چرا هواداران آرنولد از دستورالعمل های او در قرنطینه ناراحت شدند

در

آرنولد

در هنگام بلایای جهانی ، مردم اغلب مورد آزمایش قرار می گیرند. و بلافاصله آشکار می شود چه کسی آماده حل مشکلات است ، و چه کسی حتی از کوچکترین شوک  می تواند بشکند. بیماری همه گیر کرونا ویروس و قرنطینه اجبارى در بسیاری از سلبریتی ها به چنین آزمایشى تبدیل شده است. با توجه به اینکه اکنون بسیاری از طرفداران آنها نیز در خانه می نشینند و سعی می کنند ازقرنطینه لذت ببرند ، چهره های تجاری در قرنطینه توجه زیادی را به خود جلب کرده اند. آنها چه می کنند؟ آیا آنها سعی می کنند در شرایط دشوار کار کنند و شرایط قرنطینه  را چگونه می گذرانند؟ 

 

fc8025a2-10ce-4044-a3f8-1812ca072e3e.jpg

برخی از سلبریتی های دنیای نمایش ، که به نظر می رسد، بخاطر عدم تجربه در برقراری ارتباط با طرفداران مقصر بودند ، توانستند یک واکنش منفی گسترده در قرنطینه بین هواداران خود ایجاد کنند. یکی از آخرین موارد مشابه از سلبریتی ، آرنولد شوارتزنگر بود. فرماندار پیشین کالیفرنیا سخنان بسیار صحیحی گفت . وی از شهروندان همه کشورها خواست که الزامات قرنطینه را محقق کنند. با این حال شهروندان از لحن محکم و مربی وار این بازیگر که در جکوزی  با یک سیگار برگ در دستش نشسته بود، ناراحت بودند. بسیاری از کاربران در باره این سخنان آرنولد شوارتزنگر  اواظهار داشتند که جکوزی ندارند و سیگار کشیدن ناسالم است ، بنابراین آنها نمی توانند از  توصیه های ترمیناتور پیروی کنند!

 

وی گفت: "از جمعیت دور بمانید. به خانه بروید و پس از آن ما می توانیم بر همه این مشکلات و این ویروس" غلبه کنیم. اما شما باید از این دستورات پیروی کنید. "

در حالی که پیام وی ممکن است مورد علاقه و کاملاً صریح و ضروری باشد ، اما در توییتر خیلی خوب پیش نرفت.
یکی از کاربران نوشت: "ماندن در خانه اگر همه ما میلیونرهایی با جکوزی  بودیم و هیچ نگرانی نداشتیم بسیار آسان تر بود . بیشتر ما می ترسیم که  شغل ، درآمد ، هزینه غذا و غیره را از دست بدهیم."کاربری توئیت کرد:گر خانه ای مانند بازیگر داشته باشد ، هرگز آن را ترک نمی کند.

 

آرنولد
آرنولد شوارتزنگر در قرنطینه به الاغ خود بازی شطرنج می آموزد.


در یک موقعیت بسیار مشابه خواننده مادونا. مونولوگ فلسفی مبنی بر اینکه نه ثروت و نه جایگاه، هیچکدام برای ویروس مهم نیست و همه ما در یک قایق هستیم با روح اکثر افراد خسته همدردی نکرد. شاید به دلیل نشستن در حمام با گلبرگهای گل رز و پوشیدن جواهرات به تنهایی ، ستاره بسیار واضح نمونه ای از خلاف آن را نشان داد. می توان نتیجه گیری مشخصی کرد: طرفداران آماده نیستند بت های خود را خیس و در حال سهل انگاری و حتی بیشتر از آن برای گوش دادن به آموزه های اخلاقی ببینند  .

نظرات

در ادامه بخوانید...

چه بر سر ژان کلود ون دام آمد؟

در
ژان کلود ون دام

 

ژان-کلود ون دام

ژان کلود ون دام درسال 1970 قهرمان کاراته و کیک بوکسینگ بود. درسال های 1980 تا 90 با اندام ورزیده و ماهیچه ای خود معروف به عضلات بروکسل ، لقب پادشاه بلژیکی ها را از آن خود کرد و ستاره رزمی سینمای جهان شد. فیلم های کیک بوکسر، هدف سخت و ... حاصل دوره طلایی جان کلود ون دام است. بعد از دوره طلایی سینمای رزمی، ژان کلود به همان سرعتی که معروف شده بود از دنیای سلبریتی ناپدید شد.  

 

چرا ژان کلود ون دام؟

به دلیل دشواری در تلفظ این نام ، ژان - کلود ون وارنبرگ ، به یاد دوست فقید خود ، نام خود را به ژان - کلود ون دام تغییر داد .

 

ژان کلود ون دام

ژان کلود

یکی از بهترین فیلم های ژان کلود ون دام، فیلم علمی تخیلی اکشن "سرباز جهانی" بود. فیلم فروش خوبی داشت و دست اندرکاران تصمیم به ساخت سریال با همین نام گرفتند. ساخت فیلم سربازجهانی در سال 2012 با نسخه روز حساب و کتاب ادامه پیدا کرد.

 

 فیلم سربازجهانی

 

بعد از موفقیت فیلم پلیس زمان، ون دام برای سه فیلم کاندید شد که قرار بود برای هر کدام 12 میلیون دلار دستمزد دریافت کند. در همان زمان جیم کری با دریافت دستمزد 20 میلیون دلاری در صدر اخبار بود و ون دام دستمزد 12 میلیون دلار را نپذیرفت، اون میخواست مانند جیم کری دستمزد 20 میلیون دلار را دریافت کند. ساخت هر سه فیلم لغو شد و جان کلود ون دام در بلک لیست هالیوود قرار گرفت. این اتفاق تاثیر زیادی بر آینده این بازیگر داشت.

 

ژان کلود هرگز برای دیالوگ ها معروف نشد. او مرد اکشن است.

 

ژان کلود ون دام در سال 2012 در مصاحبه ای با گاردین گفت، جیم کری دستمزد خوبی گرفت و من میخواستم با او رقابت کنم. مثل یک احمق

 

مجسمه ژان کلود ون دام

 

ون دام که به "عضلات بروکسل" معروف شده در کشور خود بلژیک بسیار محبوب است و حتی مجسمه ای از او در روبروی  مرکز خرید معروف نیز نصب شده است.

در سال 2010 در فیلمی به نام The Expendables با کارگردانی سیلوستر استالونه بازی کرد. فیلم موفقیت خوبی داشت و او دوباره جایگاهی برای خود کسب کرد. فیلم با نسخه دوم ادامه پیدا کرد و استالونه نقش مخصوصی برای ون دام در نظر گرفته بود.

 

قد و وزن ژان کلود

سیلوستر استالونه

 

ژان کلود وندام متولد: ۱۸ اکتبر ۱۹۶۰ در بلژیک است او 61 سال سن (متولد 1960 میلادی)  دارد . وزن ژان کلود  80 کیلوگرم  قد ژان کلود ون دام 177 سانتیمتر است. 

ژان کلود ون دام در کدام شهر متولد شد؟

سینت آگاتا-برچم ، بلژیک

 

ژان کلود ون دام

 

او دوستار حیوانات است و موسسه خیره ای در استرالیا برای کمک به حیوانات دارد. 

پسر ژان کلود ون دم

پسر ژان کلود ون دام

                                                عکس  نیکولاس پسر ژان کلود ون دام  

3709290.jpg


خشونت ژان کلود هیچ وقت خارج از کادر دوربین دیده نشد ولی پسر ژانکلود، نیکولاس در سال 2017 بخاطر درگیری فیزیکی دستگیر شد. نیکولاس برای 2 ساعت هم اتاقی خود را با چاقو گروگان گرفته بود.

دختر ژان کلود ون دم

d26b8b1976630a1c1b43049e0dac4e03.jpg

پیش پرده فیلم الکساندر نوسکی با دختر ون دام منتشر شد
پیش پرده پروژه تولید الکساندر نوسکی "رویاهای تاریک" در یوتیوب منتشر شده است .

در این فیلم هیجان انگیز بازیگر نقش اول زن ، بیانکا بری ، دختر 29 ساله ژان کلود ون دام حضور داشت . کرسی کارگردانی را ماتیاس مولتراسیو بر عهده گرفت.

طبق خلاصه داستان ، قهرمان فیلم هنگام استراحت با همسرش با خطر مرگبار روبرو می شود.

در سال 2020 ، "رویاهای تاریک" بصورت آنلاین در بازار فیلم کن Marche du Film شرکت کرد. اولین بار این فیلم پاییز امسال در اروپا و آسیا به نمایش در می آید.

 

ژان-کلود ون دام همسر

دختر و همسر ژان کلود ون دام

                                                  عکس  همسر و دختر ژان کلود ون دام  

معروف ترین کار او تبلیغ ولوو است

تبلیغ ولوو

 

همه این تبلیغ را دیده ایم. قهرمان پلیس  ژان کلود ون دم زمان 53 ساله که روی 2 کامیون بزرگ ولوو در حال نمایش توانایی های بدنی فوق العاده خود است.86 میلیون نفر این کلیپ را دیده اند این عدد بیشتر از تعداد کسانی است که کل بلیط های فیلم های او را خریده اند.

عکس ژان کلود

ژان کلود ون دام

 

درسال 2017 ژان کلود در سریالی متفاوت با نام ژان کلود ون جانسون بازی کرد. این سریال روایت زندگی خود اوست، حقایقی که هیچ وقت گفته نشد.

 

بازی مورتال کامبتاز

 

کاراکتر جانی کیج در بازی مورتال کامبتاز از روی این بازیگر محبوب ساخته شده است.

 

اعتیاد ژان کلود ون دام

بازی مورتال کامبتاز

اعتیاد به کوکائین نزدیک بود او را بکشد.

متاسفانه ژان کلود ون دام به کوکائین اعتیاد دارد و یکی از بزرگترین مشکلات زندگی اوست، ون دام گفته است از سال 1999 هر روز 10 گرم کوکائین استفاده کرده که هفته ای 10.000 دلار خرج داشته است. بعد از ترک ناموفق دوباره به اعتیاد رو اورده است.

در این دوران بیشتر فیلم های ون دام مستقیم روی dvd پخش شده و بیننده زیادی نداشته است.

 

ژان کلود در کمدی اکشن نتفلیکس 

ژان-کلود ون دام

ون دام در نقش یک مأمور سابق مرموز سرویس مخفی بازی می کند که پس از متهم شدن پسرش به قاچاق اسلحه و مواد مخدر ، فوراً به فرانسه بازمی گردد.

ژان کلود ون دام گفت: "آخرین مزدور" یک پروژه فوق العاده هیجان انگیز است و به من اجازه می دهد ژانر جدیدی را انتخاب کنم. من همیشه از طرفداران ژان پل بلموندو بوده ام و امیدوارم که به روش خودم مشعل کمدی اکشن را به دست بگیرم. فیلمنامه دیوید چارون همه این عناصر را به روشی کاملاً موفق گرد آورده است - یک داستان زیبا همراه با احساسات ، اکشن زیاد و شوخ طبعی. من همچنین بسیار خوشحالم که در کنار نسل جدیدی از استعدادها مانند آلبان ایوانف ، آسا سیلا و سمیر دکاززا کار می کنم ، اما همچنین با  پاتریک تیمزیت ، اریک جودور ، میو دوباره در صفحه نمایش هستیم. "

دیوید شارون اضافه کرد: "من می خواهم به سنت بزرگ فیلم های اکشن دهه 80 و 90 برگردم - آن فیلم های افسانه ای که همه ما دوست داریم در جایی که قهرمانان بیش از حد معمول نیستند ، بدلکاری ها از زندگی چشمگیرتر و واقعی تر بودند ، و همه با شوخ طبعی نقطه گذاری شده اند. فقط ژان کلود می توانست تجسم این دوران طلایی بی نظیر سینما باشد. "

 

چگونه کیک بوکسور ژان کلود ون دام هالیوود را فتح کرد

ژان کلود ون دام در 18 اکتبر 61 ساله می شود. زندگی حرفه ای او داستان برخاست درخشان ، سقوط ناامیدکننده و بازگشت طولانی به اوج است. در اواخر دهه 1980 و نیمه اول دهه 1990 ، جنگنده هایی با یک ستاره به طور مداوم در باکس آفیس خاطره دارند. ژان کلود از انشعابات استراتژیک و  از خطرات طفره نرفت و دشمنان را با یک ضربه در یک پرش دور خانه مجازات کرد. فرمول موفقیت او ، بی عیب و نقص کار کرد تا اینکه ون دام به قدرت مطلق خود ایمان آورد و از هالیوود تبعید شد.

 

ژان-کلود ون دام

اگر نام رزمی کار بلژیکی برای شما بیش از حد عجیب به نظر می رسد ، بدیهی است که شما نام او را از بدو تولد نشنیده اید: ژان کلود کامیل ، فرانسوا ون وارنبرگ اراده از کودکی او را به جلو سوق داد. او از یک مرد نان شیرینی زنجبیلی تبدیل به یک قهرمان کاراته شد و به عنوان "آقای عضله بلژیک" رسید.

 ژان کلود ون دام در هالیوود

در سن 16 سالگی ، ژان-کلود ون دام  فکر کرد که کمربند سیاه در ورزشهای رزمی برای او کافی نیست و لازم است چیزی را امتحان کند ، حتی وحشیانه تر - این "ماشین کشتار" پنج سال به باله اختصاص داد. ژان کلود اطمینان می دهد که اگر شخصی آموزش های رقص شده ، اما طاقت فرسای رقص را تحمل کند ، هرگونه تست ورزشی برای او هیچ سودی نخواهد داشت. کلاس ها به او لطف و چابکی خاصی می بخشیدند ، و متعاقباً با این کار کاف ها را به رقبا می داد. ون دام از 17 تا 22 سالگی در نبردهای حرفه ای که منجر به 18 ناک اوت شد ، جنگید - البته برای حریفانش.

 

پس از آن ، آن جوان تصمیم گرفت كه وقت آن است كه با یك دعوا حرفه ای این كار را ترك كند و برای تسخیر آمریكا در اكران سینماها به آنجا رفت. ژان کلود پول خاصی ، ایده بازیگری ، ارتباط صنعتی و حتی دانش انگلیسی قابل قبولی نداشت. همه این چیزهای کوچک او را به هیچ وجه اذیت نمی کرد.

ژان کلود یک روش عجیب و غریب برای گذراندن ممیزی ها ایجاد کرد: او آنها را به تنهایی مرتب کرد ، و توانایی های خود را برای یک کارفرمای بالقوه تبلیغ کرد. استعداد چشمگیر خود را.

 

ژان-کلود ون دام

 

این بازیگر مشتاق به تدریج به شهرت رسید: ابتدا در میان جمعیت درخشید ،  و سپس در نقش شخصیت های منفی (علاوه بر این ، روس ها) در "عقب نشینی نکن و تسلیم نشو" (1986) و "عقاب سیاه" شد. "(1988).

 

ژان کلود درنده

یک لحظه کنجکاوی در بیوگرافی ژان کلود: برای مدتی او درگیر فیلمبرداری فیلم اکشن علمی تخیلی Predator (1987) بود. به عنوان یک مبتدی ، حتی نقش یکی از شرکای آرنولد شوارتزنگر به او پیشنهاد نشد ، اما به او اجازه داده شد که در لباس یک هیولای بیگانه مخفی شود.

 

ژان-کلود ون دام

ژان کلود ون دام  با آرنولد شوارتزنگر 

 

درست است که این بازیگر وقت نداشت که واقعاً وارد شخصیت شود و به یک دیوانگی خونین بیفتد - او به سرعت اخراج شد. چرا به طور قطع مشخص نیست ، همه طرفین دلایل مختلفی را بیان می کنند ، بنابراین می توانید هر توضیحی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید. آنها می گویند که ژان کلود به دلیل ناخوشایند بودن  لباس هیولا همیشه دمدمی مزاج بود (در آن زمان از طرحی متفاوت از نسخه نهایی استفاده می شد) ، که جای تعجب نیست - به دلیل گرم شدن بیش از حد داخل  لباس ، گاه و بیگاه غش می کرد.

 ژان کلود معتقد است که او را به دلیل امتناع از انجام کاری که خطرناک می دانست ، اخراج شده. به گفته وی ، بدلکار در پایان شکستن پای خود را در این صحنه نشان داد ، اگرچه گروه فیلم اطلاعات زخمی شدن را تأیید نکردند.

 

 ژان کلود ون دام در فیلم های کشتار

 در سال 1988 ، اولین موفقیت ون دام در نقش اصلی منتشر شد - "Bloodsport" در مورد مسابقات زیرزمینی هنرهای رزمی.

"ورزش خونین" با دعواهای کاملاً صحنه دار تماشاگران را به وجد آورد ، جایی که ضربات به منزله برخورد واقعی از تماس ها بود (معمولاً در فیلم های هالیوود آنها را می زنند ، اما آنها با زاویه ها و تحمیل صدا، خطاها را می پوشانند). سبک های مختلف مبارزان نیز نزاع ها را تماشایی کرده است.


به دنبال آن مجموعه ای از تولیدات ارزان قیمت اما موفق ، جایی که ژان کلود قدرت جنگندگی خود را نشان داد ، بود. از جمله  Kickboxer (1989) ، Universal Soldier (1992) و Hard Target (1993) توسط جان وو ، عملكرد برجسته هونگ كون ، طراحي شد. این روزها رسم بود که ستارگان اکشن که به خود احترام می گذارند خودشان را در داستان پردازی امتحان کنند: شوارتزنگر در Total Recall بر بیماری اسکلروزیس غلبه کرد ، بروس ویلیس در یک تاکسی پرنده در عنصر پنجم بمب گذاری کرد و غیره. ون دام ، به نوبه خود ، در زمان گشت (1994) به پلیس زمان تبدیل شد. این فیلم در سراسر جهان 101 میلیون دلار درآمد کسب کرد که در نهایت کاراته کا بلژیک را به عنوان یکی از پادشاهان ژانر جنگی رساند.

 

مانند ژان کلود مبارزه کنید

سبک مبارزه سینمایی ون دام از چندین سبک شکل گرفته است. او از ده تا 18 سالگی در رشته شوتوکان (نوعی کاراته) تحصیل کرد و کمربند مشکی گرفت. او در دوران نوجوانی به کیک بوکسینگ نیز علاقه مند شد و شگردهای خود را مطرح کرد.

 

ژان-کلود ون دام
عکس از فیلم  شیردل "AWOL" ، 1990

 

ژان کلود پس از انتقال به ایالات متحده ، سالن آموزش  را افتتاح کرد و در آنجا دو نوع ورزش رزمی دیگر را تکمیل کرد: تکواندو و موی تای. اولی اصالتاً کره ای است و با ضربات قوی و بلند ساخته شده است ، در حالی که موی تای معادل تایلندی کیک بوکسینگ است که در آن گرفتن و پرتاب ممنوع است. شخصیت ون دام در کیک بوکسر تمرین موی تای بود.بعلاوه ، البته ، شما نباید گذشته باله هنرمند را فراموش کنید.

 

چرا ژان کلود ون دام در لیست سیاه هالیوود قرار گرفت 

بعد از فیلم "پلیس زمان" ، به نظر می رسید جالب ترین چشم اندازها برای ژان کلود باز شده است. در عوض ، او به تدریج از رادار ناپدید شد!

ژان کلود زندگی حرفه ای خود را خراب کرد. یک روز او از یونیورسال تماس گرفت و پیشنهاد سه فیلم با حق امتیاز 12 میلیون دلار را پیشنهاد داد. ون دام به سازندگان فیلم گفت كه استعداد او را نمی بینند ، مگر اینكه پیشنهاد او را به 20 میلیون دلار برسانند ، مثل جیم كری (ظاهراً بازیگر معتقد بود كه ضربات او به اندازه شوخی ها و تمسخرهای یك بازیگر طنز مرگبار است). در کارخانه رویاها ، چنین علاقه به پول مورد توجه قرار نگرفت و مرد حریص سوداگر! در لیست سیاه قرار گرفت. در هر صورت این همان چیزی است که خود ژان کلود می گوید.

 

نکته جالب این است که کاراته کا معروف حتی دلایل خاصی برای چنین خواسته هایی داشته است. حیف است که او در آن زمان مطالعه ای انجام نداده  که در سال 2017 انجام شد و طبق آن ژان کلود دومین بازیگر پردرآمد دهه های اخیر است (اولین  امیلیو استوز ). اساس کار کل کارمزد همه فیلم ها نبود ، بلکه نسبت هزینه ها به درآمد بود. معلوم شد که ژان کلود هر دلار خرج شده اش را صد برابر (یا بهتر بگوییم ، چهار دلار و 20 سنت) پس داده است. بی سودترین کارگر صنعت برد پیت بود که فقط ده سنت دلار تولید کرد. ون دام همه آنچه را که لمس می کرد به طلا تبدیل کرد و فیلم های اکشن با بودجه کم را به بازدیدهای گیشه تبدیل کرد.

 

انصافاً ، اشتهای گزاف مالی تنها چیزی نبود که زندگی حرفه ای او را خراب کرد. در اواسط دهه 1990 ، با الهام از شهرت ، این بازیگر کاملاً به بیراهه رفت: او هرگز از کوکائین جدا نمی شد ، مرتباً همسران جدید می گرفت ، با پاپاراتزی دعوا می کرد ، به دلیل رانندگی در حالت مستی جریمه می شد (و یک بار در یک کلوپ شبانه با ماشین تصادف کرد) و دائماً برای فیلمبرداری دیرمی آمد. گروه تولید "جنگجوی خیابانی" (1994) شکایت کردند که کار با او غیرممکن است و حتی آنها از گفتن داستان هایی درباره رفتار او شرم داشتند. استودیو کارمند ویژه ای را موظف کرد که از اولویت های کنترل نشده مراقبت کند ، اما ژان کلود خودش به او چیزهای بد یاد داد!

 

ژان-کلود ون دام

در اتاق دادگاه عالی لس آنجلس ، 1998


در نیمه دوم دهه 1990 ، فیلم های ژان کلود در گیشه شکست می خورند و به زودی از رفتن به سینما منع شدند و آنها را مستقیماً به دی وی دی ها منتقل کردند.

برای پی بردن به غیرقابل بازگشت بودن غم انگیز سقوط وی ، کافی است که ژان کلود حتی به حضور خود در کمدی ناخوشایند داخلی "Rzhevsky علیه ناپلئون" اشاره کند.

 

تولد دوباره ژان کلود ون دام و پاکسازی

بعد از یک رشته تحقیرها ، ژان کلود ، متواضع شد ، درسش را گرفت و یاد گرفت که خودش را از کنار حاشیه نگاه کند. برای بسیاری ، جی‌سی‌وی‌دی JCVD فیلم او "JCVD" به الهام تبدیل شد. (2008) ، جایی که او خودش بازی کرد. و دقیقاً همان چیزی که او بازی کرد - منتقدان از خوشحالی خفه شدند و بوق زدند که وقتی آنها به دنیا آمدند چنین بازی قدرتمندی را از مردی که عادت به حل همه مشکلات زندگی با نخ ریسمان داشت ، ندیده بودند. یک مونولوگ شش دقیقه ای در فیلم وجود دارد ، جایی که ژان کلود ون دام مستقیماً به دوربین و تماشاگر نگاه می کند و با اشک ، از رویاها و ناکامی های خود صحبت می کند. هنگام بازبینی این بخش ، خودش احساس شرمندگی از نحوه کنار گذاشتن زندگی حرفه ای خود کرد.

 

ژان-کلود ون دام

در اکران فیلم JCVD ، 2008 


در این صحنه ، جنبه نفسانی بازیگر به وضوح نمایان می شد. شاید ، ژان کلود ون دام همیشه از نوع انعطاف ناپذیر شوارتزنگر دقیقاً به دلیل ساده لوحی ، آسیب پذیری و انسانیت و همچنین البته توانایی شکستن یک گردو با باسن متمایز بود. ژان کلود بیش از یک بار به این ابرقدرت مباهات کرده است ، از جمله در کامو در سریال تلویزیونی دوستان (سیزدهمین قسمت از فصل دوم).


JCVD می تواند بسیار بیشتر مورد توجه قرار گیرد و با قدرت بیشتری به احیای حرفه ژان کلود ون دام کمک کند . این بازیگر مشغول نظافت سگ خود در تایلند بود که مرگ بالینی را تجربه کرد. ژان کلود معتقد بود که حمایت از یک دوست چهار پا در مقیاس ابدی مهمتر از تعقیب موفقیت است.

 

 استالونه او را به مهمانی ستاره های اکشن پیر در The Expendables II (2013) دعوت کرد ، جایی که ون دام با یک چشمک زدن شخصیت شرور را به تصویر کشید. سیلوستر او را به قسمت اول دعوت کرد ، اما پس از آن ژان کلود مجذوب ویرایش پروژه کارگردان طولانی مدت "راه عقاب" شد (این فیلم در سال 2008 فیلمبرداری شد ، اما آنها نمی توانند آن را به طور معمول منتشر کنند ، و نام ها را به طور مداوم تغییر می دهند).

 

 ژان-کلود ون دام نه تنها در تبلیغات بازی کرد ، بلکه در مجموعه تلویزیونی Jean-Claude Van Johnson (2016-2017) نیز بازی کرد. طبق طرح این نمایش ، کار بازیگری ون دام فقط پوششی برای نوع واقعی فعالیت او بود: انجام ماموریت های مخفی. این کمدی نه تنها فیلم های او را مسخره کرد ، بلکه عشق خود را به آنها اعتراف کرد و خود ژان کلود نشان داد که واقعاً می تواند با جیم کری در مسیر طنزپردازی رقابت کند.

 

ژان-کلود ون دام

در طول کنفرانس مطبوعاتی سریال "Jean-Claude Van Johnson" ، 2017 


اکنون امور ون دام به آرامی در حال بهبود است. وی در صداپیشگی کارتون ها (دنباله و سه گانه "کونگ فو پاندا" ، جدید "مینیون ها") مورد تقاضا قرار دارد و نتفلیکس اقدام به ساخت اکشن کمدی "آخرین مزدور" با بازی وی می کند. 

چه فیلمی از ژان کلود ون دام  تماشا کنیم

"Bloodsport" (1988)

"کیک بوکسر" (1989)

"JCVD." (2008)

"ژان کلود ون جانسون" (2016 - 2017) (مجموعه تلویزیونی)

لیست فیلم های ژان کلود ون دام

 

سال

نام فیلم

نقش

نکات مهم

۱۹۸۴

موناکو جاویدان

Gay Karate Man

 

۱۹۸۴

بریکین

Spectator in First Dance Sequence

Uncredited

۱۹۸۶

نه سازش، نه تسلیم

Ivan Krushensky

Also known as Karate Tiger (European)

۱۹۸۸

رینگ خونین

فرانک داکس

Fight choreographer, فیلم‌نامه‌نویس، تدوین‌گر

First work with بلو یانگ.

۱۹۸۸

عقاب سیاه

Andrei

Also known as Red Eagle or Red Hunter (European)

۱۹۸۹

سایبورگ

Gibson Rickenbacker

تدوین‌گر

۱۹۸۹

کیک بوکسور

Kurt Sloane

نویسنده

Also known as Karate Tiger ۳ (European)

۱۹۹۰

حکم مرگ

Louis Burke

 

۱۹۹۰

شیردل

Lyon Gaultier

Fight choreographer, نویسنده

Also known as Leon or A.W.O.L. – Absent Without Leave (European)

۱۹۹۱

ضربه دوجانبه

Alex Wagner/Chad Wagner

دو نقش، تهیه‌کننده، نویسنده

دومین همکاری با بلو یانگ.

۱۹۹۲

سرباز جهانی

Luc Deveraux/GR۴۴

اولین همکاری با دولف لاندگرن.

۱۹۹۳

آخرین حرکت قهرمان

خودش

حضور افتخاری

۱۹۹۳

راهی برای فرار نیست

Sam Gillen

 

۱۹۹۳

هدف سخت

Chance Boudreaux

 

۱۹۹۴

پلیس زمان

Max Walker

دو نقش

۱۹۹۴

مبارز خیابانی

Colonel William F. Guile

 

۱۹۹۵

مرگ ناگهانی

Darren McCord

 

۱۹۹۶

نهایت خطر

Alain Moreau/Mikhail Suverov

دو نقش

۱۹۹۶

هدف نهایی

Christopher Dubois

کارگردان، نویسنده

۱۹۹۷

تیم دو نفره

Jack Quinn

 

۱۹۹۸

تقلب

Marcus Ray

 

۱۹۹۸

لژونر

Alain Lefevre

نویسنده، تهیه‌کننده

۱۹۹۹

سرباز جهانی: بازگشت

Luc Deveraux

تهیه‌کننده

۱۹۹۹

دوزخ

Eddie Lomax

تهیه‌کننده

Also known as Desert Heat

۲۰۰۱

فرمان

Rudy Cafmeyer/Charles Le Vaillant

دو نقش، نویسنده

۲۰۰۱

بدل

Edward "The Torch" Garrotte/Replicant

دو نقش

۲۰۰۲

از خط خارج شده

Jacques Kristoff

 

۲۰۰۳

در جهنم

Kyle LeBlanc

 

۲۰۰۴

برخاسته از مرگ

Ben Archer

 

۲۰۰۴

نارکو

Jean's ghost by Lenny

نقش کوتاه

۲۰۰۶

سپاه سخت

Phillip Sauvage

 

۲۰۰۶

دومین فرمانده

Sam Keenan

 

۲۰۰۶

امتحان

Charles

 

۲۰۰۷

تا دم مرگ

Anthony Stowe

 

۲۰۰۸

چوپان: گشت مرزی

Jack Robideaux

اولین همکاری با اسکات ادکینز.

۲۰۰۸

جی‌سی‌وی‌دی

JCVD

مدیر اجرایی تولید

۲۰۱۰

سرباز جهانی: احیا

Luc Deveraux

دومین همکاری با دولف لاندگرن.

اولین همکاری با آندری آرلوفسکی.

Limited theatrical release in Israel, Singapore, Philippines, Malaysia, United Arab Emirates, India, Jordan, Lebanon, Italy, Japan, and Pakistan.

۲۰۱۱

پاندای کونگ‌فوکار ۲

Master Croc

صداپیشه

۲۰۱۱

بازیهای ترور

Vincent Brazil

Limited theatrical release in US, Russia, and Ukraine.

دومین همکاری با اسکات ادکینز.

مدیر اجرایی

Also known as Weapon (European)

۲۰۱۱

Beur sur la ville

Colonel Merot

 

۲۰۱۲

Rzhevskiy vs. Napoleon

خودش

 

۲۰۱۲

چشمان اژدها

Jean-Luis Tiano

اولین همکاری با کانگ لی با پیتر ولر.

۲۰۱۲

یک‌بارمصرف‌ها ۲

Jean Vilain

سومین همکاری با اسکات ادکینز با دولف لاندگرن.

۲۰۱۲

سرباز جهانی: روز حساب

Luc Deveraux

چهارمین همکاری با اسکات ادکینز و دولف لاندگرن.

دومین همکاری با آندری آرلوفسکی.

۲۰۱۲

شش گلوله

Samson Gaul

 

۲۰۱۲

یو.اف. او

George

 

۲۰۱۳

به جنگل خوش آمدید

Storm Rotchild

 

۲۰۱۳

دشمنان نزدیک

Xander

 

۲۰۱۴

گرمای کشنده

Stillman

 

۲۰۱۵

یک تکه گوشت

Deacon

Post-production

۲۰۱۵

'Jian Bing Man

 

Cameo

۲۰۱۵

Yüksek Derece

 

Cameo

Filming

۲۰۱۶

Kickboxer: Vengeance

Master Durand

Filming

۲۰۱۶

The Tower

 

Announced

نامشخص

عشق کامل

Frenchy

کارگردان، نویسنده، Completed

 

نظرات

۱۴۰۰/۳/۲۰ژان کلود ون دام بازیگر و کاراته کار در 18 اکتبر 1960 در بلژیک متولد شد و از سن 10 سالگی ورزش های رزمی را انجام می دهد. در نیمه دوم دهه 1980 ، برنده چندین دوره مسابقات قهرمانی هنرهای رزمی و دارنده کمربند سیاه . نقش ایوان کراشینسکی کاراته کار روسیه را در فیلم "عقب نشینی نکن و تسلیم نشو" بازی کرد. پس از اولین صدای شهرت ، این ورزشکار شروع به حضور فعال در فیلم های "Bloodsport" ، "Cyborg" ، "Kickboxer" و "Universal Soldier" کرد (برای آخرین ون دام که آنها 1.5 میلیون دلار پرداخت کردند). در سال 1994 ، این بازیگر 8 میلیون دلار برای بازی در فیلم Street Fighter دریافت كرد. در پایان دهه 90 ، مد فیلم های اکشن رو به زوال بود و مدت ها بود که این بازیگر نمی توانست به درآمد قبلی خود دست یابد و به اوج خود بازگردد. محبوبیت نکته روشن بعدی در کار ون دام حضور در فیلم "J.C.VD" در سال 2008 بود ، که وی در آن شخصیت اصلی شد. این بازیگر سپس در دو دنباله سرباز جهانی ظاهر شد و نقش شخصیت منفی اصلی فیلم The Expendables را بازی کرد. سالانه فیلم هایی با حضور ون دام به عنوان بازیگر و صداپیشه منتشر می شود. سال آینده دو فیلم با بازیگر اکشن - "آخرین مزدور" و "فرانسوی" به نمایش در می آید.

۱۴۰۰/۳/۲۰ژان کلود ون دام بازیگر ، فیلمنامه نویس و تهیه کننده آمریکایی الاصل بلژیکی است. او قبل از شروع حرفه بازیگری ، بدنساز معروف ، کاراته کا و کیک بوکسر بود. مشهورترین فیلم ها با مشارکت وی عبارتند از "رینگ خونین" ، "تأثیر مضاعف" ، "سرباز جهانی" ، "هدف سخت" ، "پلیس زمان".

۱۴۰۰/۳/۲۰بیوگرافی ژان کلود , اعتیاد ژان کلود ون دام متولد 18 اکتبر 1960 در بلژیک. نام اصلی تولد وی ژان کلود کامیل فرانسوا ون وارنبر است. پدر او به عنوان حسابدار کار می کرد و صاحب یک گل فروشی بود. وقتی پسرش ده ساله بود ، او را در مدرسه کاراته ثبت نام کرد. و در شانزده سالگی ، ژان کلود قبلاً وارد تیم ملی کاراته بلژیک شده بود و بعداً قهرمان اروپا شد. اما جدا از هنرهای رزمی مانند کیک بوکسینگ ، موی تای ، کونگ فو و تکواندو ، ژان کلود در اوایل جوانی به تحصیل باله کلاسیک پرداخت. همچنین در اوج موفقیت (با بودجه همسر اولش. ژان-کلود ون دام همسر) ، سالن ورزشی خود را با نام "Gym Gym" افتتاح کرد.قد و وزن ژان کلود در مقاله بالا آورده شد + عکس ژان کلود و پسر ژان کلود ون دم. در سال 1981 ، ژان کلود پس از جدا شدن از همسرش و فروش این باشگاه ، در آرزوی بازیگر شدن به کالیفرنیا رفت. اما همه چیز خیلی خوب پیش نمی رفت ، علاوه بر این ، ون دام واقعاً انگلیسی بلد نبود ، بنابراین در ابتدا او به عنوان راننده ، دروازه بان ، کارگر ساختمانی کار می کرد و هنرهای رزمی را آموزش می داد. در آن دوره ، او تصمیم گرفت برای بار دوم ازدواج سودآور انجام دهد. در سال 1984 ، ون دام سرانجام در فیلم هایی مانند موناکو برای همیشه (1984) و Break Dance (1984) زمان کوتاهی در فیلم ها گرفت. سپس او نام خود را از ژان کلود ون وارنبرگ به ژان کلود ون دام تغییر داد ، که به یاد دوست فقید خود انتخاب کرد. اولین نقش تمام عیار این بازیگر در سال 1986 کار او در فیلم "عقب نشینی نکن و تسلیم نشو" (1986) بود ، جایی که او در آن بازیگر اصلی ، مبارز روسی ایوان بازی می کرد. اما واقعاً موفقیت دو سال بعد حاصل شد ، پس از اکران فیلم "Bloodsport" (1988). در همان سال ، فیلم های اکشن عقاب سیاه (1988) ، سایبورگ (1988) و کیک بوکسر (1988) اکران شدند. دو مورد اخیر از نظر تجاری بسیار موفق بوده اند. فعالیت بازیگری او به سرعت در حال پیشرفت بود ، در مدت کوتاهی چندین فیلم با مشارکت او مانند "AWOL" (1990) و "سفارش به مرگ" (1990) منتشر شد. اما گام بعدی محبوبیت ، بازی در فیلم "تأثیر مضاعف" (1991) بود. پس از اکران فیلم اکشن "سرباز جهانی" (1992) ، اوج حرفه بازیگری ژان کلود می آید و به دنبال آن چندین فیلم موفق با مشارکت وی از جمله "هیچ کجا اجرا نمی شود" (1993) ، "هدف سخت" (1993) ، "زمان گشت" (1994) ، "مرگ ناگهانی" (1995) ، "حداکثر خطر" و برای فیلم "در جستجوی ماجراجویی" (1996) ، او همچنین بر روی فیلمنامه کار کرد و به عنوان کارگردان بازی کرد . اما به زودی برای ژان کلود یک مرحله از مشکلات مربوط به مواد مخدر ، الکل و پلیس ایجاد شد ، زندگی شخصی نیز به خوبی پیش نرفت. همه اینها نمی تواند روی کار بازیگری تأثیر نگذارد. در سال های بعدی ، فیلم های با مشارکت او کمتر منتشر می شدند ، از جمله نقش در فیلم های "مستعمره" ، (1997) ، "انفجار" (1998) ، "لژیونر" قدیم فرانسه (1999) ، "سرباز جهانی 2": بازگشت »(1999) ، جهنم (1999) ، Replicant (2001) ، سراشیبی (2002) ، در جهنم (2003) ، تا زمان مرگ (2004). اما پس از بهبود بازیگر از مشکلات مواد مخدر ، برای سومین بار ازدواج کرد و بازگشت به صفحه نمایش را آغاز کرد. بنابراین ، در سال 2008 فیلم JCVD. که بسیاری آن را بهترین کار در حرفه ژان کلود می دانند ، و سپس قسمت سوم "سرباز جهانی" (2010) منتشر شد و یک سال بعد ژان کلود صدای شخصیت کارتون "پاندا کونگ فو کار 2" را صحبت کرد(2011) ) به دنبال آن نقش در چندین فیلم اکشن رده B وجود داشت و سپس ون دام در فیلم "The Expendables 2" (2012) که در آن نقش آنتاگونیست اصلی را بازی می کرد به اکران های بزرگ بازگشت. تا سال 2016 ، در سال 2016 ، ژان کلود به صداپیشگی برای فیلم انیمیشن Kung Fu Panda 3 (2016) بازگشت ، یکی از نقش های اصلی را در بازسازی Kickboxer (2016) و دنباله بعدی آن بازی کرد و همچنین در مجموعه تلویزیونی Jean بازی کرد -کلود وانگ جانسون ”(2016-2017) ، که در آن ژان کلود ، حرفه ای خود را مسخره کرد. با این حال ، این سریال ناموفق بود و پس از فصل اول لغو شد.در حال حاضر ، ون دام همچنان به طور فعال در فیلم های گروه B بازی می کند. جدید ترین بازی او در فیلم آخرین مزدور کمدی اکشن نتفلیکس است.

۱۴۰۰/۳/۲۰بله داداش ،حیف که پیر شدی ، من با تماشای فیلم های ژان کلود بزرگ شدم و اکنون به یاد دوران کودکی ام می افتم. رینگ خونین ، کیک بوکسر ، ضربه دوجانبه ، سرباز جهانی، اکنون چنین فیلم هایی وجود ندارد.

۱۴۰۰/۳/۲۰ژان کلود ون دام بازیگر خوبی است ، من با مشارکت او در تماشای فیلم بزرگ شدم. تصاویر شایسته زیادی در فیلمبرداری او وجود دارد! به عنوان مثال فیلم های Hard Target ، Cyborg ، AWOL و بسیاری دیگر را در نظر بگیرید. درست است ، اکنون محبوبیت ژان کلود شروع به کاهش می کند ، اما فیلم های این بازیگر هرگز فراموش نمی شوند!

۱۴۰۰/۳/۲۰من ژان کلود ون دام خوش تیپ را دوست دارم. فیلم های با مشارکت وی کتابچه راهنمای آموزش هنرهای رزمی است. و چه تعداد پسران پس از "جنگجوی خیابانی" طرفدار هنرهای رزمی شدند و عکس ژان کلود را در اتاق خود آویزان کردند.

۱۴۰۰/۳/۲۰از زندگی نامه این بازیگر ، ژان کلود ، در مورد ضعف او در رابطه با جنسیت زن مشخص است. من نمی دانم این چقدر درست است اما واقعیت این است که جنسیت زن نسبت به او بی تفاوت نیست. فیلم های این بازیگر بیشتر مربوط به دسته فیلم های مردانه است ، اما من شخصاً و بسیاری از دوستانم با لذت زیادی فیلم های ژان کلود را تماشا می کنیم.

۱۴۰۰/۳/۲۰ژان کلود ون دام بازیگری است که فیلمنامه نویس و تهیه کننده نیز هست ، برای من بت بود و می ماند. عکس هایی با تصویر او حتی امروز روی دیوار من آویزان است. سرباز جهانی او فیلم مورد علاقه من است.

۱۴۰۰/۳/۲۰ژان کلود در فیلم "The Expendables-2" مشارکت جالب خود را به نمایش گذاشت.این بازیگر علی رغم سن و سالش فقط یک معجزه است. به هر حال ، در این فیلم سوپرمن ها زیاد هستند ، بنابراین لذت تماشای آنها تضمین می شود.

۱۴۰۰/۳/۲۰ژان کلود ون دام مورد علاقه میلیون ها زن است. من فیلم های اول بازیگر را با لذت تماشا کردم ، اما فیلم های آخر خیلی زیاد نیستند. هنرهای رزمی او بیش از آنکه یک دعوای واقعی باشد ، بیشتر شبیه یک باله خوش فرم است. اما این نظر شخصی من است.

۱۴۰۰/۳/۲۰اکنون محبوبیت ژان کلود ون دام دیگر مانند گذشته نیست ، اما کارهای بازیگری و کارگردانی وی همچنان توجه ها را به خود جلب می کند. چنین فیلم هایی از بازیگر مانند "ضربه دوجانبه" ، "عقب نشینی نکن و تسلیم نشو" احساس دلتنگی برای زمان های گذشته را برانگیخته ، می توان آنها را با لذت و به صورت آنلاین تماشا کرد.

۱۴۰۰/۳/۲۰ژان کلود ون دام 15 سال پیش آرزوی هر دختری بود! حرفه ای ، همه فیلم های بازیگر ، البته فیلم های اکشن. اما حتی من آنها را تماشا کردم ، فقط به خاطر او. بیوگرافی بازیگر نیز جالب است ، من آن را خواندم ، می خواستم در مورد زندگی شخصی او بدانم ...

۱۴۰۰/۳/۲۰ژان کلود ون دام بت من است! من با تماشای فیلم های او بزرگ شدم. او بازیگر و مبارز بزرگی است. بود ، هست و خواهد بود! با وجود انتقادات ، او به همه چیز دست یافت. و منتقدان بازنده های رقت انگیز هستند!

۱۴۰۰/۳/۲۰بچه ها ، البته محبوبیت ژان کلود افت کرد. اما او بازیگر خوبی است. علاوه بر این که او واقعا رقص کوروگرافی جنگی را انجام می دهد ، او واقعاً به بازیگری نیز پایبند است! آیا می توانید تصور کنید که وقتی شهرت و محبوبیت خیره کننده ای گذشت چگونه بود؟! .. خوب ، شما می توانید دیوانه شوید. خلاصه اینکه حداقل "Double Impact" و جدال نهایی "Bloodsport" را تجدیدنظر کنید و عشق به بازیگر به هر حال دوباره در شما بیدار می شود !!!)

۱۴۰۰/۳/۲۰من واقعاً ون دام را دوست ندارم! رقصنده! تصمیم گرفتم فیلم آنلاین "Kickboxer" را تماشا کنم و بعد از 20 دقیقه آن را خاموش کردم! او قطعاً بازیگر نیست و اکنون شک دارم که ژان کلود اصلا کیک بوکسور باشد! ضربات او فقط باعث تمسخر بیننده است.

۱۴۰۰/۳/۲۰شاید بهتر باشد "JCVD" نگاه کنید؟

۱۴۰۰/۱۱/۱۱ این بازیگر آمریکایی در تمام دنیا با نام ژان کلود ون دام شناخته می شود. اگرچه نام کامل او اینگونه به نظر می رسد - ژان کلود کامیل فرانسوا ون وارنبرگ. این پسر بلژیکی آرزوی بازیگر شدن را داشت و به لطف ظاهر عالی، هنرهای رزمی و استعدادش توانست به شهرت جهانی دست یابد. اما بیشتر از همه، این بازیگر به فرزندان خود از ازدواج با گلادیس پرتگ - کریستوفر و بیانکا افتخار می کند. آنها نیز به موفقیت های زیادی دست یافتند. اما کوچکترین پسرش نیکلاس از ازدواجش با دارسی لاپیر هنوز از پدرش راضی نیست. اگرچه ممکن است همه چیز را در پیش داشته باشد.

در ادامه بخوانید...

آیا همانطور که فیس اپ پیش بینی می کند، پیر می شویم 15 سلبریتی

در
آیا همانطور که FaceApp پیش بینی می کند ، پیر می شویم؟ 15 سلبریتی را بررسی کنیم.
با برنامه Photoapplication FaceApp "پیری" خود را تجربه کنید. به مدت 10 روز بعد از بازگشت غیر منتظره محبوبیت این اپ ، کل اینترنت پر شد از عکس افراد مسن با هشتگ #faceapp ، و خود سازندگان فیس اپ یک میلیون دلار درآمد کسب کردند .
 
ما در  sayarak.com تصمیم گرفتیم بررسی کنیم مکانیسم پیری قابل اطمینان است یا نه؟عکس های جوانی سلبریتی مسن را برای مقایسه با تصاویر واقعی پردازش کردیم.

تام هنکس

 فرانسیس مک‌دورمند

داستین هافمن

مریل استریپ

ادی مورفی

جک نیکلسون

ژان کلود ون دام

آرنولد شوارتزنگر

آلیس فریندلیچ

لیا آخداژوا

هلن میرن

آنتونی هاپکینز

آل پاچینو

نظرات

در ادامه بخوانید...

شباهت باورنکردنی 10 سلبریتی با نقاشی های بسیار قدیمی مایکل جکسون ، آرنولد شوارتزنگر ، سیلوستر استالونه

در

پیتر دینکلیج

 

بر هیچ کس پوشیده نیست که سلبریتی ها در  زمان ما دارای تعداد زیادی شبیه و تقلید کننده هستند و تمام تلاش خود را می کنند تا مثل آنها باشند. اما این همه ماجرا نیست ، زیرا همزاد بسیاری از این سلبریتی ها  ، همانطور که مشخص شده ، مدتها قبل (5 قرن قبل)  از تولد آنها وجود داشته اند و نقاشی و مجسمه سازی از کشورهای مختلف جهان گواه بارز این امر است. به شباهت باورنکردنی 10 سلبریتی که همزاد آنها در دوره های مختلف تاریخی وجود داشته است ، نگاهی بیندازیم. 

1. رابرت دنیرو

رابرت دنیرو

رابرت دنیرو و نقاشی بارتولومیو


بارتولومیو هنرمندی است که در سیلسیا متولد شد و در دربار چندین حاکمان مشهور اتریش همزمان کار می کرد - چارلز اول ، سیگیسموند سوم و فردیناند دوم. او علاوه بر کار در کاخ ، دوست داشت که پول بدست آورد ، و در کنار آن سفارش می گرفت. و نقاشی او به تصویر کشیدن جان ووگت ، صاحب زمین از وروسلاو ، نمونه بارز این موضوع است.

مورخان می گویند ، هنگامی که زمان پرداخت رسید ، وگت این هنرمند را بسیار ناامید کرد و با لحن تمسخرآمیز پرسید که آیا می داند با چه کسی صحبت می کند. بدیهی است که بارتولومئو هرگز بودجه ای برای این نقاشی دریافت نکرده است.

 

اما شباهت مالک زمین با رابرت دنیرو ، نه تنها از نظر ویژگی های صورت ، بلکه حتی از علائم مشهور این بازیگر ، تا به امروز مطرح شده است. مورخان می گویند ووگت از خون ایتالیایی بود. علاوه بر این ، رابرت به موزه ملی در وروسلاو دعوت شد تا بتواند پرتره را به صورت زنده ببیند. اما بدیهی است که بازیگر ستاره کارهای بهتری داشت! و به موزه ملی نیامد.


2. امینم

امینم

(با تلفظ صحیح اِمِنِم) امینم و الكساندر سیور

 

بسیاری از بازدیدکنندگان موزه لوور کاملاً متعجب شدند وقتی که در میان سایر مجسمه ها و اشیا هنری ، واقعی ترین پرتره امینم را که به عنوان یک شاهکار فرهنگ باستانی ارائه شده بود ، کشف کردند. با این حال ، در واقع ، او یک خواننده با استعداد را به تصویر نمی کشد: این اثر بازتابی از الکساندر سیور امپراتور روم است که در مجموعه پاپ پیوس ششم یافت شد.

 

شباهت این افراد فقط از نظر ظاهری نیست. یک بار رپر اعتراف کرد که مومن است و غالباً دعا می کند ، کاری که برای نماینده حرفه اش کاملاً غیرمعمول است. و سلطنت این امپراطور تقریباً تنها سلطنتی در کل تاریخ رم تلقی می شود ،  که در دوران او مسیحیت عملاً مورد ظلم و ستم قرار نگرفت. در سال 235 ،  الکساندر سیور توسط لژیونرهای خود کشته شد زیرا برای جلوگیری از خشونت ، تلاش کرد با رشوه دادن به ارتش آلمان ، مسئول قیام ارتش را وادار به برای تسلیم شدن کند. این امر بسیاری را در ارتش روم با او مخالف کرد و منجر به توطئه ای شد که منجر به قتل او شد با این حال ، چند سال بعد ، امپراطور تقریباً یک خدا در نظر گرفته شد ، هم تراز با امینم و محبوبیت عالی او.


3. ولادیمیر ژیرینوسکی

ولادیمیر ژیرینوسکی

ولادیمیر ژیرینوفسکی و نقاشی هیرونیموس بوش.


هیرونیموس بوش نه تنها به عنوان برجسته ترین و با استعدادترین هنرمند بلکه به عنوان استاد پیش بینی های شگفت آور نیز شناخته می شود. بنابراین ، در یکی از نقاشی های او با عنوان "حمل صلیب" شخصیت بسیار عجیبی وجود دارد. معاصران اظهار داشتند که بوش تقریباً پانصد سال قبل از تولد ژیرینوفسکی سیاستمدار روسی کاملاً و به طرز ترسناکی او را در این بوم نقاشی منعکس کرد.

 

پیش بینی بوش نه تنها در این واقعیت بود که قهرمان او به طرز چشمگیری به معاصر خود شباهت دارد ، بلکه در این واقعیت است که هنرمند این شخصیت را در نقش به اصطلاح فریسی به تصویر کشیده است. و ، همانطور که می دانید ، آنها مخالفان ابدی بودند. با این حال ، در تصویر ، این شخصیت به طرز شگفت انگیزی ساکت است ، که تنها اختلاف با محافظ واقعی او است.


4. کیانو ریوز

کیانو ریوز

سلبریتی کیانو ریوز و پل مونه.  \ عکس


بسیاری از طرفداران فیلم "ماتریکس" به شوخی می گویند که احتمالاً این فیلم در قرن نوزدهم تولید شده است ، زیرا هیچ توضیح دیگری در مورد چگونگی حضور کیانو ریوز در این بوم تا به امروز وجود ندارد. این نقاشی توسط نقاش و هنرمند مشهور لوئیس موریس بوت دو مونتول در سال 1875 نقاشی شده است و پاول مونه با استعداد و نبوغ را به تصویر می کشد ، که  معاصران ویژگی های یک بازیگر را در او می بینند.

 

شباهت آنها به ظاهر ختم نشد. مونه در مکبث نقش شکسپیر را بازی کرد ، در حالی که این بازیگر در فیلم Much Ado About Nothing بازی کرد ، جایی که وی در آن نقش دون خوان را بازی می کرد. ریوز همچنین به دلیل مهارتهای گیتار باس مشهور است و مونه نیز به نوبه خود معلم هنرستان در پاریس بود. این هنرمند لژیون افتخار را دریافت کرد و ریوز ستاره مشهور پیاده روی مشاهیر هالیوود را دارد.علاوه بر این ، در نمایش جیمی فالون ، جایی که این پرتره به کیانو نشان داده شد ، او اعتراف کرد که واقعاً شباهت زیادی بین آنها وجود دارد.


5. پیتر دینکلیج

پیتر دینکلیج

پیتر دینکلیج و سباستین د مورا.  \ عکس


دیگو ولازکز در نقاشی خود فردی به نام سباستین د مورا را به تصویر کشید که به عنوان مزاح در دربار فردیناند اتریش ، فیلیپ چهارم و شاهزاده هابسبورگ بالتازار کارلوس کار می کرد.شوخی های کوتوله در آن زمان یک ویژگی لازم برای حاکمان اسپانیا بودند ، برای مثال ، فیلیپ چهارم بیش از صد نفر از آنها را داشت. با این حال ، سباستین استثنایی بود.

 

او زبانی تند و تیز داشت ، عاشق کنایه بود ، از هوش و ذکاوت محروم نبود و همچنین ، با وجود قد و قامت کوچک و هیکل عجیب و غریب ، می توانست از ماجراهای جنسی باورنکردنی برخوردار باشد. او را کازانوای واقعی می دانستند و بسیاری از دختران او را خوش تیپ می دانستند. بنابراین جای تعجب ندارد که معاصران سباستین را با نقش تیریون لنیستر ازسریال بازی تاج و تخت  Game of Thrones مقایسه کنند.


6. سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه

سلبریتی سیلوستر استالونه و نقاشی دیواری از رافائل سانتی.  \ عکس

نقاشی دیواری «کاردینال و فضایل کلامی» مربوط به سال ۱۵۱۱ است و در یکی از اتاق‌های رافائل در واتیکان روی دیوار نقاشی شده است.


در نقاشی دیواری «کاردینال و فضایل کلامی» که توسط رافائل سانتی معروف (رافائل سانتسیو) در کاخ رسولان در شهر واتیکان کشیده شد و در واقع آخرین نقاشی دیواری وی بود ، می بینید که چگونه پاپ گریگوری را اگر از نزدیک و با دقت نگاه کنید ،  به طرز چشمگیری شبیه به سیلوستر استالونه است.

دقیقاً مشخص نیست پاپ در این لحظه چه حکمی را صادر می کند ، اما وی به عنوان رهبر اصلی و بنیانگذار تفتیش عقاید شناخته شد. علاوه بر این ، او گربه های سیاه را به شدت نمی پسندید و حتی آنها را فرزندان شیطان اعلام کرد ، به همین دلیل آنها را به طور گسترده ای از بین بردند ، به همین دلیل یک بیماری همه گیر طاعون ، که توسط موش ها منتقل می شد ، ظاهر شد.

 

7. آرنولد شوارتزنگر

آرنولد شوارتزنگر

سلبریتی آیرون آرنی و لورنزو مدیچی.  \ عکس

با نگاه به پرتره لورنزو مدیچی ، او آرزو می کند که همانطور که آرنی در The Terminator خواستار لباس ، چکمه و موتورش از هر رهگذری است ، خودش را نشان می دهد. علاوه بر شباهت ظاهری ، نوع فعالیت این فرد بسیار به معاصران او نزدیک است. لورنزو همچنین به هنر علاقه داشت ، به ویژه ، او بخوبی شعر می سرود ، به عنوان یک جمهوریخواه عمل می کرد ، و در واقع "فرماندار" فلورانس و مورد علاقه مردم بود. او زندگی پر جنب و جوش و بالایی داشت ، دوست داشت پول زیادی قرض بگیرد ، که آن را برای زنان ، مشروبات الکلی و خانه های گران قیمت خرج کند.

 

با این حال ، این رفتار تاثیری در عشق مردم به او نداشت. لورنزو نه تنها شخصی سرگرم کننده و بی خیال که فقط به دنبال لذت در زندگی است بود ، بلکه به حمایت از هنر و علم نیز مشغول بود ، و همچنین یک حاکم خردمند و باهوش بود که برای مصلحت جامعه تصمیمات استثنایی می گرفت. او همچنین دوست داشت مسابقات شوالیه پر سر و صدایی را ترتیب دهد. و ، احتمالاً ، اگر گرفتار نقرس نشده بود ، او مانند آرنولد شوارتزنگر به "آقای المپیا" تبدیل می شد.


8. مارک زاکربرگ

 مارک زاکربرگ

مارک زاکربرگ و فیلیپ چهارم.  \ عکس

در نقاشی ها ، فیلیپ چهارم واقعاً به عنوان پادشاه اسپانیا ظاهر شد ، اما در واقع با این تصویر مطابقت نداشت. فیلیپ را غالباً پسر ولگرد ، بی پروا و احمق می نامیدند که نه از هوش کافی برخوردار بود و نه از مهارت های دولتی برخوردار بود.

وی در شانزده سالگی به تاج و تخت رسید ، اما قصد حکمرانی نداشت. او تمام قدرت را به محبوب و مورد علاقه خود ، اولین وزیر Gaspard de Guzman y Pimentel ، منتقل كرد و پس از آن به تفریح ​​و خوشگذرانی مشغول شد. دوره سلطنت کنت گاسپار اولیوارس اشتیاق زیادی در بین هموطنانش ایجاد نکرد. به عنوان مثال ، وی پیرو اخلاق بود و از این رو پلیس به اصطلاح اخلاقی را سازمان داد و سعی در منع روسپیگری داشت.

 

شایان ذکر است که در دوره فیلیپ چهارم بود که تخت و تاج اسپانیا بیشترین نفوذ خود را در اروپا طی قرن ها از دست داد .به طور کلی و در واقع ، تنها چیزی که پادشاه احتمالی و مارک زاکربرگ را متحد می کند تنها ظاهر آنها است. از این گذشته ، مارک در سنین جوانی قدرت زیادی را در دستان خود متمرکز کرد. با این حال ،  بدون اشتباه نبود ، زیرا امروز او به دلیل موقعیت بسیار عجیب و هدر دادن عظیم شرکت ، به طور جدی مورد انتقاد قرار می گیرد.


9. مایکل سرا

مایکل سرا

مایکل سرا و قاشی زنی از ایگناسیو زولوآگا.  \ عکس

 

ایگناسیو زولوآگا ، نقاش مشهور از اسپانیا ، خود را پیرو سبک سنتی نقاشی می خواند و همچنین نگاهش سبک سنتی نقاشی بود. پس از موفقیت  ، وی توانست قلعه کوچکی را در کاستیا بخرد ، جایی که او قوانین خود را برقرار کرد و  تمام تلاش خود را برای مقاومت در برابر پیشرفت و هرگونه تغییر انجام داد.

 

بنابراین ، جای تعجب نیست که نقاشی های او نیز به نوعی دلتنگی اسپانیا قدیمی را داشته باشد. خانه ها و عناصر طبیعی روح دوران اسپانیا را منعکس می کرد ، و زولوآگا همچنین دوست داشت زنان را با لباس های سنتی ، ملی ، دهقانان و گاوبازان بکشد. دومی به ویژه قوی است ، زیرا در حالی که ایگناسیو در سویل زندگی می کرد ، مدتی نیز یک گاوباز بود.

 

او تنها یک بار از کلاسیک های مورد علاقه خود جدا شد ، زمانی که او نقاشی پرتره ای از Doña Carmen Arconada را نقاشی کرد ، جایی که او زنی را با لباس قرمز به تصویر کشید ، که به طرز شگفت انگیزی شبیه بازیگر معاصر مایکل سرو است ، که برای بازی در فیلم "اسکات زائر علیه همه" شناخته شده است.


10. مایکل جکسون

مایکل جکسون

مایکل جکسون و بارانت فابریسیوس.  \ عکس


بسیاری معتقدند که هنرمندی از هلند به نام بارنت فابریسیوس در واقع شاگرد رامبراند معروف بوده است ، اما این امر به طور قطعی ثابت نشده است. تنها چیزی که به طور قطع شناخته شده است این است که او مدل مورد علاقه رامبراند بوده است. او غالباً این تصاویر را نقاشی می کرد و خود را به عنوان یک چوپان ساده و حتی گاهی به عنوان جان بشارت دهنده به تصویر می کشید.

 

یکی از این نقاشی ها که در سال 1650 نقاشی شده است ، "خودنگاره در کلاه بزرگی" نام دارد که نه تنها بدون چند عمل جراحی پلاستیک به طرز باورنکردنی به یک ستاره موسیقی شباهت دارد ، بلکه به طور عملی یکی از تصاویر جکسون را نیز تکرار می کند. علاوه بر این ، طرفداران او می دانند که مایکل چقدر کلاه را دوست داشت .

 

نظرات

در ادامه بخوانید...

سلفی گرفتن آرنولد

در

 

امانوئل مکرون و آرنولد شوارتزنگر در حال گرفتن سلفی در مقابل برج ایفل، پاریس، فرانسه.

نظرات

در ادامه بخوانید...

باربی شدن بازیگر زن ایرانی + عکس

در

( سیارک)الناز شاکردوست در استوری اینستاگرام خود عکسی از خودش در لباس باربی منتشر کرد. خلاقیت سلبریتی هامون این روزا داره به سمت والت دیزنی متمایل میشه و عن قریبه که شاهد هنرنمایی هاشون توی این عرصه باشیم.

الناز شاکردوست با انتشار این عکس ها به باربی بودن خودش اشاره کرده و علت باربی نبودن الانش رو کیک هایی عنوان کرده که سر تئاتر گم و گور براش میاوردن و اون میخورده!

 

نظرات

در ادامه بخوانید...