از راکوئل ولش زیبا چه خبر؟

راکوئل ولش

راکوئل ولش هرچقدر باورنکردنی به نظر می رسد اما در 5 سپتامبر 80 ساله شد ! البته ، برای بازیگر به این بزرگی و زنی با چنین زیبایی بی نظیر ، این تاریخی است که ارزش تجلیل دارد. راکوئل ولش در سالهای طلایی خود مورد تحسین قرار گرفت. شگفت انگیزترین چیز این است که بازیگر زن حتی در چنین سن قابل احترامی زیبایی خود را حفظ کرده است. راز جوان بودن و جذابیت او چیست؟ چه جنبه هایی از زندگی و حرفه ولش خارج از دیده ها باقی مانده است؟

 

جو راکوئل تجادا در سال 1940 در شیکاگو متولد شد. او در اصل می خواست حرفه ای در رقص ایجاد کند. مانعی که در راه رسیدن به این رویا وجود داشت ، شخصیت افسانه ای راکوئل ولش بود! راکوئل ولش تا هفده سالگی در این زمینه سخت کار کرد. معلم راکوئل ولش در یک لحظه تمام آرزوهای این دختر را نابود کرد و گفت که او برای باله هیکلی کاملاً نامناسب دارد و هیچ آینده ای در این زمینه ندارد.

 

راکوئل ولش

راکوئل ولش

پس از آن ، راکوئل ولش در مسابقات مختلف زیبایی در انتظار یک سری پیروزی بود. زیبایی اندام با اشکال خیره کننده او به سرعت مورد توجه قرار گرفت. دختر شروع به کار در تلویزیون کرد. او هنوز هیچ نقش سینمایی نداشت ،راکوئل ولش در یک برنامه در مورد آب و هوا مجری شد. راکوئل  به زودی با جیمز ولش كه او را از دوران دبیرستان می شناخت ، ازدواج كرد. این زوج دارای دو فرزندبه نام های تانیا (که راه مادرش را دنبال کرد و اکنون خودش بازیگر است) و دیمون شدند.

 

هالیوود فقط یک مسئله زمان بود. نور شدید نورافکن های هالیوود بزودی او را به خود جلب و جذب می کند. ازدواج ستاره آینده خیلی زود از هم پاشید. در سال 1963 ، او تصمیم گرفت که به همراه فرزندانش به لس آنجلس سفر کند. سال بعد او اولین بازی خود را در فیلم انجام داد و در فیلم "خانه خانه نیست" با شلی وینترز بازی کرد. بعد از مدت کوتاهی فیلم "Roustabout" دنبال شد. در این زمان ، او با پاتریک کرتیس ، مدیر و شوهر دوم خود آشنا شده بود.

 

راکوئل ولش

راکوئل ولش در  فیلم یک میلیون سال قبل از میلاد.

تا امروز ، طرفداران خواستار امضای روی پوسترهای تبلیغاتی "فیلم یک میلیون سال قبل از میلاد" هستند. 

 

کورتیس به او توصیه کرد نام ولش را که با اسم راکوئل ولش همخوان بود حفظ کند. او از جوانی استفاده از نام جو را کنار گذاشت. این ستاره در یکی از مصاحبه های خود گفت: "من فکر می کنم اگر شما یک ریشه مخلوط انگلیسی-ساکسونی و آمریکای لاتین داشته باشید ، طرف لاتین بدون شک پیروز خواهد شد." "این چیزی در خلق و خوی شما و در ذات شماست." پدر این بازیگر ، آرماندو ، از بولیوی بود. مادر ، جوزفین ، سفیدپوست بود. او نام خانوادگی راکوئل ولش را گذاشت.

 

اولین کار مهم راکوئل ولش فیلم علمی تخیلی کلاسیک 1966 Fantastic Voyage بود. شنا کردن با یک لباس  فریبنده ، جرقه ای به پا کرد! در همان سال ، راکوئل ولش یکی از به یادماندنی ترین نقش های خود را بازی کرد - ملکه غارهای لوانو در "یک میلیون سال قبل از میلاد". این نقش باعث شهرت جهانی این بازیگر شد. ری هری هاوزن دایناسورهای متحرک شگفت انگیزی را خلق کرده بود ، اما فقط راکوئل ولش به ستاره واقعی این ماجراجویی ماقبل تاریخ تبدیل شد. این فیلم همچنین قبل از سفر خارق العاده اکران شد و محبوبیت ولش را بیش از پیش افزایش داد.

 

راکوئل ولش

راکوئل ولش در شاهزاده و نادان (1977).

تصویر فراموش نشدنی راکوئل ولش با لباس شنا تصور عموم را کاملاً جلب کرد. راکوئل ولش در مصاحبه ای با دیک کاوت در سال 1972 گفت که او بیش از این که چرا بعضی از بینندگان این فیلم را خیلی دوست دارند آگاه است. راکوئل ولش در طول این نمایش که همیشه تحت سلطه مردان بوده است در مورد نقش خود در میلیون قبل از میلاد شوخی کرد.

 

راکوئل ولش


حتی ده ها سال پس از انتشار این نوار بر روی صفحه نمایش ، از راکوئل ولش به طور مرتب از این عکس های تبلیغاتی ، جایی که ستاره بسیار کم لباس پوشیده است ، امضا می خواستند. برای راکوئل ولش ، نکته اصلی این است که به خاطر بسپاریم که از کجا شروع کرده است. وی گفت: "من به یاد دارم كه جیمز استوارت مدتها پیش به من گفت كه همیشه از طرفدارانم و آنچه كه این طرفداران درباره من دوست دارند ، اجتناب كنم." ستاره  اضافه کرد: "این توصیه بسیار خوبی بود."

 

راکوئل ولش

 

راکوئل ولش فیلم های قابل توجه و به یاد ماندنی زیادی داشته است. به عنوان مثال ، مانند فیلم جاسوسی "جوهر" و کمدی پیتر کوک و دادلی مور "کور". این تصاویر اعتبار بازیگر ولش را تثبیت کرد. سپس آثاری در فیلم های "بانوی در سیمان" با فرانک سیناترا در سال 1968 و "میرا برکینریج" (1970) بر اساس هجو اجتماعی نویسنده  ویدال ساخته شد. سپس راکوئل ولش در درام معشوق ، که به آن گناه یا بی قرار نیز معروف است ، بازی کرد. یک عکس نادر از پشت صحنه تولید تری اونیل در لندن به نمایش در آمده است. در دهه هفتاد ، راکوئل ولش در فیلم "هانی کالدر" غربی (1971) بازی کرد. وی سپس در سریال سه تفنگدار نقش کنستانس بوناسیوس را بازی کرد.

 

راکوئل ولش

فیلم "چگونه عاشقی لاتین‌تبار باشیم"

آخرین فیلم این ستاره تا به امروز فیلم "چگونه عاشقی لاتین‌تبار باشیم" است. در تلویزیون ، راکوئل ولش در سال 2013 در خانه ورساچه بازی کرد. این بازیگر زن حتی موفق شد در نمایش موزیکال بازی کند.راکوئل ولش اغلب به دلیل ماهیت پیچیده اش خبرساز می شد. او خودش در این باره از این طریق می گوید: "من برای پیروز شدن باید سخت گیر باشم. اما در برهه ای از زندگی متوجه شدم که رفتار نامناسبی دارم. اصلاً آن چیزی نبود که من نیاز داشتم. " در دهه 1990 ، در شبکه طنز Seinfeld ، راکوئل ولش نقش خود را به عنوان یک غواص متجاوز و متکبر بازی می کرد.

 

راکوئل ولش

 

پس از قطع رابطه با پاتریک کرتیس در سال 1972 ، راکوئل ولش دو بار دیگر ازدواج کرد. در ابتدا آندره وینفلد بازیگر ، نویسنده و کارگردان به عنوان برگزیده وی انتخاب شد و سپس ریچارد پالمر. این بازیگر زن در سال 2004 طلاق گرفت. طبیعت ناآرام این زن نتوانست با هیچکدام خوشبختی را پیدا کند. او خودش از همه همسرانش به خوبی صحبت کرد و ادعا کرد که یک زمان احساسات لطیف نسبت به همه داشته است. هر بار به نظر می رسید که سرانجام شخصی را ملاقات کرده است که می تواند با او زندگی طولانی و شادی داشته باشد. اما در تمام اوقات مشکلی پیش می آمد.

 

راکوئل ولش
او را زیباترین کنستانس سینمای جهان می نامند.

 

برای شخصی به اندازه راکوئل ولش همیشه ایجاد روابط بسیار دشوار بوده است. او سعی کرد این بازی را با شرایط خودش انجام دهد. مردان همیشه این را دوست نداشتند. برای رهایی از نفوذ دیگران و ایجاد چنین شغلی درخشان - این به جسارت قابل توجهی از یک زن نیاز داشت. بسیاری ولش را فقط یک زیبایی تو خالی می دانستند ، اما او به همه ثابت کرد که این مسئله دور از واقعیت است.

راکوئل ولش

راکوئل ولش راکوئل ولش اکنون.

اکنون او نسبت به حرفه خود در تجارت نمایش چه احساسی دارد؟ این بازیگر می گوید: "من فقط از زندگی ام راضی هستم." "احساس می کنم زندگی بسیار زیبایی داشته ام." تولدت را به نماد واقعی هالیوود تبریک می گویم - راکوئل ولش!

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید