جولی دپاردیو 5 عمل زیبایی انجام داد تا شبیه پدرش نباشد

جرارد دپاردیو

سلبریتی ژرار دوپاردیو و الیزابت گوینیوت. / ژرار دوپاردیو و الیزابت گوینیوت با کودکان.

 

جولی دپاردیو بازیگر مشهور فرانسوی دوست ندارد در مورد خودش صحبت کند ، او از اینکه "دختر یک پدر با استعداد" نامیده شود متنفر است ، او هرگز ژرار دوپاردیو را برای مرگ برادرش نبخشید. جولی دپاردیو همچنین اعتراف می کند که او کاملاً تصادفی بازیگر شد. جولی ، حتی نمی خواست بازیگری  یادآور روابط خانوادگی او باشد ، پنج بار زیر تیغ جراحان پلاستیک رفت تا برای همیشه از ظاهر پدر خود خلاص شود ، کاری که همه را به یاد پدر ستاره اش - ژرار دوپاردیو می اندازد.

 

جرارد دپاردیو

گیوم و ژرار دوپاردیو.

زندگی شخصی بازیگر دوست داشتنی فرانسوی ژرار دوپاردیو سالهاست که مورد توجه مطبوعات و مردم قرار گرفته است. به طور رسمی ،  بازیگر ژرار دوپاردیو تنها یک بار ازدواج کرد - با بازیگر زن الیزابت گوینیوت ، که برای او دو فرزند به دنیا آورد. ازدواج آنها بیست و شش سال به طول انجامید ، که مانع از این نشد که ژرار دوپاردیو  مشهور ، در اثر عاشقانه ها و دسیسه های متعدد ، بیست بار دیگر پدر شود. حداقل ، یا با شوخی ، یا به طور جدی ، خود جرارد چنین ادعا می کند. با این حال ، فقط دو فرزند نامشروع توسط او رسماً شناخته می شوند ، در مورد بقیه ساکت است.

جای تعجب نیست که ژرار دوپاردیو می تواند به راحتی با استفاده از  زیبایی  با هر زن جذابی رابطه برقرار کند. ظاهرا جذابیت فرانسوی تأثیر و جذابیت ماندگار خود را داشت. اما نیازی به صحبت در مورد خصوصیات پدرانه او نیست. ژرار دوپاردیو خصوصاً خود را با برقراری ارتباط با فرزندان و تربیت آنها اذیت نمی کرد.ژرار دوپاردیو هرگز نتوانست با فرزند اول خود ، پسر بزرگ گیوم ، که بر اثر یک حادثه دلخراش  در 37 سالگی درگذشت ، زبان مشترکی پیدا کند. رابطه پسر با پدرش بسیار سخت و سازش ناپذیر بود.

 

درباره بازیگر جولی دپاردیو و نقش ها

جولی دپاردیو

جولی دپاردیو


جولی دپاردیو در خانواده بازیگری ژرار دوپاردیو و الیزابت گوینیوت در سال 1973 در  بولون-بیلانکور در غرب پاریس به دنیا آمد. از زمان کودکی ، جولی برخلاف برادر بزرگترش گیوم ، حتی به فکر حرفه بازیگری نبود. او جذب فلسفه شد. با این حال ، به طور تصادفی  این حرفه  را انتخاب کرد. در اوایل دهه 90 ، جولی در فیلم "Colonel Chabert" در نقش کوچکی با پدر مشهورش بازی کرد. جرارد ، تصمیم گرفت دخترش را به این حرفه معرفی کند ، به ویژه این نقش را برای او به دست آورد.

با این حال ، جولی حتی بعد از آن علاقه زیادی به حرفه بازیگری پیدا نکرد. بعد از ملاقات او با کارگردان خوزه دایان ، که دختر جوان را ترغیب به شروع کار سینما کرد ، همه چیز تغییر کرد. دیدار با دایان نه تنها برای جولی سرنوشت ساز بود ، بلکه بسیار مثمر ثمر بود.


جولی دپاردیو

 از فیلم امتحان نیمه شب.


در سال 1998 ، جولی دپاردیو اولین بار در فیلم امتحان نیمه شب روی صفحه بزرگ ظاهر شد ، که از نظر روانشناسی فیلم  بسیار دشوار بود. پس از اولین موفقیت  ، کارگردانان به معنای واقعی کلمه ، بازیگر با استعداد را با پیشنهادات بمباران کردند. و به زودی تصویری با مشارکت جولی "Love me" روی صفحه نمایش بزرگ ظاهر شد. علاوه بر این ، همانطور که مشخص شد ، استعداد بازیگری تنها استعداد جولی نیست. وی سی دی موسیقی "Adieu Camille" را با خواننده محبوب فرانسوی مارک لاوین ضبط کرد.

 

 از مشهورترین آثار او می توان به "باند پرواز" ، "خدا بزرگ است ، من کوچک هستم" ، "تمساح چشم زرد" و همچنین نسخه معروف تلویزیونی "کنت مونت کریستو" است ، جایی که او دوباره مجبور شد با پدرش روی صحنه فیلمبرداری کند. و بعداً او در فیلم "زاید ، انتقام کوچک" با برادرش گیوم بازی کرد. در همان سال ها ، بازیگر مدام در پروژه های مختلف تلویزیونی شرکت می کرد.

رابطه دشوار جولی دپاردیو با ژرار دوپاردیو

با فیلمبرداری در پروژه های مختلف سینمایی ، از جمله ژانر کمدی ، جولی به تدریج به شهرت رسید ، به یک بازیگر مشهور تبدیل شد. و روزنامه نگاران به اتفاق آرا در مورد همدستی پدر مشهور شروع به گفتگو كردند ، و این مسئله را سرزنش كردند كه بازیگر به دخترش در ساختن حرفه بازیگری كمك كرد. این موضوع دختر را به شدت عصبانی و افسرده کرد. او بارها و بارها اظهار داشته است که خودش و فقط خودش به همه کارها در این حرفه رسیده است. با این حال ، همه اطرافیان نیز به شباهت ظاهری او اشاره کردند که این باعث خشم بیشتر بازیگر زن شد.

 

جرارد دپاردیو

جولی دپاردیو در کنار پدرش.

 

از همان کودکی ، جولی با ظاهر زیبای خود متمایز بود و چهره باز و لبخند شیرین او از اولین نقش ها  تماشاگران را عاشق خودش کرد .اما "بینی بزرگ" Depardieu ، که از پدر معروفش به ارث رسیده است. این دماغ بزرگ - مشخصه بارز خانواده - نه تنها مکمل عقده های او بود ، بلکه به یک وسواس فکری تبدیل شد. رابطه دشوار با والدین اوضاع را وخیم تر می کند: او تبلیغ رابطه نمی کرد و حتی گاهی اوقات هنگام برقراری ارتباط با روزنامه نگاران آن را در شرایط بد قرار می داد:"من و برادرم توسط مادرم بزرگ شدیم. ما فهمیدیم كه فرزندان دیگر" پدر و مادر "دارند و آنها همیشه در آنجا هستند. من می توانم به عنوان یك دختر بیشتر در كنار مادرم باشم و برادرم به پدر احتیاج داشت. گیوم دلش پدرمی خواست و اکنون می توانم او را درک کنم. بفهمید چرا او دزدی کرده ، مواد مخدر مصرف کرده ، وارد پلیس شده و زود فوت کرده است. همه مشکلات ما از کودکی بود. "

 

جرارد دپاردیو

جولی و گیوم دپاردیو در کنار ژرار دوپاردیو

 

این بازیگر زن همچنین اظهار داشت: "بله ، او یک بازیگر درخشان است ، اما من همیشه مثل پدر به او احتیاج داشتم. من واقعاً او را نمی شناسم. او همیشه غایب بود. من به یاد دارم پنج ساله بودم و کریسمس بود. پدر آمد و یک عروسک به من داد. او خوشحال و شاد بود. آن را داد ، بوسید و رفت.  از آن زمان من کریسمس را دوست ندارم. و آن عروسک در شومینه سوزاندم. " اگر کودکی بدون پدر ، جوانی نه چندان شیرین ، افسردگی مداوم را در نظر بگیریم ، درک جولی در استدلال های او کاملاً ممکن است.

 

جولی دپاردیو

جولی دپاردیو بعد از جراحی زیبایی بینی.

 

دختر جوان که ناامید شده بود تصمیم گرفت تغییر کند. جولی برای از بین بردن بینی دپاردیو تحت یک سری جراحی های پلاستیک قرار گرفت. یک تغییر اساسی در ظاهر ، از لحاظ روانشناختی ، تأثیر مفیدی بر جولی داشت. وارث خاندان دپاردیو اعلام کرد."من پنج عمل جراحی بینی انجام دادم ، زیرا نمی توانستم به خودم نگاه کنم. مسئله جذابیت نبود. من نمی خواستم چنین بینی داشته باشم ، زیرا شبیه او بودم . "

جولی دپاردیو

جولی دپاردیو بعد از جراحی زیبایی بینی.


بعد از تمام جراحی های بینی ، بینی خانم بازیگر واقعاً بسیار کوچک  شد. و اکنون ، با دیدن عکس های جولی ، هیچ کس نمی گوید که او دختر ژرار دوپاردیو است. همچنین لازم به ذکر است که پس از آن بازیگر علاقه ای به جراحی پلاستیک و سایر دستاوردهای زیبایی نداشت ، زیرا روند پیری را یک پدیده طبیعی می داند.

یاد برادر جولی دپاردیو ، گیوم دپاردیو

جولی همیشه با گیوم بسیار نزدیک بوده است ، از مرگ او 12 سال می گذرد.اتفاقاً ، این او بود که به خواهر کوچکترش برای بیستمین سالگرد تولدش هدیه ای واقعاً با ارزش داد.  او قبلاً در حرفه بازیگری پیشرفت های خوبی داشته است و توانایی پرداخت هزینه جراحی پلاستیک وی را در یک کلینیک پاریس داد. علاوه بر این ، چنین عملیاتی تا 5 مورد به طول انجامید. اما ارزشش را داشت. بنابراین جولی بینی جدیدی پیدا کرد و بسیار سپاسگزار از گیوم بود که اکنون شبیه پدر یا مادر "ستاره" خود نیست.

 

جولی دپاردیو

گیوم و جولی دپاردیو.

 

"من ابراز تأسف می کنم که برادرم خیلی سریع و ناگهانی از دنیا رفت. وقتی او را دفن کردیم ، باور نمی کردم که واقعیت داشته باشد. پس از مرگ او ، بدهی او را پرداخت کردم: آلبومی از آهنگ های او را ضبط کردم. او واقعا یک نوازنده با استعداد بود. ما با گیوم بسیار دوست بودیم. گاهی اوقات  رازهایم را به او می گفتم: وقتی زن شدم و این اتفاق در 15 سالگی رخ داد ، این موضوع را به برادر اولم گفتم. خیلی دلم برای او تنگ شده است و بعد از مرگ او چیزهای زیادی فهمیدم. "

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید