14 خرداد 1398

روش درمان یک شخص از طریق طب سوزنی حدود سه هزار سال سابقه دارد.
کارافرینی

طب سوزنی چیست

دکتر، که کار تخصصی با نقاط طب سوزنی بر روی بدن انسان را انجام می دهد، نیاز به انجام روش های تشخیصی برای تعیین نوع بیماری و تشخیص راه درمان دارد.

الکترومیوگرافی یک روش تحقیق است که مکانیزم آسیب احتمالی در عضلات را تعیین
کارافرینی

الکترومیوگرافی چیست

الکترومیوگرافی (EMG) یک روش مدرن برای تشخیص فعالیت بافت عضلانی و بیماری در عضلات است. تکنیک مورد استفاده برای تعیین توانایی های عملکردی اعصاب، عضلات و بافت نرم است.

17 اردیبهشت 1398

بهره برداری از اکوسیستم های کسب و کار نیاز به بینش کارآفرینی، همراه با ....
کارافرینی

کارآفرینی و تفکر استراتژیک در اکوسیستم های کسب و کار

تفکر استراتژیک و فعالیت های کارآفرینی در یک اکوسیستم دیگری را در یک چرخه تحت تاثیر قرار می دهد که نوآوری را استمرار و حتی برانگیخته می سازد. این فعل و انفعالات به طور قابل توجهی در طول چهار نوع از اکوسیستم های کسب و کار - ارکستر، بازار خلاق، JAM مرکزی و ایستگاه MOD - تفاوت می کنند

7 اردیبهشت 1398

استراتژی می تواند به عنوان انگیزه در تشکیل اهداف و اولویت های توسعه درک شود
کارافرینی

شکل دادن اهداف و جامعیت یک استراتژی

گفته می شود که اهداف استراتژیک پایه ای برای تشکیل هر کسب و کار هستند و باید اراده را برای موفقیت با ایجاد چالش های مورد انتظار در تغییر محیط منعکس کنند. "اهداف همیشه بر اساس انتظارات هستند.

21 فروردین 1398

به نظر می‌رسد شکافی در تحقیقات آموزش کار‌آفرینی وجود دارد
کارافرینی

ادبیات موضوعی آموزش کارآفرینی

تحقیقات نظری در زمینه آموزش کارآفرینی در حال افزایش بوده‌اند و از نظر دامنه و روش‌شناسی نیز بهبودهایی حاصل شده است اما آنچه که توجه را جلب می‌کند، فقدان مقالاتی است که دانش کنونی را با ارائه گزاره‌های نظری و آزمایش این گزاره‌ها در فضای تجربی کسب و کار گسترش دهند.

16 اسفند 1397

 تاکید بر روی لزوم مقاومت علیه رقبا یا ساخت مزیت رقابتی پایدار دراز مدت است.
کارافرینی

مزیت رقابتی: جرات در شکل دادن اهداف و جامعیت یک استراتژی

رقابت، ابتکار و جهانی سازی کلید واژه هایی هستند که چندین دهه تقریبا در هر جنبه ای از فعالیت اجتماعی و افتصادی حضور داشته اند. خصوصا، علاقه روبه رشد در مسائل مرتبط با رقابتی بودن در توسعه تئوری ها و مطالعات در زمنیه تحلیل رقابت و استراتژی های رقابت نقش داشته اند.

9 اسفند 1397

گرایش به کارآفرینی یک مفهوم کنجکاوانه است
کارافرینی

گرایش به کارآفرینی

کارآفرینان باید مانند مخترعان، متخصصین بازاریابی، تسهیل کننده ها، متخصصین تغییر سازمانی، رهبران، تکنولوژیست ها و فروشندگان ارشد عمل نمایند. بنابراین، هر چه کارآفرین قادر باشد که دانش و مهارتهای بیشتری را بروز دهد، بهتر است.

29 بهمن 1397

امروز کانادا دارای کمترین مالیات بر درآمد در جهان و بالاترین میزان ایجاد شغل
کارافرینی

کسب و کار در کانادا

بسیاری از عوامل مطلوب وجود دارد که شرایط پیچیده کسب و کار در کانادا را روشن می کند و از جمله:قیمت پایین زمین، هزینه کمتر برای کارهای ساختمانی، هزینه برق در کانادا امروز پایین ترین در جهان است

15 بهمن 1397

راه حل خلاق برای یک رستوران کوچک و محل کسب و کار
کارافرینی

افراد خلاقی که باید جایزه بگیرند 17 عکس

ذهن خلاق  یک شیوه تفکر است که در آن نیمکره راست مغز کار می کند، که باعث می شود فرد جهان را به عنوان یک سری از تصاویر و استفاده از تقلید بصری ببینید. در این پست 17 عکس از جالبترین راه حل های طراحی را جمع آوری کرده ایم که شایسته توجه شما هستند.

25 دی 1397

چگونه حکاکی روی لاک الکل زیبایی ایجاد می کند
کارافرینی

زیبایی حکاکی روی لاک الکل

حکاکی روی لاک الکل یک نوع منحصر به فرد از هنرهای باستانی و صنایع دستی پادشاهی شرق است. امروزه با توجه به هزینه های زیاد، این کسب و کار رو به فروپاشی است و در نتیجه فروش این محصولات به ندرت دیده می شود.

22 دی 1397

20 دی 1397

رویکرد سبک در مدیریت شکل غالب پژوهش از اواخرسال 1940 تا سال 1960 بوده است
کارافرینی

چه چیزی باعث مدیریت خوب می شود؟بخش دوم

کرت لوین در تحقیقات دانشگاه میشیگان، سه سبک مختلف مدیریت یعنی استبدادی، اقتصاد آزاد و دموکراتیک را از یکدیگر تفکیک ساخت. او در یک سری از آزمایشات با باشگاه پسران، کشف کرد که مدیریت بازار آزاد نتیجه و اثری نداشته است، چه مدیر در شرایط کار حضور داشته باشد چه حضور نداشته باشد.

13 دی 1397

23 آذر 1397

چه چیزی باعث مدیریت خوب یک مدیر می شود؟این مساله پیچیده تر از آن است که فکرش ...
کارافرینی

چه چیزی باعث مدیریت خوب می شود؟

حدس می زنم که برای بسیاری از شما مفهوم "مدیریت" نقش کاملا برجسته ای در زندگی شما به عنوان دانشجویان دانشگاه ایفا می کند. همچنانکه در زندگی شغلی و حرفه ای خود کم کم به حرفه ای گری حرکت می کنید و یا آن را پیش بینی می کنید

6 آذر 1397

اگر چه هوشیاری کارآفرینانه برای توضیح شناسایی فرصت کسب و کار جذاب هستند
کارافرینی

هوشیاری کارآفرینانه چیست

هوشیاری کارآفرینانه توسط کرزنر در1979 به عنوان توانایی برای توجه به فرصت های کسب و کار بدون جستجو برای آنها شدن تعریف شده است. با توجه به کرزنر، بازارها در یک عدم تعادل دائمی با اختلاف محلی در قیمت می باشند.

26 مهر 1397

 در این مقاله در نظر داریم که مراحل اجرای مهندسی فرایندهای کسب و کار را با سطح جزئیات بالایی بررسی کنیم.
کارافرینی

اجرای مهندسی فرایندهای کسب و کار

این مرحله ای است که در آن تلاش های مهندسی مجدد با حداکثر مقاومت مواجه می شوند ، از مخالفان ضد تا دشمنان منفعل، که همه آن ها مصمم به حذف تلاش ها می باشند. به این دلیل است که برنامه های مدیریتی تغییر برای ایجاد فرهنگ پذیرش باید همگام با اجرای BPR آغاز شوند.

5 مهر 1397

مدیریت باید از اطلاعات به عنوان یک نقش آفرین اصلی از اطلاعات استفاده کند و از تکان های تند و ناگهانی سهم بازار جلوگیری کند.
کارافرینی

انواع رقابت در کسب و کار بخش دوم

اطلاعات پیوسته از بازار از نیروی کار میدانی افراد فروش شرکت و افراد کانال، کلیدی برای داشتن یک بانک اطلاعاتی رقابتی به روز شده است. بنابراین، نیروی میدانی شرکت باید چشم و گوش شرکت باشد. اطلاعات باید مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرند و شرکت های رقابتی باید به عنوان رقیب ضعیف و قوی طبقه بندی شوند.

28 شهریور 1397

یک ”پوستر چندبخشی“ است که اجزاء منحصر بفرد به طور جداگانه ایجاد شوند
کارافرینی

طراحی پوستر بخش دوم

شما می‌توانید پوستر خود را هم حدوداً و هم کاملاً بر روی کامپیوتر ایجاد کنید. قبل از ایجاد اجزاء منحصربفرد پوستر، شما باید تصمیم‌گیری کنید چگونه آن نصب خواهد شد. یک پوستر می‌تواند به چند روش ایجاد شود

26 شهریور 1397

اصطلاح فرایند کسب و کار، به معنای حقیقی آن، برای اولین بار توسط آدام اسمیت در سال 1776 به کار برده شد.
کارافرینی

فرایند کسب و کار

همه فعالیت های انجام گرفته در یک سازمان از نظر منطقی با هم گروه بندی شده (بر اساس پیامد تجاری آن ها) و مستند شدند. هر گونه چنین گروه فعالیت هایی به عنوان یک فرایند کسب و کار نامیده می شود.

25 مرداد 1397

تحقیقات تایید می کنند که فروشندگان با نمایندگی از طرف مشتریان، در مراحل اولیه نوآوری شرکت می کنند
کارافرینی

نقش بازاریابی در موفقیت توسعه محصولات جدید

برای چندین دهه، آثار نوآوری تاکید دارند که نوآوری موفق نیازمند تاکید بر بازاریابی شفاف و درک عمیق از نیازهای مشتری است. بازاریابی و فروش دارای اطلاعاتی درباره مشتریان بوده و در فرایند نوآوری مشتری محور مشارکت دارند.

24 مرداد 1397

شرکت ها در محیط های به سرعت در حال تغییر که به خاطر استراتژی هایشان قادر به توسعه هستند به موفقیت می رسند.
کارافرینی

عوامل موفقیت کسب و کار

دیگر عوامل تعیین کننده ی موفقیت شرکت شامل: توانایی سرعت عمل، رغبت به تغییر، تشکیل روشن اهداف، و توانایی عمل در روشی چشمگیر در مقایسه با رقبا است. امکانات شرکت در انتخابهای استراتژیک فراوانند. مهمترین تنگناهایی که شرکت ها با آنها روبرو اند مربوط به انتخاب بین بقا، رشد، خطرپذیری و ابتکارات می شود.

19 مرداد 1397

تعدیل هوش مصنوعی به عنوان یک ابزار مدیریت دانش می تواند مزیت های رقابتی را برای مشاوره مالی ایجاد نماید.
کارافرینی

هوش تجاری و مدیریت دانش در بخش مالی

جهانی شدن، تلفیق شرکت ها ، خصوصی سازی و اعطای مالکیت، رقابت موسسات غیر مالی و نوآوری های فناوری باعث می شود که کمپانی همواره در مورد راهبرد تجاری خود تجدید نظر نماید. در این مورد، خدمات مالی باید جریان های درامدی جدیدی را ایجاد کرده، وارد بازار های جدید گشته....

16 مرداد 1397

11 مرداد 1397

پوستر باید بازگو کننده این باشد که چرا این موضوع مهم است، اهداف این مطالعه  و شما از چه روش‌هایی استفاده کرده اید
کارافرینی

طراحی پوستر

برای حفظ و برانگیختن علاقه بیشتر، پوستر شما به یک پیام روشن و واضح نیاز دارد، بنابراین ناظران می‌توانند به سرعت مهمترین نکات را درک کنند. پس از آن، ناظران می‌توانند به جزئیات بیشتر توجه کنند و احتمالاً با شما در مورد موضوع بحث کنند.

1 مرداد 1397

مطالعات بسیاری نشان داده اند که بازاریابی اجتماعی می تواند یک رویکرد تأثیرگذار بر رفتار در زمینه سلامت عمومی باشد.
کارافرینی

بازاریابی اجتماعی چیست؟

بازاریابی اجتماعی مجموعه ای از مفاهیم ، شواهد تجربه محور و اصول استخراج شده از زمینه بازاریابی است که یک رویکرد نظام مند را برای تأثیرگذاری بر رفتارهایی که برای زندگی اجتماعی بهتر افراد و جوامع سودمند هستند، فراهم می آورد.

30 تیر 1397

شواهد تجربی وجود دارد که ابتکار عمل شخصی تأثیری مثبت بر روی کارآفرینی می‌گذارد
کارافرینی

نقش ابتکار عمل در کارآفرینی

اشتیاق کار آفرینی به عنوان احساس مثبتی قوی نسبت به وظایف و اقدامات کارآفرینی وابسته به خودسانی کارآفرین تعریف می‌شود . دیگر دانشمندان اشتیاق کار آفرینی را به عنوان علاقه به کار کارآفرینی متصور شده‌اند .

29 تیر 1397

 بعد از ۱۰ سال کار با صنعت طراحی، دیدگاه من به این که چگونه مواد بخشی از فرآیند طراحی هستند از مواد و مادیت به امتحان و داستان‌گویی تغییر پیدا کرده است.
کارافرینی

نقش مواد در برند و استراتژی کاری

در چند سال نخست، من بر این تمرکز داشتم که چگونه می‌توان به طراحان استفاده‌ از مواد جدید و استفاده‌ی از مواد قدیمی به روش‌های جدید را الهام کرد. برای محصولاتی که در حال طراحی‌شان بودیم، ما الهام و سپس انتخاب را از آغاز حرکت تا پایان فرآیند طراحی مد نظر داشتیم.