نحوه کاشت سیب زمینی در لاستیک فرسوده

در سال های اخیر ، باغبانی محبوبیت بیشتری پیدا می کند.به کاشتن میوه و سبزیجات در لاستیک فرسوده فکر کرده اید؟ همچنین علاوه بر میوه و سبزیجات روی سیب زمینی؟ وقت آن است که بفهمیم این هک زندگی با استفاده از لاستیک فرسوده چقدر کارآمد است و آیا اصلا ارزش استفاده از آن را دارد یا خیر. و مهمتر از همه ، وقت آن است که بدانیم چگونه همه کارها را به درستی انجام می دهیم تا محصول لاستیک از بستر باغ سنتی بدتر نباشد.

 

 

جوانب مثبت و منفی کاشتن سیب زمینی در لاستیک

کاشتن سیب زمینی در لاستیک

هک زندگی: کشت عمودی موافقان و مخالفان خود را دارد.  / عکس


روش کاشتن سیب زمینی با استفاده از لاستیک فرسوده مزایا و معایبی دارد. بیایید با معایب شروع کنیم: اولاً ، کاشتن مقداری سیب زمینی از این طریق برای هدف ذخیره سازی بعدی ، بسیار مشکل ساز است. ثانیا ، روش تهیه و کاشت سیب زمینی با مشکلات اضافی زیادی همراه است. ثالثاً ، سیب زمینی ها باید هر 1-2 هفته یکبار خود به خود آبیاری شوند. اینجاست که شاید معایب این روش خاتمه یابد.

 

کاشتن سیب زمینی در لاستیک

هک زندگی: شما می توانید در هر جایی رشد دهید. مرتب است و فضای کمی را اشغال می کند / عکس


حالا برای محاسن. کاشتن سیب زمینی با استفاده از لاستیک فرسوده به شما این امکان را می دهد که بازدهی بیشتری از یک غده بدست آورید. بنابراین ، سیب زمینی به خوبی میوه می دهد ، بزرگ به نظر می رسد و تا حدی سریعتر رشد می کند. یک مزیت مهم این روش همچنین این واقعیت است که علف های هرز با سیب زمینی در طول فصل به حداقل مطلوب کاهش می یابد. بوته های سیب زمینی بلند هستند و بیشتر سبز می مانند.

 

کاشت سیب زمینی در لاستیک چگونه کار می کند؟

کاشتن سیب زمینی در لاستیک
هک زندگی: بهتر است لاستیک ها را نه با خاک ، بلکه با کمپوست پر کنید.  / عکس


نتیجه نهایی این است که سیب زمینی های کاشته شده در لاستیک های پر از ماده مغذی در محیط گرم شده قرار می گیرند. تحت تأثیر آفتاب ، لاستیک ها بسیار داغ می شوند و خاک را بسیار گرم می کنند و سیب زمینی ها در آن قرار می گیرند. همه اینها به رشد سریع کمک می کند. یکی از این لاستیک ها به شما امکان می دهد حداقل 25 سیب زمینی برداشت کنید. با این حال ، برای اینکه محصول غنی باشد ، انتخاب مکان مناسب برای کاشت بستر و آبیاری مرتب محصول ، مهم است. به طور متوسط ​​، این روش عملکرد بسیار بالاتری را در مقایسه با کاشت سنتی سیب زمینی در باغ نشان می دهد.

 

 

چگونه می توان سیب زمینی را در لاستیک کاشت؟

سیب زمینی
هک زندگی: برداشت غنی خواهد بود.  / عکس 


در حقیقت ، هیچ مشکلی در زمینه استفاده از لاستیک فرسوده وجود ندارد. برای ایجاد یک باغچه کوچک ، به دو لاستیک فرسوده احتیاج دارید که روی هم قرار دهید. پس از آن ، محصولات لاستیکی با کمپوست ، که یک ماده ایده آل برای رشد غده ها است ، پر می شوند. لاستیک ها را می توان در هر مکان آفتابی نصب کرد. همچنین می توان آنها را روی سطوح آسفالت یا کاشی کاری قرار داد. از آنجا که سیب زمینی ها در کمپوست می نشینند ، دیگر نیازی به کوددهی اضافی ندارند.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید