سلبریتی که ثروت اندوزی کرده اند اما مانند مردم عادی زندگی می کنند 13معروف

سلبریتی

 

پول ، محبوبیت - همه اینها می تواند عزت نفس فرد را تا حدی افزایش دهد که او آماده است شیوه زندگی معمول خود را به روش  بوهمی تغییر دهد؟ بسیاری از افراد مشهور در چنین شرایطی به سمت زندگی لاکچری  می شتابند: آنها شروع به خرید املاک و مستغلات ، خودرو می کنند ، علاقه به جمع آوری آثار غیرقابل درک دارند و در مهمانی های نخبه شرکت می کنند. در همین حال ، سلبریتی هایی وجود دارند که آزمایش "لوله های مسی" را با موفقیت پشت سر می گذارند. این درباره کسانی است که امروز به رغم میلیون ها در حساب بانکی ، به خود خیانت نکرده اند و به زندگی متوسطی ادامه داده اند و در مورد آنها بحث خواهد شد.


 کیانو ریوز

کیانو ریوز

کیانو ریوز

 

شاید فروتن ترین ستاره هالیوود کیانو ریوز باشد. او می تواند از افزایش هزینه خودداری کند ، فقط برای اینکه با شخصی که برای او احترام قائل است رفتار کند ، قادر است پول را با حرفه ای های واقعی تقسیم کند ، کاری که او را متحیر کرد ، یا اینکه می تواند کاملاً با مردم ادغام شود و فقط در یک کافه معمولی در خیابان غذا بخورد. این بازیگر فاجعه ای را در زندگی تجربه کرده است. با تشکر از تلاش های وی ، صندوقی در حال فعالیت است که به بیماران سرطانی کمک می کند. کیانو ریوز را می توان به راحتی در خیابان تشخیص داد - پاپاراتزی ها بیش از یک بار از او عکس گرفته اند ، زمانی که او به راحتی روی پیاده رو نشسته و نوشیدنی نوشید ، و سپس سوار موتور شد و به خانه اش بازگشت.

 

سارا جسیکا پارکر

سارا جسیکا پارکر

سارا جسیکا پارکر

 

 مانند ساکنان عادی شهر حمل و نقل با هزینه کمتری را ترجیح می دهند. بنابراین قهرمان ما اغلب از آن استفاده می کند. از نظر او این نوع حرکت شبیه مسافرت است. او حتی تصمیم گرفت ویدئویی را در اینستاگرام خود منتشر کند که در آن پله ها را تا خروجی از خط E که به خیابان مرکزی شهر آمریکایی منتهی می شود ، می دوید.

 

کاترین زتا جونز

کاترین زتا جونز

کاترین زتا جونز

 

این بازیگر مشهور علی رغم وجود یک قلعه واقعی در اسکاتلند و میلیون ها دلار در بانک ، از اینکه مثل یک آمریکایی معمولی رفتار کند دریغ نمی کند. علاوه بر این ، ستاره فیلم نه تنها این را با مثال خود ثابت می کند ، بلکه فرزند خود را با چنین زندگی آشنا می کند. دخترش کاریس نه با یک راننده شخصی با ماشین لوکس بلکه با مادر و در مترو به مدرسه می رود. در یک مصاحبه ، کاترین زتا جونز تأکید می کند که او به عملکرد خود افتخار می کند و سلبریتی های دیگر را به نزدیک شدن به مردم ترغیب می کند.

 

نیل پاتریک هریس

نیل پاتریک هریس

نیل پاتریک هریس

 

ستاره سریال "How I Met Your Mother" به خبرنگاران گفت که او با خانواده اش در حومه نیویورک زندگی می کند. او همچنین موقعیت خود را در زندگی گفت ، که در آن فرزندان خود را پذیرفته است. به گفته وی ، سفر افق های جدید ، افراد جدید و اکتشافات جدیدی را فراهم می کند. بنابراین ، او به همراه فرزندان و همسرش دوست دارد در مکان های مختلف غذا بخورد و با وسایل نقلیه عمومی سفر کند. وی تأكید می كند: "افق دید خود را گسترش دهید و در معرض دانش جدید باشید." به عنوان تأیید - عکسی که بازیگر جلوی واگن مترو منتظر است.

 

مدونا

مدونا

مدونا

 

برخی اوقات افراد مشهور با اعتقادات خود مجبور به انجام اقدامات کاملاً استاندارد برای افراد عادی می شوند. به عنوان مثال ، مدونا یک محافظ پرشور حیوانات و محیط زیست است. بنابراین ، او مدت طولانی است که دیگر از مصرف غذای حیوانی منصرف شده و دوچرخه سواری را ترجیح می دهد. خواننده هم در شهر برای اهداف تجاری و هم در اوقات فراغت در این نوع حمل و نقل سازگار با محیط زیست قدم می زند. به عنوان مثال ، مدونا قبل از کنسرت خود در بارسلونا ، با دوچرخه به گشت و گذار می پرداخت. او همچنین اغلب می تواند در خیابان های لندن در هنگام دوچرخه سواری دیده شود. این سلبریتی معتقد است که او نه تنها از طبیعت بلکه از سلامت جسمی اش نیز سود می برد.

 

ریز ویترسپون

ریز ویترسپون

ریز ویترسپون

 

این بازیگر و تهیه کننده موفق با رفتار خود ثابت کرده است که حرفه عالی هیچ مانعی برای برگزاری تعطیلات کوچک خانوادگی نیست. در دوران کودکی دخترش آوا و پسر دیکن ، مادر مشهور دریغ نکرد که با آنها به پارک عمومی برود. در آنجا بچه ها با همسالان خود سرگرم شدند و سپس ریس روی چمن ها پیک نیک گرفت. بچه های راضی روی فرش سبز ، چیزهای مختلف و یک مادر با شلوار جین و یک تی شرت . یک خانواده خوشبخت معمولی چیست؟

 

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

 

هر مادری وقتی فرزندانش از دانشگاه فارغ التحصیل می شوند و وارد یک موسسه آموزش عالی می شوند خوشحال می شوند. بنابراین  پسر خوانده بزرگ  آنجلینا جولی دانشجوی دانشگاه شد و در حال تحصیل در رشته بیوشیمی است. من فکر می کنم او خوشحال بود که مادر معروف در اولین روز مدرسه در آنجا حاضر شد و حتی برای گفتگو با همکلاسی هایش ماند.

 

اشلی بنسون

اشلی بنسون

اشلی بنسون

 

یکی از مشهورترین بازیگران هالیوود یک بار چندین عکس در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن او مانند یک دختر معمولی آمریکایی در یک پمپ بنزین ایستاده و منتظر بنزین است. اشلی پست خود را با این جمله همراه کرد که برای آخر هفته به یک سفر کوچک می رود و باک ماشین خالی است. و او مانند بسیاری از رانندگان حین انتظار برای نوبت حوصله اش سر رفته است.

 

جیمز رودریگز

جیمز رودریگز

جیمز رودریگز

 

یک فوتبالیست عالی نه تنها علاقه خود به فوتبال ، بلکه عشق خود به دخترش سالومه را نیز اعتراف می کند. او پدری دلسوز است و فقط دوست دارد اوقات فراغت خود را در جمع سپری کند. عکس ها و فیلم های آنها را می توان در صفحات وی در شبکه های اجتماعی یافت: یک خانواده شاد ، قدم زدن در پارک ، خوردن بستنی. و رودریگز همچنین آرایشگر شخصی دخترش است. موهای پرپشت او را شانه می زند و نوارهایش را می بندد. خیلی قشنگه ، مگه نه؟

 

ماریا کری

ماریا کری

ماریا کری

 

کاری که شما هر روز انجام می دهید - سوار مترو شوید - ماریا کری خواننده تصمیم گرفت آن را تکرار کند. او عکسی از این آزمایش را فیلمبرداری کرده و در پروفایل خود قرار داده است. با این حال ، به وضوح قابل مشاهده است که ستاره این ساعت را در زمان شلوغی در مترو نیویورک سپری نکرده است. واقعیت این است که این سلبریتی پاپ نه شلوار جین و بلوز ، بلکه لباس معمول و جذاب ماکسی خود را پوشیده است. یا شاید نمایش ماریا دیرهنگام بود و تصمیم گرفت از این راه ترافیک را دور بزند؟

 

جری هالیول

جری هالیول

جری هالیول

 

اگر از خود می پرسید مترو لندن چگونه است و چطور  می توان از سواری حداکثر بهره را برد ، پس Ginger Spice ، عضو سابق Spice Girls که قبلاً محبوب بود ، را در توییتر دنبال کنید. به تازگی ،  برای اولین بار پس از 17 سال ، در مترو سوار شد. جری هالیول از سفر خود ، که آن را با طرفداران به اشتراک گذاشت ، خوشحال است.

 

ساندرا بولاک و ریحانا

ساندرا بولاک و ریحانا

ساندرا بولاک و ریحانا

 

عکاسان این زیبا های معروف هالیوود را در هنگام استراحت از فیلم Ocean 8 (2018) ضبط کردند. علاوه بر این ، بازیگران برای خوردن غذا در یک رستوران معمولی ، اما در یک کافه نه چندان دور از استودیو ، غذا خورده اند. دختران با لذت یک هات داگ و یک بسته سیب زمینی سرخ کرده می خورند (در مورد داستان های رژیم چه؟). آنها یک رادیو و یک جفت هدفون داشتند که مشترک بود.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید