برای همیشه جوان: جنیفر لوپز و جراحی زیبایی که انجام داده است

جنیفر لوپز

برای همیشه جوان: جنیفر لوپز چه جراحی پلاستیکی انجام داد


به نظر می رسد زمان هیچ قدرتی بر جنیفر لوپز زیبا ندارد: بیش از بیست سال از حضور نمادین وی در فرش با لباس سبز مشهور از ورساچه می گذرد و این ستاره هر ساله فقط جوان تر به نظر می رسد.

چگونه جنیفر لوپز این کار را انجام می دهد؟

w684 (1).jpg

 

جنیفر لوپز از خود بسیار مراقبت می کند و از دستاوردهای مدرن زیبایی و جراحی پلاستیک غافل نمی شود ، زیرا حتی با بهترین ژنتیک و سبک زندگی سالم و مثال زدنی در سن 51 سالگی ، برخی تغییرات مربوط به سن قابل توجه خواهد بود ، که امروزه ما عملاً در جنیفر لوپز زیبا مشاهده نمی کنیم.

اما واقعیت همچنان باقی است - این سلبریتی از نظر ژنتیک بسیار خوش شانس است: او پوستی صاف و نسبت صحیحی از چهره دارد که در آن سن به زیبایی بر صورت او نقش بسته است.

 

جنیفر لوپز

عمل های زیبایی جنیفر لوپز

در همان زمان ، جنیفر لوپز با احتیاط به خدمات متخصصان زیبایی و جراحان پلاستیک متوسل می شود. هر چند بسیاری در مورد تقویت باسن ستاره شنیده اند ، اما این که جنیفر لوپز چند عمل زیبایی انجام داده  و تمام مداخلات دیگر و جراحی زیبایی بسیار ظریف و در پرده ابهام است ، که هم از حسن سلیقه او و هم از حرفه ای بودن متخصصانی که به حفظ زیبایی او در شکل خوب کمک می کنند صحبت می کند.

 

ما به همراه یک جراح پلاستیک ،  ظاهر جنیفر لوپز را در سالهای مختلف تجزیه و تحلیل کرده و فرض هایی را درباره مداخلات جراحی احتمالی انجام می دهیم که جنیفر لوپز می تواند برای حفظ ظاهر بی عیب و نقص تصمیم بگیرد.

 

60131e291cc65.png

 

ماموپلاستی

با توجه به عکسهای مربوط به سالهای مختلف ، پستانهای J. Lo در طول سالها  اصلاً تغییر نکرده است ، که در حقیقت بدون کمک جراحی پلاستیک تقریباً غیرممکن است. این احتمال وجود دارد که جنیفر به ماموپلاستی متوسل شود - نصب ایمپلنت های کوچک یا لیپوپیلینگ پستان (تقویت سینه با چربی خود) با لیفت برای بازگشت به شکل قبلی خود بدون تغییر قابل مشاهده در اندازه پستان.

 

عکس جنیفر لوپز قبل از عمل بینی

جنیفر لوپز

عکس جنیفر لوپز قبل از عمل بینی

 

جنیفر لوپز قبل از عمل زیبایی و عملهای زیبایی جنیفر لوپز

در عکس ها  جنیفر لوپز قبل و بعد از جراحی بینی  در فواصل سال 2010 و سال 2019 ، بینی ستاره کمی نازک تر و دقیق تر به نظر می رسد: به احتمال زیاد ، جراح پل بینی و نوک آن را کمی باریک کرده است. این تغییرات ظریف باعث ایجاد هماهنگی بیشتر نسبت چهره ، ایجاد طراوت و ظرافت در تصویر ، بدون جلب توجه زیاد به خود بینی شده است.

 

بلفاروپلاستی (جراحی پلک) و لیفت صورت

جنیفر لوپز

عکس جنیفر لوپز قبل از عمل زیبایی

جنیفر لوپز قبل و بعد از جراحی پلک


60131ccf727ad.jpg

جنیفر لوپز قبل از عمل زیبایی

 

جنیفر لوپز با بلفاروپلاستی (جراحی پلک) و لیفت صورت ، کاملا از پوست روی پلک های بالا و پایین پلک و کیسه های زیر چشم سن خود را مخفی کرده است. برعکس ، طی چند سال گذشته ، نگاه ستاره تازه و تازه تر از قبل شده است ، که با درجه بالایی از احتمال ، نشان دهنده انجام عملیات ضد پیری در ناحیه صورت است.

 

بوتاکس ، مواد پرکننده و لوازم آرایشی سخت افزاری

جنیفر لوپز

عکس قبل از عمل جنیفر لوپز

w684 (2).jpg

جنیفر لوپز قبل و بعد از تزریق بوتاکس ، جوان سازی با لیزر ، لیفتینگ RF (لیفت موج رادیویی) و...

 

در فواصل سال 2010 و سال 2020 ، در صورت جنیفر لوپز ، چین و چروک های ظاهری و طبیعی برای سن او کاملاً نامرئی هستند و پوست کاملاً صاف و با کشسان خوب به نظر می رسد. این اثر با ترکیبی از تزریق و تکنیک های سخت افزاری حاصل می شود: تزریق بوتاکس ، جوان سازی با لیزر ، لیفتینگ RF (لیفت موج رادیویی) و همچنین هیالورونیک اسیدها در مناطق از دست رفته حجم طبیعی با افزایش سن (لب ها ، چین های بینی).


توجه به این نکته مهم است که استفاده از تکنیک های تزریق مانند جنیفر لوپز باید برای طبیعی ترین نتیجه  ، ظریف و متوسط ​​باشد.

اما مهمترین چیزی که جنیفر لوپز دارد و "انجام" آن حتی با بهترین جراحان پلاستیک جهان غیرممکن است ، شخصیت آتشین و انرژی شگفت انگیز او است. همین طور ادامه بده ، جی . لو !

 

image.jpg

جنیفر لوپز بدون آرایش

Jennifer-Lopez-without-makeup-now.jpg

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
 • Macro :

  جنیفر لوپز جراحی پلاستیک خود را انکار می کند ، اما یک متخصص در زمینه جراحی زیبایی به گونه دیگری فکر می کند: پس از تجزیه و تحلیل نحوه تغییر چهره J-Lo در طول سال ها ، وی پیشنهاد داد که این خواننده 51 ساله چه عملیاتی انجام داده است. با پوستی صاف ، درخشان و بدنی باریک و متناسب ، باور اینکه جنیفر لوپز اخیراً 51 سالگی خود را جشن گرفته دشوار است . در حالی که ستاره استفاده از جراحان پلاستیک را انکار می کند ، اما متخصص جراحی زیبایی در MYA زیبایی جراحی مطمئن نیست. ممکن است جنیفر جراحی زیبایی بینی انجام داده باشد." "در عکس های اخیر ، پل و نوک بینی او نازک تر از عکس های قبلی است." جراح همچنین معتقد است که لوپز سوراخ های بینی را کوچک کرده: «تغییر شکل بینی از این طریق فقط از طریق جراحی انجام می شود. نتیجه بسیار طبیعی و مطابق با تناسب چهره او است. " "هزینه جراحی زیبایی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد.

  1400/4/31 11:02
 • Macro :

  جنیفر لوپز ماموپلاستی انجام داده، زیرا با گذشت زمان ، سینه های خواننده شاداب تر و بهتر شده اند. جی لو یک سبک زندگی سالم را دنبال می کند: او هر روز به ورزش می پردازد و یک رژیم غذایی مناسب را دنبال می کند. این ستاره قهوه و الکل را از رژیم غذایی خود حذف کرده و سعی دارد فقط از محصولات ارگانیک استفاده کند. لوپز عاشق کلم بروکلی ، فلفل دلمه ای ، کدو سبز و دانه کدو تنبل است.

