برای همیشه جوان: جنیفر لوپز و جراحی زیبایی که انجام داده است

جنیفر لوپز

برای همیشه جوان: جنیفر لوپز چه جراحی پلاستیکی انجام داد


به نظر می رسد زمان هیچ قدرتی بر جنیفر لوپز زیبا ندارد: بیش از بیست سال از حضور نمادین وی در فرش با لباس سبز مشهور از ورساچه می گذرد و این ستاره هر ساله فقط جوان تر به نظر می رسد.

چگونه جنیفر لوپز این کار را انجام می دهد؟

جنیفر لوپز از خود بسیار مراقبت می کند و از دستاوردهای مدرن زیبایی و جراحی پلاستیک غافل نمی شود ، زیرا حتی با بهترین ژنتیک و سبک زندگی سالم و مثال زدنی در سن 51 سالگی ، برخی تغییرات مربوط به سن قابل توجه خواهد بود ، که امروزه ما عملاً در جنیفر لوپز زیبا مشاهده نمی کنیم.

اما واقعیت همچنان باقی است - این سلبریتی از نظر ژنتیک بسیار خوش شانس است: او پوستی صاف و نسبت صحیحی از چهره دارد که در آن سن به زیبایی بر صورت او نقش بسته است.

 

جنیفر لوپز

در همان زمان ، جنیفر لوپز با احتیاط به خدمات متخصصان زیبایی و جراحان پلاستیک متوسل می شود. هر چند بسیاری در مورد تقویت باسن ستاره شنیده اند ، تمام مداخلات دیگر و جراحی زیبایی بسیار ظریف و در پرده ابهام است ، که هم از حسن سلیقه او و هم از حرفه ای بودن متخصصانی که به حفظ زیبایی او در شکل خوب کمک می کنند صحبت می کند.

 

ما به همراه یک جراح پلاستیک ،  ظاهر جنیفر لوپز را در سالهای مختلف تجزیه و تحلیل کرده و فرض هایی را درباره مداخلات جراحی احتمالی انجام می دهیم که جنیفر لوپز می تواند برای حفظ ظاهر بی عیب و نقص تصمیم بگیرد.

 

ماموپلاستی

با توجه به عکسهای مربوط به سالهای مختلف ، پستانهای J. Lo در طول سالها  اصلاً تغییر نکرده است ، که در حقیقت بدون کمک جراحی پلاستیک تقریباً غیرممکن است. این احتمال وجود دارد که جنیفر به ماموپلاستی متوسل شود - نصب ایمپلنت های کوچک یا لیپوپیلینگ پستان (تقویت سینه با چربی خود) با لیفت برای بازگشت به شکل قبلی خود بدون تغییر قابل مشاهده در اندازه پستان.

 

جراحی بینی جنیفر لوپز

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز قبل و بعد از جراحی بینی

 

در عکس ها در فواصل سال 2010 و سال 2019 ، بینی ستاره کمی نازک تر و دقیق تر به نظر می رسد: به احتمال زیاد ، جراح پل بینی و نوک آن را کمی باریک کرده است. این تغییرات ظریف باعث ایجاد هماهنگی بیشتر نسبت چهره ، ایجاد طراوت و ظرافت در تصویر ، بدون جلب توجه زیاد به خود بینی شده است.

 

بلفاروپلاستی (جراحی پلک) و لیفت صورت

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز قبل و بعد از جراحی پلک

جنیفر لوپز با بلفاروپلاستی (جراحی پلک) و لیفت صورت ، کاملا از پوست روی پلک های بالا و پایین پلک و کیسه های زیر چشم سن خود را مخفی کرده است. برعکس ، طی چند سال گذشته ، نگاه ستاره تازه و تازه تر از قبل شده است ، که با درجه بالایی از احتمال ، نشان دهنده انجام عملیات ضد پیری در ناحیه صورت است.

 

بوتاکس ، مواد پرکننده و لوازم آرایشی سخت افزاری

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز قبل و بعد از تزریق بوتاکس ، جوان سازی با لیزر ، لیفتینگ RF (لیفت موج رادیویی) و...

 

در فواصل سال 2010 و سال 2020 ، در صورت جنیفر لوپز ، چین و چروک های ظاهری و طبیعی برای سن او کاملاً نامرئی هستند و پوست کاملاً صاف و با کشسان خوب به نظر می رسد. این اثر با ترکیبی از تزریق و تکنیک های سخت افزاری حاصل می شود: تزریق بوتاکس ، جوان سازی با لیزر ، لیفتینگ RF (لیفت موج رادیویی) و همچنین هیالورونیک اسیدها در مناطق از دست رفته حجم طبیعی با افزایش سن (لب ها ، چین های بینی).


توجه به این نکته مهم است که استفاده از تکنیک های تزریق مانند جنیفر لوپز باید برای طبیعی ترین نتیجه  ، ظریف و متوسط ​​باشد.

اما مهمترین چیزی که جنیفر لوپز دارد و "انجام" آن حتی با بهترین جراحان پلاستیک جهان غیرممکن است ، شخصیت آتشین و انرژی شگفت انگیز او است. همین طور ادامه بده ، جی . لو !

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید