چرا مردم کره جنوبی بطری های پلاستیکی پر از برنج را به رودخانه می اندازند

در
کره شمالی

کره شمالی توسط رودخانه هان از کره جنوبی جدا می شود. مثل مرزی است بین دو جهان و دو قومی که زمانی یکی بودند. حالا یکی توسعه اقتصادی و آزادی را ترجیح داد و دومی انزوا، نظامی گری و خودکامگی را. هر جهان مسیر و حقیقت خاص خود را دارد، اما این یک واقعیت است که مردم عادی کره شمالی فقیرتر از برادران جنوبی خود زندگی می کنند. چندین سال است که فراریان از خانواده کیم جونگ اون به یک کشور آزاد همسایه، «بسته‌هایی» را برای هموطنان سابق خود می‌فرستند. این بطری های پلاستیکی با برنج و سایر چیزهای مفید برای مردم کره شمالی هستند.

بطری های مرموز

یک سال پیش، مطبوعات کره جنوبی گزارش دادند که بطری های مرموز حاوی برنج، دلار آمریکا و فلش مموری حاوی اطلاعاتی درباره زندگی در کره جنوبی در مجاورت رودخانه هان (هنگانگ) کشف شد. معلوم شد که این کار سازمان‌های محلی فعالان فراری کره شمالی است که میهن منزوی خود را ترک کرده و اکنون اینجا در یک کشور آزاد زندگی می‌کنند.

بطری های مرموز

ماهیگیران بطریها را پیدا کردند
آژانس خبری یونهاپ کره جنوبی تصریح کرد که ماهیگیرانی که با قایق ها در دهانه رودخانه هان، بین پل Haengju در شمال غربی پایتخت و سد سیل زده Singok، واقع در نزدیکی محدوده شهر، با قایق های بادبانی حرکت می کنند، مرتباً چنین بطری های پلاستیکی را از آب می گیرند.

یکی از ماهیگیران گفت: «سه سال پیش، چنین بطری های پلاستیکی روی سطح شناور شدند، ولی پس از آن دیگر خبری از بطری ها نبود امااخیراً چنین بطری های پلاستیکی را دوباره از آب می گیریم.»

برنج برای همسایه های گرسنه

برنج برای همسایه های گرسنه

اطلاعات بسیار کمی در مورد زندگی در کره شمالی به کشورهای دیگر می رسد، اما این واقعیت که وضعیت غذا در آنجا بد است برای مدت طولانی شناخته شده است، هم از کسانی که در آنجا زندگی می کردند و اخیراً موفق به ترک وطن سخت خود شدند و هم از متخصصان کره ای و مطالعاتی که داده ها را ذره ذره در مورد این کشور جمع آوری می کند.

همانطور که جداشدگانی که قبلاً در یک دولت توتالیتر زندگی می کردند توضیح می دهند، استان هوانگهای به عنوان سبد نان کره شمالی در نظر گرفته می شود، افسوس که فقط جمعیت محلی از گرسنگی می میرند. همانطور که در دهه 1930 غله و دام از دهقانان گرفته شد، سربازان هر پاییز به مزارع هوانگهه می آیند و کل محصول ساکنان محلی را می برند. مردم از گرسنگی می میرند. به همین دلیل است که همشهریان سابق به دنبال حمایت از هموطنان سابق خود هستند.

برنج برای همسایه های گرسنه

برنج به سربازان می رسد، اما مردم عادی گرسنه می مانند

ارسال بطری به کره شمالی در چند سال گذشته غیرقانونی تلقی شده است زیرا قانون نسبتاً جدید مبادله اعلامیه کره جنوبی را نقض می کند. بر اساس آن، نه برنج و نه چیزهای دیگر (مخصوصاً درایوهای فلش) مجاز به حمل و نقل هوایی (مثلاً در بالن ها) و یا از طریق آب نیستند، زیرا این امر روابط دشوار بین سئول و پیونگ یانگ را تیره می کند.

یون سوک یول، رئیس‌جمهور کنونی کره گفت که این قانون یک اشتباه است و نظرات مکتوب به دادگاه قانون اساسی این کشور ارائه شده است که قانون اساسی بودن این سند را زیر سوال می‌برد. در نتیجه سال گذشته این قانون لغو شد.

ارسال بطری به کره شمالی

ارسال بطری به کره شمالی اکنون مجاز است

زمانی که این قانون اجرا شد، فعالان نام خود را پنهان کردند و به خبرنگاران در مورد فعالیت های خود فقط به صورت ناشناس گفتند. درست است که نام یکی از رهبران چنین جنبش هایی شناخته شده بود. پارک جونگ اوه به مدت سه سال به دلیل ارسال بطری برای کره شمالی تحت بازجویی بود، اما اکنون می تواند این کار را کاملاً قانونی انجام دهد. هر دو هفته یک بار مردی به همراه همسرش به کنار رودخانه می آید و با کمک دیگر فعالان بطری های پلاستیکی را به داخل آب می اندازد.

اخیراً ویدئویی که نحوه بسته بندی بسته ها را نشان می دهد توسط BBC پخش شده است. پارک جئونگ اوه با احتیاط برنج را در ظروف می ریزد، سپس یک اسکناس دلاری (ارزش بالایی در کره شمالی) و یک فلش مموری در هر ظرف می گذارد. در رسانه های الکترونیکی - موسیقی کی پاپ، نمایشنامه ها و نمونه های دیگری از فرهنگ کره ای که اکنون در سراسر جهان محبوب است، اما برای هموطنان منزوی شمالی ناشناخته است.

کره شمالی

نکته اصلی این است که زمان مناسب را انتخاب کنید تا جریان آنها را به جایی که باید بروند ببرد. اگر جریان دریا مساعد باشد، بیش از 90 درصد بسته های ما به کره شمالی ختم می شود. این مرد توضیح می دهد که بطری ها را معمولا ماهیگیران کره شمالی یا ساکنانی که در ساحل قدم می زنند، برمی دارند.
پاک داستان بسیار تکان دهنده ای را تعریف کرد که الهام بخش او بود و تأیید کرد که تلاش های او بیهوده نبوده است. او متوجه شد که یک زن کره شمالی بطری او را از آب گرفته، مقداری برنج پخته است و چون خیلی خوشمزه بود، بقیه را در بازار فروخت. او با پولی که به دست آورد، توانست ذرت و سایر اقلام را بخرد. او در پایان می‌گوید: «پس هر کاری که انجام می‌دهیم بیهوده نیست.

کره شمالی

تا 90 درصد بطری ها به کره شمالی می رسد

پارک تقریباً یک ربع قرن است که در کره جنوبی زندگی می کند. روزی روزگاری خودش از سمت شمال به اینجا نقل مکان کرد. او در سال 2015 شروع به ارسال بطری‌ها کرد و از آن زمان تا کنون این مرد و داوطلبانی مانند او هزاران ظروف برنج را به کره شمالی فرستاده‌اند.

کره شمالی

پوک به رودخانه می آید می خواهد بطری ها را ارسال کند.
فعالان کره جنوبی می گویند که قصد دارند به اهداف خود ادامه دهند تا زمانی که کره شمالی از بردگی خود در زمان رهبر کیم جونگ اون رهایی یابد.
در همین حال، همه ساکنان کره شمالی گرسنه نیستند و به مزایای تمدن و اخبار فرهنگ، مد، موسیقی و غیره دسترسی دارند. در مورد چگونگی زندگی نخبگان در دیکتاتوری کره شمالی چه می دانید؟لطفا با کاربران به اشتراک بکذارید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

حقایقی از زندگی رهبر کره شمالی 7 واقعیت

در
حقایقی از زندگی رهبر کره شمالی 7 واقعیت
در 24 آوریل 2020 ، بسیاری از رسانه های غربی از مرگ احتمالی رهبر کره شمالی کیم جونگ اون خبر دادند. وی در سال 2011 جانشین پدر خود و به یکی از جوانترین رهبران دولت تبدیل شد. زندگی وی در حجاب محرمانه ای قرار گرفت ، اما برخی حقایق در مورد کیم جونگ اون به بیرون درز کرد. ما پیشنهاد می کنیم وحشتناک ترین واقعیت ها از سبک زندگی رهبر کره شمالی ، کیم جونگ اون ، که همه جهان را برانگیخته است ، بخاطر بسپاریم.
 

انتقام رهبر کره شمالی از خویشاوندان معترض

حقایقی از زندگی رهبر کره شمالی 7 واقعیت
جانگ سونگ تائک  / عکس
 
در سال 2013 به دستور رهبر کره شمالی کیم جونگ اون ، شوهر عمه اس جانگ سونگ تائک اعدام شد. دلیل انتقام وحشیانه اطلاعاتی است که از منابع ناشناخته دریافت شده مبنی بر اینکه گفته می شود یکی از بستگان کیم جونگ اون در حال آماده سازی کودتا است. خبر اعدام به طور رسمی توسط رسانه های کره شمالی گزارش شد و نمایشی از آن را نشان داده و چان سونگ تایک را "خائن برای ملت برای همه زمان ها" و "یک مرد پست" خوانده است. در همین زمان شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه چان سونگ تک به همراه سگهای گرسنه به قفس انداخته شده است ، جایی که وی درگذشت. اما بعداً مشخص شد به آنها تیراندازی شده است.
حقایقی از زندگی رهبر کره شمالی 7 واقعیت
 کیم جونگ نام برادر ناتنی رهبر فعلی کره شمالی   / عکس
کیم جونگ-نام، برادر ناتنی کیم جونگ اون رهبر فعلی کره شمالی محتمل‌ترین جانشین کیم جونگ-ایل تلقی می‌شد اما در سال ۲۰۰۱ در حالیکه قصد داشت با یک گذرنامه جعلی وارد ژاپن شود بازداشت شد. وی در ۱۳ فوریه ۲۰۱۷ (۲۵ بهمن ۱۳۹۵) در مالزی و فرودگاه کوالالامپور به مقصد ماکائو، با دستمال آغشته به گاز اعصاب وی‌ایکس، به قتل رسید.رهبر کره شمالی در مورد انتقام انتقام نسبت به همه افراد درگیر در این جنایت اظهارات زیاذی کرد ، اما بعداً اطلاعات کره جنوبی گزارش داد که کیم جونگ اون خودش از ترس رقابت برادر ناتنی ، دستور حذف او را صادر کرده است.
 

رهبر کره شمالی تیمی مخفی از زیباترین زنان این کشور را دارد

حقایقی از زندگی رهبر کره شمالی 7 واقعیت
کیم جونگ اون خودش را با زنان زیبا احاطه کرده است.  / عکس
 
رهبر کره شمالی تیمی مخفی از زیباترین زنان این کشور را دارد که هرکدام توسط کیم جونگ اون بررسی می شدند. در سال 2016 ، کیم جونگ اون بر اساس محافظه کارانه ترین تخمین ها ، حدود 3.5 میلیون دلار برای لباس زیر خرج کرد. زنان باید هر لحظه آماده باشند تا از مرد ارشد کره شمالی پذیرایی کنند و از این افتخار پذیرش ، قادر متعال را سپاسگزار باشند. دختران "تیم لذت" 4 هزار دلار حقوق دریافت می کنند و به خاطر تلاش هایشان به آنها لوازم خانگی تعلق می گیرد.
 

ترس کیم جونگ اون از آرایشگران

حقایقی از زندگی رهبر کره شمالی 7 واقعیت
کیم جونگ اون  / عکس
 
با وجود کارکنان باورنکردنی و سرسپردگان که در هر زمان آماده تحقق هرگونه خواست کیم جونگ اون هستند، او قاطعانه از استفاده خدمات آرایشگاه خودداری می کند و موهای خود را فقط به تنهایی کوتاه می کند. طبق شایعات ، کیم جونگ اون به دلایلی نامعلوم از آرایشگران خیلی می ترسید و هرگز اجازه نمی داد که موهای او را لمس کنند. شاید این هراس در کودکی وارث سرچشمه گرفته باشد. درست است ، تقریباً درباره سالهای اول زندگی دیکتاتور هیچ اطلاعاتی وجود ندارد.
 

کیم جونگ اون و جراحی پلاستیک

حقایقی از زندگی رهبر کره شمالی 7 واقعیت
کیم ایل سونگ و کیم جونگ اون
 
"پدر مردم کره شمالی" بارها و بارها به خدمات جراحان پلاستیک متوسل شده و سعی کرده تا حد ممکن به پدربزرگش کیم ایل سونگ شبیه باشد. اگر عکس های کیم جونگ اون را با هم مقایسه کنید ، می بینید که ظاهر وی طی چند سال دستخوش تغییرات اساسی شده است.
 

حکم مرگ برای دونالد ترامپ از طرف کیم جونگ اون

حقایقی از زندگی رهبر کره شمالی 7 واقعیت
کیم جونگ اون و دونالد ترامپ  / عکس
 
در پاییز سال 2017 ، در پاسخ به تهدیداتی که دونالد ترامپ از نابودی کره شمالی ابراز داشت ، کیم جونگ اون، رئیس جمهور آمریکا را "غیر طبیعی" و "گانگستر" خواند و گفت که مردم کره شمالی رهبر آمریکا را به مرگ محکوم کرده اند.
 

موسسه طول عمر کیم جونگ اون

حقایقی از زندگی رهبر کره شمالی 7 واقعیت
کیم جونگ اون  / عکس
 
هیون سو کیم ، که از کره شمالی فرار کرده است ، ادعا می کند که کیم جونگ اون مؤسسه طول عمر را ایجاد کرده است که در آن 130 پزشک مشغول به کار هستند. رسالت اصلی این موسسه مراقبت از سلامت کیم جونگ اون است. ظاهراً این کار بسیار سختی بود ، زیرا رهبر کره شمالی کیم جونگ اون به غذاهای فراوان علاقه دارند ، از بزرگسالی سیگار می کشند. علاوه بر این ، وی از اضافه وزن ، دیابت و فشار خون بالا رنج می برد.
 

سبک زندگی تجملاتی رهبر کره شمالی کیم جونگ اون

 

حقایقی از زندگی رهبر کره شمالی 7 واقعیت
کیم جونگ اون عاشق تجملات است

 
با وجود این واقعیت که مردم کره شمالی در فقر زندگی می کنند و رسانه های محلی  فروتنی و تقریبا زهد را تبلیغ می کنند ، رهبر این کشور در تمام زندگی خود در تجملات غرق شده و چیزی را انکار نمی کند. مشخص شده است که کیم جونگ اون 17 کاخ دارد که در شرایط واقعاً تجملاتی و متفاوت هستند.
 
حقایقی از زندگی رهبر کره شمالی 7 واقعیت
قایق بادبانی کیم جونگ اون.  / عکس
 
علاوه بر این ، کیم جونگ اون صاحب یک قایق بادبانی 200 فوت ، مجهز به آخرین فن آوری و بسیار راحت است. هزینه قایق بادبانی  تقریباً 8 میلیون دلار تخمین زده شده است. شایان ذکر است که رئیس شورای دولتی DPRK دارای یک هواپیمای خصوصی مجلل ، مجموعه ای از اتومبیل های بسیار گران قیمت و اسب های خالص است که حدود 20 درصد از بودجه کشور را صرف نگهداری آن ها می کند.
حقایقی از زندگی رهبر کره شمالی 7 واقعیت
کیم جونگ اون  / عکس
 
شخصی که تقریباً در تمام دنیا با همه درگیر است ، برخلاف مردمش ، نوشیدنی های الکلی را ترجیح می دهد و خصوصا نوشیدنی های الکلی نخبگان را می خورد ، مخصوصاً برای او از غرب به ویژه کنیاک هنسی تحویل داده می شود. وی سالانه بیش از 30 هزار دلار برای نوشیدنی الکلی ، از جمله شراب خوب ، خرج می کند.
حقایقی از زندگی رهبر کره شمالی 7 واقعیت
کیم جونگ اون و همسرش ری سول جو ، از نمایشگاه مواد غذایی در کارخانه مواد غذایی بازرسی می کنند.  / عکس
 
رهبر کره شمالی از لذت غذاها چشم پوشی نکرده و سفارش خوک مرغوب از دانمارک ، خاویار ، خربزه چینی ، استیک گوشت گاو و .... را سفارش می دهد. براساس محافظه کارانه ترین تخمین ها ، مبلغی که کیم جونگ اون برای صرف غذای خود و تغذیه خانواده اش هزینه کرده است ، میلیون ها دلار بوده است.
حقایقی از زندگی رهبر کره شمالی 7 واقعیت
کیم جونگ اون / عکس
 
به عنوان یک سیگاری قهار ، کیم جونگ اون سیگار فرانسوی ایو سن لوران را ترجیح می داد که هر بسته 55 دلار قیمت دارد. آنها همچنین در مورد اعتیاد کیم جونگ اون به مواد مخدر می گویند ، اما داده های تأیید شده ای در این باره در دست نیست.

نظرات

۱۴۰۱/۱/۱۵کره شمالی همیشه مورد توجه ویژه برای مطالعه بوده است. در بیشتر موارد، این به دلیل تمایل غیر قابل مقاومت برای مهاجرت به این کشور و غرق شدن در فرهنگ محلی نیست، بلکه عادات و آداب و رسوم مردم محلی است که به دلیل نفوذ سیاسی به شکلی خاص شکل گرفته است. قواعد رفتاری آنها به قدری با قوانین آشنای ما متفاوت است که به بیان ملایم باعث گیجی می شود. بیایید نگاهی به برخی از آنها بیندازیم تا تصور کنیم شهروندی کره شمالی چگونه است.

۱۴۰۱/۱/۱۵مردم کره شمالی عادت دارند در زمان های خاصی تلویزیون تماشا کنند. بنابراین، هیچ کس آن را در صبح تماشا نمی کند، زمان اختصاص داده شده ویژه برای مشاهده از ساعت 15:00 تا 22:00 است. آخر هفته ها همه چیز راحت تر است، صبح ها تلویزیون تماشا می شود. در عین حال، پخش تلویزیونی محلی نمی تواند از تنوع به خود ببالد: تنها چند کانال دولتی وجود دارد که می توان از بین آنها انتخاب کرد که پخش ها و برنامه های آنها به طور کامل بررسی می شود.

۱۴۰۱/۱/۱۵اگر شلوار جین را انتخاب می کنید، قطعا مشکی، در نظر گرفتن هر رنگ دیگری در اینجا تا حد امکان غیر معمول است. چرا؟ "کلاسیک" معروف شلوار جین آبی در اینجا کاملاً خارج از روند است: شلوار جین آبی نماد امپریالیسم است، بنابراین اگر تصمیم بگیرید چنین رنگی را انتخاب کنید، به طور خودکار به طرفدار سیاست دشمن و وضعیت دشمن تبدیل خواهید شد.

۱۴۰۱/۱/۱۵فقط با وسایل نقلیه عمومی یا دوچرخه سفر کنید در نگاه اول، این سبک زندگی ممکن است برای سلامتی مفیدترین و دوستدار محیط زیست به نظر برسد. در واقع، در بیشتر کلان شهرها، شهروندان آگاهانه دست به انتخاب می زنند و از سفر مکرر با خودروهای شخصی خودداری می کنند. اما هنوز تفاوت های ظریف وجود دارد: اولا، همه نمی توانند دوچرخه بخرند، بنابراین خرید یک ماشین در اینجا بی سابقه و لوکس است. ثانیاً، اگر مجوز رانندگی ندارید، و همچنان در حال رانندگی هستید، مجازات مناسب، زندان خواهد بود.

۱۴۰۱/۱/۱۵به موسیقی ملی گوش دهید و فیلم های میهنی تماشا کنید احتمالاً چنین ویژگی قطعاً به مذاق یک عاشق موسیقی یا یک طرفدار سینما خوش نمی آید. اهالی فقط به هنری بسنده می کنند که کاملاً از سانسور رد شده باشد و نمی توانند به کارهای بازیگران و کارگردانان خارجی نگاه کنند. چنین مازادی را فقط به صورت غیرقانونی می توانید بدست آورید که البته مجازات آن زندان است.

۱۴۰۱/۱/۱۵احترام به بزرگترها یکی از اصول اصلی زندگی کره شمالی است. ساکنان مسن دارای امتیازات و مزایایی هستند که می توانند از آنها بهره مند شوند و این امتیازات نه تنها در حمایت دولتی که در خانواد هم نمایان می شود. تصور یک شام خانوادگی که بدون ارشدترین عضو شروع می شود غیرممکن است. هیچ کس تا زمانی که ارشدترین عضو این کار را انجام ندهد شروع به خوردن نمی کند، همچنین لازم است به محض اینکه او میز را ترک کرد، همه اعضای خانواده از جای خود بلند شوند و تنها پس از خروج بزرگتر از اتاق می توانند بنشینند.

۱۴۰۱/۱/۱۵حتی در خانه، مردم کره شمالی نمی توانند با پای برهنه راه بروند (و رفتن به مهمانی بدون جوراب اوج زشتی است). چنین قاعده خانگی با همان رعایت آداب محلی توضیح داده می شود. در رابطه با سایر اعضای خانواده، این امر از مظاهر بد اخلاقی تلقی می شود، اما پا برهنه بودن در یک اتاق با یک فرد مسن، اوج بی بندوباری است

۱۴۰۱/۱/۱۵در کره شمالی، ساکنان خانه حمام آب سرد می گیرند و این فقط برای فواید آب سرد برای بدن نیست. پر کردن وان حمام با آب گرم در اینجا غیرقانونی تلقی می شود، بنابراین ساکنان دو راه دارند: یا در دمای پایین سالم باشند، یا از حمام های عمومی استفاده کنند.

در ادامه بخوانید...

10 عکس از کره شمالی

در
گردشگران در کره شمالی، شعار همه چیز را نمی توان در بیشتر کشورهای بسته شده در جهان عکس برداری کرد را کاملا با موفقیت شکسته اند.
 
چه sayarak.com انجام داد؟ بیایید نگاهی به سبک زندگی روزمره پیونگ یانگ از طریق چشم های  گردشگران بیندازیم که عکس های شگفت انگیزی دراینستاگرام خود آپلود کردند.
 

نظرات

در ادامه بخوانید...

8 راز زیبایی پوست افراد مشهور

در

بدون قرارداد سنگین چند میلیون دلاری ، چهره ی بی عیب افراد مشهور مورد علاقه ی ما ممکن است تقریبا غیر ممکن و دست نیافتنی به نظر برسد. ولی متخصص مراقبت های پوستی ستاره ها ،سیلا رازهایی دارد که برای رسیدن به درخشندگی زیبای پوست که در رویاهایتان به آن می اندیشید ، به آن نیاز دارید.(سیارک)

 

 چگونه روی رد کارپت(فرش قرمز) حاضر شوید ‌- پوست آماده ی زیبا تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد ولی سیلا ، زیبایی شناس ارشد اینجاست که به شما کمک کند. او با با همه ی افراد مشهور کار می کند ، و همه ی روش هایش را به ما نشان داده و شما ، حقه های مرموز چندلایه ای او را باور نخواهید کرد که آنها را در اینجا با ما در میان می گذارد. به طور دقیق ، برخی از بهترین نکته های او را بررسی کنید تا بهترین صورت را داشته باشید و برنامه ی روتین مراقبت از پوستی را ادامه دهید که واقعا موثر است.

پیشنهاد شما برای زنان پرمشغله که زمان زیادی در فهرست برنامه های خود ندارند ولی می خواهند پوست خوبی داشته باشند ، چیست ؟

در واقع شما به رژیم پوستی 12 مرحله ای نیاز ندارید تا پوست خوبی داشته باشید. برای یک خانم شاغل ، شما می توانید رژیم های شبانه و صحیح خود را به سه مرحله تقسیم کنید. در صبح ، با یک پاک کننده ی مناسب و مرطوب کننده ، صورت خود را تمیز کرده و با دستمال صورت آن را پاک کنید تا لایه برداری نیز انجام شود. بعدا ، با مرطوب کننده ی SPF از پوست حمایت کنید و سپس در عصر ، آرایش خود را برداشته ، پاکسازی کرده و مرطوب کنید. بنابراین سه مرحله در صبح و سه مرحله در شب وجود دارد.

مهمترین بخش روتین برنامه ی مراقبت از پوست چیست ؟

پاکسازی و تداوم . اگر شما به خوبی پاکسازی کنید ، می توانید منافذ پوست خود را نیز ببندید و بعدا مرطوب کننده بزنید وگرنه سرمی که از آن استفاده می کنید موثر نخواهد بود و پوست شما را به آن مرحله ای که شما می خواهید ، نخواهد رساند.

آیا محصولات جهانی وجود دارد که زنان باید در برنامه ی روتین مراقبت از پوست خود قرار دهند ؟

قطعا ، شما باید یک پاک کننده ی ملایم و کرم مانند ، یک سرم  سرشار از ترکیبات ویتامین C ، پپتید ، سلول های ساقه ی گیاهی و نیز ضد آفتاب طیف – گسترده با مینیمم SPF‌  30 داشته باشید.

موثرترین روش برای لایه برداری پوست کدام است ؟ چگونه روی پاکسازی شما اثر می گذارد ؟

لایه برداری مهم است ، من حداقل استفاده ی یک یا دوبار در هفته لایه بردار را توصیه می کنم....انجام این مرحله قبل از پاکسازی اهمیت دارد، بنابراین پوست مرده را بردارید و سپس پوست سالم زیرین را شستشو دهید. تمیز کردن در صبح  برای رفع چربی مازاد پوست ، و سپس در شب برای برداشتن آرایش ،‌ همیشه اهمیت دارد.

آیا شما اعتقاد دارید که زنان می تواند پوست خوبی داشته باشند یا تصورتان این است که ژنتیک نقش بسیار زیادی در تعیین کیفیت پوست دارد ؟

همه ی زنانی پوست خوب دارند که زمان لازم را صرف آن می کنند و این کار شامل سبک زندگی و رژیم غذایی است. بنابراین ، همه ی مردم مستعد آکنه و دیگر مشکلات پوستی هستند ولی به نظر من همه ی زنان می توانند پوست خوبی داشته باشند.

آیا شما به ما راز نهایی مراقبت از پوست امی روسوم را می گویید ؟

نه ! ولی او درمان های مرتب چهره را بدست آورده و امی واقعا یک سبک زندگی فعال و سالم را پذیرفته است. او هنوز جوان است ، که به داشتن پوست خوبش نیز کمک می کند !

افراد مشهور چه کار می کنند که متوسط زنان می توانند آن کارها را در برنامه های روتین خود وارد کنند ؟

ویزیت یکی از کلینیک های ما هفته ای یکبار ، دوامی ندارد ، ولی شما به راحتی می توانید ماهی یکبار برای صورت برنامه ریزی کرده یا برای توسعه ی برنامه ی درمانی خانگی ، با متخصصان زیبایی کار کنید.

آیا نکات پایانی دیگری دارید که به خوانندگان ما بگویید ؟

مرطوب باشید و  سالم بمانید ، ولی رژیم واقعا اهمیت بسیار زیادی دارد ؛ ما دیگر نوشابه های گازدار  نمی نوشیم و  همبرگر نمی خوریم و انتظار داریم که پوست خوبی داشته باشیم . البته در نظر گرفتن چیزهایی که وارد بدن خود می کنیم نیز اهمیت دارد. (سیارک)

پست های مرتبط :

ماسک ضدچروک و شفاف کننده صورت

ماسک ماست و نسکافه

درمان کک و مک با ماسک ماست ترش

ماسک لایه بردار ملایم

محلول ضد چروک برای صورت و بدن بسازید

6 مکمل برای داشتن پوستی درخشان و موهایی زیبا

8 راز زیبایی پوست افراد مشهور

غذاهایی که برای پوست خشک مناسب هستند

با این راهکارها چین چروک صورت را کمتر کنیم

چگونه ماسک‌های صورت آووکادوی طبیعی بسازیم؟

ترجمه توسط itrans.ir

نظرات خود را در رابطه با این پست و میزان مفید بودن آن را با ما به اشتراک بگذارید. 

نظرات

۱۳۹۵/۱۰/۲۸همشون جراحی می کنن وگرنه پیری که به سراغ همه میاد

در ادامه بخوانید...

سبک زندگی برای قوی نگه داشتن استخوان‌ها

در

1. فعال باشید و قوی‌تر شوید.
سبک زندگی فعال یا فعال شدن به لحاظ فیزیکی می تواند به پیشگیری از استئوپروز، پوکی استخوان کمک کند. استخوان ها و عضلات به فعالیت به صورت قوی‌تر شدن، پاسخ می دهند. دو نوع ورزش بهترین شرایط را برای پیشگیری از استئوپروز دارند: تحمل وزن، که در آن در مقابل گرانش زمین تلاش می کنید، و مقاومت از طریق ورزشهایی از قبیل وزنه‌برداری. هرچه استخوان های خود را برای پیاده روی، دویدن یا وزنه برداری سنگین تر و قوی تری به کار گیرید، استخوان هایتان به همان اندازه قوی خواهند شد. از آنجایی که افتادن شایع ترین سبب شکستگی استخوان است بنابراین فعالیت‌های بهبود تعادل از جمله تای چی و تمرینات قدرتی نیز می توانند به صورت قابل توجهی خطر را کاهش دهند.


2. باغبان خوبی باشید و به پیشگیری از استئوپروز کمک کنید.
معطل مانده ام که چه نوع فعالیت بدنی به قوی نگه داشتن استخوان‌هایم کمک می کند؟ یکی از مطالعات نشان می دهد که باغبانی می تواند از نظر پیشیگیری از استئوپروز به شما کمک زیادی کند. کشیدن ماشین چمن‌زنی، جمع‌اوری و بلند کردن یک چرخ دستی پر از کود یا علف‌های هرز همگی ورزش‌های تحمل وزن است. (سیارک)  
3. محل زندگی خود را «ایمن از شکستگی» نمایید.
پله‌ها و محل های زندگی خود را چراغ بندی کنید و اطمینان حاصل کنید که پله‌ها لغزنده نمی باشند. درهم برهمی خانه را رفع نموده و تخته چوب ها و موکت های شل شده کف را تعمیر نمایید. اطمینان حاصل نمایید که تمامی سیم‌های برق و تلفن در خارج از مسیری است که شما در آن قدم برمی دارید. ، قالیچه‌هایی که سبب افتادنتان می شوند را بچسبانید یا ببندید. در یک طرف دوش، وان و توالت دستگیره نصب کنید. و برای برداشتن چیزی که خارج از دسترسی شماست روی چهارپایه یا صندلی نایستید- وسایلی که به طور منظم از آنها استفاده می کنید را در جاهایی قرار دهید که به راحتی و آسانی بتوانید بردارید.
4. به تازگی استخوانتان شکسته است؟ حرف بزنید!
اگر میانسال یا پیرتر هستید و شکستگی استخوان دارید، با متخصص مراقبت های بهداشتی خود درباره اسکن تراکم استخوانی خود حرف بزنید تا از بابت استئوپروز آزمایش انجام دهد. در این سنین شکستگی‌ها اخطارهایی هستند که حکم تحقیقات بیشتر در زمینه مشکلات مربوط به سلامتی را دارند. فقط شکستگی خود را گچ گرفته و به خانه بازنگردید! (سیارک)  
5. در مورد دریافت کلسیم خلاق باشید.
دریافت کلسیم مورد نیاز از رژیم غذایی چالش برانگیز می باشد. شما بسته به سن‌تان روزانه نیاز به 1.000 تا 1.200 میلی گرم کلسیم دارید. سعی کنید تا شیر خشک را به سوپ، غذای گوشتی و نوشیدنی های خود اضافه کنید. فقط یک قاشق غذاخوری شیر خشک بدون چربی شامل 52 میلی گرم کلسیم است. شما می توانید به اسانی دو تا چهار قاشق غذاخوری را به بسیاری از دستورالعمل‌های آشپزی خود اضافه کنید. همچنین آب میوه، غلات، حبوبات، نان، غلات و آب های غنی شده با کلسیم را خریداری کرده و نصف فنجان انجیر خرد شده را روی هشت اونس ماست بریزید. این ترکیب بیش از نصف کلسیم روزانه یک فرد بزرگسال را تامین می کند.
6. دریافت مناسب ویتامین D نیز مهم می باشد.
ویتامین D به بدن شما در جذب کلسیم کمک می کند، چرا که به آن اجازه می دهد تا از طریق روده داخل جریان خون شود. بدون آن، کلیه ها کلسیمی که می توانست مصرف گردد را دفع خواهند کرد.

پست های مرتبط:

- چرا استخوان های سالم برای شما مهم هستند؟

 - استخوان هایتان را به خطر نیاندازید.

- استخوان ها آن چیزی نیستند که شما فکر می کنید.

 - چه وقت استخوان ها می شکنند؟

 - شما ممکن است در خطر باشید.

 - چرا فعال بودن باعث قوی شدن استخوان ها می شود

- رژیم غذایی مناسب برای داشتن استخوان های محکم

 - در صورتی که کودک نوپای شما نوشیدن شیر را دوست نداشته باشد

- از استخوان های خود در هر سنی محافظت کنید.

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

مترجم  itrans.ir 

نظرات

در ادامه بخوانید...

نحوه تمیز کردن شبکه فلزی اجاق گاز

در

(سیارک)  : در این پست نحوه تمیز کردن اجاق گاز با آب گرم ، مایع طرفشویی و جوش شیرین آورده شده است.
اجاق گاز ها اغلب دارای شبکه های فلزی می باشند که در حین پخت و پز قابلمه و تابه را روی مشعل نگه می دارند. متاسفانه با گذشت زمان، روغن و مواد غذایی  باعث کثیف شدن شبکه های فلزی اجاق گاز شده و تمیز کردن آنها تقریبا غیر ممکن می گردد. در این پست طرزتمیز کردن اجاق گاز با آب گرم ،  مایع طرفشویی  و جوش شیرین گفته می شود.

نحوه تمیز کردن شبکه فلزی اجاق گاز

• برای تمیز کردن ظرف بزرگی را پر از آب گرم و شوینده نمایید. شبکه های اجاق گاز را حدود ۲۰ دقیقه در ظرف آب گرم گذاشته تا تمام چربی ها و مواد غذایی چسبیده به آن نم بکشند.
• ظرف را بعد از ۲۰ دقیقه خالی کرده و مجددا پر از آب گرم و مواد شوینده نمایید.
• شبکه ی گاز را با سیم ظرف شویی محکم بکشید تا تمام چربی ها و مواد باقی مانده از آن جدا شود.
• برای حذف لکه هایی که باقی مانده، ۳ قاشق غذاخوری جوش شیرین و ۱ یا ۲ قاشق چایخوری آب را مخلوط کرده تا به شکل خمیر دربیاید. این خمیر را ۱۵ دقیقه روی لکه بگذارید.
• مجددا شبکه فلزی اجاق گاز  را در آب گرم بشویید تا خمیر و مواد باقی مانده از آن جدا گردد. سپس با یک پارچه ی تمیز خشک نمایید. برای تمیز کردن شبکه های فلزی به مقداری صبر نیاز دارید.سبک زندگی خود را عوض کنید و نگذارید مواد غذایی ریخته شده مدت طولانی روی گاز یا شبکه های اجاق گاز بماند و خشک شود این کار را مشکل تر می کند.

 این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک

 

نظرات

۱۴۰۱/۱/۴نحوه تمیز کردن سریع و آسان اجاق گاز صفحه شیشه ای هر اجاق گاز در حین کار با باقی مانده مواد غذایی و چربی آلوده می شود. دیر یا زود، تضمین می شود که سطح پخت و پز باید شسته شود. مواد شوینده . با وجود همه انواع شوینده های موجود در بازار، دستور تهیه اکثر آنها اساسا یکسان است. بنابراین توصیه به چیزی خاص در اینجا غیرممکن است. مناسب برای شستن ظروف. شما همچنین می توانید یک ترکیب بسیار تخصصی خریداری کنید، اما اغلب در واقعیت، تفاوت کمی با سایر مواد شیمیایی خانگی برای چنین عملیاتی دارد.

۱۴۰۱/۱/۴نحوه تمیز کردن سریع و آسان اجاق گاز صفحه شیشه ای شیشه پاک کن - قابل استفاده برای شستشوی سطح اجاق گاز صفحه شیشه ای. این محصولات مانند مواد شوینده معمولی مورد استفاده قرار می گیرند: روی سطح اسپری کنید و با اسفنج یا میکرو فیبر به خوبی مالش دهید.

۱۴۰۱/۱/۴نحوه تمیز کردن سریع و آسان اجاق گاز صفحه شیشه ای با قرص های ظرفشویی همان اسانس هر شوینده دیگری است. تنها تفاوت این است که ابتدا باید قرص را با ریختن آن در ظرف حاوی آب گرم به مایع تبدیل کرد.

۱۴۰۱/۱/۴تمیز کردن سریع و آسان اجاق گاز صفحه شیشه ای با روغن نباتی........ روغن نباتی لکه های قدیمی را از بین می برد. - این ماده به شستشوی اجاق گاز شیشه ای و سرامیکی کمکی نمی کند، اما می تواند به طور جدی به حذف رسوبات کربن کمک کند. لکه را با روغن خیس کنید و بگذارید 30 دقیقه بماند. پس از آن، شما باید با یک برس یا یک لیسه مخصوص کار کنید.

۱۴۰۱/۱/۴تمیز کردن سریع و آسان اجاق گاز صفحه شیشه ای با جوش شیرین........ ابتدا باید جوش شیرین را در آب رقیق کنید و سپس دوغاب حاصل را روی سطح بمالید. دوغاب را می توان با مواد دیگری مانند آب لیمو، سرکه نیز تکمیل کرد.

۱۴۰۱/۱/۴تمیز کردن سریع و آسان اجاق گاز صفحه شیشه ای با خمیر دندان........ به دلیل اینکه خمیر حاوی مقدار زیادی ساینده خوب است، می تواند در مبارزه با لکه های قدیمی کمک کند. اعمال خمیر باید به شدت در مقادیر کم باشد. با اسفنج مالش دهید.

در ادامه بخوانید...

حمل مشعل المپیک

در

 

بهرام رادان اولین عکس خود را پس از رسیدن به کشور کره جنوبی برای حضور در المپیک زمستانی در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: «بعد از 20 ساعت سفر رسیدیم.»

نظرات

در ادامه بخوانید...