  1400/4/31 11:05
 • Macro :

  اخیراً ستاره صحنه پاپ با یک سری رسوائی ها روبرو شد. یکی از آنها ارتباط مستقیمی با ظاهر او داشت. فالوور ها این خواننده را به اعتیاد به "تزریق زیبایی" متهم کردند. این اولین سو ظن در مورد عملهای زیبایی جنیفر لوپز نیست ، اما این بار خواننده واکنش خاصی نسبت به آن نشان داد. به عکس ها نگاه کنید و سعی کنیم بفهمید حق با کسی است و جنیفر لوپز چند عمل زیبایی انجام داده جنیفر لوپز واقعاً جراحی پلاستیک کرده است یا خیر. حتی جنیفر لوپز بدون آرایش از نظر سن و سال فوق العاده جوان به نظر می رسد. این ترکیبی از ژن های خوب ، سبک زندگی سالم ، مراقبت دقیق از پوست و بوتاکس است. فکر می کنم او برای صاف کردن چین و چروک های پیشانی و اطراف چشم ، تزریق بوتاکس انجام داده است . - J-Lo احتمالاً درمان های زیادی برای بهبود بافت پوست و بازیابی کلاژن انجام داده است. این می تواند هم روش لیزر باشد و هم لایه برداری شیمیایی.

  1400/4/31 11:10
 • Barbi 117 :

  اخیراً ، این خواننده خط تولید لوازم آرایشی و بهداشتی مخصوص خودش را راه اندازی کرده است. در زیر یکی از پست های اینستاگرام ، جایی که او محصولات خود را تحسین می کرد ، یک نظر ظاهر شد که در آن J.Lo دروغگو خوانده شد. به گفته یکی از فالوور ها ، انجام تزریق بوتاکس و در عین حال توجیه ظاهر جوان آنها با ماسک های معجزه آسا از طرف ستاره بسیار صادقانه نیست.

  1400/4/31 11:13
 • Barbi 117 :

  در پاسخ به چنین اتهاماتی ، ستاره نتوانست خود را مهار کند و کاملاً احساسی واکنش نشان داد و گفت که "هیچ( حتی یک اونس ) چیزی مصنوعی در او نیست". در همان زمان ، وی خاطرنشان کرد که کسانی که از خدمات جراحی پلاستیک استفاده می کنند را محکوم نمی کند ، اما خودش هرگز به آنها متوسل نشده است.او راز اصلی خود برای زیبایی را مهربانی و نگرش مثبت نسبت به زندگی خواند ، که در حقیقت با توجه به سن شخصیت اصلی خیلی باورپذیر به نظر نمی رسد.

  1400/4/31 11:14
 • Barbi 117 :

  آیا جنیفر لوپز واقعاً پلاستیک داشت؟ عمل های زیبایی جنیفر لوپز با این وجود ، با وجود چنین اظهاراتی ، نه تنها فالوور ها ، بلکه بسیاری از کارشناسان شک دارند که جنیفر لوپز هرگز زیر تیغ جراح پلاستیک نرفته است. بنابراین جراح مشهور از کلینیک MYA Cosmetic Surger معتقد است که جنیفر لوپز مدت ها قبل جراحی زیبایی بینی انجام داده است : بینی باریک شده و شکل سوراخ های بینی تغییر کرده است.

  1400/4/31 11:18
 • Barbi 117 :

  اندام جنیفر قبل از عمل علاوه بر این ، جنیفر به شکل گیری بدن مشکوک است. ذاتاً ، اندام جنیفر قبل از عمل واقعاً اشکال منحنی داشته اما سن ردپای خود را بر اندام می گذارد. و این احتمال وجود دارد که در حال حاضر (در 51 سال!) باسن گرد و نیم تنه الاستیک و سینه های بالا کار جراحان پلاستیک هستند . به احتمال زیاد ، لوپز متوسل به لیپوپیلینگ می شود تا نتیجه را تا حد ممکن طبیعی نشان دهد.

  1400/4/31 11:22
 • Samin :

  در 51سالگی ، جنیفر لوپز حداکثر 35 به نظر می رسد ، که نمی تواند خوشحال نباشد. با این حال ، با مشاهده عکس های خواننده جنیفر لوپز قبل از عمل زیبایی و بعد ، می بینید که ویژگی های صورت او بسیار تغییر کرده است. اول از همه ، بینی ، اطراف چشم و لب ها.

  1400/4/31 11:24
 • Samin :

  جنیفر لوپز هنوز لباس هایی با گردن بازو بدون لباس و یک سینه الاستیک دخترانه نشان می دهد. علاوه بر این ، به نظر می رسد که برخلاف قوانین پیری ، باسن وی حتی از جلوه بیشتری برخوردار شده است. شاید این امر با آموزش سخت منظم تسهیل شود.!

  1400/4/31 11:30
 • Samin :

  با نگاهی به عکسهای فعلی J.Lo ، چه کسی باور خواهد کرد که او خیلی زود 52 ساله خواهد شد؟ به نظر می رسد این خواننده ، بازیگر و رقصنده تقریباً بهتر از آنچه در ابتدای زندگی درخشان خود نشان می داد ، است. چهره ورزشی و چهره کامل او را فقط می توان حسادت کرد. جی لو سبک زندگی فعالی را دنبال می کند. در عین حال ، همیشه در برنامه شلوغ روزانه اوقات ورزشی وجود دارد. حتی در سخت ترین و شلوغ ترین روزها ، خواننده هنوز هم خودش را مجبور می کند که به سالن برود و نتیجه اش دیری نمی پاید. شکم جمع شده ، بازوها و شانه های شسته و رفته - شکل جنیفر را فقط می توان حسادت کرد. این ستاره بین فعالیتهای مختلف بدنی - قدرت و تمرینات قلب ، هوازی ، یوگا و پیلاتس به تناوب قرار دارد ، بنابراین رفتن به باشگاه بدنسازی به کسالت و یک برنامه روزمره تبدیل نمی شود. و البته ، آموزش عملکردی با رقص در آموزش ها و کنسرت های خواننده تکمیل می شود.

  1400/4/31 11:34
 • Samin :

  جنیفر لوپز خودش گرسنه نمی ماند ، رژیم های خاصی را دنبال نمی کند ، اما به دقت تغذیه را کنترل می کند: از این گذشته ، غذایی که می خوریم مستقیماً روی کل بدن و به طور خاص بر وضعیت پوست صورت تأثیر می گذارد. او قهوه و شکر را از رژیم غذایی خود حذف کرد و همچنین تا حد ممکن چربی ، نمک و سرخ کردنی را کنار گذاشت. میوه ها و سبزیجات تازه ، غلات و مقدار کافی پروتئین - این همان چیزی است که رژیم روزانه این زیبایی از آن تشکیل شده است. در همان زمان ، جنیفر نه تنها فرزندان خود را با تغذیه مناسب ، بلکه طرفداران و پیروان زیادی را در اینستاگرام آشنا می کند و به طور فعال رد شیرینی ها و سبک زندگی سالم را تبلیغ می کند.

  1400/4/31 11:38
 • Samin :

  جنیفر محصولات با کیفیت مراقبت از پوست را فراموش نمی کند. با این حال ، خواننده بیش از یک بار گفته است که یافتن کرم ها و سرم های واقعاً موثر در بازار لوازم آرایشی کاملاً دشوار است و ترکیب آنها اغلب موارد دلخواه را بر جای می گذارد. بدیهی است ، به همین دلیل ، جنیفر لوپز از تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و محصولات مراقبت از پوست خود برای پوست خبر داد که انتشار آن در گوشه و کنار است. اما ما با این مسئله بسیار مشکوک رفتار می کنیم: بیشتر اوقات ، محصولات زیبایی و همچنین ، به عنوان مثال ، لباس های "مارک افراد مشهور" فقط محصولات کشورهای جهان سوم هستند ، که یک افتخار برچسب با نام یک سلبریتی دارند.

  1400/4/31 11:40
 • Samin :

  در اینستاگرام جنیفر ، می توانید عکس های زیادی از مهمانی ها و رویدادهای رسمی مشاهده کنید. با وجود این سبک زندگی ، جنیفر لوپز مشروبات الکلی را کاملا رها کرد. حتی در تعطیلات و جشن ها ، خواننده منحصراً آب می نوشد. به گفته خود جی لو ، این به او کمک می کند تا تعادل آب و رنگ پوست سالم را حفظ کند ، از کمبود آب و چین و چروک زودرس جلوگیری کند.

  1400/4/31 11:42
 • Samin :

  عمل های زیبایی جنیفر لوپز جنیفر لوپز پوست صاف و درخشان خود را مدیون سبک زندگی صحیح ، بلکه همچنین ملاقات منظم با آرایشگر است. در 51 سالگی نمی توان از بروز تغییرات مربوط به سن در صورت جلوگیری کرد. با این حال ، می توان با آنها موفقیت آمیز برخورد کرد. این دختر بارها و بارها اصلاحاتی را با پرکننده ها و با کمک لیپوپیلینگ انجام داد: بینی ، لب هایش را بزرگ کرد و استخوان گونه گذاشت. برای از بین بردن چین و چروک های تقلیدی ، خواننده بوتاکس می کند. و یکی از روشهای مورد علاقه ستاره جوان سازی صورت با لیزر است. علاوه بر این ، برای حفظ رنگ پوست و آبرسانی ، او به طور منظم دوره های مزوتراپی و تجدید حیات را طی می کند. شاید او برای جبران پتوز طبیعی (افتادگی پلک)از روش افتادگی پلک با نخ استفاده کرد اما خود خواننده این موضوع را تأیید نمی کند. اما در مورد پلاستیک های "جدی" - هیچ علامت مشخصی از عمل جوان سازی در صورت J. Lo وجود ندارد

  1400/4/31 11:50
 • Doraslasy 757 :

  ما نمی دانیم که جنیفر لوپز چگونه این کار را انجام می دهد ، اما جنیفر هر ساله فقط بهتر ، زیباتر و جوانتر می شود. او انكار مي كند كه از جراحان يا زيبايي هايي كه به او كمك مي كنند زمان را عقب بياورد ، كمك كرده است.آیا این امکان پذیر است؟

  1400/4/31 11:57
 • Doraslasy 757 :

  "برای شروع ، جنیفر لوپز برای سن خود ، و امروز او 51 ساله است ، بسیار شگفت آور به نظر می رسد. او از ارسال عکس های صریح با مینی بیکینی در شبکه های اجتماعی و یا حضور در فرش قرمز با لباس های تنگ ، خجالتی ندارد و طرفداران را خوشحال می کند. لوپز اظهار داشت که او هرگز جراحی پلاستیک نکرده است! آیا جوانی ابدی J. Lo با ژنتیک و سبک زندگی او ارتباط دارد؟ یا بدون مداخله جراحی نیست؟بیایید این موضوع را کشف کنیم. "

  1400/4/31 12:00
 • Doraslasy 757 :

  "به احتمال زیاد ، برای رنگ پوست بدن ، جنیفر لوپز نه تنها به طور منظم به ورزش می رود ، بلکه به دوره های مزوتراپی و تجدید حیات متوسل می شود ، زیرا شکل او رویای بسیاری از دختران ، حتی دختران جوان است. و به طور کلی ، جی لو واقعاً زمان را به عقب بگردانده! براوو!"

  1400/4/31 12:03
 • Doraslasy 757 :

  عمل های زیبایی جنیفر لوپز* "در چهره خواننده ، چین و چروک های تقلیدی تقریباً دیده نمی شوند - این به دلیل تزریق بوتاکس و جوان سازی لیزر است. او احتمالاً لیفت صورت و بلفاروپلاستی نیز انجام داده است. بیایید صادق باشیم: چهره لوپز برای سن و سالش خیلی جوان و شاداب به نظر می رسد. بعلاوه ، او هیچگونه چسبندگی بیش از حد روی پوست پلک های بالا و پایین ، "کیسه های چربی" ندارد ، شکل و فرم چشم ها تغییر کرده و نگاه باز تر شده است.

  1400/4/31 12:05
 • Doraslasy 757 :

  جنیفر لوپز همچنین به طور واضح عمل زیبایی بینی را انجام داد: پل بینی باریک تر شد ، نوک آن کوچکتر شد و شکل بینی به طور کلی تغییر کرده

  1400/4/31 12:07
 • Doraslasy 757 :

  چشمگیرترین تغییر در ظاهر خواننده جنیفر لوپز در اندام جنیفر قبل از عمل یا اصلاح فرم باسن (گلوتئوپلاستی) است. اگر تصاویر او را در حال حاضر و در آغاز کارش مقایسه کنیم ، آنگاه قسمت بدن بیمه شده او نه تنها افزایش یافته ، بلکه برجسته و بالا رفته است. "

  1400/4/31 12:09
 • ناشناس :

  جنیفر لوپز و بن افلک در لس آنجلس ستاره ها تصمیم گرفتند سبک بریتانیایی را تجربه کنند تقریباً در تمام سال گذشته، هر روز عکس های جدید عاشقانه لوپز و افلک ظاهر می شد. اما امسال فعالیت آنها شروع به کاهش کرد و ناظران شروع به تعجب کردند: آیا همه چیز در روابط این زوج هالیوود خوب پیش می رود؟ اما به نظر می رسد که همه ترس ها بیهوده بود: جنیفر لوپز و بن افلک هنوز با هم هستند و آماده ارائه ایده های جدید بیشتر و بیشتری برای لباس های جفت هستند. برای نسخه جدید، آنها تصمیم گرفتند ظاهری الهام گرفته از بریتانیا را امتحان کنند. بن یک لباس کلاسیک با یک کت بلند انتخاب کرد، در حالی که جنیفر یک دامن ماکسی با چاپ تارتان و تاپ کتان را انتخاب کرد که با یک کت بزرگ تکمیل شد.

  1400/11/13 14:41
  • ویدا ویدا :

   حقیقت جالب. بن افلک و آنا دی آرماس سر صحنه فیلمبرداری فیلم Deep Waters با هم آشنا شدند و عاشق هم شدند. فیلمبرداری در 4 نوامبر 2019 آغاز شد و بازیگران در بهار 2020 در تعطیلات مشترک به طور رسمی به عشق خود اعتراف کردند. رابطه عاشقانه بن افلک و آنا دی آرماس تقریبا یک سال به طول انجامید.

   1400/11/16 13:51
   • ویدا ویدا :

    بن افلک بازیگر برنده اسکار است که در فیلم هایی مانند دختر گمشده، آخرین دوئل، عملیات آرگو و لیگ عدالت بازی کرده است. در پروژه جدید، Deep Waters دیپ واترز او با آنا دی آرماس ، بانوی پیشرو جدید هالیوود، که بیشتر به خاطر نقش‌هایش در فیلم‌های پرفروش «زمانی برای مردن نیست»، «بلید رانر 2049» و «چاقوها بیرون» شناخته می‌شود.

    1400/11/16 13:55
 • Macro :

  عطر مورد علاقه افراد مشهور جنیفر لوپز مورد علاقه همه در سال 1991 سفر خود را به شهرت آغاز کرد. اما اکنون او در سراسر جهان شناخته شده است و شهرت این مجری در درجه اول بوی عطرهای برند خود او را می دهد. زمانی جنیفر لوپز برند خودش را تأسیس و عطرهای مجلل را برای دختران شیک پوش و مدرن ارائه داد. عطرهای جنیفر لوپز همیشه فریبنده هستند. آنها به جواهری واقعی در مجموعه هر دختر تبدیل می شوند و به طور مطلوب بر فردیت هر یک از آنها تأکید می کنند. جنیفر لوپز از میان عطرهای خودش، Glow، Live و Still را ترجیح می دهد. او رایحه‌های گلی را که شیرین و چوبی هستند، و به خصوص گل سرخ دوست دارد.

  1400/12/21 16:29

بیشتر بخوانید