چگونه توت فرنگی بزرگ تر برداشت کنیم

توت فرنگی

 

شیر همیشه به عنوان مکمل برای محصولات مختلف از جمله توت فرنگی استفاده شده است. این روش به ویژه در هلند به طور فعال مورد استفاده قرار می گیرد. بعد از یک هفته ، توت فرنگی کاملاً متفاوت می شود. حتی بوته های بسیار ضعیف با شدت بیشتری رشد می کنند. برگها یک رنگ سبز تیره غنی به خود می گیرند و همه بوته ها شروع به شکوفایی زیاد می کنند.

 

توت فرنگی
  اندازه توت ها پس از این تغذیه به طور قابل توجهی افزایش می یابد - یک و نیم تا دو برابر / عکس


اندازه توت ها پس از این تغذیه نیز به میزان قابل توجهی افزایش می یابد - یک و نیم تا دو برابر. نکته اصلی این است که تغذیه به درستی آماده شده و تمام نسبت ها رعایت می شود. می توانید شیر ، آب پنیر ، ماست خانگی و خریداری شده مصرف کنید.

 

نحوه تهیه محلول از شیر

توت فرنگی
برای تهیه محلول ، باید یک لیوان شیر را در یک سطل آب ده لیتری بریزید / عکس


یک لیوان شیر برای یک سطل ده لیتری آب گرفته می شود. اگر از فروشگاه است ، توصیه می شود محصولی با حداقل چربی مصرف کنید.

 

توت فرنگی

باغبانی کنیم: محلول حاصل روی توت فرنگی پاشیده می شود / عکس


همه چیز کاملاً مخلوط شده و توت فرنگی ها با این محلول اسپری می شوند تا بوته ها کاملاً مرطوب شوند. توصیه می شود این کار را عصر یا هنگامی که بیرون هوا ابری است ، انجام دهید.

 

توت فرنگی

پس از پردازش ، یک فیلم بر روی برگ های توت فرنگی ظاهر می شود ، که آنها را در برابر انواع آفات و بیماری ها محافظت می کند / عکس 

 

ریز عناصر موجود در شیر تأثیر مثبتی روی گیاهان دارند و یک ماده برتر پوششی هستند. بعلاوه ، پس از پردازش ، یک فیلم روی برگها ظاهر می شود ، که آنها را در برابر انواع آفات گیاهان و بیماری ها محافظت می کند.

 

شیر ترش و آب پنیر برای تغذیه بوته توت فرنگی 

توت فرنگی
باغبانی کنیم: برای تغذیه با ماست یا آب پنیر ، یک لیتر در ده لیتر آب هم زده می شود / عکس


در مورد این محصولات ، افزایش نسبت مجاز است. یک لیتر از آنها در ده لیتر آب هم زده می شود. سپس باغ به سادگی آبیاری یا اسپری می شود.

 

توت فرنگی

باغبانی کنیم:کود دهی با محصولات شیر ​​تخمیر شده ، گلدهی فراوان توت فرنگی و برداشت خوب توت های بزرگ را تضمین می کند / عکس

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید