دختر فوق العاده جذاب بازیگر مشهور فرانسوی ژان پل بلموندو

ژان پل بلموندو

 

این بازیگر مشهور فرانسوی همیشه از ظاهر خود آگاه بوده است. او رک و پوست کنده گفت: "من محکوم به بازی بوکس در حد جنون بودم. عقده هایی که داشتم را بوکس خالی کردم در غیرراینصورت  راه خود را پیدا نمی کردم. " در صورت تمایل ، سه دختر و یک پسر وی می توانستند مدل عکس یا بازیگر شوند ، اما با  این وجود ،سرنوشت  هیچ یک از فرزندان این ستاره با حرفه بازیگری گره نخورد.


با ظاهر بلموندو فقط "تنبل" تصویب نشد. بعداً ، وقتی محبوبیت وحشیانه او ثابت کرد که ظاهر اصلی ترین چیز نیست ، صداهای کنایه آمیز مجبور شدند زبان خود را گاز بگیرند ، اما در جوانی این بازیگر کنایه ها را از همکارانش نیز شنید. کارگردان رنه کلر پس از ملاقات تعجب کرد: "چه لیوان مشمئز کننده ای". آنی ژیراردو پرسید: "این راهزن با بینی شکسته از چه قالبی بیرون آمده است؟"


اتفاقاً آخرین جمله درست بود: بلموندو واقعاً از بچگی و جوانی مشتاق بوکس بود ، وقت خود را بین استودیوی تئاتر و آموزش تقسیم می کرد. در "ورزش بوکس" موفقیت خوبی کسب کرد ، اما در ظاهر همان نقایصی را نیز به دست آورد که تقریباً مانع از بازیگر شدن وی شد. چندین شکستگی بینی و فک منجر به این واقعیت شد که چهره این پسر که در دوران کودکی یک مرد خوش تیپ واقعی بود ، نابود شد.

 

ژان پل بلموندو

ژان پل بلموندو ، دانشجوی بازیگری کنسرواتوار پاریس در سال 1955

 

پزشکان با صراحت به هنرمند آینده ژان پل بلموندو گفتند که پس از شکستگی دیگر ، بینی برای همیشه مانند سیب زمینی باقی می ماند و این به جوان بلموندو کمک کرد تا بین ورزش و هنر انتخاب درستی داشته باشد. وی قبل از ورود به هنرستان عالی هنر دراماتیک ، حتی برای لمس قسمتهای آسیب دیده صورت خود به جراحی پلاستیک نیاز داشت و در نتیجه ، شکل ظاهری او دقیقاً همان چیزی شد که می دانیم.

 

ژان پل بلموندو حتی در سومین سال خود با یک رقاص از کلوپ شبانه الودی کنستانت ازدواج کرد. این پیشنهاد مثبت است. بلموندو به برگزیده خود گفت: "ما ازدواج می کنیم!" برای سیزده سال ازدواج ، آنها سه فرزند - دو دختر و یک پسر داشتند. این بازیگر در سن 70 سالگی تصمیم به ازدواج دوم گرفت. همسر جوان او دوباره مدل لباس و بالرین بود (ظاهرا ژان پل نسبت به رقصنده ها بی تفاوت نیست) و یک سال بعد بلموندو دوباره پدر شد.

 

ژان پل بلموندو

خانواده بلموندو در سال 1965 ، از چپ به راست: پل ، فلورانس ، پاتریشیا ، الودی ، ژان پل

 

باید بگویم که یکی دیگر از استعدادهای این بازیگر مشهور ، هدیه یک مرد خانواده فوق العاده بود. آلن دلون هرگز پنهان نکرد که زندگی ژان پل بلموندو بزرگترین حسادت او را برمی انگیزد: "او چیزی دارد که من هرگز نداشته ام - یک قبیله ، یک خانواده واقعی ، که او کاملاً بر آن حکومت می کند. من فکر می کنم این معنای وجود او ، معنای خوشبختی ، موفقیت و آرامش او است . " این بازیگر معروف حتی به طور رسمی از همسر اول خود جدا شده است ، نه تنها یک دوست ، بلکه یک مشاور ، دستیار و البته یک پدر عالی برای فرزندانش نیز باقی مانده است. بنابراین آنها باری برای ستاره یا راهی برای بالا بردن رتبه بندی خود نبودند بلکه معنای واقعی زندگی بودند.

 

دختر

پاتریشیا بلموندو

همه روزنامه نگاران ، در مورد خانواده بلموندو صحبت می كنند ، خاطرنشان می كنند كه خوشبختانه این بچه ها از نظر ظاهری شبیه پدرشان نبودند. این گفته با توجه به جوانی ورزشکار این بازیگر کاملاً بحث برانگیز است ، اما به نظر می رسد که در کنار پدر مشهور ، فرزندان این افراد مردانی زیبا  هستند. پسر به یک راننده مشهور ماشین مسابقه تبدیل شد. او در چندین فیلم در نقش های نمایشی ظاهر شد ، اما ، ظاهراً سرنوشت بازیگری او را جذب نکرد. در حال حاضر ، پل 57 ساله مربی کودکان است و با رانندگان کارتینگ جوان کار می کند.

 

 پسر ژان پل بلموندو

پسر بازیگر معروف پل بلموندو

 

دو دختر از ازدواج اولشان نیز راه پدر را ادامه ندادند. پاتریشیا پیر ، فیلمنامه نویس موفقی شد ، اما ، متأسفانه ، زندگی او خیلی زود پایان یافت - این زن در آتش سوزی به طرز غم انگیزی درگذشت. دختر دوم فلورانس از کودکی از تبلیغات و نمایش بیزار  بود. او شغل دانشمندی را انتخاب کرد و با همسرش به آمریکا رفت. اما آخرین دختر ، استلا ، که 40 سال از بقیه فرزندانش کوچکتر است ، روزنامه نگاران را راضی کرده و امیدوار می کند.

 

ژان پل بلموندو

ژان پل بلموندو به همراه دخترش استلا در سال 2020

 

این دختر فوق العاده جذاب است ، او هنوز 17 سال دارد و در یک مدرسه باله تحصیل می کند. طرفداران استعداد پدرش امیدوارند که استلا همچنان به یک ستاره سینما تبدیل شود ، زیرا او نه تنها فرصت های این کار را دارد ، بلکه ویژگی های ظاهری عالی نیز دارد. ژان پل بلموندو با وجود "ویژگی های" ظاهری اش ،  در تمام زندگی خود قادر به تسخیر  قلب  بسیاری از زنان بود.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید