آیا جنیفر لوپز بعد از طلاق به عشق سابق خود برگشته است

Jennifer-Lopez-times-square-new-years-eve-dec-31-2020-billboard-1548-1609508402-compressed.jpg
 
در میان اخبار اخیر مبنی بر اینکه این دو پس از جدایی جنیفر لوپز و الکس رودریگز با یکدیگر وقت می گذرانند ، یک منبع گفت که جنیفر لوپز و بن افلک "دوست هستند و رابطه صمیمانه و خوبی دارند".
 
این منبع می گوید: "آنها به وضوح سابقه عاشقانه دارند ، اما در این مرحله فقط دوستی دارند." "هر دو از نظر حرفه ای یکدیگر را تحسین می كنند ، به یكدیگر احترام می گذارند و با هم احساس راحتی می كنند."
 
علاوه بر این ، منبع دوم  می گوید: "جنیفر و بن از زمان جدا شدن از الکس با وی چندین بار یکدیگر را دیده اند. جنیفر لوپز و بن افلک در طول سالها با هم دوست بوده اند و این دو هنوز هم فقط همین دوستان هستند."
 
جنیفر لوپز و بن افلک در سال 2002 نامزد کردند و در سال 2004 از هم جدا شدند ، اما از آن زمان دوست باقی مانده اند. ماه گذشته ، این بازیگر حتی در شماره آوریل مجله InStyle از او تمجید کرد .
 
وی گفت: "من نمی دانم مردم این را می دانند یا نه ، اما تأثیرگذارترین چیز در مورد او (و این لیست طولانی است) اخلاق کاری خارق العاده او بود." "این تواضع و فروتنی همراه با این فرضیه اساسی بود که نه تنها برای موفقیت به سختی کار می کرد ، بلکه باید خود را حتی بیشتر تحت فشار قرار می داد."
 
جنیفر لوپز و بن افلک
 
او همچنین در مورد ظاهر فیس بیبی بن افلک اظهار نظر کرد ، و پرسید ، "چشمه جوانی را کجا نگهداری می کنی؟ چرا به نظر می رسد مانند سال 2003 هستی و به نظر می رسد در بهترین حالت 40 سال داری؟""بن خنده دار است! او هنوز هم خیلی خوب به نظر می رسد."
 
این دو با هم ارتباط قوی داشتند و در خاطرات خود در سال 2014 ،  ، ستاره هاستلرز گفت که افلک "اولین عشق واقعی او بود ".
 
در حالی که دیدار جنیفر لوپز و بن افلک ممکن است طرفداران زیادی را در مورد آنها هیجان زده کند که به طور بالقوه عشق آنها را دوباره زنده می کند ، خواننده و بازیگر جنیفر لوپز با چند تن از همسران سابق خود ، از جمله مارک آنتونی ، دوست باقی مانده است. این دو از 2004 تا 2014 ازدواج کرده اند و دوقلوهای مکس و ام 13 ساله را دارند.
 
جنیفر لوپز و رودریگز پس از چهار سال رابطه در 15 آوریل با بیانیه مشترک جدایی خود را اعلام کردند . پس از جدایی ، آنها هنگام صرف شام در هتل Bel Air در لس آنجلس دیده شدند ، و منبعی گفت كه آنها جدا از هم رسیده اند و جداگانه عزیمت كرده اند.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • Doraslasy 757 :

    آیا می دانید که جنیفر لوپز دلیل ایجاد Google Images است در سال 2000، جنیفر لوپز، خواننده و بازیگر، در مراسم گرمی با لباسی لختی از ورساچه درخشید که سروصدای بی‌سابقه‌ای به پا کرد. افراد زیادی بودند که می خواستند به عکس لباس مورد نظر نگاه کنند که این پرس و جو در اینترنت محبوب ترین در تاریخ موتور جستجو شد. سپس سازندگان Google به این نتیجه رسیدند که ارزش ایجاد یک تب جداگانه برای جستجوی تصویر را دارد که باعث ایجاد Google Images شد. به هر حال، هنرمند از دانستن این موضوع شگفت زده شد. جنیفر لوپز در صفحه اینستاگرام خود عکسی با آن لباس لختی و پرطرفدار بارگذاری کرد. در زیر این پست، جنیفر لوپز یک توضیح اضافه کرده است که آن را با هشتگ همراه کرده است: "یک نفر و یک لباس می تواند دنیا را تغییر دهد"، "جنیفر لوپز و ورساچه تاریخ را می سازند."

    1401/1/5 13:36
  • Loren 739 :

    خواننده و بازیگر جنیفر لوپز در یک خانواده فقیر مهاجر متولد شد، بسیار متواضعانه زندگی کرد و راه واقعی سیندرلا را طی کرد. او این تیپ را در بسیاری از نقش های سینمایی خود بازی می کند. این عقده دختر است که باعث می شود خواننده همیشه بسیار درخشان و خیره کننده به نظر برسد ، ظاهر و تصویر او را با دقت زیر نظر بگیرید. پشت میلیون ها و یک حرفه گیج کننده، مسئولیت پذیری بیش از حد، میل به بهترین بودن در همه چیز، موفقیت و اعتیاد به کار، میل به کنترل همه چیز است. این همان چیزی است که به جنیفر لوپز کمک کرد تا هالیوود را زیر پا بگذارد . بنابراین، جای تعجب نیست که زندگی شخصی جنیفر همیشه دشوار بوده است: ازدواج شکست خورده، نامزدی ناموفق. تعداد کمی از شرکای زندگی می توانند چنین زن پرانرژی را با خصلت مردانه قوی در کنار خود تحمل کنند.

    1401/1/11 20:18

بیشتر بخوانید