سلما هایک و پنه لوپه کروز ، آیا در هالیوود دوستی وجود دارد

پنه لوپه کروز و سلما هایک
آنچه که بیش از 20 سال سلما هایک و پنه لوپه کروز را به هم متصل می کند 
 
هالیوود پایتخت جهانی صنعت فیلم محسوب می شود. بنابراین ، هر ساله میلیون ها نفر از مبتدیان و هنرمندان شناخته شده در کشورهای خود سعی می کنند درهای آن را باز کنند. بنابراین بسیاری از افراد قادر به زنده ماندن در میان یک رقابت سخت و بدون از دست دادن احساسات انسانی خود نیستند. امروز می خواهیم واقعیت های جالبی راجع به دوستی که ستاره های واقعی هالیوود ، سلما هایک و پنه لوپه کروز را برای بیش از 20 سال به هم پیوند داده است ، برای شما بیان کنیم. چگونه آنها موفق به  محافظت از دوستی خود شدند.این مقاله را بخوانید.
 
 

شروع آشنایی پنه لوپه کروز و سلما هایک

سلما هایک و پنه لوپه کروز
پنه لوپه کروز و سلما هایک
 
هر دو زیبای  چشم سیاه تصمیم به فتح هالیوود در دهه 90 گرفتند. سلما هایک قبلاً در مکزیک شناخته شده بود ، اما ، همانطور که خودی ها می گویند ، او از ترس انتقام همسر رئیس جمهور که موفق شده بود افسونش کند ، از کشور فرار کرد. با عجله ، همانطور که بازیگر زن اعتراف کرد ، او وقت کافی برای پر کردن صحیح تمام اسناد مورد نیاز برای ویزا را نداشت ، بنابراین برای مدتی یک مهاجر غیرقانونی واقعی از مکزیک بود. به دلیل نارساخوانی مادرزادی ، او انگلیسی را خیلی خوب صحبت نمی کرد ، اما در محیط بومی زبانان شناگر ماهری  بود - و وضعیت اصلاح شد.
 
اشتیاق ساده لوحانه ستاره مکزیکی به سرعت در تفکر کلیشه ای کارگردانان محلی نشست: مهاجران را نقش خدمتکاران و بازیگران زن برده می دادند و به شخصیت های جدی برای آنها اعتماد نمی کردند. بنابراین ، در ابتدا ، سلما هایک در آستانه استودیوهای فیلم سازی بود تا به دنبال کاری مناسب باشد. سه سال بعد ، در یکی از ممیزی های بازیگری ، او با یک بازیگر زن اسپانیایی دیگر آشنا شد. برای پنه لوپه کروز ، این اولین انتخاب بازیگران هالیوود بود و توصیه های یک دوست جدید بسیار به او کمک کرد. و پیشنهاد او برای تقسیم آپارتمان با هم مفید واقع شد: زن زیبای اسپانیایی برای زندگی جدیدی به ایالات متحده آمد ، اما در صورت عدم موفقیت ، بلیط برگشت داشت.
 
 سلما هایک و پنه لوپه کروز
 
در ابتدا پنه لوپه از نظر زبان نیز مشکلاتی داشت. او فقط می توانست ضروری ترین عبارات را  بگوید: "سلام ، حال شما چطور است؟" ، "متشکرم" ، "من می خواهم با جانی دپ بازی کنم!". دوستی سلما با پنه لوپه که در یک شهر عجیب احساس تنهایی می کرد ،  فرصت گپ زدن به زبان مادری را داد.بنابراین دختران دوست شدند. یک دوست باتجربه تر به او کمک کرد تا به سبک زندگی محلی عادت کند ؛ در معاشرت  ، زنان خارجی پاتوق می گذاشتند و درباره برنامه های آینده گفتگو می کردند. آنها حتی مجبور بودند در یک تخت بخوابند.
 

همکاری پنه لوپه کروز و سلما هایک

زمان می گذشت ، به تدریج هر یک از بازیگران نقش و اعتبار بیشتری در میان کارگردانان دریافت می کردند. البته ، هر یک از زنان جوان عاشقانه خود را داشتند ، هر یک از آنها خانه خود را به دست آورده بودند ، اما دوستی همچنان ادامه داشت. دور جدیدی از روابط در سال 2005 اتفاق افتاد ، هنگامی که هر دو بازیگر به نقش های اصلی "راهزنان" غربی دعوت شدند. بازیگران نقش دو سارق را بازی می کردند که با اسلحه ، ذهن و زیبایی بانک ها را سرقت می کنند. قابل ذکر است که طبق فیلمنامه ، سلما هایک مکزیکی اسپانیایی است و پنه لوپه کروز ، بومی اسپانیا آفتابی ، نقش یک دختر مکزیکی را بازی می کند.
 
پنه لوپه کروز و سلما هایک
سلما هایک و پنه لوپه کروز
 
در حین فیلمبرداری  ، هر دو بازیگر زن تقریباً در یک سانحه هوایی نزدیک بود جان خود را از دست بدهند. هواپیمای حامل اعضای گروه فیلم دچار آشفتگی وحشتناکی شد. سقوط آن از 4 هزار متر اتفاق افتاد ، مسافران قبلا ماسکهای  اکسیژن را زده  و از زندگی خداحافظی کرده بودند. همانطور که بعداً کروز به اشتراک گذاشت: "اگر من بمیرم ، حداقل من این کار را با بهترین دوست خود انجام می دهم." خوشبختانه هواپیمای مسافربری به زمین نشست و زنان در سلامت بودند.پنه لوپه کروز از هق هق گریه می لرزید ، اما سلما هایک از میان دندانهایش زمزمه کرد: "کجا می توانیم  نوشیدنی بخوریم؟ در این ، پنه لوپه کروز قدرت واقعی روح سلما هایک را دید - نه گریه ، بلکه عصبانیت.
 
 سلما هایک و پنه لوپه کروز
پنه لوپه کروز و سلما هایک
 
همانطور که از این مورد مشخص است ، دختران دارای سلیقه بسیار متفاوتی هستند. اما همانطور که می گویند ، اضداد جلب می کنند. مواقعی وجود داشت که عادت ها یا اعمال یکی از آنها را خیلی زیاد دوست نداشت ، اما این به هیچ وجه در دوستی آنها تأثیر نداشت. به عنوان مثال ، سلما یک بار اعتراف کرد که او به سادگی از توانایی پنه لوپه در تعریف پایان فیلم ها از قبل متنفر است. و همچنین برای مدت طولانی با تلفن صحبت می کند .
 
همانطور که دوستان معتقدند مهمترین چیز در دوستی واقعی این است که آنها هرگز به یکدیگر دروغ نگویند. پنه لوپه کروز به خبرنگاران گفت که وقتی از دوستی سوال می کند ، 100٪ مطمئن است که پاسخی صادقانه دریافت خواهد کرد. "به همین دلیل است که ما دوستان صمیمی هستیم و هر روز نزدیکتر و نزدیکتر می شویم." در یک مصاحبه دیگر ، سلما هایک گفت که صادقانه از موفقیت دوستش خوشحال است. او معتقد است که پنه لوپه کروز سرانجام آنچه را که مدتها آرزو داشت ، از زندگی می گیرد و "این جادویی است. این دلگرم کننده است. "
 
سال گذشته فیلم "جاده های انتخاب نشده" در صفحه جهانی به نمایش درآمد که در آن نقش های اصلی را سلما هایک و شوهر پنه لوپه کروز  ، خاویر باردم بازی می کردند. پس از اولین روز فیلمبرداری ، سلما هایک و خاویر باردم از طریق چت ویدیویی با پنه لوپه تماس گرفتند که نمی توانند کار خود را به خوبی انجام دهند. در واقع ، سلما گفت 

"ما واقعاً دوستان خوبی در زندگی هستیم ، زیرا او با بهترین دوست من ازدواج کرده است!" سلما هایک لبخند می زند. با این حال ، به همین دلیل است که برخی از خطرها وجود دارد.

این بازیگر ادامه می دهد: "در تمام این سال ها ، ما هرگز با هم کار نکرده ایم ، بنابراین من نگران بودم." "من می خواستم باور کنم که چنین داستان پرتنشی دوستی ما را از بین نمی برد."

 با این حال ، روز بعد حرفه ای بودن واقعی خود را نشان داد: بازیگران به عنوان دو غریبه در صحنه فیلم ملاقات کردند و با موفقیت فیلمبرداری کردند.
 
بازیگران عاشق به اشتراک گذاشتن عکس با طرفداران خود هستند ، جایی که آنها دوستی خود را نشان می دهند. بنابراین ، آنها بیش از یک بار از یکدیگر عکس گرفته اند. پس از انتشار رسوایی سالما هایک در مورد آزار و اذیت هاروی وینستین ، دوست او با ارسال شات با سلما هایک از فیلم "فریدا" با عنوان "دوستت دارم دوست زیبا من" از او حمایت کرد. و یک روز در ژانویه 2017 ، آنها عکس های مشابه را بدون گفتن کلمه ای ارسال کردند و حتی آنها را به همان شیوه همراهی کردند:"دوستان خوب برای همیشه" را امضا کردند.
 

پنه لوپه کروز و سلما هایک دوستان مادام العمر سلما هایک و پنه لوپه کروز

پنه لوپه کروز و سلما هایک
 
گاهی اوقات موقعیت های خنده داری در زندگی آنها ایجاد می شود. در سال 2014 ، برگزار کنندگان اسکار پنه لوپه را با سلما هایک اشتباه گرفتند. بنابراین ،  جایزه فیلم در یکی از شبکه های اجتماعی محبوب ، عکسی از پنه لوپه و رابرت دنیرو را منتشر کرد. زیر آن عنوان بود: سلما هایک و رابرت دنیرو قرار است روی صحنه بروند. " البته بعداً خطا اصلاح شد.
 
روزنامه نگاران دوست دارند سوالات جدی بپرسند. بنابراین ، روزی از سلما هایک خواسته شد نام زنانی را که بیشترین تأثیر را بر او داشته اند ، ذکر کند. این بازیگر دریغ نکرد که نام دوست خود را در میان نزدیکان خود قرار دهد. وی تأکید کرد که معمولاً به دلیل نقش های بازیگر ، آنها در خصومت هستند ، اما برعکس ، با آنها هر ساله دوستی فقط قویتر می شود. "پنه لوپه کروز شریک زندگی من شده است ، او یک شخص بسیار مهم برای من است."

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید