هنرمند چینی با طنز ساده زیبا و خنده دار

خنده دار زیبا باهوش
هنرمند چینی طنزهای مینیمالیستی خنده دار را با پیچ و تاب های غافلگیرانه ترسیم می کند ، و در اینجا چند نمونه از جدیدترین آنها را قرار داده ایم.باور کنید این سرگرمی ساده و زیبا قابل تعمق است.

ساده، زیبا ، شوخ و باهوش. نه ، ما در مورد  استندآپ کمدین مورد علاقه شما صحبت نمی کنیم - این نقاشی ها تصورات تحریک آمیز ، مینیمالیستی و درخشان سیاه و سفید را که توسط  یکی از هنرمندان چینی به نام  تانگو گائو کاملاً توصیف می کنند. (اگرچه ، او رنگ و بویی از رنگ را در اینجا و آنجا اضافه می کند - ببینید آیا می توانید آنها را بشناسید!) از طنز چاپستیک چینی (چوب های غذا خوری چینی) گرفته تا ...........

funny-comics-clever-twist-tango-gao-5f0da65965c2f__700.jpg

طنز ساده خنده داراین هنرمند چینی  از سال 2010 پس از اینکه مسئولیت طراحی یک طنز روزانه و ارسال آنها در وب سایت رسانه های اجتماعی به تصویر می کشید ، از سال 2010 کمیک های خود را به تصویر می کشد. پس از آن ، تانگو به دلیل کارتون های عجیب و غریبش که در زندگی مدرن، جالب و عجیب غریب است ، در سراسر جهان شناخته شد. او از آن زمان به بعد هر روز ترسیم می کند و ما نسبت به اینکه چقدر متبحر و متمرکز است حسادت می کنیم!

ما لیستی از جدیدترین و بهترین کمیک های تانگو را برای شما جمع آوری کرده ایم ، بنابراین می توانید از کارتون های جذاب و دلخراش ، کارتونهای دلچسب و خنده دار استفاده کنید.

طنز ساده خنده دار

 

تانگو همچنین به عنوان شانگهای تانگو و تانگوی بی خواب شناخته می شود. با این حال ، نام واقعی او Gao Youjun است. وی اکنون بیش از 229k دنبال کننده در اینستاگرام دارد.یک سال و نیم پیش 108k دنبال کننده در اینستاگرام داشت .

این هنرمند از دانشکده ریاضیات دانشگاه شانگهای جیو تانگ فارغ التحصیل شد ، اما فهمید که او بیشتر از یک دانشمند ، هنرمند است. بنابراین او به دنبال آن رفت و مدرک کارشناسی ارشد خود را در آکادمی هنر و طراحی به پایان رساند.

پس از آن او در اواخر دهه 1990 قرارداد چینی (تانگو گائو) در صنعت تبلیغات بود. او همچنین كتابی به نام Backside of Moon منتشر كرد كه برخی از بزرگترین تصویرگری های او را گردآوری می كند. 

طنز ساده زیبا و خنده دار طنز ساده زیبا و خنده دار

 

 

طنز ساده خنده دار

طنز ساده خنده دار

 

Bx0JIifBRTj-png__700.jpg

اندر باب چینی ها:

ما سال هاست که چینی ها را با بروس لی و جکی چان  و ماجراهای جکی چان سریال ها( سریال چینی تو سرنوشت من هستی)  و فیلم های چینی جنس های چینی و حال با قرارداد چینی می شناسیم . اما ظاهرا شناخت ما سطحی بوده و بزرگان ما در قرن ششم به هشدار داده اند که: 
حکیم نظامی در قرن ششم هجری چنین می سراید:

ز چینی به جز چین ابرو مخواه
ندارند پیمان مردم نگاه
سخن راست گفتند پیشینیان
که عهد و وفا نیست در چینیان
همه تنگ چشمی پسندیده اند
فراخی به چشم کسان دیده اند
اگر ترک چینی وفا داشتی
جهان زیر چین قبا داشتی

funny-comics-shanghai-tango-191-57b1bee6b720f__605.jpg

و در کتاب روح‌القوانین مونتسکیو نیز پیرامون حیله‌گری چینی‌ ها در قرارداد چینی و داد و ستد های بازرگانی نکاتی گته شده که براستی حیرت انگیز است.
مونتسکیو می نویسد :
چینی ها حقه باز ترین و متقلب‌ترین ملت جهانند و در امور بازرگانی و قرارداد چینی ها بهیچوجه نباید به آنها اعتماد کرد.
او اضاه می کند: اگر کسی بخواهد با چینی ها معامله ای انجام دهد باید ترازویی همراه داشته باشد زیرا هر فروشنده چینی دارای سه ترازو است. یکی ترازوی سنگین برای خریدمی باشد. دیگری ترازوی سبک برای وزن کردن اشیایی که می‌فروشد، سومی ترازوئی است که برای معامله با کسانی است که مواظب اند سر شان کلاه نرود.

چینی ها حرص غیر قابل وصفی برای کسب منفعت دارند و هرگز نیز قوانینی برای مهار این زیاده خواهی های غیر اخلاقی وضع نشده است.

طنز ساده خنده دارطنز ساده خنده دارطنز ساده خنده دار

 

طنز ساده خنده دارطنز ساده خنده دارطنز ساده خنده دارطنز ساده خنده دارطنز ساده خنده دارطنز

طنز ساده خنده دار

تانگو مخالف سانسور در چین است و از هنر خود برای کشف مباحث جدی نیز استفاده می کند ، مثل اینکه آیا جامعه با رسانه های اجتماعی و فناوری مشکل دارد یا با وضعیت ایالات متحده و سیاست چین وسواس دارد؟ تانگو نمایشگاه های هنری در سراسر جهان ، از جمله در ایالات متحده ، و همچنین اروپا برگزار کرده است.

جییون فنگ در مورد SupChina می نویسد که چگونه آنها با این هنرمند آشنا شدند و در مورد کارش با او صحبت کردند. به گفته تانگو ، کارتون های او به اندازه آنچه در نگاه اول به نظر می رسد بی دردسر نیستند. هر طنز فقط یک ساعت برای ترسیم آن به زمان نیاز دارد اما میزان تفکر و ویرایش ذهنی که از قبل به روند کار می پردازد بسیار زیاد است.

طنز ساده خنده دارطنز ساده خنده دارطنز ساده خنده دارطنز ساده خنده دارطنز ساده خنده دارطنز ساده خنده دارطنز ساده خنده دارطنز ساده خنده دارطنز ساده خنده دار

تانگو توضیح داد: "در پشت هر پست ، دو تلاش ناموفق وجود دارد." بسیاری از ایده ها در طی فرایند بازبینی حذف می شوند. "این طور نیست که من هر روز صبح بیدار می شوم تا به یک ایده خارق العاده بپردازم."

طنز ساده خنده دار

طنز ساده خنده دار

 

تانگو همچنین دوست ندارد که به عنوان یک هنرمند برچسب زده شود ، زیرا احساس نمی کند هنوز به آن حد رسیده باشد: "هنرمندان واقعی خود شناخته می شوند. آنها مجبور نیستند به این فکر کنند که آیا عامه مردم می توانند آثار آنها را بفهمند یا نه ، تا زمانی که تعدادی از مردم از آنها قدردانی کنند.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید