5 روش برای ارتقاء بازاریابی 

(سیارک)  چگونه می توان بازاریابی خود را جهت بدست آوردن حداکثر ممکن مشتریان بدست آورد و آیا هنوز وقت بهره برداری از چنین فرصتی باقی است؟ تنها کافی است امروز استراتژی های بازاریابی زیر را به کار گیرید، مشتریان را جذب خودتان خواهید کرد و همزمان سود فراوانی کسب خواهید نمود.

      

اطمینان یابید که وب سایت شما برای یک حمله بی امان آماده است.

ایده خوبی است که وب سایتتان را جهت نمایش تبلیغات شنبه کسب و کار کوچک خاص یا دوشنبه سایبری به روزرسانی نمایید. و در واقع اگر امادگی فروش آنلاین محصولاتتان را ندارید می توانید صرفا این قابلیت را به سایتتان اضافه کنید. ÷ این حقیقت ساده هم وجود دارد که مردم قبل از اینکه کل یک روز را به دنبال این باشند که از کجا خرید نمایند، ابتدا کسب و کار کوچک محلی خودشان را جستجو خواهند کرد. با یک بارگذاری اطمینان حاصل نمایید که سرور وب سایت شما هیچ مشکلی ندارد چرا که مشکل در وبسایتتان آخرین چیزی است که برای بازار شنبه می خواهید. چرا که مشتریان بالقوه به جاهای دیگر برای خرید خواهند رفت. همچنین شرایطی فراهم نمایید که وب سایتتان نسخه موبایل داشته باشد و اینکه این فرمت نیز در هر گوشی هوشمند و تبلتی خارج از آنجا به درستی کار کند. از ابزار رایگان تست موبایل دو بار استفاده نمایید تا اطمینان یابید که وب سایت همانگونه که در لپ تاپ های دیگران مشاهده می شود در موبایل مشتریان نیز قابل نمایش می باشد.(سیارک)  

  1. قابلیت دید رسانه اجتماعی را با استفاده از هشتگ صحیح تقویت نمایید.

یکی از بهترین روش ها برای شهرت یافتن در رسانه اجتماعی استفاده از استراتژی هشتک شنبه کسب و کار کوچک و دوشنبه سایبری می باشد. اطمینان حاصل نمایید که هر توییت، پست فیس بوکی، و اینستگرامی که ایجاد می نمایید #ShopSmall یا #SmallBizSat یا #CyberMondaySale! را داشته باشد! در این روش مشتریان بالقوه با استفاده از این هشتک ها در جستجوی کسب و کارهای کوچک قادر به مشتری شدن در آخر این هفته خواهند بود و شما را پیدا خواهند کرد- و از آنچه که شما ارائه می دهید، باخبر خواهند گردید.  

  1. سعی کنید تا پرداخت آنلاین فیسبوک را به فروشگاه خود اضافه نمایید.

تبلیغات پرداخت از طریق رسانه اجتماعی می تواند برای انهایی که همیشه روی بازاریابی رسانه اجتماعی رایگان و اصلی متمرکز هستند صدایی ناخوشایند برسد اما این سریع ترین و موثرترین روش برای جذب مشتریان جدید به صفحه فیسبوک و وب سایت است و در عین حال تلاش زیادی نمی خواهد و آسان تر و تاثیرگذارتر از هرگونه فکر احتمالی دیگراست. فیسبوک شما را در فرایند ایجاد آگهی خود و نمایش آن به مخاطب تان مرحله به مرحله راهنمایی می کند و شمایید که بودجه را تنظیم می کنید و لذا هزینه ها هرگز از کنترل شما خارج نخواهند گردید. این روش از بازاریابی آنلاین بسیار دقیق تنظیم شده است و رضایت شما را در رساندن مطالبات مردم، بیشتر جلب خواهد کرد و هر پنی که شما صرف می کنید، ارزش آن را خواهد داشت.   

  1. به مشتریان خود ایمیل بزنید و دلیل متوقف کردن خودتان را به آنها توضیح دهید.

فراموش نکنید که مستقیما به لیست موجود از مشتریان خود از طریق ایمیل دسترسی داشته و به آنها انگیزه بازدید مجدد از فروشگاه تان را بدهید. به آنها کوپن مشتری وفادار ویژه ایمیل کنید یا آنها را به رویدادهای قبل از افتتاح یا حتی بعد از افتتاح فروشگاه را آگاه نمایید و با تخفیف های ویژه و شکلات داغ این کار را تکمیل نمایید. هستند کسانی که از پیش آنها را می شناسید و کسب و کار شما را دوست دارند، بنابراین تلاش کنید تا انها را متقاعد نمایید که خرید از شما موجب خوب سپری شدن اوقاتشان خواهد شد.(سیارک)  

  1. با ویدئوی زنده ی فیسبوک، خصوصی سازی نمایید.

یکی از اصلی ترین دلایلی که مردم فروشگاه های کوچک را زیاد دوست دارند این هست که ارتباط شخصی با صاحبان کسب و کارهای کوچک را حس می نمایند. بنابراین چرا چنین حس ارتباطی را مستقیما از طریق ویدئوی زنده فیسبوک برای تمامی طرفدران آنلاین ایجاد ننماییم؟ نباید فانتزی باشد در واقع «واقعی» بودن بهتر است چرا که مخاطب شما احساس خواهد کرد که نگاهی اجمالی به پشت صحنه دارد. از گوشی های هوشمند استفاده کنید تا برخی از آیتمهایی را که آن ها در خرید خواهند داشت را معرفی کرده یا به آنها ارائه مختصری از دکوراسیون و مقدماتی را فراهم آورید که برای آغاز چنین روز بزرگی چیده اید. این می تواند حس آشنایی و هیجان در آنها ایجاد کند، به صورت ایده آل حمایت آنها را دریافت خواهید کرد.

به خاطر فصل خرده فروشی، سعی کنید که از این 5 استراتژی استفاده نمایید تا تلاشهای خود در زمینه بازاریابی دیجیتال را افزایش دهید.ایمیل بفرستید، سایت خودتان را چک نمایید. در نظر گرفتن چند مرحله اضافی در مورد بازاریابی رسانه ی اجتماعی شاید زیاد به چشم نیاید اما این تاکتیک ها می توانند سودمند باشند. و زمانی که درست سر جای خود به کار گرفته شوند، نهایتا آسوده خاطر شده و از این بهره مندی خود خشنود خواهد گردید و در عین حال به سمت خرید آخر هفته بزرگ روانه خواهید شد.

ایده هایی برای کسب و کار های کوچک با سرمایه اندک

10 برنامه ی کاربردی برای کسب درآمد آنلاین

کسب و کار های خانگی آنلاین 

پنج توصیۀ بازاریابی برای یک تجارت آنلاین موفق 

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

مترجم  itrans.ir

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • Blondie 504 :

    You're too kind with this fabulous giveaway! What a great idea and a great cause! I do a walk to raise money for breast cancer research every year, so I'm all about sutporping the cause! And the bags are so cute! Count me in!

    1395/12/27 5:03

بیشتر بخوانید