دختر فوق العاده جذاب بازیگر مشهور فرانسوی ژان پل بلموندو

ژان-پل بلموندو استلا اوا آنجِلینا


در 6 سپتامبر 2021 ، قلب بازیگر بزرگ ژان پل بلموندو از تپش باز ایستاد. آنها از او به عنوان عزیز سرنوشت یاد کردند ، اگرچه خود بازیگر اصلاً خود را چنین نمی دانست ، زیرا او با تلاش خود به همه چیز در زندگی دست یافت. به نظر می رسید که او هیچ مرجعی ندارد و زندگی را بازی می کند ، فقط بر اساس خواسته ها و نیازهای خود هدایت می شود. در واقع ، یک نفر بود که توسط ژان پل بلموندو باشکوه هدایت می شد. و اصلی ترین چیزی که او در نظر داشت نقش ها ، شهرت یا ثروت او نبود.

 

ژان پل بلموندو

ضربان قلب او متوقف شد ، اما یاد  او زنده خواهد ماند ، زیرا مردم  فیلم ها ی او را تماشا می کنند و استعداد خارق العاده بازیگر بزرگ ژان پل بلموندو را بارها و بارها تحسین می کنند. و با گرمای لبخند او نسلهای بیشتری از بینندگان را گرم خواهد کرد.

 ژان پل بلموندو

 

چه کسی می دانست سرنوشت ژان پل بلموندو جوان چه می شد اگر او یک بار بازیگر آندره برونو ، یک دوست خانوادگی را باور می کرد ، که والدینش او را دعوت کردند تا به صحبت های پسرش گوش دهد ، که ناگهان تصمیم گرفته بود فاتح صحنه تئاتر شود. آندره برونو با دقت به پسر گوش داد و گفت که او اصلا استعدادی ندارد. با این حال ، بلموندو حرف بازیگر معروف را باور نکرد و برای ورود به هنرستان هنرهای دراماتیک رفت. با وجود اولین تلاش ناموفق ، وی قصد تسلیم شدن نداشت.

سال بعد او برای ممیزی ها کاملاً آماده شد . درست است که در ابتدا معلمان به سادگی متوجه استعداد او نشدند ، اما بلموندو با پشتکار ، گام به گام ، اصول اصلی تسلط را فرا گرفت. او برای مدت بسیار طولانی به توانایی های خود شک کرد و با ترس در پنج و حتی شش فیلم در سال بازی کرد و سعی کرد تجربه ای را که بازیگر جوان بسیار به آن نیاز داشت به دست آورد.

 

ژان پل بلموندو

ژان پل بلموندو

 

بازیگر مشهور فرانسوی  ژان پل بلموندو   همیشه از ظاهر خود آگاه بوده است.  ژان-پل بلموندو   رک و پوست کنده گفت: "من محکوم به بازی بوکس در حد جنون بودم. عقده هایی که داشتم را بوکس خالی کردم در غیرراینصورت  راه خود را پیدا نمی کردم. " در صورت تمایل ، سه دختر و یک پسر وی می توانستند مدل عکس یا بازیگر شوند ، اما با  این وجود ،سرنوشت  هیچ یک از فرزندان این ستاره با حرفه بازیگری گره نخورد.


با ظاهر  پل بلموندو  فقط "تنبل" تصویب نشد. بعداً ، وقتی محبوبیت وحشیانه  ژان بلموندو  ثابت کرد که ظاهر اصلی ترین چیز نیست ، صداهای کنایه آمیز مجبور شدند زبان خود را گاز بگیرند ، اما در جوانی این بازیگر کنایه ها را از همکارانش نیز شنید. کارگردان رنه کلر پس از ملاقات تعجب کرد: "چه لیوان مشمئز کننده ای". آنی ژیراردو پرسید: "این راهزن با بینی شکسته از چه قالبی بیرون آمده است؟"

 

ژان-پل بلموندو استلا اوا آنجِلینا

ژان-پل بلموندو استلا اوا آنجِلینا


اتفاقاً آخرین جمله درست بود: بلموندو واقعاً از بچگی و جوانی مشتاق بوکس بود ، وقت خود را بین استودیوی تئاتر و آموزش تقسیم می کرد. در "ورزش بوکس" موفقیت خوبی کسب کرد ، اما در ظاهر همان نقایصی را نیز به دست آورد که تقریباً مانع از بازیگر شدن وی شد. چندین شکستگی بینی و فک منجر به این واقعیت شد که چهره این پسر که در دوران کودکی یک مرد خوش تیپ واقعی بود ، نابود شد.

 

ژان پل بلموندو

ژان پل بلموندو ، دانشجوی بازیگری کنسرواتوار پاریس در سال 1955

 

پزشکان با صراحت به هنرمند آینده ژان پل بلموندو گفتند که پس از شکستگی دیگر ، بینی برای همیشه مانند سیب زمینی باقی می ماند و این به جوان بلموندو کمک کرد تا بین ورزش و هنر انتخاب درستی داشته باشد. وی قبل از ورود به هنرستان عالی هنر دراماتیک ، حتی برای لمس قسمتهای آسیب دیده صورت خود به جراحی پلاستیک نیاز داشت و در نتیجه ، شکل ظاهری او دقیقاً همان چیزی شد که می دانیم.

ژان پل بلموندو

ژان پل بلموندو در کنار والدینش

 

ژان پل بلموندو حتی در سومین سال خود با یک رقاص از کلوپ شبانه الودی کنستانت ازدواج کرد. این پیشنهاد مثبت است. بلموندو به برگزیده خود گفت: "ما ازدواج می کنیم!" برای سیزده سال ازدواج ، آنها سه فرزند - دو دختر و یک پسر داشتند. این بازیگر در سن 70 سالگی تصمیم به ازدواج دوم گرفت. همسر جوان او دوباره مدل لباس و بالرین بود (ظاهرا ژان پل نسبت به رقصنده ها بی تفاوت نیست) و یک سال بعد بلموندو دوباره پدر شد.

 

ژان پل بلموندو

خانواده بلموندو در سال 1965 ، از چپ به راست: پل ، ژان- فلورنس بلموندو  ، پاتریشیا ، الودی ، جان پل بلموندو

 

الن دلون و ژان پل بلموندو

الن دلون و ژان پل بلموندو

 

باید بگویم که یکی دیگر از استعدادهای این بازیگر مشهور ، هدیه یک مرد خانواده فوق العاده بود. آلن دلون هرگز پنهان نکرد که زندگی ژان پل بلموندو بزرگترین حسادت او را برمی انگیزد: "او چیزی دارد که من هرگز نداشته ام - یک قبیله ، یک خانواده واقعی ، که او کاملاً بر آن حکومت می کند. من فکر می کنم این معنای وجود او ، معنای خوشبختی ، موفقیت و آرامش او است .

 

الن دلون و ژان پل بلموندو

ژان پل بلموندو و آلن دلون

 

" این بازیگر معروف حتی به طور رسمی از همسر اول خود جدا شده است ، نه تنها یک دوست ، بلکه یک مشاور ، دستیار و البته یک پدر عالی برای فرزندانش نیز باقی مانده است. بنابراین آنها باری برای ستاره یا راهی برای بالا بردن رتبه بندی خود نبودند بلکه معنای واقعی زندگی بودند.

 

دختر

پاتریشیا بلموندو

ژان-پل بلموندو پاتریسیا بلموندو

ژان-پل بلموندو پاتریسیا بلموندو

 

ژان-پل بلموندو فلورنس بلموندو

ژان-پل بلموندو فلورنس بلموندو

 

همه روزنامه نگاران ، در مورد خانواده بلموندو صحبت می كنند ، خاطرنشان می كنند كه خوشبختانه این بچه ها از نظر ظاهری شبیه پدرشان نبودند. این گفته با توجه به جوانی ورزشکار این بازیگر کاملاً بحث برانگیز است ، اما به نظر می رسد که در کنار پدر مشهور ، فرزندان این افراد مردانی زیبا  هستند. پسر به یک راننده مشهور ماشین مسابقه تبدیل شد. او در چندین فیلم در نقش های نمایشی ظاهر شد ، اما ، ظاهراً سرنوشت بازیگری او را جذب نکرد. در حال حاضر ، پل 57 ساله مربی کودکان است و با رانندگان کارتینگ جوان کار می کند.

 

 پسر ژان پل بلموندو

پسر بازیگر معروف پل بلموندو   جان پل بلموندو

 

دو دختر از ازدواج اولشان نیز راه پدر را ادامه ندادند. پاتریشیا پیر ، فیلمنامه نویس موفقی شد ، اما ، متأسفانه ، زندگی او خیلی زود پایان یافت - این زن در آتش سوزی به طرز غم انگیزی درگذشت. دختر دوم فلورانس از کودکی از تبلیغات و نمایش بیزار  بود. او شغل دانشمندی را انتخاب کرد و با همسرش به آمریکا رفت. اما آخرین دختر ، استلا ، که 40 سال از بقیه فرزندانش کوچکتر است ، روزنامه نگاران را راضی کرده و امیدوار می کند.

 

ژان پل بلموندو

ژان پل بلموندو به همراه دخترش استلا در سال 2020

 

این دختر فوق العاده جذاب است ، او هنوز 17 سال دارد و در یک مدرسه باله تحصیل می کند. طرفداران استعداد پدرش امیدوارند که استلا همچنان به یک ستاره سینما تبدیل شود ، زیرا او نه تنها فرصت های این کار را دارد ، بلکه ویژگی های ظاهری عالی نیز دارد. ژان پل بلموندو با وجود "ویژگی های" ظاهری اش ،  در تمام زندگی خود قادر به تسخیر  قلب  بسیاری از زنان بود.

کاربر گرامی اگر به  بیوگرافی ژان پل بلموندو  علاقه دارید مقاله چگونه بازیگر موفق "ژان پل بلموندو" با وجود عاشقانه های متعدد تنها ماند را بخوانید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • Barbie 969 :

    فیلم های ژان پل بلموندو زیبا باش اما خفه شو (۱۹۵۸) متقلبین (۱۹۵۸) یکشنبه خنده‌دار (۱۹۵۸) دوستان یکشنبه (۱۹۵۸) شارلوت و دوست پسرش (۱۹۵۸ - فیلم کوتاه) سه تفنگدار (۱۹۵۹) فرشته خانم (۱۹۵۹) ماموریت مضاعف (۱۹۵۹) ازنفس‌افتاده (۱۹۶۰) همه خطرات را در نظر بگیرید (۱۹۶۰) مدراتو کانتابیله (۱۹۶۰) حواس‌پرتی (۱۹۶۰) عشق و زن فرانسوی (۱۹۶۰) نامه‌های یک تازه‌کار (۱۹۶۰) دو زن (فیلم ۱۹۶۰) عاشقان (فیلم ۱۹۶۱) لئون مورن، کشیش (۱۹۶۱) زن زن است (۱۹۶۱) عشق‌های مشهور (۱۹۶۱) مردی بنام روکا (۱۹۶۱) کلاه (فیلم ۱۹۶۲) کارتوش (۱۹۶۲) میمونی در زمستان (۱۹۶۲) دریای دیوانگی (۱۹۶۳) فرشو پیر (۱۹۶۳) کوتاه‌ترین روز (۱۹۶۳) آن مرد از ریو (۱۹۶۴) صدهزار دلار در آفتاب (۱۹۶۴) نتیجه معکوس (فیلم ۱۹۶۴) آخر هفته در دانکرک (۱۹۶۴) شکار مردانه (۱۹۶۴) جنایت در یک صبح تابستانی (۱۹۶۵) پی‌یرو خله (۱۹۶۵) دردسرهای یک چینی در چین (۱۹۶۵) یک ماجراجو در تاهیتی (۱۹۶۶) آیا پاریس در حال سوختن است؟ (۱۹۶۶) کازینو رویال (فیلم ۱۹۶۷) دزد پاریسی (۱۹۶۷) آقای هو (۱۹۶۸) مغز (فیلم ۱۹۶۹) پری دریایی می‌سی‌سی‌پی (۱۹۶۹) مردی که دوستش دارم (۱۹۷۰) بورسالینو (۱۹۷۰) ازدواج مجدد (فیلم ۱۹۷۱) سارقان (فیلم ۱۹۷۱) دکتر پوپول (۱۹۷۲) دسته‌ای از مارسی (۱۹۷۲) باشکوه (فیلم ۱۹۷۳) وارث (فیلم ۱۹۷۳) استاویسکی (فیلم ۱۹۷۴) اصلاح ناپذیر (۱۹۷۵) ترس بر فراز شهر (۱۹۷۵) آلپاگور (۱۹۷۶) جنازه دشمن من (۱۹۷۶) جانوران (فیلم ۱۹۷۷) ولگرد وحشی (۱۹۷۹) شاهزاده کلاهبردار (۱۹۸۰) حرفه‌ای (فیلم ۱۹۸۱) سوپر آس (۱۹۸۲) تک‌تاز (۱۹۸۳) کرکس‌ها (۱۹۸۴) عیدپاک مبارک (۱۹۸۴) دستبرد (فیلم ۱۹۸۵) طغیان‌گر (۱۹۸۷) سفرنامه‌ای از یک بچه لوس (۱۹۸۸) غریبه‌ای در خانه (۱۹۹۲) بینوایان صد و یک شب (۱۹۹۵) دزیره (۱۹۹۶) نیمه شانس (۱۹۹۸) آمازون (فیلم ۲۰۰۰) بازیگران (۲۰۰۰) فرچو (۲۰۰۱) مرد و سگش (۲۰۰۸)

    1400/6/9 19:10

بیشتر بخوانید