چگونه بازیگر موفق "ژان پل بلموندو" با وجود عاشقانه های متعدد تنها ماند

ژان پل بلموندو
چرا ژان پل بلموندو در 88 سالگی تنها ماند: پیروزی های طولانی و شکست های آزار دهنده "همیشه جوان"

 

در تاریخ 9 آوریل ، یکی از موفق ترین بازیگران سینمای جهان ، ژان پل بلموندو فرانسوی ، که به قلبی "همیشه جوان" نامیده می شود ، تولد 88 سالگی خود را جشن گرفت. استادان  او گفتند که با چنین ظاهری او فقط قادر به بازی در نقش تبهکاران خواهد بود ، زیرا چنین قهرمانی فقط دختران را به وحشت می اندازد ، اما بعداً ، هم در صفحه نمایش و هم در پشت صحنه ، او نتیجه عکس آن را برای زنان ایجاد کرد: ژان پل بلموندو به راحتی برنده شد. قلب اولین زیبا ها را تسخیر کرد و قلب آنها را به همین راحتی شکست. در 70 سالگی پدر شد و در 75 سالگی همسرش را طلاق داد و با زیبایی جوان رابطه ای آغاز کرد که به نظر می رسید انتقام همه زنان رها شده را از اوگرفته است ...


قهرمان بوکس پاریس ژان پل بلموندو 

ژان پل بلموندو

بازیگر ژان پل بلموندو در جوانی |  عکس

 

هیچ کس باور نداشت که قهرمان بوکس پاریس با ظاهر غیرقابل نمایش و شکستگی بینی خود روزی بازیگر شود. یک روز پدر مجسمه ساز او از دوست خود ، مدیر هنری کمدی Française ، خواست که برای او ممیزی ترتیب دهد ، و او گفت که ژان پل بلموندو برای هنرهای نمایشی کاملاً نامناسب است.

 

ژان پل بلموندو

ژان پل بلموندو قهرمان بوکس سبک وزن پاریس |  عکس

 

ژان پل بلموندو وقتی در سن 20 سالگی تصمیم گرفت وارد هنرستان هنرهای نمایشی پاریس شود ، در امتحانات ورودی معلم حکمی ناامیدکننده به او داد: « مرد جوان ،  با وجود چنین ظاهری در صحنه کاری وجود ندارد ، مگر اینکه در نقش یک تبهکار بازی کنید و حتی در آن صورت باز هم نه درنقش  بازیگر نقش اول! و مطمئناً نباید جلوی دوربین یک زن را ببوسید!

  به هر حال هیچ کس ژان پل بلموندو را باور نکرد . " با این حال او را پذیرفتند ، اما بسیاری از معلمان او را ناامید می کردند.با تمام این ها ژان پل بلموندو نه تنها سخت گیر و سرسخت بود ، بلکه ادعا می کرد نقش قهرمانان عاشق را نیز بازی کند. یکی از معلمان در هنگام امتحان به او گفت:غیرممکن است تصور کنید که شما با این چهره یک زن را روی صحنه بغل کنید. همه مخاطبان از خنده غلت می زنند ... ". اما زنان چنین فکر نمی کردند ...

 

ژان پل بلموندو

ژان گابن و ژان پل بلموندو |  عکس

 

علی رغم این واقعیت که ژان پل بلموندو هرگز خوش تیپ نبود ، او می دانست چگونه زنان را تحت تأثیر قرار دهد. دوستان و همکاران او فقط می توانستند متعجب شوند که چگونه بلموندو زنان زیبای پاریس را تسخیر می کند. 

 

ازدواج اول ژان پل بلموندو

ژان پل بلموندو

بازیگر ژان پل بلموندو در جوانی |  عکس

 

او حتی در جوانی گفت: " بدون زنان ، من هیچ چیز نیستم! "به طور رسمی ، او دو بار ازدواج کرد و درباره تعداد عاشقانه هایش ، بدون شرم و حیا دروغ نگفت:" من چند صد عاشقانه کوتاه مدت داشتم . این بازیگر اعتراف كرد كه برای اولین بار در 5 سالگی به زیبایی زن علاقه نشان داده ، وقتی به هر بهانه ای به كارگاه پدرش وارد می شد ، در آنجا خدمتكار جوان جذاب آنها ژانت برای او ژست می گرفت.

 

ژان پل بلموندو

بازیگر ژان پل بلموندو  با همسر اول و فرزندانش |  عکس

 

او خودش اعتقاد داشت که شش عشق جدی داشته است.وقتی 20 ساله بود با رقصنده رنه کنستانتین آشنا شد. او را الودی نامید ، پس از قهرمان نمایش که در آن بازی کرد. آنها ازدواج کردند و 13 سال با هم زندگی کردند. الودی به او سه فرزند داد - پاتریشیا ، فلورانس و پاول. به سختی می توان خوشبختی خانوادگی آنها را بدون مشکلات نامید. هنگامی که پس از اکران فیلم "از نفس افتاده" ژان لوک گدار ، شهرت زیادی به این بازیگررسید ، بسیاری از طرفداران شروع به توجه بر او کردند و نمی توان گفت که او نسبت به آنها بی تفاوت بود.

 

بعدها بلموندو گفت که الودی تنها زنی بود که سعی در فرمان دادن به او را نداشت و از او در همه کارها حمایت می کرد. او سعی کرد شایعات مربوط به رابطه شوهرش با شرکای سر صحنه را نادیده بگیرد ، اما وقتی او صراحتا شروع به بازی با بازیگر زن اورسولا آندرس کرد ، صبر او از بین رفت. الودی خودش تقاضای طلاق کرد و بعداً به شوهرش اعتراف کرد: " وقتی از خیانت شما فهمیدم ، آنقدر گریه کردم که چاه ته ته خانه تابستانی ما را در کپ-فرات پر می کند ."

 

بلموندو و اورسولا آندرس

ژان پل بلموندو

ژان پل بلموندو و اورسولا آندرس |  عکس

 

بازیگر سوئیسی اورسولا آندرس در مجموعه فیلم جیمز باند مشهور شد و در آن زمان یکی از زیباترین و جذاب ترین بازیگران زن اروپایی به حساب می آمد. عاشقانه آنها با بلموندو طوفانی بود و 2 خانواده را نابود کرد ، زیرا به خاطر بازیگر ، اورسولا از همسرش جدا شد. آنها 7 سال را با هم گذراندند. او با خوشحالی در میهمانی ها و مهمانی های اجتماعی با او ظاهر می شد ، از توجه مطبوعات به زوج آنها خوشحال می شد و با کمال میل برای عکاسان دست به دست هم می دادند ، اما ایجاد یک خانواده در برنامه های او قرار نگرفت. 

 

ژان پل بلموندو

ژان پل بلموندو و اورسولا آندرس |  عکس

 

بعداً ، اورسولا گفت: " شاید ، در كنار ژان پل ، تمام خنده هایم را كه خداوندبرای یک عمر به من داده بود خرج كردم. در هر صورت ، پس از جدا شدن ، شوخ طبعی خود را از دست دادم و تقریبا لبخند را ترک کردم . "

 

ازدواج ژان پل بلموندو  با لائورا آنتونلی

از اورسولا آندرس بلموندو به سراغ بازیگر زیبای دیگری رفت - لائورا آنتونلی ایتالیایی ، دختر سال مجله Playboy و ستاره فیلم های  شور عشق، بداندیش، فروشگاه بزرگ، بی‌گناه، ریمینی ریمینی، عشاق و سایر وابستگان، نجیب و پاکدامن، چیزهایی برای ثروتمندان و دام. او نیز به خاطر بازیگر ژان پل بلموندو از شوهرش طلاق گرفت و آنها به همراه بلموندو 7 سال را سپری کردند.لائورا آنتونلی در رم زندگی می کرد ،ژان پل بلموندو در پاریس ، و آنها آخر هفته ها و تعطیلات به دیدار یکدیگر می رفتند.

 

ژان پل بلموندو

ژان پل بلموندو و لائورا آنتونلی |  عکس

لائورا برای آزادی خود بسیار ارزش قائل بود و جرأت ایجاد خانواده با بازیگر معروف را نداشت ، که دلیل جدایی آنها بود. وقتی بازیگر او را ترک کرد ، لائورا به افسردگی افتاد ، شروع به سومصرف الکل کرد و حتی سعی کرد خودکشی کند. ژان پل بلموندو از ترس سلامتی او به برقراری ارتباط با او ادامه داد و چندین سال از او حمایت کرد ، اما در قلب او زن دیگری وجود داشت.

 

ژان پل بلموندو و  ماریا کارلوس سوتومایور

ژان پل بلموندو

بازیگر با ماریا کارلوس سوتومایور و سرژ گینسبورگ ، 1985 |  عکس

 

او در حال حاضر 48 ساله بود که یک مدل 20 ساله از برزیل ماریا کارلوس سوتومایور در زندگی او ظاهر شد.بازیگر ژان پل بلموندو درباره او گفت: " این موتور ، عشق من است ، سرانجام نیرویی است که هر روز مرا به زندگی می کشاند ." و این رابطه 7 سال به طول انجامید ، اما دختر نمی خواست در مورد ازدواج چیزی بشنود - او تمام وقت خود را به خرید ، مهمانی ها و ... مردان دیگر اختصاص می داد. هنگام جدایی او یک توله سگ به ژان پل بلموندو داد و بدخواهانه آرزو داشت "حداقل با این ..." خوشبختی پیدا کند.

 

ازدواج دوم که باعث افزایش عمر وی شد

ژان پل بلموندو

ژان پل بلموندو و ناتی تاردیول |  عکس

 

دومین همسر قانونی این بازیگر ، ناتالی تاردیول مدل لباس و رقصنده بود. اگر سوتومایور متوجه می شد که آنها به لطف سگی به نام مایا که به ژان پل بلموندو هدیه داده است ، با هم آشنا می شوند بسیار مبهوت می شد. از آن زمان ،عشق ژان پل بلموندو و ناتی تاردیول به سگ ها آنها را متحد کرد.

 

ژان پل بلموندو

بازیگر  ژان پل بلموندو با همسر دوم و دخترش استلا |  عکس

 

این دختر 30 سال از او کوچکتر بود و هیچ کس انتظار نداشت که این ازدواج با دوام باشد. با این حال ، ناتی رفتاری کاملاً متفاوت از برگزیدگان قبلی خود داشت: برای تمرین در تئاتر به سراغش آمد و سپس او را به خانه برد و غذاهای مورد علاقه اش را به او داد. هنگامی که فاجعه رخ داد او در کنار او بود - هنگام آتش سوزی که دختر بزرگ ژان پل بلموندو درگذشت و به زودی بلموندو با سکته مغزی مواجه شد. بیش از شش ماه ، ناتی از او پرستاری کرد ، به لطف او بود که او دوباره راه رفتن و صحبت را شروع کرد. و بعد از 2 سال ، وقتی بازیگر 70 ساله شد ، آنها صاحب یک دختر به نام استلا شدند. اما بعد از 5 سال دیگر ، ناتی با مرد دیگری در سن خود آشنا شد و بلموندو او را رها کرد.

 

بازپرداخت گناهان

او در حال حاضر 75 ساله بود ، اما قرار نبود به زندگی شخصی خود پایان دهد. آخرین عشق ژان پل بلموندو، مدل بلژیکی باربارا گاندولفی ، 43 سال کوچکتر از او بود. در طول 4 سالی که آنها با هم بودند ، دوستان  بارها سعی کردند به بازیگر اطمینان دهند که باربارا  او را فریب می دهد. وی حتی پس از سرقت دو بار از خانه خود ایمان نیاورد که باربارا گاندولفی دزدی می کند  و گفت که این دختر لذت زندگی را به او بازگردانده است. همانطور که مشخص شد ، باربارا واقعاً کلاهبردار بود و یک بار 200 هزار یورو از حساب ژان پل بلموندو  را به حساب خود منتقل کرد.

 

بلموندو ادعاهای قانونی علیه باربارا را رد کرد ، اما پس از آن از او جدا شد. از آن زمان ، این بازیگر تنها مانده است. سرنوشت  بارها به او فرصت ایجاد یک خانواده مستحکم را داد ، اما او بارها و بارها بر روی همان اشتباه پا گذاشت. اگر به او پیشنهاد می شد زندگی خود را از نو شروع کند ، احتمالاً هیچ مشکلی برطرف نمی شد.

ژان پل بلموندو

ژان پل بلموندو و باربارا گاندولفی |  عکس

فرزندان و نوه های او امروز باعث شادی او شده اند: چگونه کودکان بلموندو مشهور شدند ؟

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید