آیا جنیفر لوپز بعد از طلاق به عشق سابق خود برگشته است

Jennifer-Lopez-times-square-new-years-eve-dec-31-2020-billboard-1548-1609508402-compressed.jpg
 
در میان اخبار اخیر مبنی بر اینکه این دو پس از جدایی جنیفر لوپز و الکس رودریگز با یکدیگر وقت می گذرانند ، یک منبع گفت که جنیفر لوپز و بن افلک "دوست هستند و رابطه صمیمانه و خوبی دارند".
 
این منبع می گوید: "آنها به وضوح سابقه عاشقانه دارند ، اما در این مرحله فقط دوستی دارند." "هر دو از نظر حرفه ای یکدیگر را تحسین می كنند ، به یكدیگر احترام می گذارند و با هم احساس راحتی می كنند."
 
علاوه بر این ، منبع دوم  می گوید: "جنیفر و بن از زمان جدا شدن از الکس با وی چندین بار یکدیگر را دیده اند. جنیفر لوپز و بن افلک در طول سالها با هم دوست بوده اند و این دو هنوز هم فقط همین دوستان هستند."
 
جنیفر لوپز و بن افلک در سال 2002 نامزد کردند و در سال 2004 از هم جدا شدند ، اما از آن زمان دوست باقی مانده اند. ماه گذشته ، این بازیگر حتی در شماره آوریل مجله InStyle از او تمجید کرد .
 
وی گفت: "من نمی دانم مردم این را می دانند یا نه ، اما تأثیرگذارترین چیز در مورد او (و این لیست طولانی است) اخلاق کاری خارق العاده او بود." "این تواضع و فروتنی همراه با این فرضیه اساسی بود که نه تنها برای موفقیت به سختی کار می کرد ، بلکه باید خود را حتی بیشتر تحت فشار قرار می داد."
 
جنیفر لوپز و بن افلک
 
او همچنین در مورد ظاهر فیس بیبی بن افلک اظهار نظر کرد ، و پرسید ، "چشمه جوانی را کجا نگهداری می کنی؟ چرا به نظر می رسد مانند سال 2003 هستی و به نظر می رسد در بهترین حالت 40 سال داری؟""بن خنده دار است! او هنوز هم خیلی خوب به نظر می رسد."
 
این دو با هم ارتباط قوی داشتند و در خاطرات خود در سال 2014 ،  ، ستاره هاستلرز گفت که افلک "اولین عشق واقعی او بود ".
 
در حالی که دیدار جنیفر لوپز و بن افلک ممکن است طرفداران زیادی را در مورد آنها هیجان زده کند که به طور بالقوه عشق آنها را دوباره زنده می کند ، خواننده و بازیگر جنیفر لوپز با چند تن از همسران سابق خود ، از جمله مارک آنتونی ، دوست باقی مانده است. این دو از 2004 تا 2014 ازدواج کرده اند و دوقلوهای مکس و ام 13 ساله را دارند.
 
جنیفر لوپز و رودریگز پس از چهار سال رابطه در 15 آوریل با بیانیه مشترک جدایی خود را اعلام کردند . پس از جدایی ، آنها هنگام صرف شام در هتل Bel Air در لس آنجلس دیده شدند ، و منبعی گفت كه آنها جدا از هم رسیده اند و جداگانه عزیمت كرده اند.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید