظر رشد شغلی، این بهترین تصمیم در زندگی اشنایدر نبود. او که در فرانسه زندگی می کرد، اصلاً فرانسوی نمی دانست و هیچ کس به شکوه سابق او علاقه نداشت. اما خود آلن دلون بالاخره به شهرت رسید. دلون هرگز لحظه ای را برای اعتراف عشق به رومی از دست نداد. با این حال، او قصد نداشت با اشنایدر ازدواج کند. ولی به سرعت با مقاومت خانواده دختر روبرو شد.

۱۴۰۰/۹/۱۴رومی اشنایدر به معنای واقعی کلمه عقل از سرش پریده بود و پر از اعتماد به نفس بی‌اساس بود که دلون برای همیشه مال اوست. دلون برای آینده برنامه های گسترده ای داشت، اما در آن جایی برای اشنایدر وجود نداشت. از دهه 1960، آلن دلون به نماد سینمای فرانسه تبدیل شد و برای همیشه در پانتئون سینمای جهان ماندگار شد. آلن دلون جذاب و محبوب دیگر علاقه ای به اشنایدر نداشت. پشت سر دختر، معشوقه هایش را مثل دستکش عوض می کرد. اشنایدر همه چیز را کاملاً درک کرد، برای معشوق رسوایی درست کرد، اما همیشه او را پس نمی گرفت.

۱۴۰۰/۹/۱۴آلن دلون نمی توانست رویای ثبات در خانه و در یک خانواده بزرگ و پرجمعیت را ببیند. و اشنایدر نمی خواست کسی غیر از دلون را به عنوان شوهرش ببیند. در پاییز 1963، اشنایدر برای فیلمبرداری بعدی با این امید عازم ایالات متحده شد که به دنبال نتایج این فیلمبرداری ها، دیگر رومی اشنایدر نباشد، بلکه رومی دلون باشد. با این حال، آلن بسیار بی رحمانه نقشه های دختر را به سخره گرفت و تصمیم گرفت در نهایت به رابطه با اشنایدر خاتمه دهد .

۱۴۰۰/۹/۱۴آلن دلون از طریق دوست خود به اشنایدر گفت که دیگر نمی خواهد با او رابطه داشته باشد. دلون از گفتگوی صریح با دختری که عاشق او بود، می ترسید. به همین دلیل، اشنایدر در آستانه خودکشی قرار گرفت و در افسردگی شدید فرو رفت. تصمیم اشنایدر زمانی دردناک تر شد که متوجه شد او با ناتالی کانووا ازدواج کرده و بلافاصله پدر شده است. علاوه بر این، مرد فرانسوی حتی قبل از انتشار خبر جدایی از اشنایدر با این زن ملاقات کرده بود.

۱۴۰۰/۹/۱۴اشنایدر با فکر نکردن به خودکشی سعی کرد زندگی را از صفر شروع کند. او به وطن خود بازگشت و در آنجا با هری ماین ازدواج کرد. از این ازدواج او صاحب یک پسر به نام دیوید شد که اشنایدر او را بسیار دوست داشت. آیا ماین توانست جای دلون خائن را بگیرد؟ با این حال، هری نتوانست به طور کامل جایگزین مرد فرانسوی شود. علاوه بر این، در زمان هایی اشنایدر عادت کرد که هری را آلن صدا کند و روح او را زیر و رو کرد.

۱۴۰۰/۹/۱۴آلن دلولن که حتی نتوانست مادر فرزندش را نزد خود نگه دارد، می خواست خاطرات بیننده را از رابطه اش با اشنایدر دوباره زنده کند و به اشنایدر پیشنهاد بازی در فیلم «استخر» را داد. اشنایدر در طول فیلمبرداری این فیلم صادقانه فکر می کرد که می تواند گذشته را بازگرداند. اما نه. واقعیت بسیار شدیدتری معلوم شد. زندگی خانوادگی اشنایدر نیز در سال 1973 از هم پاشید. این طلاق ضربه ای ویرانگر برای همسر اولش، هری ماین، بود که 6 سال پس از جدایی از اشنایدر خودکشی کرد.

۱۴۰۰/۹/۱۴اشنایدر از ترس تنها ماندن، با منشی ایتالیایی خود، دانیل بیاسینی، ازدواج کرد. از این ازدواج دختری به نام سارا به جا گذاشت که راه مادرش را ادامه داد. مدتی گذشت و اشنایدر سرانجام متوجه شد که دلون دیگر هرگز با او نخواهد بود. با این حال، آنها احتمالاً موفق شدند روابط دوستانه خود را حفظ کنند. با این حال، زندگی اشنایدر به طور اجتناب ناپذیری به نتیجه منطقی خود نزدیک می شد. او سخت کار می کرد، اما هر بار بازی او ضعیف تر می شد. حتی منشی او نتوانست زن را واقعاً خوشحال کند و آخرین ازدواج نیز از بین رفت.

۱۴۰۰/۹/۱۴با این حال، اتفاقی که زن بیچاره را به پایان زندگی رساند، مرگ دیوید، پسر رومی اشنایدر از ازدواج اولش بود. مرگ او مضحک بود - به دلایلی او نمی خواست فقط به ویلای مادربزرگش برسد، اما ترجیح داد از حصار بالا برود. نتیجه ؟ پسر شرایط موجود را در نظر نگرفت ، نتوانست روی سطح بماند و درست روی میله های آهنی روی شکم افتاد. او 15 سال هم نداشت.

۱۴۰۰/۹/۱۴پس از آن، اشنایدر به سختی تا یک سال بعد زنده ماند. او به الکل وابستگی پیدا کرد و به قرص های خواب آور اعتیاد پیدا کرد. در نتیجه جسد این زن در 29 می 1982 پشت میز کار پیدا شد. روزنامه نگاران بلافاصله شروع به هیاهو درباره خودکشی او کردند. با این حال، بستگان و دوستان این زن بر این باورند که همه چیز جمع شده است: مرگ پسرش، و رابطه دشوار با دلون، و عدم خوشبختی در زندگی شخصی او، و وابستگی به الکل و وابستگی به انواع قرص های خواب ناشی از این عوامل علاوه بر این، قرار بود او یک بار دیگر همراه با دلون همبازی شود، بنابراین خودکشی او در آستانه این لحظه توسط خانواده و دوستان رومی اشنایدر بعید تلقی شد.

۱۴۰۰/۹/۱۴چرا آلن دلون با اشنایدر این کار را کرد؟ خود دلون سعی کرد این را با «نابرابری طبقاتی» توضیح دهد. او صمیمانه از نخبگان بورژوازی که اشنایدر نیز در میان آنها بود متنفر بود. دلون ظاهراً می خواست دختر را تغییر دهد، اما موفق نشد. او در زندگی نامه خود نوشت که صمیمانه عاشق اشنایدر بود و در عین حال از کلاس او متنفر بود.

در ادامه بخوانید...

اوا گاردنر یکی از زیباترین بازیگران قرن بیستم

در

 

اوا گاردنر

اوا گاردنر

آوا گاردنر که بود

آوا گاردنر زندگینامه

24 دسامبر، شصت و یکمین سالگرد تولد یکی از هنرمندان و برجسته ترین هنرپیشه های آمریکایی و زیباترین زنان قرن بیستم،  اوا گاردنر در سینمای جهان است. در دهه 1950 او یکی از سلبریتی های پرطرفدار هالیوود بود که به عنوان "اغواگر روی زمین" معرفی شد. ازدواج اول  اوا گاردنر با بازیگر معروف میکی رونی ،ازدواج دوم آوا گاردنر ، با آرتی شاو موسیقیدان جاز بود و ازدواج سوم او با خواننده افسانه ای فرانک سیناترا بود،(۱۹۵۷-۱۹۵۱) بعد از طلاق، میلیاردر معروف هاوارد هیوز خواستار ازدواج با  آواگاردنر  بود. اما او سال های بعد را در تنهایی کامل صرف کرد. هنگامی که اواگاردنر را از یک استودیوی فیلم برای بازی در نقش یک زن پولدار و تنها خواستند، اوا گاردنر گفت: "من این نقش را در تمام زندگی خود بازی کرده ام!"

 

اوا گاردنر

اواگاردنر

آوا گاردنر زندگینامه

ایوا لاویینا گاردنر در سال 1922 در یک خانواده کشاورزی Puritor در شهر کوچکی در کارولینای شمالی متولد شد.تنها کتاب موجود در خانه آنها کتاب مقدس بود ، کودکان در آن زمان به شدت اطاعت می کردند و دختران مجاز به استفاده از لوازم آرایشی، خریدلباس های جدید نبودند و اجازه نداشتند به چیزی غیر از مطالعه کتاب مقدس فکر کنند. برای کوچکترین خطا، مادر آنها را بشدت مجازات  و با خشم خدا آنها را تهدید می کرد.

 

اوا گاردنر

آوا گاردنر

 

به محض اینکه  اوا گادنر  18 ساله شد، برای وارد شدن به کار تایپ و منشیگری به یک شهر دیگر رفت. یک سال بعد خواهرش پیشنهاد کرد که به نیویورک برود، جایی که شوهر خواهرش دارای استودیوی عکاسی  بود. شوهر خواهرش عکسی از آوا را پشت ویترین مغازه گذاشت این عکس توسط کارمند شرکت فیلم مترو گلدن مایرMetro Goldwyn Mayer دیده شد. او از زیبایی دختر شگفت زده شد و از  اوا گارنر  دعوت کرد تا به تئاتر برود و در کلاس های بازیگری شرکت کند.

 

آواگاردنر

در ابتدا او در فیلم های پیش و پا افتاده نقش های کوچکی بازی می کرد و زیاد جدی گرفته نمی شد. اولین موفقیت او در سال 1946 پس از فیلمبرداری فیلم "قاتلان" بود و بعد از آن مدیران استودیوهای فیلمبرداری شروع به ارائه نقش های جدی به او کردند،  در سال 1952، زمانی که در فیلم برفهای کلیمانجارو اثر ارنست همینگوی "The Snow of Kilimanjaro" بازی میکرد، شهرت زیادی بدست آورد این فیلم برای اسکار نامزد شد و آوا گاردنر را تبدیل به یکی از ستارگان برجسته سینماییکرد. او یک سال بعد برای فیلم Mogabmo که با کلارک گیبل بازی کرده بود  نامزد دریافت جایزه اسکار شد.

در دهه 1950  اواگادنر   تبدیل به یکی از موفق ترین و محبوب ترین هنرپیشه های هالیوود شد. منتقدان در مورد استعداد بازیگری  او یک صدا نبودند و هرگز او را یک بازیگر بزرگ نخواندند، اما همه آنهامعتقد بودند که او یک زن بسیار جذاب است که هیچکس در مقابل جذابیت  اواگارنر  نمیتواند مقاومت کند.

 

اوا گاردنر

اوا گاردنر  و  میکی رونی  ( رونی اوا )

 

او همیشه طرفداران زیادی داشت،هنگامی که بازیگر معروف میکی رونی به او پیشنهاد ازدواج دارد او به سرعت قبول کرد و  در سال 1942، با او ازدواج کرد، اما این ازدواج فقط یک سال ادامه داشت. آوا تقاضای طلاق  را ثبت کرد. بعدها او گفت: " من خیلی احمق بودم که تصور می کردم  ازدواج یک شخص را تغییر می دهد. ما فقط در رختخواب به یکدیگر نزدیک بودیم  و نه در هیچ چیز دیگری . "

 

با این حال، به لطف مایک رونی، مدیران استودیوهای فیلمبرداری متوجه آوا گاردنر شدند بعد از طلاق از مایک رونی در سال  ۱۹۴۳ با هوارد هیوز میلیاردر معروف که یکی دیگر از طرفداران او بود و به اوا گاردنر کمک کرد تا به یک ستاره مشهور تبدیل شود تا سال 1950 رابطه برقرار کرد.هاوارد هیوز، اوا گادنر را با جواهرات و لباس های لوکس سورپرایز میکرد. اما هوارد هیوز از لحاظ پاتولوژیک حسود بود و برای اوا گاردنر بیشتر یک بادیگارد بود، و دائما او را زیر نظر داشت اوا گارنر خواب فرار از این قفس طلایی را می دید.

 

103422265-91f58073-8fbf-43da-a535-9fba79fdf5de.jpg

آوا گاردنر و هامفری بوگارت  در فیلم کنتس پابرهنه یکی از فیلم‌های اوا گاردنر

 

اوا گاردنر

آرتی شاو و اوا گاردنر

 

در سال 1945، موسیقیدان  معروف جاز  Arti Shaw آرتی شاو را ملاقات کرد.زیبایی آواگاردنر ،  آرتی شاو را متقاعد کرد که با او ازدواج کند اما این بار هم، خوشبختی کوتاه بود1945-1946 - آرتی شاو  از دست اوا گاردنر عصبانی بود که چگونه ممکن است همسر او در تمام عمر به جز کتاب مقدس و بر باد رفته کتاب دیگری نخوانده است. گاردنر د راین باره گفت : " او بدن من را می پرستید اما فکر من را نفرین میکرد. برای زندگی با آرتی اشتیاقی نداشت و آنرا مثل رفتن به کالج تشبیه می کرد

 

اوا گاردنر و   فرانک سیناترا 

 

 ملاقات با فرانک سیناترا، محبوب ترین خواننده آمریکایی و مورد علاقه زنان، برای  آوا فرصتی برای شروع زندگی جدید بود. فرانک سیناترا  همسرش را طلاق داد و در سال 1951 با گاردنر عروسی کرد.جای تعجب نیست که او را "اغواگری در هالیوود" نامیده اند.

ارتباط آنها طوفانی به پا کردو دائما با رسوایی و مصالحه همراه بود به صورتی که کار فرانک را تحت تاثیر قرار داد، فرانک از طرف روزنامه‌نگارهای معروف آن زمان هدا هاپر و لولا پارسونزو همچنین از طرف کلیسای کاتولیک و هوادارانش مورد انتقاد قرار می گرفت.این انتقادها کار فرانک را تحت تأثیر قرار داد اما به لطف گاردنر، او محبوبیت از دست رفته خود را به دست آورد. فرانک سیناترا از طریق شهرت گاردنر در فیلم "از اینجا تا ابدیت" بازی کرد و جایزه  اسکار برای این نقش به او تعلق گرفت. اوا گاردنر در طول مدت ازدواج با فرانک 2 بار حامله شد که هر دو بار به سقط منجر شد.ازدواج آنها بعد از 2 سال در سال 1957 به پایان  رسید و او به اسپانیا نقل مکان کرد.

 

 

بعد از آن که این بازیگر موفق با ارنست همینگوی وارد رابطه عاشقانه شد و به خاطر علاقه همینگوی به گاو بازی او هم از دوستداران مسابقه گاو بازی شد. در این دوران او به شدت می نوشید و با سرعت با مرسدس خود در جاده های شبانه می راند. آوا گاردنر دو بار تصادف داشت، اما زنده ماند. یک روز او یکی از عاشقان خود را متقاعد کرد تا بتواند درمسابقه گاوبازی شرکت کند. گاو مسابقه شکمش را پاره کرد. پس از جراحی پلاستیک، زخم تقریبا قابل دیدن نبود، بعد از این بازیگری را کنار گذاشت و دیگر در  انظار عمومی ظاهر نشد و برای مدت طولانی  در آپارتمان در مادرید خود را زندانی کرد.

 

اوا گاردنر

پیری آوا گاردنر

 

پیری اوا گاردنر : در سال های آخر عمر ،بیشتر از تنهایی که خود داوطلبانه آن را انتخاب کرده بود، می ترسید، میل بازی در  فیلم برای اوا گاردنر به تدریج کاهش یافت و به دلیل بیش از حد نوشیدن و افسردگی دائمی، اغلب نقش جدی به او پیشنهاد نشد. آوا گاردنر به انگلستان نقل مکان کرد و به جز فرانک سیناترا، با کسی ارتباط نداشت. نوشیدن بیش از اندازه و افسردگی باعث بروز مشکلات جدی برای سلامت او شد و بعد از یک حمله قلبی سیناترا هزاران دلار برای درمانش صرف کرد، اما پزشکان نتیجه ای نگرفتند و در سال 1990 یکی از درخشانترین ستارگان هالیوود در سن 67 سالگی از دنیا رفت. آخرین کلمات بازیگر 67 ساله عبارت بودند از: " من خیلی خسته ام ... ".

 

کاربر گرامی

درصورتی که به بازیگران عصر طلایی هالیوود علاقه مند هستید این مقاله را در باره الیزابت تیلور: آنچه بینندگان از اسرار او نمی دانند و  مقاله جواهرات واقعا سلطنتی الیزابت تیلور ملکه هالیوود  و عکس پیری الیزابت تیلور را ببینید.

 

فیلم های اوا گاردنر

دیدار دوباره در فرانسه (۱۹۴۲)
آدم‌کش‌ها (۱۹۴۶)
سنگاپور (۱۹۴۷)
دوره‌گردها (۱۹۴۷)
در گذشته ممنوع من (۱۹۵۱)
برف‌های کلیمانجارو (۱۹۵۲) گریگوری پک و  اوا گاردنر

واگن دسته موزیک (۱۹۵۳)
موگامبو (۱۹۵۳)
کنتس پابرهنه (۱۹۵۴) آوا گاردنر و هامفری بوگارت
خورشید همچنان می‌درخشد (۱۹۵۷)
در ساحل (۱۹۵۹)
۵۵ روز در پکن (۱۹۶۳)
شب ایگوانا (۱۹۶۴)
هفت روز در ماه مه (۱۹۶۴)
کتاب مقدس (۱۹۶۶)
مایرلینگ (۱۹۶۸)
زمین‌لرزه (۱۹۷۴)
پرنده آبی (۱۹۷۶)
گذرگاه کاساندرا (۱۹۷۶)
سنتینل (۱۹۷۷)

نظرات

۱۴۰۰/۵/۲۱جوایز اوا گاردنر نامزدی اسکار (1953): بهترین بازیگر زن ("موگامبو") نامزدی بفتا: 1956 - بهترین بازیگر زن خارجی ("ایستگاه بهوانی") 1959 - بهترین بازیگر زن خارجی ("در ساحل") 1964 - بهترین بازیگر زن خارجی ("شب ایگوانا") ") نامزدی گلدن گلوب (1964): بهترین بازیگر زن درام (" شب ایگوانا ")

در ادامه بخوانید...

مارلین دیتریش 50 سال شهرت 20 سال انزوا

در
مارلین دیتریش

مارلین دیتریش

 

چرا این افسانه سینمای جهان در سالهای پایانی عمر خود در انزوا فرو رفت؟

27 دسامبر 117مین سالگرد تولد افسانه سینمای جهان، بازیگر مشهور آلمانی و آمریکایی، مارلین دیتریش را نشان می دهد. او که تجسم تمام تناقضات و روحیه شورش در قرن بیستم بود. آنها او را تحسین کردند،نام او را روی برند های تجاری گذاشتن،  از او تقلید کردند، از او نفرت داشتند، او را پرستش می کردند. مارلین دیتریش تمام عمر خود را به عنوان یک سلبریتی مورد توجه قرار گرفته بود، حتی زمانی که از صحنه نمایش ناپدید شد. 50 سال شهرت جهانی و موفقیت و بالاخره 20 سال در تنهایی، انزوا و بیماری هایی که در سالهای پایانی عمر بر مارلین دیتریش غلبه کردند ...

مارلین دیتریش

مارلنه دیتریش

مارلن دیتریش که بود

مارلین دیتریش کیست

مارلنه دیتریش   در سال 1901 در حومه برلین در یک خانواده نظامی متولد شد.  دیتریش  تقریبا پدرش ندید، وقتی که 6 ساله بود، پدر خانواده را ترک کرد و یک سال بعد درگذشت.در دوران کودکی او اغلب "پدر بازی می کرد"،مارلنه به موسیقی علاقمند شد،ویولن آموخت، و پس از تحصیل در یک خانه خصوصی در ویمار،در ارکستر سینما مشغول به کار شد

.

مارلین دیتریش

مارلين ديتريش

 

دیتریش تصمیم گرفت تا وارد مدرسه بازیگری شود و موازی با بازیگری به عنوان یک رقصنده و خواننده در یک کاباره کار میکرد. پس از آن   مارلين ديتريش  شروع به بازی در فیلم ها، در برخی از نقش های جزئی کرد. موفقیت اول پس از فیلمبرداری در فیلم "فرشته آبی" به او رسید،  مارلن دیتریش   قراردادی با هالیوود بست و به امریکا منتقل شد.

 

مارلین دیتریش

مارلين ديتريش

 

کتاب "ستاره های هالیوود" در مورد او نوشت: "در هالیوود، یک الهه واقعی از او ساخته شده است." در فیلم "مراکش" با میکاپی کاملا متفاوت ظاهر شد و باعث تعجب تمام کسانی که قبل از فیلم مراکش او را دیده بودند شد، از موی پلاتینی، هلال های نازک ابروهای بلند، چشم های درخشان، گونه های براق به افسون گری مرموز بدل شده بود. در این ظاهر جدید، به دشواری دختر قدیمی و پرمخاطب آلمانی دیده می شد.نقش او درفیلم مراکش،نامزدی اسکار را برایش به ارمغان آورد.

 

مارلین دیتریش

 

در آلمان نازی از  مارین دیتریش  برای بازگشت به میهن دعوت شد و حتی گوبلز  به او پیشنهاد دستمزد 200،000 Reichsmarks برای هر فیلم ساخته شده با مشارکت او را داد، اما دیتریش نمی خواست که بخشی از ماشین تبلیغات نازی ها باشد. او یک ضد نازی بود و مخالفت با یهودیان را محکوم می‌نمود. در سال 1939 شهروند آمریکا شد. در سال 1943، با گداشتن کنسرت در نیروهای متحد در ایتالیا، فرانسه و آمریکای شمالی برنامه اجرا می کرد.

 

دیتریش صدایی گرفته و بیزار از زندگی داشت که تأثیر بسزایی بر بسیاری از فیلم ها، ضبط ها، و تورهای کنسرتهای سراسر جهانش گذاشت. کنت تینان صدای دیتریش را «بعد سوم» وجودش نامید و ارنست همینگوی دربارهٔ او گفت «اگر او چیزی جز صدایش نداشت، می‌توانست قلبت را با آن بشکند».

 

در سربازخانه ها و بیمارستان ها، حدود 500 نمایش اجرا کرد، در حالی که همانند سربازان، او در سنگر ها می خوابید و خودش برف ها را برای آب آشامیدنی ذوب می کرد. این موقعیت اجتماعی بازیگر زن آلمان قابل تحسین بود و در پایان جنگ به اوعنوان لژیونر افتخاری و مدال آزادی آمریکا اهدا شد.

 

مارلین دیتریش

خواننده مارلن 

 

مارلین دیتریش با این زیبایی اغواگرانه و مرگبارش به راحتی  قلب مردان و زنان را فتح میکرد، او تعداد زیادی ماجراهای عاشقانه با بازیگران جین گابین، جان وین، بریان اهرن، جیمی استوارت و جان گیلبرت، تهیه کننده داگلاس فیربنکس جونیور، خواننده موریس شالیر، مدیر جوزف فون استرنبرگ، بازرگان یوزف کندی - پدر جان اف کندی داشت.

 

مارلین دیتریش

 

با وجود ماجراهای عاشقانه بی شمار، مارلین دیتریش تنها یک بار ازدواج کرد . در 22 سالگی او همسر تولید کننده رودلف سیبر شد، یک سال بعد آنها صاحب یک دختر، به نام ماریا شدند. این زن و شوهر تنها چند سال با هم زندگی کردند، اما آنها رسما طلاق نگرفتند - دیتریش یک زن متاهل باقی مانده بود تا زمانی که شوهرش در سال 1976 درگذشت. زمانی که از او پرسیدند که چرا ژان گابین را ترک کرده، ژان گابین مارلین را بسیار دوست داشت، بازیگر پاسخ داد: " او می خواست با من ازدواج کند. من از ازدواج متنفرم. " مارلین دیتریش به یکی از دوستانش گفت: " من خیلی از تنهایی می ترسم! اما این تنها دلیل استقلال من است . "

 

مارلین دیتریش

 

در دهه 1950 او کمتر و کمتر در فیلم ها بازی کرد و به عنوان میزبان و خواننده در لاس وگاس با اجرای آهنگ های مشهور از فیلم هایش مشغول بود. زمان شهرت او به پایان رسیده بود. آخرین نقش اصلی مارلین دیتریش، نقش کریستین در فیلم  «شاهد دادستان» (1957) اقتباس از رمان آگاتا کریستی ، نامزد اسکار شد. بعد از آن، مارلین فقط در 4 فیلم بازی کرد و در سال 1966 به آپارتمانی در پاریس نقل مکان کرد. در سال 1975به علت شکستی در پا  چندین ماه را در بیمارستان گذراند. بعد از آن دهه آخر عمرش را در آپارتمانش در شماره ۱۲ مونتایژن پاریس بخاطر شکستگی گردن فمور بر روی تخت سپری کرد و در آن مدت بهیچ وجه در انظار عمومی دیده نشد.در سال 1976، شوهرش، رودلف سیبر درگذشت 

 

مارلین دیتریش

جهان سینما  سلبریتی اسطوره مارلین دیتریش

 

مارلین دیتریچ بقیه عمر خود تقریبا 20 سال در تنهایی را در آپارتمان پاریس خود گذراند و تنها با یک خط تلفن با دنیای خارج در ارتباطبود. مارلین نمی خواست کسی شاهد پیری و ضعف وی باشد. تنها دخترش ماریا،منشی و خدمتکار می توانستند او را ببیند. او بر روی یک کتاب خاطرات، ABC از زندگی من، که در سال 1979 منتشر شد، کار میکرد، و در سال 1982 موافقت کرد که یک مصاحبه صوتی انجام دهد.

 

در 13 سالی که مارلین به علت شکستگی گردن فمور نمی توانست  از تخت خارج شود، به مواد مخدر و الکل وابسته شد، که بیشتر اوضاع را تشدید می کرد. با توجه به این که مارلین در انظار عمومی طاهر نمی شد و اجازه نمی داد روزنامه نگاران به او مصاحبه کنند، شایعاتی در مورد مرگ او پخش شد. زمانی که دیتریش در یکی از نشریات  شایعه مرگش را خوانده بود، به نشریه اعتراض کرد و  بعد از آن، عنوان مجله با این عموان چاپ شد: " دیتریش تماس گرفت و هشدار داد که او هنوز زنده است ." مارلین دیتریش به دلیل بیماری و سوء استفاده از الکل، در سال 1992، به علت نارسایی کلیه درگذشت. در آن زمان او 90 ساله بود. در زمان مرگ بجز تعداد زیادی عکس از دوستانش، هیچ کس با او نبود.

 

فیلم های مارلین دیتریش 

 

شیطان یک زن است (۱۹۳۵)
من عاشق یک سرباز بودم (۱۹۳۶) ناتمام
آرزو (۱۹۳۶)
باغ الله (۱۹۳۶)
شوالیه بدون سلاح (۱۹۳۷)
فرشته (۱۹۳۷)
دستری دوباره می‌تازد (۱۹۳۹)

در سایه‌های خوشبختی (۱۹۱۹)
تراژدی عشق (۱۹۲۳)
ناپلئون کوچک (۱۹۲۳)
مرد کنار جاده (۱۹۲۳)
جستن به زندگی (۱۹۲۴)
رقص دیوانه (۱۹۲۵)
بارون جعلی (۱۹۲۶)
مانون لاسکات (۱۹۲۶)
مادام بچه نمی‌خواهد (۱۹۲۶)
یک دوباری مدرن (۱۹۲۷)
بکش بالا، چارلی! (۱۹۲۷)
بزرگ‌ترین چاخان او (۱۹۲۷)
کافه الکتریک (۱۹۲۷)
پرنسس اولالا (۱۹۲۸)
خطرات دوران نامزدی (۱۹۲۹)
دستت را می‌بوسم مادام (۱۹۲۹)
زنی که آرزو دارد (۱۹۲۹)
کشتی مردان گمشده (۱۹۲۹)
فرشته آبی (۱۹۳۰)
مراکش (۱۹۳۰)
بی‌آبرو (۱۹۳۱)
قطار سریع‌السیر شانگهای (۱۹۳۲)
ونوس بلوند (۱۹۳۲)
آهنگ آهنگ‌ها (۱۹۳۳)
ملکه اسکارلت (۱۹۳۴)
بخش مد هالیوود (۱۹۳۵)

هفت گناهکار (۱۹۴۰)
شعله نیواورلئان (۱۹۴۱)
نیروی انسانی (۱۹۴۱)
بانو مایل است (۱۹۴۲)
تباه کنندگان (۱۹۴۲)
پیتسبرگ (۱۹۴۲)
شغل نمایش در جنگ (۱۹۴۳)
دنبال پسرها برو (۱۹۴۴)
سرنوشت (۱۹۴۴)
مارتین رومانیاک (۱۹۴۶)
گوشواره‌های طلایی (۱۹۴۷)
یک ماجرای خارجی (۱۹۴۸)
اره برقی (۱۹۴۹) از کارهای برجسته
ترس از صحنه (۱۹۵۰)
در آسمان بزرگراهی نیست (۱۹۵۱)
رانچوی بدنام (۱۹۵۲)
داستان مونت کارلو (۱۹۵۶)
دور دنیا در هشتاد روز (۱۹۵۶) از کارهای برجسته
شاهد تحت تعقیب (۱۹۵۷)
تماس شیطان (۱۹۵۸)
دادگاه نورنبرگ (۱۹۶۱)

روباه سیاه: داستان حقیقی آدولف هیتلر (۱۹۶۲) (مستند) (راوی)
پاریس، وقتی جلز ولز می‌کند (۱۹۶۴) از کارهای برجسته
عصری با مارلین دتریش (۱۹۷۲) فیلم کنسرت لندن
فقط یک ژیگولو (۱۹۷۹)
مارلین (۱۹۸۴) (مستند) مارلین دیتریش از کارگردان خواست تنها صدایش را ضبط کند و از او و صورتش فیلم نگیرد.

 

 

 

 

 

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

به مناسبت تولد الویس پریسلی سلطان راک اند رول + عکس

در

 الویس پریسلی سلطان راک اند رول

در 84 سال پیش، 8 ژانویه خواننده افسانه ای آمریکایی و یکی از بنیانگذاران راک اند رول الویس پریسلی بدنیا آمد. او یکی از درخشان ترین و فوق العاده ترین هنرمندان قرن بیستم است، شخصیت این خواننده معروف و بازیگر مشهور سینمای جهان، الویس پریسلی تا کنون به عنوان یک رمز و راز برای بسیاری از مردم باقی مانده است.

الویس پریسلی سلطان راک اند رول

عکس الویس در دوران کودکی

اولین اجرای الویس بر روی صحنه در 10 سالگی اتفاق افتاد . معلم او را متقاعد کرد تا در رقابت شرکت کند و آهنگی از سبک کانتری را در لباس یک گاوچران بخواند. والدین او از این موفقیت بسیار خوشحال شدند و به او یک گیتارهدیه دادند، اما الویس مانند همه همسالان خود،خواب یک دوچرخه را می دید.  الویس ابتدا از اجرای عمومی رنج می برد. او اعتراف کرد: " من یک ترس و هراس از سالن نمایش داشتم.

الویس پریسلی سلطان راک اند رول با خانواده

عکس خواننده با والدین

سلطان راک اند رول یک سرگرمی عجیب داشت او نشانه های پلیس و مدالها را جمع آوری می کرد .در شبها، الویس دوست داشت که در خیابان های شهر رانندگی کند و اگر او متوجه میشد که کسی قوانین جاده را نقض می کند، او مزاحم را متوقف می کرد و نشان خود را نشان می داد و با تماشای واکنش مزاحم سرگرم میشد. یک بار او حتی با ریچارد نیکسون رییس جمهور آمریکا ملاقات کرد و به لطف این ملاقات الویس، مدرک کارمند اداره مبارزه با مواد مخدر را به دست آورد.

الویس پریسلی سلطان راک اند رول

عکس ریچارد نیکسون رییس جمهور آمریکا و الویس پریسلی

او عادت های عادی بیشتر سلبریتی های  دنیای هنر و سینمای جهان را داشت - اتومبیل های گرانبها را جمع آوری میکرد، و حتی تعداد دقیق آنها را نمی دانست. آخرین ماشین لیموزین او با مینی بار، تلویزیون و رینگ های طلایی بر روی چرخ ها مجهز شده بود. علاوه بر این، نقطه ضعف این خواننده معروف و بازیگر مشهور سینمای جهان، الویس پریسلی اسلحه بود .در کلکسیون خود 37 تپانچه  داشت.

الویس پریسلی سلطان راک اند رول

شامپانزه  حیوان خانگی مورد علاقه خواننده

حیوان مورد علاقه الویس، یک شامپانزه به نام Scatter بود، او پیراهن های هاوایی را میپوشید و "ترفندهای مختلف" را به او آموزش می داد - برای مثال، بالا رفتن از پای دختران .به او برای انجام هر کاری اجازه داده شدبود. او آزادانه در اطراف املاک الویس می چرخید، علاوه بر این، او یک ماشین با یک راننده شخصی داشت. شایعه شده بود که خواننده دوست داشت که ویسکی را به حیوان خانگی اش بنوشاند و حتی ادعا می کردند که به الکل معتاد شده است، به همین دلیل علت مرگ Scatter را الکل می دانستند.

الویس پریسلی سلطان راک اند رول

عکس سلطان راک اند رول الویس پریسلی

خواننده علاقه مند به مذهب بود، اما نگرش وی نسبت به مذهب بسیار عجیب بود. او به عنوان یک کودک، اغلب معبد را دیده بود و حتی در کلیسا نیز میخواند. پریسلی بعدا اعتقادات بودایی و هندو را مورد بررسی قرار داد و ستاره داوود و یک صلیب را در گردنش انداخت.

الویس پریسلی سلطان راک اند رول

خواننده دارای یک کمربند سیاه در کاراته بود

الویس بدن نرم و انعطاف پذیر منحصر به فردی داشت و کاملا روی صحنه تحرک داشت. به حرکات معمول رقص، او اغلب عناصر هنرهای رزمی را اضافه میکرد. الویس پریسلی طرفدار کاراته و دارای کمربند سیاه در کاراته بود. همسرش او را بخاطر یک مربی کاراته ترک کرد. جدایی طوفانیی بود - پریسلی نمیتوانست احساسات خود را کنترل کند اما پس از طلاق، آنها توانستند دوستان هم باقی بمانند.

الویس پریسلی سلطان راک اند رول

الویس پریسلی خواننده افسانه ای آمریکایی

الویس سلطان راک اند رول نامگذاری شد و سلطان بدون همدست نمی توانست وجود داشته باشد.همراهانش نقش مهمی در زندگی خواننده ایفا کردند. او عاشق دادن هدایا بود و در این امر فوق العاده سخاوتمند بود. عشق به لاکچری و چیزهای لوکس یکی از ضعف های اصلی او بود. الماس و طلا و جواهرات طلا را علامت شناسایی خود قرار داد . همه چیز باید در اطراف سلطان میدرخشید! لباس Elvis منحصر به فرد بود و نام های خود را داشت: "طاووس"، "کولی"، "شعله"، "ببر دیوانه" - با این تعاریف می توان حدس زد که چقدر لوکس بود! این لباس ها به عنوان بخشی از عملکرد او تبدیل شده بود.

الویس پریسلی سلطان راک اند رول

خواننده الویس پریسلی روی صحنه

الویس پریسلی چاقی

این شیوه زندگی بر سلامت و ظاهر اوتاثیر گذاشت - الویس شروع به افزایش وزن کرد. در سال های اخر، او 117 کیلوگرم وزن داشت! از این رو، او به سادگی از خودش متنفر شد و سعی داشت وزن خود را با قرص های کاهش وزن کم کند، در عین حال به داروهای ضد افسردگی و قرص های خواب آور معتاد شده بود.

الویس پریسلی سلطان راک اند رول

الویس پریسلی علت مرگ

چه چیزی پریسلی را از پا درآورد؟

شور و شوق برای داروها منجر به شیدایی در سال های اخر زندگی او شد و او بدون چمدان ضد گلوله ای لباس های افسانه ای خود را پنهان می کرد، وارد محل کنسرت نمی شد و با ترس از اقدامات تروریستی، او حتی در صحنه با سلاحی که در چکمه هایش پنهان می کرد ظاهر می شد. سلطان راک اند رول در سن 43 سالگی در اثر حمله قلبی در 16 آگوست 1977 فوت کرد. دلیل این امر اعتیاد مخرب به باربیتورات بود . 22 نوع از داروهای مختلف در خون او پیدا شد!

الویس پریسلی سلطان راک اند رول

15 حقیقت در باره الویس پریسلی

1. الویس یک برادر دوقلو داشت

الویس پریسلی سلطان راک اند رول
جسی گارن 35 دقیقه قبل از الویس متولد شد و روز بعد از تولد فوت کرد.

2. تورنتو در Tupelo

الویس پریسلی سلطان راک اند رول

عواقب یک گردباد

الویس می توانست طی یک گردباد، وقتی فقط پانزده ماه سن داشت، فوت کند. این یک گردباد در Tupelo، می سی سی پی بود، که یکی از چهار گردباد مخرب در ایالات متحده است.

3. الویس رویای یک دوچرخه را داشت.

اولین گیتار هدیه ای از والدین بود. 


او اولین گیتار خود را والدین دریافت کرد ولی در مورد آن بسیار ناراحت بود. پسر فقیر رویای دوچرخه سواری داشت، اما برای خانواده اش خرید دوچرخه خیلی گران بود.

 

4. پانزده عنوان "آبی" در آهنگ های الویس پریسلی

الویس پریسلی سلطان راک اند رول

رنگ مورد علاقه الویس پریسلی

کلمه "آبی" در پانزده عنوان آهنگ الویس وجود دارد. آبی کریسمس، آبی چشم غمگین در باران، آبی هاوایی، آبی ماه، کنتاکی، آبی ماه، آبی رودخانه و غیره

5. عشق به مادر 

الویس پریسلی سلطان راک اند رول

اولین ضبط استودیو. عکس: funik.ru


اولین آلبوم استودیویی را Elvis برای مادرش ساخته است. او 4 دلار برای استودیو پرداخت کرد تا 2 آهنگ برای مادرش ضبط کند: «شادی من» و «این زمانی است که درد و رنج شما شروع می شود».

 

6. ساندویچ کره بادام زمینی

الویس پریسلی سلطان راک اند رول

به نطر الویس آشپزی ساده است

غذای مورد علاقه او ساندویچ کره بادام زمینی، بیکن، عسل و موز بود.

 

7. فقط ماشین


پدر و مادر دخترها که از الویس یک بت ساخته بودند، متنفر بودند. والدین دختران جوان به شدت از اشتیاق دخترانشان به الویس رضایت نداشتند.

8. عمارت "Graceland"


در 22 سالگی، الویس عمارت گریلندس را در شهر ممفیس خریداری کرد که ارزش آن 102،500 دلار بود. الویس چند دهه در آن زندگی کرد.

 

9. الویس یک راهب بود

الویس پریسلی سلطان راک اند رول

در سال 1965، الویس ابراز تمایل به رفتن به یک صومعه کرد.

 

10. الویس یک طرفدار بزرگ بازیگر فرانسوی بود بریجیت باردو بود.

الویس در ارتش خدمت کرده است. زندگی ارتشی الویس در سال 1957 آغاز شد. در طول زمان خود در ارتش، او واقعا می خواست با Brigitte Bardot ملاقات کند. الویس یک طرفدار بزرگ بازیگر فرانسوی بود بریجیت باردو بود.

11. مدیر برنامه هایش از این که الویس ممکن بود مجاز به بازگشت به ایالات متحده نباشد ترس داشت


او علاوه بر ایالات متحده، در سال 1957 در کانادا چند کنسرت انجام داد. مدیر او هر گونه پیشنهاد برای اجرا در خارج از کشور را رد کرد، چرا که مدیر برنامه هایش از این که الویس ممکن بود مجاز به بازگشت به ایالات متحده نباشد ترس داشت .

 

12. قایق ریاست جمهوری

الویس پریسلی سلطان راک اند رول

قایق بادبانی فرانکلین روزولت.

پس از مرگ رئیس جمهور روزولت،  پریسلی Potomac را  55،000 دلار خرید.این قایق را قبلا الویس به روزولت هدیه داده بود.

 

13. Graceland - سرزمین بدون ماهی

الویس پریسلی سلطان راک اند رول

او هرگز طعم ماهی را دوست نداشت. اما همسرش  عاشق ماهی بود. الویس این شرط را در Graceland Manor گذاشت که هرگز ماهی سرو نشود.

14.  در سینما ممفیس

الویس پریسلی سلطان راک اند رول

سخاوتمندانه، به خاطر یک شکلات ... اخراج شد

او در سینما ممفیس کار می کرد اما به خاطر گرفتن شکلات مجانی از دست یک دختر، اخراج شد.

 

15. ماتادور راک اند رول

الویس پریسلی سلطان راک اند رول

الویس سیگار آلمانی  میکشید

به هر حال، آلمانی ها الویس را "ماتادور راک اند رول" می نامیدند.

الویس در مورد ظاهر خود وسواس زیادی داشت، مژه ها و ابروهای را رنگ میکرد و این باعث شد تا مشکلات بهداشتی در زندگی خود داشته باشد. پریسلی تقریبا کور بود و از گلوکوم رنج می برد، تحت عمل های جراحی پلاستیک قرار گرفت - رینوپلاستی(جراحی بینی). او همچنین از آکنه رنج می برد.

نظرات

در ادامه بخوانید...

دخترانی که بازیگر بدنیا آمدند

در

جنیفر انیستون

می گویند تعیین سرنوشت هر فرد در دستان خودش است اما این برای بعضی کودکان صادق نیست تعیین سرنوشت هنرمندانی که در سینمای جهان مشهور هستند و در این مقاله آورده شده است تا حد زیادی به خانواده هنری آنها ارتباط دارد هنرمندانی که زندگی خود را از کودکی با پدر و مادر سلبریتی بزرگ شده و روز خود را زیر نظر دوربین ها آغاز می کرده اند.آنها ذاتا بازیگر متولد شده اند.

 

 

گالینا ولچک

گالینا ولچک

گالینا ولچک در نقش یک کودک با پدر. / عکس

بوریس ولچک، فیلمبردار و کارگردان مشهور و ورا Ismaakovna Maymina، فیلمنامه نویس، به سختی تصور می کردند که دختر خجالتی و نه خیلی زیبای آنها بتواند در حرفه بازیگری به موفقیت برسد. اما آنها به وضوح گالینا را دست کم گرفتند.

گالینا ولچک

گالینا ولچک / عکس

گالینا، در یک محیط خلاق بزرگ شد و نمی توانست زندگی خود را بدون روی صحنه بودن تصور کند، و به همین دلیل او برای ورود به دانشکده هنر تئاتر مسکو آماده شد. گالینا ولچک پس از رسیدن به هدفش،  به عنوان مدیر موفق و مدیر هنری تئاتر سوورمننیک انتخاب شد.

 

 

کیت بکینسیل

کیت بکینسیل

کیت بکینسیل در دوران کودکی با پدر و مادرش. / عکس

بازیگر انگلیسی بریتانیایی، ستاره فیلمهای "ون هلسینگ" و "عالم اموات" در یک خانواده هنری متولد شد. امروز به طور گسترده ای در محافل تئاتر شناخته شده است، اما پدرش، بازیگر با استعداد ریچارد بکینسیل، در سن 31 سالگی درگذشت.کیت جوان  در فضای خلاق بزرگ شد اما خودش را نه به عنوان یک بازیگر، بلکه به عنوان یک نویسنده می دید.

کیت بکینسیل

کیت بکینسیل. / عکس

در حالی که هنوز در مدرسه بود، دو بار جایزه V. Smith برای نویسندگان جوان را دریافت کرد. البته، اودر حرفه ی هنرپیشگی هم تلاش می کرد، بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از مدرسه در فیلم "یک نفر علیه باد" شروع به کار کرد. اوبرای مطالعه ادبیات فرانسه و روسی وارد آکسفورد شد.کیت بکینسیل قاطعانه تصمیم گرفت که به یک بازیگر موفق تبدیل شود و برای گسترش افق دیدش به آکسفورد نیاز داشت .

 

 

 

مارگارتا ترخوا

مارگارتا ترخوا

مارگاریا ترخوا به عنوان یک کودک با مادرش. / عکس

والدین بازیگر آینده، بوریس ترخو1 و گالینا توماشویچ بازیگران تئاتر در منطقه سوردلوفسک بودند و خود مارگارتا پس از فارغ التحصیلی از مدرسه به دانشکدۀ فیزیک و ریاضی دانشکده دانشگاه تاشکند وارد شد.

مارگارتا ترخوا

مارگارتا ترخوا. / عکس

با این حال، علاقه شدید او به تئاتر منجر به این شد که پس از سال دوم، مارگارتا به پایتخت برود. او به راحتی به مدرسه استودیوی تئاتر Mossovet وارد شد، بعدا تبدیل به بازیگر برجسته تئاتر و یکی از محبوب ترین بازیگران شوروی شد.

 

 

درو بریمورم

درو بریمورم

درو بریمور در دوران کودکی با استفان کینگ. / عکس

بازیگر آمریکایی نه تنها در یک خانواده هنری بلکه  کارگردان و تولید کننده موفق، متولد شد.از کودکی با بازی در فیلم ئی تی که شاهکار سینمایی اسپیلبرگ بود مشهور شد.

درو بریمورم

درو بریمور. / عکس

درو بریمور به گفته خودش الکل را در سن نه سالگی، ماریجوانا در ده سالگی، و در دوازده سالگی او با کوکائین آشنا شد. در سن 15 سالگی، درو بریمور توانست از شر مشروبات الکلی و مواد مخدر خلاص شود.در حال حاضر به طور جدی در حرفه خود مشغول به کار است.

 

 

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

جان وایت با دخترش آنجلینا جولی در فرش قرمز. / عکس

ازدواج جان ویت و مارچالین برتراند ، بیش از حد طول نکشید، اما به لطف این ازدواج، دو فرزند متولد شد، آنجلینا جولی و جیمز هیون.
اغلب مادر که بازیگر و تهیه کننده بود سلبریتی معروف آنجلینا و برادرش را با خود به صحنه  فیلم ها می برد.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی. / عکس

 

 

خواهران ورتینسکی

دخترانی که بازیگر بدنیا آمدند

الکساندر ورتینسکی با دختران ماریان و آناستازیا. / عکس

آناستازیا و ماریانا در خانواده شاعر معروف، خواننده و بازیگر الکساندر ورتینسکی و همسرش، هنرمند و بازیگر نقش مکمل لییدیا تیرگواوا متولد شده اند. پدر از دوران کودکی دوست داشت دختران او در هنر موفق شوند وسعی کرد تا به طور کامل رشد کنند. با این حال، والدین آماده بودند تا انتخاب دختران را هر چه که بود، بپذیرند .

خواهران ورتینسکی

ماریانا و آناستازیا ورتینسکی. / عکس

از دوران کودکی، ماریانا روی صحنه تئاتر می خوابید، پس از فارغ التحصیلی از مدرسه، بلافاصله وارد مدرسه شووکین شد. آناستازیا ابتدا می خواست که تبدیل به یک بالرین شود، سپس او برای ورود به موسسه زبان های خارجی آماده می شد. اما در سن 15 سالگی، او با «الکساندر پوتاشکو» کارگردان اشنا شد و از آن زمان تا به حال زندگی او را به سینما متصل شده است. بعدها او به تئاتر پوشکین وارد شد و از همان مدرسه مانند خواهر بزرگترش فارغ التحصیل شد.

 

 

جین فوندا

جین فوندا

جین فوندا در سال 1943 با پدرش هنری فوندا. / عکس


بازیگر و مدل آینده حاصل ازدواج بازیگر معروف هنری فوندا و فرنسیس فورد بروکا سیمور است .جین از دوران کودکی به عنوان یک بازیگر شناخته شد. او از استودیوی بازیگری فارغ التحصیل شد، در تئاتر کار کرد، همزمان به عنوان یک مدل عمل کرد، و بعد در سینما شرکت کرد.

جین فوندا

جین فوندا. / عکس

 

 

کیرا نایتلی

کیرا نایتلی

کایرا نایتلی با پدر و مادرش. / عکس

 والدین کایرا نایتلی، بازیگران وین نایتلی و شرمن مک دونالد هستند او اصول اولیه این حرفه را در مدرسه آموخت و در سن هفت سالگی او نقش اول فیلم  را دریافت کرد.

 

 

خواهر آرنت گولت

دخترانی که بازیگر بدنیا آمدند

خواهران آرنت گولت در دوران کودکی با پدر و مادرش و برادرش. / عکس


بازیگران تئاتر منطقه ای کالینگراد، آلبرت آرنت گولت و والنتینا گالیچ سه فرزند، یک پسر و دو دختر دوقلو را به عهده داشتند. همه بچه ها بازیگر شدند، خواهرزاده های معروف  از مدرسه شپکینسک فارغ التحصیل شده اند. آنها موفقیت خود را از والدین خود می دانند که دختران را آموزش خوبی دادند و عشق به هنر را به آنها آموختند.

دخترانی که بازیگر بدنیا آمدند

تاتیانا و اولگا آرنت گولت. / عکس

 

 

جنیفر انیستون

جنیفر انیستون

جنیفر آنیستون با پدر و مادرش به عنوان یک کودک. / عکس


ستاره سری "دوستان" یا فرندز نیز در یک خانواده هنری متولد شد. پدر او، جان آنیستون، از سری "روزهای زندگی ما" شناخته شده است، مادر مامور نانسی داف به عنوان یک بازیگر تئاتر شناخته شده بود. از دوران کودکی، جنیفر در ادامه راه خانواده مجذوب هنر شد. او در یک گروه درام تحصیلی مشغول به فعالیت شد و بعدها تحصیلات خود را در مدرسه هنر ادامه داد. حرفه جنیفر از تولیدات برادوی شروع شد و با مجموعه تلویزیونی محبوب "دوستان" در جهان به عنوان یکی از سلبریتی های سینمای جهان معروف شد.

جنیفر آنیستون / عکس

نظرات

در ادامه بخوانید...

بازیگرانی که بازی در نقش های غیر منتظره ای را شروع کرده اند 14 بازیگر

در
گفته شده است که ارزشمندترین سرمایه برای یک بازیگر، توانایی تجدید حیات آنها در نقش های مختلف است. با این حال، اغلب اتفاق می افتد که یک تصویر خاص برای یک هنرمند ثابت می ماند، که پس از آن دشوار است تغییر کند. مخاطب در انتظار برای نقش معمول است، مدیران نقش های مشابهی را ارائه می دهند و اما بازیگر می خواهد استعداد های خود را در نقش های دیگر نشان دهد.
 
sayarak.com لیستی از بازیگران و سلبریتی های معروفی از سینمای جهان را که در نقش های معمول ظاهر می شده اند، گرد هم آورده است، که شروع به بازی در نقش هایی کاملا متفاوت که برای خودشان و تماشاچی ها معمول نیست را آغاز کرده اند. کسی کمدی را به ژانر جدی تر تغییر داده و کسی تصمیم گرفته به خاطر فیلمهای اکشن و هیجان انگیز از درام خارج شود.

 

1. مليسا مک كارتی

فیلم دزد هویت / فیلم هرگز می توانی من را ببخشی؟
 
اول: دزد هویت
سپس: هرگز می توانی من را ببخشی؟
ملیسا مک کارتی کار خود را به عنوان یک کمدین پایه آغاز کرد، به همین دلیل تعجب برانگیز نیست که تصویر یک بازیگر زن کمدین به مدن طولانی پشت سر او جا افتاده است.
 
اغلب اوقات، مخاطبان او را به عنوان ملودی جذاب مولی از سری مایک و مولی یاد می کنند. این بعد از نقش بسیار موفقیت آمیز در کمدی Party Bachelorette in Vegas، Tammy، Cops in قرار گرفت. بازی شگفت انگیز مک کارتی در فیلم جدی و دراماتیک هرگز می توانی من را ببخشی؟ و حتی نامزد جایزه اسکار شدن نشان از استعداد ملیسا دارد
 

 

2. لیام نیسون

اول: فهرست شیندلر،  بینوایان،  قبل و بعد
سپس: ربوده شده ، فرار در سراسر شب ، خاکستری 
 
در ابتدای کار بازیگری، نیسون با نقشهای دراماتیک کاملا موفق بود. طرفداران او را به مدت طولانی در قالب اسکار شیندلر که یهودیان را در جنگ جهانی دوم نجات داد، در فهرست شیندلر فیلم استیون اسپیلبرگ می شناختند. برای این کار، بازیگر برای اسکار نامزد شد. پس از آن موفقیت کمتری کسب کرد: مایکل کولینز، K-19 و دار و دسته‌های نیویورکی.
 
در سن بالا، Neeson کاملا به طور غیر منتظره نقش خود را تغییر داد و به طور فزاینده ای شروع به کار در فیلم های اکشن به عنوان یک قهرمان  که به شدت با گمراهان مبارزه می کند تبدیل شد. نمونه های برجسته ای از جمله کارهای او در فیلم هایی مانند ربوده شده ، فرار در سراسر شب و خاکستری است.

 

3. اما استون

اول: فیلم خیلی بد،من می‌دانم پسرها چه چیزی دوست دارند، مثل آب خوردن
سپس: خدمتکاران، نبرد دو جنس، لا لا لند و سوگلی 
Stone به عنوان یک کمدین بازیگری را آغاز کرد. او بعد از نقش کوچکی در کمدی Super Peppers متوجه استعداد شد در کمدی شد و شروع به ارائه نقش یک دختر خنده دار و شیرین کرد. تنها چهار سال بعد او در فیلم جدی خدمتکاران بازی کرد. این تصویر آغاز حرکت به سمت کارهای پیچیدهبود که استون با موفقیتی بسیار بهتر از کمدی از عهده آن ها برآمد.
 
بعدها او برای نقش در فیلم Birdman نامزد دریافت جایزه اسکار شد و 2 سال بعد او به عنوان بهترین بازیگر زن در فیلم La La Land برنده جایزه اسکار شد. امروز، استون یکی از بازیگرانی امیدوار کننده در هالیوود است.

 

4. متیو مک کانهی

اول:طراح مراسم عروسی ، چگونه مردی را در ۱۰ روز از دست بدهیم 
سپس: جوی قاتل، باشگاه خریداران دالاس ، بین ستاره ای ، دریای درختان
 
حرفه این بازیگر آسان نبود. او با هیجان شروع کرد و در کمدی های عاشقانه نقش داشت. در اواخر 90s متیو  تنها به عنوان یک پسر شیرین با لبخند زیبا درک می شد. تنها در سال 2011، پس از فیلمبرداری وکیل لینکلن ، متیو ثابت کرد که او یک بازیگر باهوش است که می داند چگونه نقش عوض کند.
 
پس از آن متیو شروع به ارائه نقش های جالب و قوی کرد. نقش هایی که در پتانسیل خود داشت . کار او در فیلم باشگاه خریداران دالاس، بین ستاره ای، کارآگاه واقعی برای همیشه بازیگر به یک شخصیت بزرگ تبدیل کرد.جایزه اسکار بهترین بازیگر به خاطر بازی درفیلم باشگاه خریداران دالاس
به متیو مک کانهی تعلق گرفت.
 

 

5. جنیفر آنیستون

اول: سریال فرندز ، او شماره یک است 
سپس: قیمت خیانت ، کیک ، پرندگان زرد 
 
جنیفر آنیستون به خاطر نقش در مجموعه کمدی محبوب فرندز تحسین فراوانی شده است. با این حال، آنیستون به مدت طولانی توسط تولید کنندگان و کارگردانان تنها به عنوان قهرمان ایده آل کمدی های عاشقانه درک شد. برای چندین سال او در همان نوع فیلم هایی ماننداو شماره یک است، هدف از سرگرمی من ایفای نقش کرد.
 
در سال 2005، جنیفر به تدریج شروع به دورشدن  از نقش کمدی معمولی کرد، در نقش هیجان انگیز قیمت خیانت بازی کرد. با این حال، بازیگر نقش غیرمنتظره و قدرتمند در فیلم روانشناسانه کیک را بازی کرد. این فیلم تبدیل به یک سبک کاملا جدید در آثار آنیستون شد.
 

 

6. کیت هادسون

اول: تقریبا مشهور ، چگونه مردی را در ۱۰ روز از دست بدهیم 
سپس: قاتل درون من، مارشال
 
کیت هادسون کار خود را با فیلمبرداری کمدی های نوجوان آغاز کرد. در شروع او به طور عمده در کمدی های رومانتیک ظاهر میشد.
 
سپس بازیگر سعی کرد مسیر بازی را تغییر دهد و در فیلم موزیکال ناین( نه) با پنه لوپه کروز، نیکول کیدمن و سوفیا لورن بازی کرد. این آغاز موفقیت های خلاقانه او بود. بعدها، هادسون کارهای بسیار خوبی را با نقش های برجسته در فیلم هایی چون قاتل درون من، مارشال بازی کرد.
 

 

8. جونا هیل

اول: کلیک کنید: با کنترل از راه دور برای زندگی ، یک پسر برای سه ، ماچو و nerd ، نین
سپس: بچه ها با تنه ، نگران نباش، او نمی خواهد دور ، ساحل ساحره 
 
2 سال پیش، جان هیل نه تنها با نگاه جدیدش، بلکه به تغییرات بسیار غیرمنتظره ای نیز بر روی طرفدارانش تاثیر گذاشت. برای مدت طولانی هیل در فیلم های کمدی بازی کرد
اما پس از آن جان شروع به انتخاب پروژه های جدی تر کرد، جایی که بتواند استعداد خود را به طور کامل نشان دهد.در حال حاضر جان هیل تلاش می کند تا کارگردانی را تجربه کند.

 

9. ساندرا بولاک

اول: خواستگاری، همه چیز درباره استیو 
سپس: نقطه کور ، فوق‌العاده بلند و بیش از حد نزدیک  ، جعبه پرنده
 
کار ساندرا بولاک به عنوان یک بازیگر از کمدی عاشقانه شروع شد. اولین کارهای او بسیار موفق نبود - در حال حاضر تعداد کمی از مردم چنین نقشی هایی را به یاد دارند
 
ظهور کار بولاک با فیلم سرعت آغاز شد، جایی که او همراه با کینو ریوز بازی می کرد. سپس، ساندرا دوباره به نقش کمدی در فیلم Miss Congeniality باز می گردد. با این حال، کارهای او در درام ها بسیار قابل توجه بود. برای نقش در فیلم نقطه کور اسکار و گلدن گلوب اهدا شد. پس از آن نقش های مهمی در فیلم هایی مانند فوق‌العاده بلند و بیش از حد نزدیک، جاذبه و جعبه پرنده بازی کرد.

 

10. استیو کارل

اول: بروس قدرتمند ، دیوانه‌وار، احمقانه، عاشقانه
سپس: فاکس کچر ، بازی در اسلاید ، پسر زیبا 
 
استیو کارل با نقش های کوچک شروع کرد و تا همین اواخر به طور انحصاری به عنوان کمدین شناخته می شد. مخاطبان او را از فیلمهای باکره 40 ساله، این عشق احمقانه، تاریخ دیوانه و غیره به یاد می آورد.
 
این همه در سال 2014، پس از انتشار نمایش درام فاکس‌کَچِر تغییر کرد، که کارل نقش صاحب یک تیم کشتی آزاد را بازی کرد. منتقدان کار این بازیگر را ستایش کرده و او را برای اسکار معرفی کردند. سپس کارل با وودی آلن در ملودرام زندگی با قدرت و پسر زیبا، و در نهایت، وضعیت یک بازیگر برجسته ای را به نمایش گذاشت.

 

11. بن استیلر

اول: ملاقات با والدین ، شب در موزه ، ملاقات با فاکر ها
سپس: گرینبرگ ، زندگی پنهان والتر میتی ، داستان های خانواده ماریوویتس ، وضعیت براد 
 
شهرت کمدی او پس از اینکه یک نمایش خنده دار در MTV با نام The Ben Stiller Show آغاز شد.از جمله معروف ترین آثار او می توان به «ملاقات با والدین»، «دوبلکس»، «ملاقات با فاکر ها»اشاره کرد. و در آخرین فیلم، بن همچنین به عنوان یک کارگردان وارد عمل شد.
 
اما Stiller تصمیم گرفت فیلم مستقل بسازد، و استعداد خود را در ژانرهای جدید کشف کند، در نمایش «گرینبرگ» بازی کرد و سپس ملودرام زندگی پنهان والتر میتی را بازی کرد که تبدیل به یک موفقیت واقعی شد.

 

12. رابرت پتینسون

اول: هری پاتر و جام آتش ، گرگ و میش 
سپس: آب برای فیل ها ، کازموپلیس ، زمان خوب ، زندگی بالا
 
به نظر میرسد که حتی خود بازیگر اعتقاد نداشت که رابرت پتینسون قادر به خلاص شدن از شر تصویر ادوارد جادوگر و یا خون آشام گرگ و میش باشد. او چهار بار در این نقش بازی کرد و بار ها اعتراف کرد که این نقش باعث ناراحتی او می شود.
 
بعدها، بازیگر سعی کرد نقش های متفاوتی را بازی کند تا ثابت کند که او قادر است . اول، او در نمایش آب برای فیل ها با کریستف والس بازی کرد، سپس دست خود را در خانه هنری Cosmopolis و هیجان ماموریت نشان داد. آخرین کار پتینسون در فیلم داستانی زندگی بالا نقش دارد. 

 

13. میشل ویلیامز

اول: ولنتاین آبی ، هفته ای که با مریلین گذراندم ، کوهستان بروکبک ، شاتر ایسلند
    سپس: زن زیبا ، من احساس زیبایی می کنم
 
میشل ویلیامز همواره یک بازیگر جدی به شمار میرود و چهار بار اسکار را به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل (برای فیلم «ولنتاین غمگین» و «هفته ای که با مریلین گذراندم») و دو بار به عنوان بهترین بازیگر زن دوم (برای «منچستر کنار دریا» و کوهستان بروکبک) دریافت کرده است. میشل در نقشهای عمیق دراماتیک از تراژدی درونی کار می کرد.
 
با این وجود، در سالهای اخیر او از نقش معمولش دور شد و در کمدی «من احساس زیبایی می کنم» و چند فیلم در ژانر کمدی بازی کرد.

 

14. تام کروز

اول: متولد چهارم ژوئیه ، مرد بارانی ، آسمان وانیلی
سپس والکیری ، جنگ دنیا ها ، مومیایی ، لبه فردا ، جک ریچر 
 
حرفه تام کروز بسیار موفق بوده است. او در سن 26 سالگی، در فیلم موفق «مرد بارانی» بازی کرد، و سپس به شدت نقش جانباز جنگ ویتنام را در فیلم «متولد 4 ژوئیه» بازی کرد. درست است، در سال 1996، کروز به عنوان یک عامل ویژه در فیلم ماموریت غیر ممکن ستاره دار شد، اما هنوز عمدتا درام و روانشناسی هیجان انگیز در حرفه او غالب بود..
 
با این حال، از سال 2004، تام غیر منتظره تغییر ژانر داد و از آن به بعد، این سلبریتی را می توان بیشتر و بیشتر در فیلم های مختلف، عکس فوق العاده و هیجان انگیز جنایی دید.
 
آیا شما بازیگران مورد علاقه ای دارید که ناگهان نقش های خود را تغییر دادند؟ 

نظرات

در ادامه بخوانید...

20 بازیگر که در کودکی دوست داشتیم اکنون چگونه به نظر می رسند

در
به عنوان نوجوان ، ما به راحتی با بازیگر های جوان صفحه نمایش ارتباط برقرار می کردیم. آنها شخصیت های مورد علاقه ما را بازی می کردند ، که اغلب ما به دنبال تقلید از آن بازیگر بودیم. چه صحبت از یک سریال تلویزیونی باشد یا یک فیلم بزرگ از سینمای جهان ، هرکدام از ما گروهی از بازیگران را در کودکی دوست داشتیم و آنها را با دقت تماشا میکردیم، زمان می گذرد ، و بسیاری از سلبریتی های گذشته فراموش شده اند ، و ما به سختی می توانیم تصور کنیم که اکنون چگونه به نظر می رسند؟
 
 sayarak.com می خواهد سلبریتی های مورد علاقه شما را نشان دهد و این که چه تغییراتی در طول زمان تغییر کرده اند.

 

1. آنا سوفیا راب در نقش لسلی بورک Bridge to Terabithia 2007

آنا سوفیا راب در نقش لسلی بورک

2. مایکل جی. فاکس

مایکل جی. فاکس

3. دنیل رادکلیف و تام فلتون

دنیل رادکلیف و تام فلتون

4. شایا لابوف

شایا لابوف

5. هیلاری داف 

هیلاری داف

6. بریدت مندلر

بریدت مندلر

7.جردن وود

جردن وود

8. جاش هاتچرسون

جاش هاتچرسون

9. آسا باترفیلد

آسا باترفیلد

10. جیسون جیمز ریشتر

جیسون جیمز ریشتر

11. اشلی تیزدال - شارپای ایوانز از موسیقی کلاسیک (2006-2008)

اشلی تیزدال - شارپای ایوانز از موسیقی کلاسیک

12. فردی هایمور

فردی هایمور

13. الیزابت شو

الیزابت شو

14. دوون ساوا

دوون ساوا

15. تیلور لاونر در نقش جیکوب بلک در فیلم های گرگ و میش

تیلور لاونر در نقش جیکوب بلک در فیلم های گرگ و میش

16. رایان فیلیپ - بری ویلیام کاکس در فیلم "می دانم تابستان گذشته شما چه کردید"

رایان فیلیپ - بری ویلیام کاکس در فیلم

17. چاد مایکل موری - آستین ایمز در داستان سیندرلا (2004)

چاد مایکل موری - آستین ایمز در داستان سیندرلا

18. جنیفر گارنر 
جنیفر گارنر
19. آلیشیا سیلورستون

20. توماس بردی سانگستر - سیمون در فیلم پرستار بچه وحشتناک من (2005)

توماس بردی سانگستر - سیمون در فیلم پرستار بچه وحشتناک من
21. شان اشورم 
شان اشورم
آیا می توانید بازیگران را بدون قاب فیلم ها تشخیص دهید؟ به نظر شما چه کسی بیشترین تغییر را کرده است؟

نظرات

در ادامه بخوانید...