دختر کوچک استیو جابز مدل شد

دختر کوچک استیو جابز ، ایو 22 ساله ، چهره برند لوازم آرایشی Glossier شده است - اینستاگرام او دارای تصاویر تبلیغاتی جدید است ، که در آن او از  براق کننده لب استفاده می کند ، و در وان می خوابد. ایو جابز ، دانشجوی دانشگاه استنفورد ، قبلاً فقط در بین علاقه مندان به اسب سواری شناخته می شد ، یا بهتر است بگوییم پرش با مانع اسب. اکنون وارد یک حرفه جدید شده است.

 

دختر کوچک استیو جابز مدل شد

دختر کوچک استیو جابز ، ایو جابز 22 ساله ، مدل شد. به تازگی ، تصاویری از یک کمپین تبلیغاتی با نام تجاری لوازم آرایشی Glossier در اینستاگرام وی ظاهر شده است: در عکس ، دختر مدیر عامل فقید اپل، استیو جابز و همسرش لورن پاول ، یک کارآفرین مشهور ، در یک حمام کف خوابیده و  براق کننده  لب را تبلیغ می کند. برای ایو جابز ، این پروژه اولین کار مدل سازی بود.


با این حال ، وی در حال حاضر به عنوان یک سوارکار در میان ورزشکاران سوارکاری شناخته شده است: طبق گفته ها ،  او در میان بهترین سوارکاران زیر 25 سال قرار دارد.

 

دختر کوچک استیو جابز مدل شد

Eve Jobs در پرش نمایشی - پرش از روی یک مانع رقابت می کند.


ایو جابز اسب سواری را از سنین پایین آغاز کرد. وی به هورس اسپورت گفت: "من اولین بار در سن دو سالگی سوار اسب شدم ، اما پس از آن من واقعا شروع به سوارکاری نکردم تا شش سالگی." "من همیشه عاشق حیوانات بوده ام ."

 

او به طور منظم در مسابقات پرش نمایشی شرکت می کند. سال گذشته در ماه مه ، دختر کوچک استیو جابز برنده جایزه بزرگ تور Split Rock Jumping Tour در لکسینگتون ، کنتاکی شد.  جایزه 130،000 دلار به او  اهدا شد. در آگوست 2019 ،  در بریتیش کلمبیا ، کانادا او جایزه بزرگ - 100،000 $ از مسابقات را از آن خود کرد.

 

دختر کوچک استیو جابز مدل شد

"اسب دوانی تواضع را به شما می آموزد. بسیار خوب است که ببینید پاداش کار سخت شما چگونه است ، اما شما باید همیشه هوشیار باشید ، "Eve Jobs در سال 2016 در سرویس آموزش آکادمی Upper Echelon پذیرفته شد. "آنها استقلال ، فداکاری و پشتکار را به من آموختند که می توانم در همه زمینه های زندگی ام استفاده کنم."


علاوه بر شرکت در مسابقات ، ایو جابز همچنین در حال تحصیل است - او دانشجوی دانشگاه معتبر استنفورد است ، جایی که پدر و مادرش روزی همدیگر را ملاقات کرده اند. او از خودش به عنوان فردی بسیار حساس و مستعد تأمل صحبت می کند. وی گفت: شما باید به این واقعیت عادت کنید که مردم گاهی اشتباه می کنند و این اشکالی ندارد. همچنین می توانید از هرکدام کمی یاد بگیرید. 

 

 ایو جابز

در مجموع ، استیو جابز چهار فرزند دارد. علاوه بر این چهار فرزند ، وی یک دختر بزرگ به نام لیزا برنان-جابز دارد که از مادرش کریسان برنان و استیو جابز 23 ساله به دنیا آمده است. اتفاقاً لیزا  از پدرش بسیار آزرده شده است ، زیرا جابز به مادرش كمك نكرد و هنگامی كه در سال 1980 تصميم گرفت از طريق دادگاه تقاضای حمايت از فرزند شود ، او از قبول ليزا به عنوان فرزند خود خودداری كرد.

 

پس از آن ، پدر جوان مجبور به انجام آزمایش DNA شد ، که این رابطه را تأیید کرد و به جابز دستور داده شد که مبلغ 385 دلار ماهانه به فرزند خود کمک کند (وی تصمیم گرفت این مبلغ را به 500 دلار افزایش دهد) ، و همچنین هزینه های پزشکی را تا زمانی که کودک 18 ساله شود ، تأمین کند.

در سال 2018 ، لیزا برنان جابز کتابی در مورد روابط اشتباه خود با پدرش نوشت .

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید