مکالی کالکین: چرا ستاره فیلم "تنها در خانه" سعی کرد خودکشی کند

مکالی کالکین
در اوایل دهه 1990 ، هنگامی که یکی از محبوب ترین فیلم های کریسمس ، Home Alone ، "تنها در خانه" اکران شد، شهرت جهانی برای مکالی کالکین 10 ساله به ارمغان آورد. سپس او را محبوب ترین کودک روی کره زمین نامیدند ، همه کشورها و قاره ها را مجذوب خود کرد. با این وجود در مقابل بازیگر جوان، سقوط پیش بینی می شد که حتی سریع تر از مشهور شدن او بود. امسال کالکین 40 ساله خواهد شد و می توان گفت که در این مدت توانسته است حداقل دو بار زندگی کند. او که یک بار خود را در انتهای راه پیدا کرد ، سعی کرد خودکشی کند ، اما بعد از آن توانست همه چیز را از ابتدا شروع کند ...

 

مکالی کالکین شانس انتخاب مسیری متفاوت از بدو تولد را نداشت: پدرش کریستوفر کرنلیوس کالکین در جوانی در برادوی اجرا داشت اما از حرفه بازیگری نتیجه ای نگرفت. او از طریق فرزندانش سعی کرد به جاه طلبی های خود برسد. هفت فرزند که فرزند سوم مکالی کالکین به افتخار سیاستمدار انگلیس توماس مکالی و ژنرال آمریکایی کریستوفر کارسون نامگذاری شد. به کودک مکالی کالکین امیدهای زیادی داشت و پسر آنها را کاملاً برآورده می کرد.

 

تنها در خانه

یکی از جوانترین و موفق ترین بازیگران هالیوود

از 4 سالگی مکالی کالکین مشغول انجام رقص و بازیگری در استودیوی تئاتر بود ، در همان سن اولین کار خود را روی صحنه تئاتر کرد. وی بعداً گفت كه در آن روزها صحنه آنقدر بزرگ به نظر می رسید كه می ترسید بدون توجه به آن بگذرد ، بنابراین سخنان خود را با صدای بلندتر از هر كس بیان كرد تا توجه همه را جلب كند. این بازیگر جذاب کوچک مورد علاقه عموم قرار گرفت و با گل و اسباب بازی های زیبا  تشویق شد.

 

مکالی کالکین خودکشی

یکی از جوانترین و موفق ترین بازیگران هالیوود

در 5 سالگی ، مکالی کالکین شروع به بازیگری در فیلم ها ، و در 6 سالگی در تبلیغات بازی کرد. وی در سن 9 سالگی در فیلم "عمو باک" با جان هیوز بازی کرد و  کار روی پروژه تنها در خانه را یک سال بعد آغاز کرد ، هیوز که در آنجا به عنوان فیلمنامه نویس و تهیه کننده فعالیت می کرد ، به کارگردان کریس کلمبوس توصیه کرد که مکالی کالکین را در نقش اصلی بازی دهد. چند صد کودک برای  بازیگری شرکت کردند ، اما مکالی کالکین توانست همه رقبا را شکست دهد.

 

مکالی کالکین و برادرش

مکالی کالکین و برادرش کیران ، 1992

این کارگردان تنها به یک دلیل در انتخاب وی شک کرد: پدر مکالی کالکین خیلی سرسخت بود و اصرار داشت  که فرزندان دیگر وی باید در این فیلم بازی کنند. در نتیجه ، برادر کوچکتر مکالی کالکین کیران کالکین که از سن 2 سالگی روی صحنه رفت ، در فیلم "تنها در خانه" نقش برادر شخصیت اصلی را بازی کرد.

 

مکالی کالکین در فیلم تنها در خانه

مکالی کالکین در فیلم تنها در خانه ، 1990

 

مکالی کالکین در فیلم تنها در خانه

عکس از فیلم صفحه اصلی ، 1990

 

این فیلم در اواخر سال 1990 اکران شد و یک موفقیت بزرگ در سراسر جهان بدست آورد. با بودجه 18 میلیون دلاری ، درآمد گیشه تقریباً 500 میلیون نفر بود و فیلم تنها در خانه نیز در رده بندی بالاترین پروژه های ناخالص در صدر سه کشور قرار گرفت. مردم با تمام خانواده ها چندین بار به سینما رفتند تا بار دیگر با دلخوشی از ماجراهای یک قهرمان جوان جذاب همذات پنداری کنند.

 

مکالی کالکین به عنوان بهترین کمدین ، ​​چندین جایزه را بدست آورد ، عنوان "کودک سال" را به دست آورد و در کتاب رکوردهای گینس به عنوان پردرآمدترین بازیگر جوان هالیوود گنجانده شد. پیشنهادهایی برای نقشهای جدید به او داده شد و تصمیم در مورد مشارکت وی در فیلمبرداری توسط پدرش گرفته شد و خواستار هزینه های باورنکردنی برای بازی پسرش بود.

 

مکالی کالکین در فیلم تنها در خانه

مکالی کالکین در فیلم ها تنها در خانه ، 1990 ، و تنها در خانه - 2 ، 1992

 

قسمت دوم پروژه "تنها در خانه - 2: گمشده در نیویورک" که در سال 1992 منتشر شد ، نیز موفقیت بزرگی بود. در تئاتر ، بلیط های اجراهای با بازی  مکالی کالکین به شدت افزایش یافت  و کریستوفر کالکین از پدر پسر به مدیر اود تبدیل شد. مشاغل خانوادگی فراتر رفت. پدر با تهیه‌کنندگان مذاکره کرده و به همه امور مالی پسرش مشغول بود و توجه بیشتری به اندازه کارمزدها نسبت به سطح سناریوها داشت.

 

مکالی کالکین در فیلم  ریچی ریچ

مکالی کالکین در فیلم  ریچی ریچ 1994

هر چه بیشتر او در حرفه خود در فیلم پیشرفت می کرد دستمزد های او ، بیشتر می شد. بازیگر جوان در اواسط دهه 1990 در هر نقش 8 میلیون دلار دریافت می کرد . وی چندین بار برای دریافت جایزه تمشک طلایی ، که به دلیل مشکوک ترین دستاوردها در هنر ، اهدا شد ، معرفی شد. در همین حال ، پدر تلاش می کرد فرزندان خردسال خود را به ستاره های فیلم تبدیل کند ، و در هنگام عقد قرارداد با مکالی کالکین ، مشارکت در فیلمبرداری برادر و خواهر خود را مطرح کرد. مطبوعات آن را حمله قبیله کالکین به هالیوود خواندند ، و به زودی تهیه کنندگان نمی خواستند با آنها ارتباط برقرار کنند.

 

مکالی کالکین

یکی از افراد مشهور و جوانترین و موفق ترین بازیگران هالیوود

 

مکالی کالکین بازیگر تنها در خانه

در 10 سالگی ، مکالی کالکین به یک ستاره جهانی تبدیل شد و در 15 سالگی ستاره شهرت او شروع به غروب کرد. در همین زمان والدینش طلاق گرفتند.مادر گفت که همسرش سرنوشت فرزندان را خراب کرده و آنها را از کودکی عادی محروم نموده و اصرار داشت که پسرش هرگز دوباره در فیلم ها بازیگری نکند ، پدرش نظر مخالف بود. بعداً مکالی کالکین درباره او گفت: « پدر من سلطه داشت. او همه چیز را تحت کنترل نگه داشت. او می خواست مطمئن شود که من جای خود را می شناسم ... من  فرصتی برای زندگی کودکی نداشتم و در سن 14 سالگی بازنشسته شدم. " دادخواست حق حضانت فرزندان چندین سال به طول انجامید. و مبالغ زیادی  برای سلامت روان مادر هزینه شد.

 

مکالی کالکین و میلا کونیس

مکالی کالکین و میلا کونیس ، 2009

در نیمه دوم دهه 1990. مکالی کالکین بازیگری در فیلم ها را متوقف کرد و نام او فقط در ارتباط با رسوایی های او در مطبوعات به چشم می خورد. در سن 20 سالگی ، بت دیروز به عنوان کلاهبرداری و مست شهرت پیدا کرد و به زودی آنها درباره اعتیاد وی به مواد مخدر صحبت کردند. زندگی شخصی این بازیگر همچنین دوره ای از پس رفت را آغاز کرد: در سن 17 سالگی تصمیم به ازدواج با بازیگر نقش ریچل ماینر گرفت ، اما بعد از 2 سال این ازدواج متلاشی شد - هر دو خیلی جوان بودند و برای زندگی خانوادگی آماده نبودند. روابط با بازیگر میلا کونیس 8 سال به طول انجامید ، اما به دلیل اعتیاد مکالی کالکین از بین رفت.

 

مکالی کالکین

این بازیگر شانس خود را به عنوان یک نوازنده امتحان کرد.

 

مکالی کالکین

ظاهر این بازیگر به حدی تغییر کرده است که هیچ کس ستاره فیلم تنها در خانه را نشناخت

 

در سال 2008 ، در نتیجه یک تصادف ، زندگی خواهرش داکوتا به پایان رسید - وی توسط یک خودرو مورد اصابت قرار گرفت. مکالی کالکین بعد از این واقعه دچار افسردگی شد و  پس از جدایی با میلا کونیس در سال 2011 شدت گرفت. سال بعد ، مکالی کالکین اقدام به خودکشی کرد. خوشبختانه افرادی در کنار او بودند که موفق شدند به موقع جان او را نجات دهند.

 

 مکالی کالکین اعتیادظاهر این بازیگر به حدی تغییر کرده است که هیچ کس ستاره فیلم تنها در خانه را نشناخت  

 

مکالی کالکین

Macaulay Culkin در سال 2018

 

شایعاتی مبنی بر درگذشت مکالی کالکین بیش از یک بار در مطبوعات ظاهر شده است - در سالهای اخیر او در فیلم ها بازیگری نکرده است و وقتی در ملاء عام ظاهر شد ، با ظاهر خود دیگران را شوکه کرد. هرکسی که با او صحبت می کرد اعتقاد داشت که مدت طولانی زنده نمی ماند. تلاشهای خلاقانه او موفقیت آمیز نبود: گروه موسیقی که او ایجاد کرده بود در اولین تور وی را مجبور کرد پس از 15 دقیقه اجرا ، صحنه را ترک کند. تلاش برای بازگشت به سینما موفقیت آمیز نبود. هیچ کس به بازگشت مکالی کالکین امیدوار نبود اما دوباره او همه را غافلگیر کرد.

 

 مکالی کالکین و دوست دخترش

مکالی کالکین با دوست دخترش برندا

 

با غرق شدن به سمت پایین ،  بازیگر خودش را جمع کرد و توانست دوباره به زندگی عادی برگردد. در سال 2017 ، او در چندین سریال بازی کرد ، یک سال بعد نمایش خود را آغاز کرد. در زندگی شخصی او نیز تغییرات شاد اتفاق افتاده است - 3 سال است که او با برندا سونگ بازیگر آشنا شده و اذعان می کند که به بچه ها و زندگی خانوادگی فکر می کند. در ظاهر او تغییرات مثبتی رخ داده است - اکنون هیچ کس نخواهد گفت که او ناسالم به نظر می رسد. او دوباره برای آینده برنامه ریزی می کند ، مصاحبه می کند و با تهیه کنندگان مذاکره می کند. امید است که مکالی کالکین هرگز به حاشیه پرتگاه برنگردد و بتواند دوباره به صفحه  نمایش بازگردد!

 

مکالی کالکین 40 ساله

بازیگر این روزها ،بازیگر آمریکایی Macaulay Culkin

 

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • سعید :

    احتمالاً هرکدام از ما این فیلم را تماشا کرده ایم ، و امیدوارم که بعد از آن چندین بار دیگر آن را مرور کنم. از این گذشته ، این فیلم احتمالاً محبوب ترین داستان هر کودکی و شاید حتی یک بزرگسال است. فیلم تنها در خانه احتمالاً یکی از معدود فیلم هایی است که می توانم برای همیشه تماشا کنم ، و هر بار که چیزی در داخل من را به یاد کودکی شگفت انگیز می اندازد ، و از آن دقیقه های جادویی که برای تماشای این فیلم می گذرد. از این گذشته ، او احتمالاً صادق ترین رویای هر کودکی است و احتمالاً هرکس حداقل یک بار خود را به جای کوین تصور کرده و خود را به عنوان یک قهرمان در حال جنگ با راهزنان تصور کرده است. از من بپرسید آیا فیلم نقص هایی دارد؟ خوب ، با اطمینان می توانم بگویم نه

    1399/4/3 22:42
  • سعید :

    خوشحال شدم که بر اعتیاد پیروز شده است

    1399/4/3 22:43

بیشتر بخوانید