عکس از افراد مشهور قبل از اینکه به شهرت جهانی برسند 10 سلبریتی

کیتی پری

 

از ابتدای زمان ، بشر تصور کرده است که ایده خوبی است که زندگی خود را در تصاویر ثبت کند. ما نقاشی های غاری مربوط به دوران ماقبل تاریخ داریم ، پرتره هایی از اشراف متعلق به قرون وسطی داریم و از ابتدای قرن نوزدهم ، عکاسی داریم. می توانید بگویید که انسان ها در این تصاویر ثابت زمان و  برخی از خاطرات را تا ابد ماندگار می کنند.

ثبت و یادآوری خاطرات خود نه تنها سرگرم کننده است ، بلکه همچنین می توانید ببینید افراد دیگر در جوانی یا در یک مقطع خاص از زندگی چه شکلی دارند. آیا تا به حال فکر کرده اید که افراد مشهور قبل از معروف شدن چه شکلی بودند؟ آنها در زندگی خود چه کردند و چگونه راهی به مشهور  شدن پیدا کردند؟ اگر دارید ، در اینجا چند عکس از افراد مشهور وجود دارد قبل از اینکه به محبوبیت جهانی دست پیدا کنند.

 

کیتی پری در سال 2001

کیتی پری

 

سلبریتی کیتی پری از 9 سالگی شروع به آموزش آواز کرد و در کلیسا شروع به آواز خواندن کرد. وی در 13 سالگی به عنوان هدیه تولد خود گیتار گرفت و شروع به پخش آهنگهایی کرد که می نوشت. او همچنین رقص را آموخت. در سال 2001 ، او اولین آلبوم خود را با نام Katy Hudson منتشر کرد که شامل موسیقی معاصر مسیحی بود ، اما از نظر تجاری ناموفق بود. از طرف دیگر ، آلبوم دوم او ، یکی از پسران (2008) ، شامل تک آهنگ های I Kissed a Girl و Hot n Cold بود ، که در صدر جدول قرار گرفت و شهرت بین المللی کیتی پری را به ارمغان آورد.

 

کریستین بیل در سال 1990

کریستین بیل

 

کریستین بیل پس از مطالعه کار بازیگر گری اولدمن ، از بازیگر الهام گرفت. اولین باری که او در تلویزیون ظاهر شد در تبلیغات نرم کننده پارچه لنور در سال 1982 بود. اولین حضور وی در صحنه در سال 1984 در فیلم  با حضور روآن اتکینسون بود. دو سال بعد ، او در اولین فیلم خود آناستازیا: رمز و راز آنا ظاهر شد. پس از آن ، او نقش های اصلی را در فیلم های دیگر پیدا کرد و توجهی که به او می شد باعث شد او در مورد انتخاب شغل خود تجدید نظر کند.بیل در سال 2000 هنگامی که قاتل زنجیره ای پاتریک بیتمن را در فیلم روانی آمریکایی به تصویر کشید به اوج رسید.


تام هنکس در سال 1974

تام هنکس

 

تام هنکس پس از خواندن کتاب The Iceman Cometh (اثر یوجین اونیل) و تماشای اجرا به این نتیجه رسید که می خواهد بازیگر شود. بنابراین در برنامه تئاتر در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا ثبت نام کرد. وقتی مجبور به تحصیل نبود ، تام هنکس در تئاتر بازی می کرد و در پشت صحنه کار می کرد. سرانجام او تحصیل را رها کرد  تا اینکه شروع به دریافت نقش های کوچک کرد. این نقش ها مسیری را برای دستیابی به نقش در فیلم Splash (ران هوارد) (1984) هموار کرد. فیلم موفقیت آمیز بود و پس از آن ، تام هنکس به چهره ای قابل شناسایی تبدیل شد. اما با بیگ (1984) بود که او به یک ستاره مشهور هالیوود تبدیل شد.

 

کوئنتین تارانتینو در سال 1983

کوئنتین تارانتینو

 

کوئنتین تارانتینو زمانی که هنوز در مدرسه بود به فیلم و فیلم سازی علاقه نشان می داد.  در دهه 1980 ، 5 سال در یک فروشگاه اجاره فیلم کار کرد. تارانتینو با تماشای فیلم در آن فروشگاه چیزهای زیادی در مورد ساخت فیلم آموخت . اولین شغل وی در هالیوود در سال 1986 به عنوان دستیار تولید بود. در سال 1992 ، او سگهای انباری را نوشت و کارگردانی کرد که همین امر او را به یک کارگردان ستاره تبدیل کرد.


دیوید هاربر در سال 1994

دیوید هاربر

 

دیوید هاربر بازیگری را از اواخر دهه 1990 آغاز کرد. اولین کار حرفه ای او در برادوی در  The Rainmaker بود. او همچنین در قانون و نظم: واحد ویژه قربانی و سایر برنامه های تلویزیونی ظاهر شد و در فیلم ها نیز نقش های جزئی داشت. اما این چیزهای عجیب (2016) بود که زندگی دیوید هاربور را تغییر داد. این نمایش تلویزیونی بسیار مورد توجه قرار گرفت و نقش های اصلی دیگر هاربر را به خود اختصاص داد.


لیدی گاگا در دهه 2000

لیدی گاگا

 

موسیقی از زمان کودکی بخشی از زندگی لیدی گاگا بود ،  او از 4 سالگی شروع به یادگیری پیانو کرد.  او همچنین ده سال متد بازیگری  را آموخت ، اما در ممیزی هایش نقش مهمی نداشت. هنگام تحصیل در نیویورک ، او در کلوپ ها اجرا می کرد تا اینکه مورد توجه یک استعدادیاب قرار گرفت و این امر به او در مسیر رسیدن به ستاره کمک کرد. لیدی گاگا پس از اولین آلبوم The Fame که شامل تک آهنگ های Just Dance و Poker Face بود ، مشهور شد. دومی پرفروش ترین تک آهنگ جهان در سال 2009 بود.


کریستوف والتز در سال 1975

کریستوف والتز

 

کریستوف والتز در آغاز علاقه ای به تئاتر نداشت. از آنجا که برای اولین بار در 10 سالگی به اپرا رفت ، شیفته اپرا بود و هفته ای دو بار به آنجا می رفت. اگرچه او در دانشگاه بازیگر ی تحصیل کرد ، اما علاقه واقعی خود را فراموش نکرد و همزمان آواز و اپرا را نیز آموخت. سرانجام ، او تصمیم گرفت که صدای او برای آواز اپرا مناسب نیست. در ابتدا والتز به عنوان بازیگر صحنه کار می کرد و همچنین تولید تلویزیونی آلمان ، ون من سیچ تراو را کارگردانی کرد. فیلم موفقیت آمیز او فیلم های بی باکانه کوئنتین تارانتینو (2009) بود که پس از آن دریافت جوایز متعدد برای بازیگری را آغاز کرد.


رابین ویلیامز 18 ساله در سال آخر دبیرستان در سال 1969

رابین ویلیامز


رابین ویلیامز شروع به تحصیل در رشته علوم سیاسی کرد ، اما فهمید که این رشته برای او مناسب نیست و برای ادامه بازیگری انصراف داد. وی سه سال در کالج مارین در کالیفرنیا تئاتر تحصیل کرد. یکی از اساتید ، جیمز دان ، گفت که وی هنگام بازیگری در نمایش موزیکال الیور ، فهمید که ویلیامز چقدر با استعداد است! پس از فارغ التحصیلی ، موفق شد تا اولین اجرای استندآپ خود را ارتقا دهد. بعداً او در تلویزیون ظاهر شد و یکی از نمایش های Mork & Mindy (1978-1982) بود که  وی را مشهور ساخت.

 

کیانو ریوز حدود 1984

کیانو ریوز

 

کیانو ریوز دروازه بان موفق هاکی روی یخ بود و قصد داشت به یک بازیکن حرفه ای هاکی روی یخ تبدیل شود ، اما وقتی 15 ساله بود تصمیم گرفت بازیگر شود. او اولین بازی خود را در سال 1984 در اپیزودی از این مجموعه تلویزیونی به نام Hangin انجام داد . در اواخر دهه 1980 ، ریوز در درام هایی مخاطب نوجوان نقش هایی را ایفا کرد. ریوز همچنین می خواست موسیقی را امتحان کند و در سال 1991 ، یک گروه راک جایگزین به نام Dogstar تشکیل داد که موفقیت متوسطی داشت و تا اوایل دهه 2000 فعالیت داشت. در سال 1994 ، او نقش اصلی را در Speed ​​داشت ، که او را به عنوان یک قهرمان فیلم اکشن تثبیت کرد و برای بازی در Neo در مجموعه داستان های علمی The Matrix در اواخر 1990 و اوایل 2000s به یک سلبریتی تبدیل شد.


جو بایدن حدود 26 ساله 1968

جو بایدن

 

در مدرسه ، جو بایدن بسکتبال بازی می کرد. او همچنین مدت کوتاهی در کالج فوتبال بازی کرد. هنگامی که وی در سال 1968 فارغ التحصیل شد ، بایدن کار خود را در یک شرکت حقوقی ویلمینگتون به عنوان کارمند آغاز کرد. جو بایدن از سال 1973 تا 2009 به مدت 36 سال در سنای ایالات متحده خدمت کرد. او در سال 2009 هنگامی که به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده با رئیس جمهور باراک اوباما خدمت می کرد چهره ای آشنا تر از باراک اوباما در سیاست بین المللی شد .

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید