دختر مایکل جکسون

مایکل جکسون

دختر مایکل جکسون اکنون یک مدل و بازیگر موفق است. دختر اغلب برادران خود را می بیند ، آنها رابطه خوبی برقرار می کنند. پاریس به یاد زندگی خوش گذشته ، آرزوی خرید و بازیابی املاک Neverland را دارد ، جایی که او و برادرانش یک بار واقعاً با پدرشان خوشحال بودند.

مایکل جکسون

پاریس جکسون دختر مایکل جکسون

ازدواج اول مایکل جکسون

219417549.jpg

مایکل جکسون و لیزا پریسلی 


جکسون ، در یک خانواده پرجمعیت و دارای فرزندان زیاد متولد شد ، همچنین می خواست بچه دار شود. با این حال ، ازدواج اول با لیزا پریسلی ، دختر الویس پریسلی معروف ، بدون فرزند بود.به زودی یک اختلاف کامل در خانواده و سپس طلاق به وجود آمد.

ازدواج دوم مایکل جکسون

2009062r.jpg

 

مایکل با همسر دوم خود در سال 1996 در یک کلینیک پوست استرالیا ، جایی که دبی روو به عنوان پرستار کار می کرد ، آشنا شد و خواننده تحت درمان ویتیلیگو بود. این برای خیلی ها تعجب آور بود که سه ماه پس از ملاقات آنها ، پادشاه 38 ساله پاپ مخفیانه با یک پرستار 37 ساله در سیدنی ازدواج کرد ، که در آن زمان فرزند اول خود را باردار بود.

 

219413856.jpg

 

با این وجود ، دبی یک پسر به نام شاهزاده مایکل جوزف جکسون و یک دختر به نام پاریس مایکل کاترین جکسون به دنیا آورد که پدرشان از نظر قانونی خواننده معروف محسوب می شد. کودکان سفید پوست ، البته از بدو تولد مورد توجه طرفداران ، روزنامه نگاران و منتقدان کینه توز قرار گرفتند. بنابراین ، وقتی آنها بزرگ شدند ، جکسون اصرار داشت که بچه ها همیشه با ماسک در جمع ظاهر می شوند.

 

این ازدواج کمی بیشتر از ازدواج اول بود - چهار سال به طول انجامید و حتی قبل از انحلال رسمی آن ، دبی از حقوق والدین فرزندان دست کشید. به عنوان غرامت ، این زن یک خانه مجلل در بورلی هیلز به ارزش 2 میلیون دلار و نگهداری 900 هزار دلار در سال دریافت کرد. با این حال ، به دلیل اینکه روو شرایط توافق را نقض کرد ، پرداخت تعمیر و نگهداری به زودی متوقف شد - او جزئیات زندگی مشترک خود با پادشاه پاپ را به خبرنگاران گفت. بچه ها البته تحت مراقبت پدرشان باقی ماندند.

 

مایکل جکسون

مایکل جکسون به همراه پسر بزرگش

 

مایکل جکسون

مایکل جکسون با فرزندان بزرگتر


به طور جداگانه ، لازم است که در مورد خصوصیات پدری جکسون ، که سالها رویای بچه ها را داشت ، صحبت کنیم. وقتی دبی رز پسر بزرگش را باردار شد ، مایکل تصمیم گرفت: اجازه دهد کودک متولد شده به طور مداوم صدای پدرش را بشنود و چندین دیسک مخصوص برای نوزاد متولد شده ضبط کند. و قبل از زایمان ، دبی غالباً به این نوارها و آهنگ های کودکان با اجرای جکسون گوش می داد. و هنگامی که سرانجام پسر کوچک متولد شد ، مایکل ، احساسات خود را پنهان نکرد ، از خوشحالی گریه می کرد. او همچنین از تولد نوزادش پاریس و سپس تولد پسر دومش خوشحال بود. تولد هر یک از نوزادانش مهمترین رویداد زندگی یک ستاره پاپ بود و او آن را کتمان نکرد.

 

مایکل جکسون

فرزندان بزرگتر مایکل جکسون


ضمناً ، جكسون ، مدتها قبل از تولد هر كودك ، بهترین ها را به او داده بود. مایکل در خرید مدرن ترین و زیباترین تختخواب ها ، کالسکه ها ، اسباب بازی ها از هیچ هزینه ای صرف نظر نکرد ... ظاهراً ، نوازنده با یادآوری دوران کودکی تیره روز خود ، لازم دانست که فرزندان خود کودکی کاملاً متفاوتی - شاد و بی دغدغه داشته باشند.


و علی رغم این واقعیت که مایکل تقریباً همیشه بسیار شلوغ بود - کنسرت های متعدد ، تورهای مداوم ، کار در استودیوهای ضبط ، او سعی کرد برای فرزندان خود وقت بگذارد. معلم خانه آنها بارها در مصاحبه ها خاطرنشان كرد كه بچه ها واقعاً معنای كل زندگی او برای جكسون بودند. او آنها را به پیاده روی می برد ، با آنها بازی های مهیجی انجام می داد ، گاهی خودش برای آنها غذا درست می كرد ، عصرها برایشان قصه های پری می خواند و از نزدیک مطالعات آنها را دنبال می كرد.

 

 پسر مایکل جکسون

پرنس پسر بزرگ مایکل جکسون در مراسم فارغ التحصیلی با مادربزرگ کاترین جکسون (مادر مایکل) و برادرش. (2019)

سومین فرزند ستاره پاپ مایکل جکسون

0a87c122ad690af3c2dd39a400d0fce0asdasdas.jpg


در مورد فرزند سوم هنرمند پاپ - شاهزاده مایکل دوم یا پتو ، او در سال 2002 از مادری جایگزین متولد شد. شایعه شده بود که خواننده هرگز حتی او را ملاقات نکرده است. با این حال ، او تنها فرزند جکسون است که موهای تیره ، پوستی تیره و شباهت زیادی به پدرش دارد.

 

 پسر مایکل جکسون

پسر دوم مایکل جکسون

 

 پسر مایکل جکسون

پسر دوم مایکل جکسون

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • Doraslasy 757 :

    مایکل جکسون از طرفداران سرسخت هری پاتر بود و می خواست بر اساس این رمان یک موزیکال روی صحنه ببرد مایکل جکسون افسانه ای تحت تأثیر کتاب های جادوگر جوان هری پاتر توسط نویسنده بریتانیایی جی کی رولینگ قرار گرفت. این خواننده مانند یک کودک، کتاب، سی دی و همچنین تمام لوازم سوغاتی مرتبط با این رمان را می خرید. شایعات حاکی از آن است که جکسون اولین شماره کمیاب از اولین رمان نویسنده - "هری پاتر و سنگ جادو" را خرید. هر انتشار یک قسمت جدید لذت هیجان انگیزی را برای هنرمند به ارمغان می آورد. هنگامی که سلطان پاپ کتاب های هری پاتر را می خواند، پیشنهادی وسوسه انگیز به نویسنده ارائه کرد - اجرای یک موزیکال بر اساس این رمان. با این حال، جی کی رولینگ پیشنهاد مایکل جکسون را رد کرد زیرا فکر نمی کرد این داستان موفقیت آمیز باشد.

    1401/1/5 13:30
  • Tasmine 759 :

    سلطان پاپ، مایکل جکسون در سال 2009 بر اثر ایست قلبی درگذشت. تحقیقات در مورد مرگ خواننده مشهور تا حد امکان عمومی بود. با وجود این، افراد زیادی معتقدند که مایکل جکسون هنوز زنده است. حتی نزدیکان و دوستان مایکل جکسون، با اینکه از مرگ او مطمئن هستند، معتقدند که رمز و راز زیادی در آن وجود دارد. کسانی که معتقدند مایکل جکسون نمرده استدلال می کنند که او عمداً به دلایل مختلف مرگ خود را جعل کرده است. سلطان پاپ، مایکل جکسون اول از همه می خواست زندگی عادی یک فرد معمولی داشته باشد. او به دنبال خلاصی از آزار و اذیت و اتهامات جدید کودک آزاری بود. برخی می گویند که جکسون باید بدهی های خود را بپردازد و فروش آلبوم خود را افزایش دهد. برخی فراتر می روند و می گویند قتل بوده است. برخی از طرفداران معتقدند که مایکل به طرز مشکوکی شبیه یکی از دوستانش است. بستگان اصرار دارند که نماد موسیقی پاپ کشته شده است. صرف نظر از اینکه کسی در مورد آن چه فکر می کند، مایکل جکسون یک هنرمند فوق العاده و خارق العاده بود که دنیای موسیقی را برای همیشه تغییر داد.

    1401/1/14 20:41

بیشتر بخوانید