پنج راه عالی برای بازنشستگان تا درآمد بیشتری داشته باشند

(سیارک) : بازنشسته بودن به معنای داشتن مقدار زیادی وقت اضافه است. دیر یا زود، یک مستمری بگیر ممکن است متوجه شود که قوی است و انرژی کافی را برای انجام یک کار پاره وقت دارد.


1. ورزش
این کار پاره وقت برای آنهایی خوب است که به ورزش علاقه داشته اند یا همچنان زندگی پر تحرکی دارند. برنامه هایی مخصوص جوانان وجود دارد که با ورزش مرتبط است. مدیران این برنامه ها همیشه بدنبال افرادی هستند که الگوی اصلی کودکان باشند. افراد بازنشسته می توانند چندین موقعیت داشته باشند: مربی، هماهنگ کننده، امتیاز نگه دار و غیره. برخی از موقعیت ها، حقوق خوبی نیز دارند. در حقیقت، مهم نیست که برای کدام موقعیت انتخاب شده اید، بلکه تعهد، فداکاری، دانش، تجربه و مهارت های شما پاداش داده خواهد شد و مورد ستایش قرار خواهد گرفت.


2. راننده
اگر ماشین دارید و محله ای که در آن زندگی می کنید را نیز بخوبی می شناسید، همیشه می توانید خدمات خود را در اختیار افرادی قرار دهید که نیاز به راننده دارند. راننده بودن یک کار پاره وقت خوب است، بخصوص اگر فرد، بازنشسته باشد. این کار خوب است چراکه قادر خواهید بود برنامه ی خود را تنظیم کرده و تنها در ساعاتی که مایل هستید، کار کنید. علاوه بر ساعات کاری، می توانید مسیر حرکت را نیز انتخاب کنید. می توانید بهترین روز کاری را نیز برگزینید. پیشنهاد می کنیم که تعدادی وب سایت مفید را که می توانند مشتریان بالقوه را به شما معرفی کنند، بررسی کنید. Lyft یا Uber را مشاهده و یک فرم درخواست را پر کنید. هر دو وب سایت، قابل استفاده برای مالکان خودرو بوده و می توان برای سوار کردن مسافر و رساندن آن ها به مقصد از این وب سایت ها استفاده کرد. اپلیکیشن را دانلود کنید و همیشه متوجه نزدیکترین محلی که مشتری منتظر شماست، خواهید شد.


3. وبلاگ نویس
تجارب خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر احساس می کنید که زندگی جالبی دارید و سرشار از رخدادهای متنوع است، دودل نباشید و وبلاگ خود را راه اندازی کرده و در آن به مردم بگویید که چه کسی هستید. می توانید فیلم های خود را بر روی اینترنت آپلود کنید. اگر هنوز برای این کار آماده نیستید، می توانید فقط مطالبی را بنویسید و با طرفداران و دنبال کنندگان کارهای خود در ارتباط باشید. موضوعی را که در آن خوب هستید یا موضوعی را که فکر می کنید محبوب است انتخاب کرده و نظرات خود را در مورد آن بیان کنید. اجازه دهید که خوانندگان مطالب شما، نظرات خود را درباره ی مطالبی که نوشته اید بیان کنند و بطور مداوم و منظم، اخبار خود را بر روی وب سایت قرار دهید. اگر متعهد نباشید و اگر پست های شما به اندازه ی کافی منظم نباشند، خوانندگان فعال کمتری خواهید داشت. در هر صورت، وبلاگ نویس ها همیشه پول اضافی برای انجام کار پاره وقت خود را در می آورند.


4. دستیار شخصی
پیشرفت، متوقف نمی شود. چیزها دائماً تغییر می کنند و بهتر می شوند. مردم چیزهای جدید را اختراع می کنند تا زندگی خود را آسان تر کنند. هرچه سریعتر زندگی کنیم، کمک بیشتری نیاز خواهیم داشت. اگر بازنشسته هستید، به آنهایی فکر کنید که هنوز باید هر روز سرکار بروند. آن ها احتمالاً خانه، خانواده و فرزندان و دستیاران متعدد دیگری دارند. شما نیز چنین افرادی را در اطراف خود دارید. بپرسید که آیا به کمک شما نیاز دارند. بدون شک آن ها خوشحال می شوند که لباس های کثیفشان را جمع کنید، خانه را تمیز کنید، به خرید بروید یا از باغچه مراقبت کنید. آن ها خوشحال خواهند بود که کسی هست که برای مقدار مناسبی پول، این کارها را برایشان انجام می دهد. زمانیکه ثابت کردید که فردی مسئولیت پذیر و معتمد هستید، اجازه خواهید داشت تا در قبال پول بهتر، از فرزندان آن ها مراقبت کرده و یا در انجام تکالیف کمکشان کنید.


5. خرده فروشی
عالی است که در نزدیکی یک سوپر مارکت زندگی کنید. زمان دقیق فصل تعطیلات را بیابید. این برای شما زمان مناسبی است که از خانه خارج شده و مقداری پول در آورید. برخی از مغازه ها، ساعات تعطیلی دارند. در طول آن ساعات، به کمک نیاز دارند. اگر فصل شلوغی است، فرصت های متعددی را خواهید داشت. قسمتی را که بیشتر به آن علاقه مند هستید انتخاب کنید. اگر تفریح شما ورزش کردن است، بنابراین از انجام یک کار پاره وقت در بخش ورزشی لذت خواهید برد. اگر بدنبال مد هستید، مغازه ی لباس فروشی را انتخاب کنید. کسانیکه در خرده فروشی کار می کنند، تخفیف های بهتری می گیرند. همچنین قادر خواهید بود خرید تعطیلات را در زمانیکه قیمت ها پایین تر هستند انجام دهید.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک

ترجمه  itrans.ir

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام