پست جنیفر آنیستون درباره پوشیدن ماسک 5 میلیون لایک در 10 ساعت کسب کرد


جنیفر آنیستون

 

بازیگر محبوب جنیفر آنیستون از هواداران خود و همه افراد خواست تا برای محافظت از سلامتی خود و زندگی دیگران ماسک بپوشند. این ستاره 51 ساله هالیوود ، که عملکرد او به عنوان راشل گرین در برنامه تلویزیونی هیت که بسیاری از مردم هنوز هر روز صبح با غلات خود تماشا می کنند ، توضیح داد که او می داند که ما می توانیم تمام تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش تاج ویروس و بیماری همه گیر کرونا انجام دهیم.

پست اینستاگرام بازیگر زن در مدت 9 ساعت پس از پخش آنلاین ، تقریباً 5 میلیون لایک به دست آورد. علاوه بر این ، بیش از57k نفر درباره عکس این بازیگر زن که ماسک صورت سیاه پوشیده است ، اظهار نظر کردند. به گفته آنیستون ، چیزی که می تواند جان مردم را نجات دهد نباید سیاسی شود و مردم فقط باید از ماسک استفاده کنند.

کارشناس مشهور هالیوود ، مایک سنینگتون در باره جنیفر آنیستون گفت: "من جنیفر آنیستون را به خاطر موضع گیری و تشویق او برای پوشیدن ماسک صورت ستایش می کنم.


جنیفر آنیستون گفت: "این کار بسیار  ساده ای است که می تواند برای بهداشت و امنیت عمومی انجام شود. به نظر می رسد همه ستاره های هالیوود در ملا عام از ماسک استفاده می کنند ، جوانان شاهد این موضوع هستند و به خصوص به دنبال رهبری آنها هستند. "

به نظر مایک ، آنیستون در پست خود صمیمانه بود. جنیفر آنیستون به دلیل اخلاص و اصیل بودن شناخته می شود - بخشی از دلیل این امر که فاکتور احتمال آن بسیار زیاد است. بسیار محبوب تر از جنیفر آنیستون است ، او نیازی به انجام کارهای عمومی برای تبلیغات ندارد. من فکر می کنم که او صادقانه به سلامتی و امنیت هواداران خود و به طور کلی مردم اهمیت می دهد. "

ما همچنین می خواستیم مایك را به این دلیل جلب كنیم كه چرا پوشیدن ماسك به یك مسئله سیاسی در ایالات متحده تبدیل شده است. وی عقیده خود را به اشتراک گذاشت: "پوشیدن ماسک صورت در ایالات متحده کاملاً یک مسئله سیاسی است و همه اینها به دلیل دونالد ترامپ است. ترامپ از پوشیدن ماسک امتناع می ورزد ، به همین ترتیب به تنهایی پیروان خود را وادار به انجام همین کار می کند. گرچه ترامپ اکنون تنها است. معاون رئیس جمهور و سناتورهای جمهوریخواه در حال حاضر همه خواستار ماسک زدن به مردم هستند. متأسفانه انطباق کامل هرگز به وجود نخواهد آمد مگر اینکه رئیس جمهور رفتار خود را تغییر دهد. "

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید