چرا هواداران آرنولد از دستورالعمل های او در قرنطینه ناراحت شدند

آرنولد

در هنگام بلایای جهانی ، مردم اغلب مورد آزمایش قرار می گیرند. و بلافاصله آشکار می شود چه کسی آماده حل مشکلات است ، و چه کسی حتی از کوچکترین شوک  می تواند بشکند. بیماری همه گیر کرونا ویروس و قرنطینه اجبارى در بسیاری از سلبریتی ها به چنین آزمایشى تبدیل شده است. با توجه به اینکه اکنون بسیاری از طرفداران آنها نیز در خانه می نشینند و سعی می کنند ازقرنطینه لذت ببرند ، چهره های تجاری در قرنطینه توجه زیادی را به خود جلب کرده اند. آنها چه می کنند؟ آیا آنها سعی می کنند در شرایط دشوار کار کنند و شرایط قرنطینه  را چگونه می گذرانند؟ 

 

fc8025a2-10ce-4044-a3f8-1812ca072e3e.jpg

برخی از سلبریتی های دنیای نمایش ، که به نظر می رسد، بخاطر عدم تجربه در برقراری ارتباط با طرفداران مقصر بودند ، توانستند یک واکنش منفی گسترده در قرنطینه بین هواداران خود ایجاد کنند. یکی از آخرین موارد مشابه از سلبریتی ، آرنولد شوارتزنگر بود. فرماندار پیشین کالیفرنیا سخنان بسیار صحیحی گفت . وی از شهروندان همه کشورها خواست که الزامات قرنطینه را محقق کنند. با این حال شهروندان از لحن محکم و مربی وار این بازیگر که در جکوزی  با یک سیگار برگ در دستش نشسته بود، ناراحت بودند. بسیاری از کاربران در باره این سخنان آرنولد شوارتزنگر  اواظهار داشتند که جکوزی ندارند و سیگار کشیدن ناسالم است ، بنابراین آنها نمی توانند از  توصیه های ترمیناتور پیروی کنند!

 

وی گفت: "از جمعیت دور بمانید. به خانه بروید و پس از آن ما می توانیم بر همه این مشکلات و این ویروس" غلبه کنیم. اما شما باید از این دستورات پیروی کنید. "

در حالی که پیام وی ممکن است مورد علاقه و کاملاً صریح و ضروری باشد ، اما در توییتر خیلی خوب پیش نرفت.
یکی از کاربران نوشت: "ماندن در خانه اگر همه ما میلیونرهایی با جکوزی  بودیم و هیچ نگرانی نداشتیم بسیار آسان تر بود . بیشتر ما می ترسیم که  شغل ، درآمد ، هزینه غذا و غیره را از دست بدهیم."کاربری توئیت کرد:گر خانه ای مانند بازیگر داشته باشد ، هرگز آن را ترک نمی کند.

 

آرنولد
آرنولد شوارتزنگر در قرنطینه به الاغ خود بازی شطرنج می آموزد.


در یک موقعیت بسیار مشابه خواننده مادونا. مونولوگ فلسفی مبنی بر اینکه نه ثروت و نه جایگاه، هیچکدام برای ویروس مهم نیست و همه ما در یک قایق هستیم با روح اکثر افراد خسته همدردی نکرد. شاید به دلیل نشستن در حمام با گلبرگهای گل رز و پوشیدن جواهرات به تنهایی ، ستاره بسیار واضح نمونه ای از خلاف آن را نشان داد. می توان نتیجه گیری مشخصی کرد: طرفداران آماده نیستند بت های خود را خیس و در حال سهل انگاری و حتی بیشتر از آن برای گوش دادن به آموزه های اخلاقی ببینند  .

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید