سوپر استار های هالیوود که کلاه گیس می پوشند

سوپر استار

 

فیلمبرداری مکرر ، و در نتیجه ، فراوانی آرایش و سایر مواد شیمیایی گاهی موهای زیبا را خراب می کند. و اگر ناگهان به یک شخص کاملاً طاس تبدیل شوید ؟ بازیگر زیبا چه کاری باید انجام دهد؟ علاوه بر این ، سلبریتی ها با  کلاه گیس بسیار طبیعی هستند به طوری که گاهی حتی طرفداران ریزبین نیز حدس می زنند که ستاره به خدمات آرایشگری متوسل شده است یا موهای خود را به زیبایی آرایش کرده است. و تعدادی از دلایل وجود دارد که هم مردان و هم زنان این حرفه از کلاه گیس ها ،  موی اضافی و ... به جای موهای خود استفاده می کنند. بنابراین بیایید آن را کشف کنیم.


جنیفر انیستون

جنیفر انیستون

جنیفر انیستون

 

از زمان انتشار سریال محبوب تلویزیونی Friends (1994) ، بسیاری آرزوی چنین مدل مو و رنگ آمیزی زیبایی  مانند  راشل را داشتند. مدت هاست که مدل های موی آبشار و رنگ آمیزی های لایت مورد توجه بسیاری از آرایشگاه ها قرار گرفته اند. با این حال ، آنیستون اصلاً از چنین تغییراتی هیجان زده نیست. به گفته وی ، فقط آرایشگران می توانند با چنین مدل موی کنار بیایند. برای سالها فیلمبرداری ، هر روز او با جادوی متخصصان با استفاده از اتو ، صاف کننده ها و دستگاه های فیکساسیون آغاز شد. بنابراین ، موهای خاص ستاره بسیار بی حالت و نازک شده است.

 

واقعیت این است که به طور طبیعی موهای جنیفر نازک و حالت دار است. آنها به راحتی آسیب می بینند. در نتیجه ، این سلبریتی مجبور شد مبالغ قابل توجهی را برای اقدامات ترمیم و تقویت و همچنین لوازم آرایشی مویی که سلامت آنها را پشتیبانی می کند ، صرف کند. آنیستون به خبرنگاران اذعان کرد: "به طور کلی ، من آرزو داشتم که برای مدت طولانی موهای سر خود را کوتاه کنم ، اما قرارداد اجازه نمی داد." اکنون ستاره فیلم موهای خود را حفظ کرده و از استفاده از کلاه گیس های مختلف دریغ نمی کند. و او حتی از این روند لذت می برد: "باید اعتراف کنم که پوشیدن کلاه گیس دلپذیر است ، گویی کلاه می گذارید."

ریز ویترسپون

ریز ویترسپون

ریز ویترسپون


"بلوند مشهور" در حال حاضر نه تنها یکی از پردرآمدترین بازیگران زن است ، بلکه صاحب شرکت موفق تولید Typt A Films ، چهره شرکت لوازم آرایشی Avon Products و همچنین مادر سه فرزند است. او به طور فعال صفحه اینستاگرام خود را بروز می کند و هم با عکاسی های حرفه ای و هم از سلفی های خانوادگی زیبا با طرفداران به اشتراک می گذارد.

 

چندی پیش ، این بازیگر یک عکس قدیمی را به اشتراک گذاشت که در آن 15 سال بیشتر ندارد. معلوم شد که رنگ موی طبیعی خانم بازیگر اصلاً بلوند نیست! در تمام این مدت ، بازیگر به طور فعال از تصویر یک بلوند با صورت عروسکی پشتیبانی می کند ، و شاه بلوط طبیعی را روشن می کند. مطمئناً سالها کار با ظاهر آثاری دارد. هر چند صورت بازیگر زن هنوز زیبا است ، موهای او به کمک احتیاج دارد. برای ایجاد تصویری بی عیب و نقص روی صفحه و فرش قرمز ، بازیگر مجبور می شود به کمک کلاه گیس  متوسل شود. اینها هستند که به ریس ویترسپون کمک می کنند تا عالی به نظر برسد.

 

چارلی شین

چارلی شین

چارلی شین

 

گاهی اوقات لازم نیست که فرد به طور مداوم موهای خود را با رنگ آمیزی ، مواد شیمیایی و ... عذاب دهد. حتی عواملی مانند سبک زندگی ناجور ، کمبود خواب ، مهمانی هایی با مستی و مصرف مواد مخدر می تواند موها را خراب کند. این اتفاق با یکی دیگر از قهرمانان ما - بازیگر چارلی شین - افتاد. اگر به عکس او در سالهای جوان نگاه کنید ، دشوارنیست که متوجه شوکی که به موهای تیره و براق موج دار او  وارد شده ، نشوید.

 

با این وجود ، در سال های اخیر ،  طاسی این سلبریتی به سرعت در حال افزایش است. اگرچه او این واقعیت را با دقت پنهان می کند ، با این وجود ، پاپاراتزی موفق شدند چندین عکس از بازیگر بدون کلاه و کلاه گیس های خاص بگیرند. در زندگی عادی ، این ستاره با دقت از تصویر خود به عنوان یک سمبل جنسی محافظت می کند ، و در هر شرایطی کلاه گیس می پوشد - از فیلم برداری برنامه های گفتگوی محبوب تا خرید منظم از نزدیکترین سوپرمارکت!

 

کیرا نایتلی

کیرا نایتلی

کیرا نایتلی

 

ستاره دزدان دریایی کارائیب فعالانه تصویر جذاب خود را حفظ می کند. با این حال ، طاسی می تواند نه تنها مردان  ، بلکه متاسفانه زنان را نیز در معرض آن قرار دهد. کیرا نایتلی با خبرنگاران در میان گذاشت که وی همچنین از ریزش مو رنج می برد. وی گفت: "من تمام رنگ موهایی که در دنیا وجود دارد را  برای فیلمبرداری ها استفاده می کردم." "آنقدر زیاد بود که در نهایت و به معنای واقعی کلمه موهای خودم را از دست دادم."

 

این بازیگر گفت  اکنون تنها نجات را در پوشیدن لوازم جانبی مو پیدا کرده است. واقعیت این است که با بیماری مرتبط با التهاب پوست و فولیکول های مو ، او از بیست و پنج سالگی به طور ناموفق مبارزه می کند. این دختر نتیجه گرفت که نقش اصلی در این رویارویی نه به آخرین تحولات آرایشی بلکه به تغذیه مناسب و زمینه صحیح هورمونی پایدار اختصاص دارد. پس از تولد کودک ، همانطور که ستاره اکنون ادعا می کند ، موهای او رشد کرده و به طور قابل توجهی سالم تر شده است. بنابراین امید به بهبودی وجود دارد. به هر حال ، من می خواهم توجه داشته باشم که پوشیدن کلاه گیس ، تصویر بازیگر زن را خراب نمی کند. برخلاف مشاهیر دیگر ، موهای جعلی او کاملاً از مدل موهای معمول ستاره تقلید میشود - موهایی با طول متوسط ​​و رنگ طلایی ثابت.

 

بن افلک

بن افلک

بن افلک

 

گاهی اوقات نه تنها پاپاراتزی  ، بلکه خود بازیگر نیز ممکن است راز کلاه گیس را فاش کند. در سال 2002 ، در یکی از مهمانی ها ، بین بن افلک و وینس وون درگیری رخ داد. این یک  شوخی بود ، اما عواقب ناخوشایندی برای بن داشت. واقعیت این است که در یک لحظه کلاه گیس او خارج شد ، در نتیجه همه حاضران خط مو واقعی بازیگر را دیدند. بن افلک از آنچه رخ داده بسیار خجالت کشید و از شاهدان خواست تا راز او را فاش کنند. اما چگونه می توان این راز را پنهان کرد؟ این خبر به سرعت در اینترنت پخش شد ، اما بازیگر همچنان از اظهارنظر در این زمینه خودداری می کند.

 

جان تراولتا

جان تراولتا

جان تراولتا

 

اما جان تراولتا از کچلی سرش شرمنده نیست. او قادر است در مورد این موضوع آشکار و با شوخ طبعی بحث کند. از این گذشته ، بسیاری از طرفداران این ستاره را نه تنها به خاطر رقص های زیبا بلکه به خاطر سبک موزیکال که در هالیوود درخشید ، به خاطر می آورند. اکنون بازیگر مجبور است از کلاه گیس و نه تنها برای اهداف حرفه ای ، بلکه در زندگی روزمره نیز استفاده کند. ما می توانیم بازیگر را با موهای مصنوعی  در بسیاری از فیلم ها ببینیم . به گفته خودی ها ، حتی یک اتاق جداگانه در خانه این سلبریتی وجود دارد که در موارد مختلف ، کلاه گیس هایش را به نمایش می گذارد.

 

زندایا

زندایا

زندایا

 

اما ستاره سریال "Euphoria" ترجیح می دهد از قبل در برابر مشکلات مو مقابله کند. وی بیش از یک بار اظهار داشته است که به دلیل استفاده از فر و تغییر رنگ مداوم ، نمی خواهد در سنین جوانی کچل شود. با این حال ، برای مدتی طرفداران او مبهوت بودند: ستاره وقت نداشت که به شکل یک بلوند روی فرش بدرخشد ، بنابراین بلافاصله همه را با فرهای بلند تیره شوکه می کند. به زودی چنین آزمایش های مشهور به راحتی توضیح داده شد. زندایا ویدئویی را برای فالوورهای خود در اینستاگرام ضبط کرد که در آن درخواست می کند از دیدن او در رنگی جدید یا طول موی متفاوت شوکه نشوند. 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید