اسرار زیبایی پنه لوپه کروز 8 راز

penelope-cruz-01.jpg
بسیاری بر این باورند که پنه لوپه کروز دارای زیباترین ترین موها بین بازیگران هالیوود ، برازنده ترین کمر ، اغوا کننده ترین چهره است ... چگونه یک ستاره  بدون تلاش زیاد ، بازیگران هالیوود موفق ترین چهره را به دست می آورد؟

 

1. پنه لوپه کروز به سن خود افتخار می کند

این بازیگر زن که چهل و شش ساله شده است ، بارها و بارها اعتراف کرده است که به سن خود افتخار می کند ، نگران چین و چروک نیست و زنان افسرده را درک نمی کند. پنه لوپه کروز همچنین اعتراف می کند که کسانی را که تصمیم به جراحی پلاستیک می گیرند ، محکوم نمی کند. پس چه کسی می داند در همان سالها تصمیم به پلاستیک خواهد گرفت یا نه؟

 

2. حتی برای مهمترین نقش ها پنه لوپه کروز سبزه  موهایش را رنگ بلوند نکرد

در 18 سالگی ، پس از چنین آزمایش ناموفقی ، در تلاش برای روشن کردن موهای خود ، نیمی از موهای خود را سوزاند و با اعتراف خود بازیگر زن "تقریبا طاس" شد. مادر پنه لوپه ، آرایشگر حرفه ای ، شوکه شد. از آن زمان ، حداکثر چیزی که کروز می تواند در مورد آن تصمیم بگیرد ، تبدیل شدن به یک زن قهوه ای تیره است. در موارد دیگر ، از کلاه گیس استفاده می شود ، همانطور که در فیلم  آغوش های گسسته، Los abrazos rotos اتفاق افتاد. مهم نیست که چقدر آلادووار بازیگر را ترغیب کرد که موهای خود را روشن کند ، پنه لوپه کروز نیز محکم ایستاد: فقط یک کلاه گیس پلاتینی.

 

3. طراحان مورد علاقه پنه لوپه کروز 

کارل لاگرفلد جان گالیانو ، رالف لورن. این لباس آنها است که او اغلب برای فرش قرمز انتخاب می کند. ”گفتن این برای من دشوار است كه بیشتر اوقات ترجیح و به وضوح به سبک خاصی پایبند نیستم. " و تمام آماده سازی قبل از مراسم ، وقت بازیگر را بیش از یک ساعت و نیم نمی برد - به همراه مو و آرایش. طبق استانداردهای هالیوود ، این زمان تقریبا در برابر آماده شدن سلبریتی ها بسیار کم است!

 

4- مارک آرایشی محبوب پنه لوپه کروز Lancome است

و بازیگر زن وقتی چهره تبلیغتی Lancome La Nuit Tresor شد ، بسیار خوشحال شد. وی گفت: "از زمان نوجوانی ، من طرفدار این برند بودم ، اما مطمئناً فرصتی برای خرید لوازم آرایشی گران قیمت نداشتم. در سن 14-15 سالگی از پدر و مادرم خواستم عطر را برای من بخرند - این فقط Trezor بود. بنابراین ، این عطر - بخشی از زندگی من است و آن را برای من با وقایع خاص مرتبط می کند ، افرادی که به من نزدیک بودند .

 

5- پارامترهای اندام  Penelope Cruz تقریباً عالی هستند

- 91*61*89 ! برای بسیاری ساعت ها تمرین در سالن بدنسازی و آهسته دویدن برای تناسب اندام ملاک است اما ، بازیگر زن رقص را ترجیح می دهد. به هر حال ، در کودکی به مدت ده سال باله کلاسیک را فرا گرفته ، سپس تقریباً به مدت سه سال به رقص اسپانیایی و جاز پرداخت.

 

6. پنه لوپه کروز سعی دارد رژیم غذایی مدیترانه ای را رعایت کند

، اگرچه او به طور دوره ای برای خوردن چیز های مختلف به خودش اجازه می دهد از جمله ناچو ، پیتزا ، ماکارونی ، نان تست سرخ شده، اما در صورتی که پنه لوپه احساس کند که پوند اضافی به دست آورده است یا اسکار بعدی نزدیک شده است ، جایی که باید در شکل بهتری ظاهر شود ، به یک مربی بدنسازی می رود که یک تمرین خصوصی برای او برنامه ریزی کند و در عین حال کالری دریافتی را کاهش می دهد ، روزانه به شش وعده غذایی (سه غذای اصلی) تغییر می کند. و سه میان وعده "سالم"، اساس رژیم غذایی است  50 درصد کربوهیدرات ، 25 درصد از پروتئین ها و 25 درصد چربی). او به به چنین رژیم هایی تمام مدت پایبند بود. تمام محصولات آرد ، کره ، میوه های شیرین نیز تحت  ممنوعیت این رژیم غذایی قرار گرفتند.

 

7. خالکوبی مرموز پنه لوپه کروز با شماره های 883

مچ پای پنه لوپه با یک تاتو مرموز با شماره های "883" تزئین شده است ، و طرفداران برای مدت طولانی تعجب می کنند که معنی آن چیست: آیا این در علاقه نوجوانی او به گروه پاپ اسپانیایی به همین نام منعکس شده است ، یا به نوعی با  مدل موتور سیکلت هارلی دیویدسون اسپرت 883 ؟

همانطور که در واقعیت مشخص شد ، همه چیز در اعدادشناسی است: طبق آن ، اعداد خوش شانس برای پنه لوپه "8" و "3" هستند. با ایجاد تاتو ، بازیگر زن تصمیم گرفت یک هشت دیگر را اضافه کند - تا شانس هرگز او را ترک نکند.

 

8. نظر پنه لوپه کروز در مورد زیبایی

مانند بسیاری از زنان زیبا که به طور جهانی شناخته شده اند ، بیش از یک بار در لیست رفته و بیشترین حضور را داشته است ، Penelope اطمینان می دهد که تصویر زیبایی اغلب در نقش های او دخالت می کند. کروز یک بار شکایت کرد: "ایجاد یک نقش جدی برای بازیگر بسیار دشوار است." این ستاره ، به هر حال ، اطمینان می دهد که در نقش زشت خودش را حتی بیشتر دوست دارد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید