سلبریتی که ثروت اندوزی کرده اند اما مانند مردم عادی زندگی می کنند 20 معروف

سلبریتی

 

پول ، محبوبیت - همه اینها می تواند عزت نفس فرد را تا حدی افزایش دهد که او آماده است شیوه زندگی معمول خود را به روش  بوهمی تغییر دهد؟ بسیاری از افراد مشهور در چنین شرایطی به سمت زندگی لاکچری  می شتابند: آنها شروع به خرید املاک و مستغلات ، خودرو می کنند ، علاقه به جمع آوری آثار غیرقابل درک دارند و در مهمانی های نخبه شرکت می کنند. در همین حال ، سلبریتی هایی وجود دارند که آزمایش "لوله های مسی" را با موفقیت پشت سر می گذارند. این درباره کسانی است که امروز به رغم میلیون ها در حساب بانکی ، به خود خیانت نکرده اند و به زندگی متوسطی ادامه داده اند و در مورد آنها بحث خواهد شد.


 کیانو ریوز

کیانو ریوز

کیانو ریوز

 

شاید فروتن ترین ستاره هالیوود کیانو ریوز باشد. او می تواند از افزایش هزینه خودداری کند ، فقط برای اینکه با شخصی که برای او احترام قائل است رفتار کند ، قادر است پول را با حرفه ای های واقعی تقسیم کند ، کاری که او را متحیر کرد ، یا اینکه می تواند کاملاً با مردم ادغام شود و فقط در یک کافه معمولی در خیابان غذا بخورد. این بازیگر فاجعه ای را در زندگی تجربه کرده است. با تشکر از تلاش های وی ، صندوقی در حال فعالیت است که به بیماران سرطانی کمک می کند. کیانو ریوز را می توان به راحتی در خیابان تشخیص داد - پاپاراتزی ها بیش از یک بار از او عکس گرفته اند ، زمانی که او به راحتی روی پیاده رو نشسته و نوشیدنی نوشید ، و سپس سوار موتور شد و به خانه اش بازگشت.

 

سارا جسیکا پارکر

سارا جسیکا پارکر

سارا جسیکا پارکر

 

 مانند ساکنان عادی شهر حمل و نقل با هزینه کمتری را ترجیح می دهند. بنابراین قهرمان ما اغلب از آن استفاده می کند. از نظر او این نوع حرکت شبیه مسافرت است. او حتی تصمیم گرفت ویدئویی را در اینستاگرام خود منتشر کند که در آن پله ها را تا خروجی از خط E که به خیابان مرکزی شهر آمریکایی منتهی می شود ، می دوید.

 

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس

 

جنیفر هرگز از تأکید این که قوانین زندگی پر زرق و برق برای او نوشته نشده است خسته نمی شود. یک بلوند جذاب و خودجوش از نظر لباس خود را آزار نمی دهد. در زندگی معمولی ، تشخیص یک دختر از یک زن معمولی آمریکایی دشوار است. او تقریباً همیشه بدون آرایش می رود ، عاشق شلوار جین و لباس های گشاد است. و برای اینکه مورد توجه قرار نگیرد ، ستاره انواع کلاه و عینک را انتخاب کرد. دختر دریغ نمی کند که اعلام کند 90 و 90 * 60 * برای او نیست: او موافقت نمی کند که از لذت خوردن چیزی خوشمزه به خاطر کانون های زیبایی مدرن دست بکشد. به گفته این بازیگر ، او ترجیح می دهد یک شب را با دوستان خود به تماشای یک فیلم خوب بگذراند تا اینکه به یک گردهمایی شیک برود. و با توجه به دستمزد نسبتاً زیاد او ، بازیگر افتخار بازی را برای آینده به تعویق می اندازد.

 

کاترین زتا جونز

کاترین زتا جونز

کاترین زتا جونز

 

این بازیگر مشهور علی رغم وجود یک قلعه واقعی در اسکاتلند و میلیون ها دلار در بانک ، از اینکه مثل یک آمریکایی معمولی رفتار کند دریغ نمی کند. علاوه بر این ، ستاره فیلم نه تنها این را با مثال خود ثابت می کند ، بلکه فرزند خود را با چنین زندگی آشنا می کند. دخترش کاریس نه با یک راننده شخصی با ماشین لوکس بلکه با مادر و در مترو به مدرسه می رود. در یک مصاحبه ، کاترین زتا جونز تأکید می کند که او به عملکرد خود افتخار می کند و سلبریتی های دیگر را به نزدیک شدن به مردم ترغیب می کند.

 

نیل پاتریک هریس

نیل پاتریک هریس

نیل پاتریک هریس

 

ستاره سریال "How I Met Your Mother" به خبرنگاران گفت که او با خانواده اش در حومه نیویورک زندگی می کند. او همچنین موقعیت خود را در زندگی گفت ، که در آن فرزندان خود را پذیرفته است. به گفته وی ، سفر افق های جدید ، افراد جدید و اکتشافات جدیدی را فراهم می کند. بنابراین ، او به همراه فرزندان و همسرش دوست دارد در مکان های مختلف غذا بخورد و با وسایل نقلیه عمومی سفر کند. وی تأكید می كند: "افق دید خود را گسترش دهید و در معرض دانش جدید باشید." به عنوان تأیید - عکسی که بازیگر جلوی واگن مترو منتظر است.

 

مدونا

مدونا

مدونا

 

برخی اوقات افراد مشهور با اعتقادات خود مجبور به انجام اقدامات کاملاً استاندارد برای افراد عادی می شوند. به عنوان مثال ، مدونا یک محافظ پرشور حیوانات و محیط زیست است. بنابراین ، او مدت طولانی است که دیگر از مصرف غذای حیوانی منصرف شده و دوچرخه سواری را ترجیح می دهد. خواننده هم در شهر برای اهداف تجاری و هم در اوقات فراغت در این نوع حمل و نقل سازگار با محیط زیست قدم می زند. به عنوان مثال ، مدونا قبل از کنسرت خود در بارسلونا ، با دوچرخه به گشت و گذار می پرداخت. او همچنین اغلب می تواند در خیابان های لندن در هنگام دوچرخه سواری دیده شود. این سلبریتی معتقد است که او نه تنها از طبیعت بلکه از سلامت جسمی اش نیز سود می برد.

 

ریز ویترسپون

ریز ویترسپون

ریز ویترسپون

 

این بازیگر و تهیه کننده موفق با رفتار خود ثابت کرده است که حرفه عالی هیچ مانعی برای برگزاری تعطیلات کوچک خانوادگی نیست. در دوران کودکی دخترش آوا و پسر دیکن ، مادر مشهور دریغ نکرد که با آنها به پارک عمومی برود. در آنجا بچه ها با همسالان خود سرگرم شدند و سپس ریس روی چمن ها پیک نیک گرفت. بچه های راضی روی فرش سبز ، چیزهای مختلف و یک مادر با شلوار جین و یک تی شرت . یک خانواده خوشبخت معمولی چیست؟

 

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

 

هر مادری وقتی فرزندانش از دانشگاه فارغ التحصیل می شوند و وارد یک موسسه آموزش عالی می شوند خوشحال می شوند. بنابراین  پسر خوانده بزرگ  آنجلینا جولی دانشجوی دانشگاه شد و در حال تحصیل در رشته بیوشیمی است. من فکر می کنم او خوشحال بود که مادر معروف در اولین روز مدرسه در آنجا حاضر شد و حتی برای گفتگو با همکلاسی هایش ماند.

 

اشلی بنسون

اشلی بنسون

اشلی بنسون

 

یکی از مشهورترین بازیگران هالیوود یک بار چندین عکس در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن او مانند یک دختر معمولی آمریکایی در یک پمپ بنزین ایستاده و منتظر بنزین است. اشلی پست خود را با این جمله همراه کرد که برای آخر هفته به یک سفر کوچک می رود و باک ماشین خالی است. و او مانند بسیاری از رانندگان حین انتظار برای نوبت حوصله اش سر رفته است.

 

جیمز رودریگز

جیمز رودریگز

جیمز رودریگز

 

یک فوتبالیست عالی نه تنها علاقه خود به فوتبال ، بلکه عشق خود به دخترش سالومه را نیز اعتراف می کند. او پدری دلسوز است و فقط دوست دارد اوقات فراغت خود را در جمع سپری کند. عکس ها و فیلم های آنها را می توان در صفحات وی در شبکه های اجتماعی یافت: یک خانواده شاد ، قدم زدن در پارک ، خوردن بستنی. و رودریگز همچنین آرایشگر شخصی دخترش است. موهای پرپشت او را شانه می زند و نوارهایش را می بندد. خیلی قشنگه ، مگه نه؟

 

ماریا کری

ماریا کری

ماریا کری

 

کاری که شما هر روز انجام می دهید - سوار مترو شوید - ماریا کری خواننده تصمیم گرفت آن را تکرار کند. او عکسی از این آزمایش را فیلمبرداری کرده و در پروفایل خود قرار داده است. با این حال ، به وضوح قابل مشاهده است که ستاره این ساعت را در زمان شلوغی در مترو نیویورک سپری نکرده است. واقعیت این است که این سلبریتی پاپ نه شلوار جین و بلوز ، بلکه لباس معمول و جذاب ماکسی خود را پوشیده است. یا شاید نمایش ماریا دیرهنگام بود و تصمیم گرفت از این راه ترافیک را دور بزند؟

 

جری هالیول

جری هالیول

جری هالیول

 

اگر از خود می پرسید مترو لندن چگونه است و چطور  می توان از سواری حداکثر بهره را برد ، پس Ginger Spice ، عضو سابق Spice Girls که قبلاً محبوب بود ، را در توییتر دنبال کنید. به تازگی ،  برای اولین بار پس از 17 سال ، در مترو سوار شد. جری هالیول از سفر خود ، که آن را با طرفداران به اشتراک گذاشت ، خوشحال است.

 

ساندرا بولاک و ریحانا

ساندرا بولاک و ریحانا

ساندرا بولاک و ریحانا

 

عکاسان این زیبا رویان معروف هالیوود را در هنگام استراحت از فیلم Ocean 8 (2018) ضبط کردند. علاوه بر این ، بازیگران برای خوردن غذا در یک رستوران معمولی ، اما در یک کافه نه چندان دور از استودیو ، غذا خورده اند. دختران با لذت یک هات داگ و یک بسته سیب زمینی سرخ کرده می خورند (در مورد داستان های رژیم چه؟). آنها یک رادیو و یک جفت هدفون داشتند که مشترک بود.

 

اشتون کوچر و میلا کونیس

1603344456_3-p-mila-kunis-i-eshton-katch.jpg

اشتون کوچر و میلا کونیس


اشتون در خانواده ای فقیر و دارای فرزندان زیاد متولد شد و از کودکی به کسب درآمد عادت داشت. و طبق داستانهای میلا ، خانواده او تنها با 250 دلار به آمریکا مهاجرت کردند. بنابراین هر دو سلبریتی می دانند که پشت هر سنتی که به دست می آورند کار سخت است. در حال حاضر آنها به ستاره های پردرآمد سینما تبدیل شده اند ، اما فقط یک دهه پیش ، بازیگران هر گونه پیشنهادی را برای اطمینان از آینده خود و فرزندان خود پذیرفتند. با شروع سالهای موفقیت آمیز مالی ، همسران دیگر نیازی ندارند ، با این وجود ، بودجه خانواده آنها همچنان با استفاده از اصول اقتصاد ساخته می شود. آنها شیک نیستند و در تربیت پسر و دخترشان نیز ترجیح می دهند اجازه افراط ندهند.

 

راسل کرو

راسل کرو

راسل کرو

به مدت 20 سال ، ستاره "گلادیاتور" تقریباً غیرقابل تشخیص تغییر کرده است: به جای فرمانده ورزشی ماکسیموس ، ما یک مرد چاق خنده دار داریم. از یک سو ، این تحت تأثیر آخرین نقش ها در فیلم های "بلندترین صدا" (2019) و "نامتعادل" (2020) بود ، که راسل مجبور شد به طور قابل توجهی وزن اضافه کند ، اما از سوی دیگر این بازیگر آنقدر آرامش روستایی را دوست داشت(- زندگی آرام در مزرعه خود در استرالیا ) که به خبرنگاران اعتراف کرد: "فقط یک فاجعه در سطح جهانی یا حمله مریخی ها می تواند باعث شود من دوباره به آمریکا مهاجرت کنم." راسل کرو صمیمانه تولد دو فرزند را مهمترین دستاورد زندگی خود می داند. بنابراین ، علیرغم طلاق از همسرش ، پسران آنها اغلب از مزرعه پدر دیدن می کنند و در امور خانه به او کمک می کنند.

جنیفر گارنر

جنیفر گارنر

جنیفر گارنر

 

شاید این تربیت دقیق و مذهبی جنیفر و دو خواهرش بود که در ساختن زندگی یک بازیگر موفق نقش داشت. در دوران کودکی ، والدین به دختران اجازه بیش از حد نمی دادند ، آنها را مجبور به پوشیدن لباس مناسب می کردند ، و هیچ مشکلی در مورد آرایش و جواهرات در گوش وجود نداشت. سپس نیاز به هنگام شکل گیری جنیفر به عنوان بازیگر وجود داشت - هزینه او در ابتدا 150 دلار در هفته بود. بنابراین ستاره در طول این سالها عادت به صرفه جویی در پول را پیدا کرده است. اکنون جنیفر مادر سه فرزند است و به همراه آنها معتقد است که بهترین وسیله حمل و نقل روزانه دوچرخه است. او از آن برای خرید در سوپرمارکت محلی و بازار و همچنین در فروشگاه های پوشاک استفاده می کند - ستاره ، با میلیون ها حق امتیاز ، همچنین کمد لباس روزانه خود را در فروشگاه های معمولی به روز می کند. نه ، البته جنیفر گارنر مانند یک ستاره در مهمترین رویدادهای دنیای سینما حضور دارد. اما به جای محافظان ، فرزندان بزرگسال خود را با خود می برد.

 

کیرا نایتلی

کیرا نایتلی

کیرا نایتلی

 

خرید آگاهانه چیزی است که ستاره جذاب هالیوود انتخاب می کند. او بودجه خود را برای خرید لباس به مقدار مشخصی محدود می کند و سعی می کند از محدودیت فراتر نرود. در عین حال ، یک فرد مشهور لباس ها  را بدون برچسب های معروف انتخاب می کند و به خدمات سبک های حرفه ای متوسل نمی شود. همین قاعده در مورد سرگرمی نیز صدق می کند.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • Barbi 117 :

    شگفت زده خواهید شد ، اما مدتی است که این بازیگر پردرآمد ترجیح می دهد نه در عمارت خود ، بلکه در هتل های مختلف زندگی کند. بسته به محل فیلمبرداری ، وی بدون اقامت بیشتر از شش ماه از هتلی به هتل دیگر نقل مکان کرد. این بازیگر صادقانه معتقد است که سهم وی در ایجاد مجموعه فیلم های "ماتریکس" بسیار اغراق آمیز است: او برای نقش نئو در سه گانه رکورد 250 میلیون دلار vh دریافت کرد. بنابراین ، کیانو ریوز به سادگی بیشتر هزینه را به افراد عادی که در پروژه کار می کردند ، داد: طراحان لباس ، طراحان , خالقان جلوه های ویژه. و 12 بدلکار از این تیم موتورهای افسانه ای هارلی دیویدسون را به عنوان هدیه از ستاره دریافت کردند. کیانو ریوز طرفدار مارک های مد نیست. او در بازار عادی دسته جمعی برای خود لباس می خرد. و غذای ساده را ترجیح می دهد. به نحوی از طرفدارانش فیلم گرفته شد که روی نیمکت نشسته بودند و یک ساندویچ معمولی را با آب می خوردند. شاید ، این بازیگر پس از فاجعه ای که برای شریک زندگیش جنیفر ماریا سایم رخ داد ، بهای لحظه لحظه زندگی خود را درک کرد. خوب ، تشخیص وحشتناک "سرطان خون" خواهرش باعث شد سالانه مبالغ هنگفتی را برای کمک به بیمارستان ها و تحقیقات در زمینه درمان سرطان اهدا کند. این بازیگر با خبرنگاران می گوید: "برای من ، پول آخرین چیزی است که باید به آن فکر کرد."

    1400/5/9 17:04

بیشتر بخوانید