آرنولد و ماجرای پیپ با سر ترمیناتور

 آرنولد

 

اینترنت برای اولین بار نیست که ثابت می کند ،  هدف اصلی خود را برای برقراری ارتباط افراد مختلف و به اشتراک گذاری احساسات مثبت به خوبی انجام می دهد و اگرچه در نگاه اول ، داستان به ظاهر ساده به نظر می رسد اما بازیگر مشهور جهان آرنولد شوارتزنگر با یکی از طرفداران خود معامله کالا با کالا انجام داد.

 

 آرنولد بعد از اینکه  کاربر پبپی به شکل سر ترمیناتور به بازیگر آرنولد شوارتزنگر هدیه داد ، آرنولد شوارتزنگر و نجار در برنامه Reddit دوست شدند

 


یک کاربر با نام مستعار RadonLab دوست دارد چیزهایی با چوب (بیشتر پیپ) بسازد. اما در تابستان سال 2020 ، آرنولد الهام بخش او شد - بدنساز افسانه ای ، فرماندار کالیفرنیا و فقط این  سوپر استار کاریزماتیک که در 30 ژوئیه 73 ساله شد. این کاربر یک پیپ  فوق العاده دقیق به شکل سر ربات قاتل "ترمیناتور" ساخت ، که آرنولد شوارتزنگر در فیلم های نابودگر  بازی کرده بود.

 

کاربر RadonLab پیپ را در Reddit گذاشت و نظرات زیادی را به خود جلب کرد ، همانطور که "آرنولد " به عکس واکنش نشان داد.("لعنتی جالب است") آرنولد مهارت کاربر را تحسین کرد و پیشنهاد خرید پیپ را داد ، آرنولد واقعا عاشق این پیپ شد و  دوست داشت آن را بخرد.

 

اما این هوادار سرسخت از گرفتن پول برای کارش امتناع کرد و گفت که افتخار بزرگی برای او است که کارهایش را به عنوان هدیه به آرنولد شوارتزنگر بدهد. بازیگر ، به نوبه خود ،پیشنهاد مبادله کالا را داد: پیپ در ازای گرفتن عکس آرنولد شوارتزنگر در حال استفاده از پیپ دست ساز کاربر. پس از آن ، مکالمه به مکاتبات شخصی تبدیل شد و ما از جزئیات آن مطلع نخواهیم شد.

 آرنولد

اما بیش از یک ماه بعد ، در روز چهارشنبه ، 2 سپتامبر ، آرنولد شوارتزنگر پایان معامله خود را انجام داد - دربخش نظرات در مورد پست اصلی ، او آدرس پیوند جایی که می توانید تصویر وعده داده شده را دانلود کنید ، داد . عکس  بازیگر راضی از معامله را نشان می دهد که در حال استفاده از پیپ "ترمیناتور" است و در بالای آن کلمات تشکر با خط آرنولد شوارتزنگر وجود دارد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید