تحول آموزش و پرورش در عصر دیجیتال

در


تعامل قوی، همکاری فعال، شبکه های اجتماعی، رادیو و تلویزیون، و به اشتراک گذاری عظیم عناصر کلیدی ویژگی های وب 2.0 هستند." بارتولومه " نشان می دهد که وب 2.0 یادگیری در هر مکان را قادر می سازد ، ساخت و ساز اجتماعی دانش، تولید برچسب، مفهوم مطالعه "هر مکان، هر زمان"، یادگیری از همسالان و استفاده از آموزش الکترونیکی2.0 به عنوان ارتقاء تجاری استفاده کردند. نقش تغییر یافته معلم و نیازمندی های دانش آموزان، حضور استراتژی یادگیری الکترونیکی جدید و جذب بهینه و موثر آنها، در یک رابطه با زیرساخت های جدید، و با پشتیبانی از مکانیزم و خدمات، منجر به رقابتی تر شدن آموزش و پرورش میشود. این ادغام کامل از پاداش، بهینه سازی و فن آوری یادگیری افزایش یافته را تضمین می کند 

امروزه، زبان آموزان به تکنولوژی عادت کرده اند ، آنها یک سواد بسیار قوی دیجیتالی ، دسترسی فشرده به رسانه های اجتماعی، و به تمام منابع موجود آنلاین از طریق دستگاه های محاسبات تلفن همراه و یا لپ تاپ دارند. این پدیده ی معمول عصر دیجیتال فرصت هایی را برای تعامل، همکاری، و تعامل فعال در ایجاد محتوا و ارتباطات فراهم میکند . بنابراین، آموزش و پرورش باید به تناسب عصر دیجیتال تجدید نظر شود .

این همچنین به آموزش و پرورش اشاره دارد، که باید برای بازساری فعال کردن فرم های فعال یادگیری که در آن یادگیرندگان می توانند به مطالعه و جمع آوری دانش خود کنترل کنند ، تولید ورودی به مخازن دیجیتالی ، و از مزایای استفاده از رسانه های اجتماعی بهره مند شوند. علاوه بر این، رسانه های اجتماعی ایجاد محیط های یادگیری شخصی را تسهیل میکنند، برای یادگیرندگان فرصت استقلال و خود تنظیمی فراهم میکنند.
حضور دائمی دانش آموزان در جوامع آنلاین، تعامل و تبادل تجارب آنان، یک بعد جدید برای آموزش و پرورش به ارمغان آورد. در محیط اجتماعی مجازی، زیمنس درسال 2004 یک نظریه یادگیری جایگزین، به نام مکتب اتصال را اعلام کرد. او هفت اصل مهم این نظریه را اعلام کرد، از جمله توانایی آن به دیدن ارتباط بین زمینه ها، ایده ها و مفاهیم را به عنوان یک مهارت هسته ای معرفی کرد .قصد فعالیت های یادگیری مکتب اتصال ، تقویت دقت و دانش به روز ،حق تصمیم گیری درست چه برای یادگیری و چگونگی تفسیر معنای اطلاعات ورودی؛ و حمایت یادگیری مستمر است. او به طور سیستماتیک مکتب اتصال را با سه نظریه یادگیری مقایسه میکند: رفتارگرایی، شناخت گرایی و ساخت.

زیمنس همچنین تاکید کرد که با مدل های جدید اجتماعی ارائه شده توسط فن آوری، یادگیری تبدیل به یک پدیده شبکه ای شده است.

در رابطه با این نظریه، در سال داونزدر سال 2006 متوجه شد که ابعاد جدیدی از تکنولوژی و تاثیر آن به جامعه در آموزش و پرورش اجرا گشته که به اصطلاح دانش متصل نامیده شده است. در آموزش الکترونیکی 2.0 محیط زیست متصل، که در آن منابع و خدمات برای ارائه فرصت های یادگیری، یادگیری شبکه سازماندهی میشوند، و به نظر زیمنس، آن است که دیگر یک فعالیت داخلی و فردی نیست. در نهایت، مکتب اتصال دیگر فقط یک روند یادگیری نیست، زیرا می تواند "دانش بکار انداختن در نقطه ای از نرم افزار" باشد.
در اولین مطالعات دانشگاه آزاد با تمرکز بر حل مشکل گروه با استفاده از پلت فرم خودشان برای آموزش از راه دور، آموزش تعاونی، یادگیری مشارکتی مبتنی بر کامپیوتر نامگذاری شد. در هر دو رویکرد آموزشی، دانش آموزان به گروه های کوچک تر و با اشتراک گذاری فضایی همسان برای برقراری ارتباط به منظور حل و فصل یک هدف علمی مشترک قرار گرفتند. پیش نیاز حیاتی برای یادگیری مشارکتی موفق آماده سازی قبلی دقیق و ساختاربندی انجام پنج جزء ضروری است: استقلال مثبت، ارتقای تعامل ، پاسخگویی فردی، مهارت های فردی و گروه های کوچک، و پردازش گروه . آنها آن را از یادگیری مشارکتی مجزا میکنند. در گذشته، هر دو مفهوم در کلاس درس انجام شد. امروزه، توسعه فن آوری، و استفاده از اینترنت بالا در میان دانش آموزان دبیرستانی ،آنها را قادر به حرکت در زمینه های ارتباطی نسبت به محیط مجازی میکند.
ویکیپدیا، یکی از بزرگترین بنیادهای پروژه های ویکی مدیا است که بیش از 15 میلیون مقاله در ده زبان (ویکیپدیا، 2016) منتشر کرده است. این یک مثال فوق العاده از یک پروژه بزرگ مشترک است. بنیاد ویکی مدیا از ویکی دانشگاه حمایت میکند، که برای حمایت از یادگیری و پژوهش (wikiversity.org) و ویکی اجوکیتر ، در میان انان که اهدافشان کار بر روی ساخت منابع آموزشی آزاد است(wikieducator.com). منابع آموزشی آزاد (OER، https://www.oercommons.org/) مواد آموزش و یادگیری هستند، که معمولا تحت مجوز Creative Commons یا مجوز GNU منتشر شده اند. آنها عبارتند از چندین دوره اخلاق با کیفیت بالای دانشگاهی ، برای مثال جایزه برنده درس اخلاق و تکنولوؤی اطلاعات از دانشگاه میشیگان را میتوان نام برد.بسیاری از این سخنرانی آنلاین، همراه با بحث آنلاین فعال برای ایجاد چالش می باشند، و یا کلاس درس یاذگیری معکوس ، که در آن فعالیت های خانه و کلاس درس معمولی به چالش کشیده شده، یک استراتژی برد برد ارائه میدهد.
گیمیفیکیشن روند جالب دیگری ناشی از استفاده فراگیر از اینترنت، رسانه های اجتماعی و وردپرس است. این کار باعث تشویق بازی تفکر و بازی کردن بازی ها در زمینه های غیر بازی میگردد. همراه با شبکه های اجتماعی اجرا شده در محیط های یادگیری الکترونیکی، گیمیفیکیشن برای ارزیابی دانش آموز اجرا شده است. مطالعه اخیر تایید می کند که با گیمیفیکیشن، کسب مهارت های بهتراست، در حالی که عناصر درک و آگاهی نقش بازی میکنند .

نظرات

در ادامه بخوانید...

استفاده از رسانه های اجتماعی

در

از اواخر دهه 1990، زمانی که اولین بار سایت های رسانه های اجتماعی مانند SixDegrees.com راه اندازی شد ، میزان کاربران فعال از چندین میلیون به بیش از دو میلیارد در سال 2015 افزایش یافت. با توجه به گزارش های مختلف، 61 درصد از جمعیت جهانی آنلاین در سراسر جهان در سال 2015 به طور فعال به شبکه های اجتماعی دسترسی داشتند. برای بسیاری از آنها، و عمدتا برای جوانان، استفاده از رسانه های اجتماعی در همه جا امکان پذیر بود.
با این حال، رسانه های اجتماعی تنها ارتباط کامپیوتر با واسطه فراهم نمیکنند ، آنها همچنین "ایجاد و تبادل محتوای ایجاد شده توسط کاربر" را تحریک میکنند. از زمانی که ویکی پدیا در سال 2001 ایجاد شد،  بیش از 39 میلیون مقاله در 290 زبان توسط 374 میلیون کاربر منحصر به فرد ماهانه بازدید شده است. حتی آمار چشمگیر تر در مورد یوتیوب است، که تخمین می زند بیش از یک میلیارد کاربر که به مشاهده و یا به ایجاد صدها میلیون ساعت ویدئو کمک کرده اند ، برسد. در نهایت، وبلاگ های مختلف مستقل، و به ویژه خدمات میکروبلاگینگ و وبلاگ های داخلی در سایت های رسانه های اجتماعی محبوبیت بسیار زیادی در فعالیت های روزمره ، و همچنین در آموزش و پرورش یافته اند .
دانشجویان امروزی، که همراه با این فناوری ها و خدمات جدید در حال رشد بوده اند توسط محاسبات فراگیر، آن ترس و اضطراب را ندارند. برای آنها، استفاده از تکنولوژی کاملا یک پدیده طبیعی است، و آنها در استفاده از رسانه های اجتماعی احساس راحتی میکنند. بنابراین، تخصیص مجدد عناصر فراگیر به سیستم های مدیریت یادگیری یک فرمت از فعالیت های روزمره در آموزش در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، تحقیقات  ثابت کرده است که رسانه های اجتماعی فرصت های جدید برای تعامل، همکاری، و ایجاد محتوا ارائه میدهند.بازخورد مطلوب دانشجو یان و آشنایی با رویکرد محرک برای تقویت رسانه های اجتماعی کسب دانش ، و برای تمرکز ارزیابی اجرای رسانه های اجتماعی بسیار مهم بودند. تجربه کنونی در این مقاله ارائه شده است. ادامه مقاله در پست بعد...........  ترجمه  itrans.ir 

نظرات

در ادامه بخوانید...

15 ویژگی از مدارس سراسر دنیا

در
مهمترین دروس ، به گفته معلمان، تاریخ و ریاضیات است. اما خودتان را در مدرسه به خاطر آورید، آیا همین فکر را می کردید؟ بعنوان یک کودک ، کمتر کسی به موضوع  دانش اهمیت می داد. علاوه بر این ، کلنجار رفتن با مشق شب بی پایان میل به علم و دانش را سرکوب می کرد.اما به نظر می رسد که بالاخره سیستم آموزش و پرورش در بیشتر کشور ها شروع به درک این موضوع کرده اند و امروزه در مدارس سراسر دنیا درس هایی وجود دارد که به دانش آموزان کمک می کند تا در روند آموزشی شرکت کنند و از آن لذت ببرند.
 
ما در sayarak.com تصمیم گرفتیم دریابیم که چه دروس و چه ممنوعیت هایی در مدارس خارج از کشور وجود دارد که دانش آموزان با این دروس ارتباط برقرار می کنند. علاوه بر این ، ما در مورد ممنوعیت ها و ویژگی های غیر معمول مدارس خارجی که والدین را تحت تأثیر قرار می دهد ، تحقیق کردیم.

 

درس شادی در آلمان

چگونه شاد باشیم؟ بسیاری از ما دوست داریم این راز را بدانیم. و در آلمان ، کودکان یاد می گیرند که در مدرسه هماهنگ با خود و جهان باشند. در بیش از 100 مدرسه درس شادی وجود دارد. و در یکی از آنها ، در هایدلبرگ ، مدیر شخصاً درس را اجرا می کند. هیچ آزمون و امتحانی وجود ندارد ، اما در طول سال ، هر دانش آموزی مشغول اجرای "پروژه شاد" خود است. به عنوان مثال ، ویدیویی را می سازد که می تواند دیگران را کمی خوشحال تر کند. همچنین می توانید یک رویداد خیریه را به صورت داوطلبانه برگزار یا سازماندهی کند. 
دروس مشابه این در سایر مدارس در سراسر جهان معرفی می شوند: در بوتان ، کرت و استرالیا. در استرالیا ، این برنامه "آموزش مثبت" نامیده می شود. این مبتنی بر روانشناسی مارتین سلیگمن است که به طور فعال در حال کشف راههای رسیدن به خوشبختی است.
 

 

درس تحقیق در ایالات متحده

موضوع در طبیعت کاربرد دارد. بچه های مدرسه برای تحقیق به مناطق مختلف شهر می روند. به عنوان مثال ، در یک مزرعه محلی ، بازار ، رستوران یا کارخانه بازیافت زباله. این درس هفته ای یک بار انجام می شود و 5 ساعت به طول می انجامد .مثلا اگر درس مربوط به غذا باشد ، بچه ها خواهند فهمید که محصولات از کجا تهیه می شوند و ارزش واقعی آنها چیست ، رشد سبزیجات و غیره. 
پس از برنامه آموزشی ، دانش آموزان مدرسه "رستوران باز می کنند": آنها غذا می خرند و می پزند ، میز را می چینند و بعد از خوردن، تمیز می کنند. همچنین ، این برنامه غالبا شامل توسعه برند و مفهوم رستوران ، مطالعه سیستم تولید مسئولانه محصولات ، محاسبه ضریب مفید در محصولات ، برداشت و آموزش استخدام کارگران است.
 

 

درس ارتباطات در اسپانیا

یک درس در آموزش ارتباطات عاطفی لازم است. کلاس ها بیشتر شبیه اجتماعات دنج هستند: دانش آموزان فیلم می بینند و در موقعیتهای مختلف زندگی قرار می گیرند. مباحث مربوط شامل ارتباط با افراد دیگر و حل اختلافات است. کودکان یاد می گیرند که احساسات را کنترل کنند و صحبت همکارشان را بشنوند. به عنوان بخشی از درس، بحث در مورد موضوعات حاد اجتماعی در مجامع هفتگی برگزار می شود.
یک چنین درس ارتباطی معمولاً اینگونه پیش می رود: چندین دانش آموز مشکل خود را با هم در میان می گذارند. و بعد از آن کل کلاس تصمیم می گیرد که در شرایط توصیف شده چه کاری می توان انجام داد.
 

 

درس خدمات خانه داری و خدمات به مشتریان در سوئد

خانه داری، یا دانش خانه داری ، نام صحبت این درس است ، همه چیز در اینجا استاندارد است. به جز یک چیز: نه تنها دخترها درگیر درس خانه داری هستند ، بلکه پسرها نیز هستند. همه با هم کار می کنند، می دوزند ، با چکش می کوبند و خانه های پرنده ای می سازند. و البته می آموزند که آشپزی کند. اما تئوری یک زندگی سالم همیشه مقدم است: قوانین یک رژیم غذایی سالم ، محاسبه مواد مغذی مهم و حتی برنامه ریزی بودجه در خانه.
 
سوئدی های کوچک مانند بزرگسالان رفتار می شوند: آنها استقلال را در دانش آموزان ایجاد می کنند و به آنها آموزش می دهند که پس انداز کنند . بنابراین ، در کنار اقتصاد خانگی ، معلمان در مورد توانایی مشتری مداری صحبت می کنند. در حقیقت ، این چیزی غیر از آگاهی از حقوق شخص و توانایی دفاع از آنها هم در فروشگاه و هم در شهر نیست.
 

 

درس طبیعت در انگلستان

از زمان کودکی ، انگلیسی های کوچک در جنگل احساس راحتی می کنند. در حال حاضر در مراحل اولیه: بریدن شاخه، ساخت کلبه و شناسایی گیاهان خوراکی و قارچ را یاد میگیرند درس زندگی در طبیعت و جنگل در برخی مدارس هر روز اجرا می شود. چگونه آنها موفق به بیرون رفتن از مدرسه در هر روز می شوند؟ ساده است: در نزدیکی مدرسه، حداکثر بعد از 10 دقیقه پیاده روی یک "جنگل" وجود دارد - یک زمین بازی کوچک با درختان، تا آنجا که ممکن است مثل یک بیشه واقعی به نظر می رسد.
 

 

درس اختلاف نظر و مباحثه در هلند

در  هلند ، چنین کلاس هایی به عنوان بخشی از یک درس زبان مادری برگزار می شود. این کلاس به 2 تیم تقسیم می شود و هر کدام باید از موقعیت خود دفاع کنند. علاوه بر این ، کودک نمی تواند موضوعی را که می خواهد دفاع کند انتخاب کند. معلم ارزیابی می کند که چگونه اطلاعات به خوبی ارائه می شوند. و از همه مهمتر ، این اطمینان را به وجود می آورد که هیچ پرخاشی صورت نگیرد، زیرا مقاومت در برابر پرخاشگری در بحث های داغ دشوار است. در نتیجه ی این درس، احترام به طرف مقابل ایجاد می شود و دانش آموز می فهمد که در هر شرایطی 2 روی سکه وجود دارد.
 

 

درس امنیت سایبری

وبلاگ نویسان جوان عکس ها و فیلم های بی شماری را در شبکه قرار می دهند و کانال های YouTube را میزبانی می کنند. والدین و حتی پزشکان به دلیل افزایش وابستگی سایبری فرزندانشان ، زنگ خطر را به صدا در آورده اند. این دلیل ظهور موضوع "درس امنیت سایبری" در بسیاری از مدارس دنیا است. معلمان در مورد چگونگی رفتار در شبکه های اجتماعی ، به اشتراک گذاشتن هک های زندگی ، نحوه واکنش و پاسخ دادن به نظرات منفی صحبت می کنند.
 
و در کلاس ، کودکان یاد می گیرند که چگونه از ترفندهای هکرها دوری کنند ، به ویروس ها در رایانه یا تلفن هوشمند خود آلوده نشوند و بتوانند از اطلاعات شخصی خود محافظت کنند. توجه ویژه ای به قمار و اعتیاد به بازی های ویدئویی شده است.
 

 

درس هوش مصنوعی در چین

درس "هوش مصنوعی" در مدارس ابتدایی و متوسطه در چین است. در حالی که این درس هنوز تازه است ، درس هوش مصنوعی فقط در سال 2019 در این برنامه ظاهر شد . مجموعه 10 جلد کتابهای درسی نه تنها در مورد تاریخچه و پیشرفت هوش مصنوعی بلکه در مورد چگونگی استفاده از آن می گوید.علاوه بر تئوری، کودکان ربات ها را جمع می کنند تا دانش به دست آمده در عمل را با آن ها تلفیق کنند.
 

 

درس یوگا در انگلیس ، ایالات متحده ، استرالیا

 برای رفع استرس به دنبال یوگا بروید؟ اما دانش آموزان مدرسه در بعضی از کشورها کمی خوشبخت تر بودند - آنها درست در مدرسه مراقبه می کنند. دروس "یوگا" در مدارس عالی و دبیرستانی انگلیسی ، استرالیا و  آمریکاست .
کلاس ها معمولاً 2 بار در هفته به مدت 40 دقیقه است. معلمان برای اینکه بتوانند چنین موضوعی را تدریس کنند ، آموزش های 6 هفته ای را پشت سر می گذارند. تأكید ویژه بر دستگاه سیستم عصبی كودكان و كمك به كسانی كه برای آنها یوگا به خاطر وضعیت جسمانی دشوار است ، شده است. دانشجویان جوان برای آرام کردن و تمرین پشتکار فقط چند دقیقه مدیتیشن می کنند. و برای نوجوانان ، کلاس ها به رفع مشکلات درگیری هایی که در هر تیم اجتناب ناپذیر است کمک می کند. برای این کار ، آنها یاد می گیرند احساسات خود را بیان کنند و مشکلات را با آرامش حل کنند.
دانش آموزان در تمرینات تنفسی شرکت می کنند و خود را با تکنیک "برقراری ارتباط بدون خشونت" آرام می کنند.
 

 

درس گشت و گذار در استرالیا ، نیوزیلند ، هاوایی

استرالیایی ها یاد می گیرند که در درس های گشت و گذار اجباری ، غلبه بر امواج را از کودکی یاد بگیرند . ابتدا ، مربی در ساحل نحوه اداره تخته موج سواری و حفظ تعادل را نشان می دهد. گرفتن یک موج ، ردیف بر روی تخته و ماندنروی تخته - حتی دانش آموزان جوان می توانند این کار را انجام دهند.
 
این ورزش بدن را به طور کامل آموزش می دهد - ورزشکاران موفق در موج سواری این امر را تأیید می کنند. و همچنین در این کلاس می آموزند که با طبیعت هماهنگ باشند. چنین آموزش های بدنی برای همه جوانان استرالیایی وجود ندارد، بلکه فقط کسانی که خوش شانس هستند و در نزدیکی اقیانوس زندگی می کنند از این آموزش ها برخوردار می شوند. برای کودکانی که مدارس آنها از آب فاصله زیادی ندارند ، شنا یک برنامه اجباری است.
گشت و گذار بیشتر در برنامه های مدرسه ای نیوزلند و هاوایی اجرا می شود.
 

 

درس تحسین طبیعت در ژاپن

ژاپنی ها می گویند نه فقط برای مطالعه ، بلکه برای تحسین کردن به طبیعت می روند - اینگونه است که شما باید با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار کنید.اکنون در بسیاری از مدارس ژاپنی موضوعی "تحسین طبیعت" وجود دارد ، و این یک ضرورت است.
 
این کلاس ها در یک دفتر خسته کننده نیستند بلکه گشت و گذارهای جذاب هستند. کودکان گوشه های زیبایی از طبیعت ، گیاهان ، پرندگان و حیوانات را نه در تصاویر بلکه در زندگی واقعی می بینند. معلمان نه فقط می گویند و نشان می دهند ، بلکه عشق به دنیای اطراف را به آنها القا می کنند. آنها یاد می گیرند هماهنگی را در پدیده های طبیعی مشاهده کنند و با طبیعت با احتیاط و احترام رفتار کنند.
 
اما فقط پیاده روی و گوش کردن به معلم کارایی نخواهد داشت. در نتیجه آموزش ، کودک باید توضیح دهد که چرا این یا آن پدیده به خصوص مورد پسند وی قرار گرفته است.و برای کسب دانش و مهارت خود امتیاز کسب می کنند و در پایان سال امتحان مربوطه را می گذرانند.
 

 

درس زندگی در ترکیه

در 3 کلاس اول مدارس ترکیه 4 درس اصلی وجود دارد. این زبان ترکی ، ریاضیات ، یک زبان خارجی و حیات بیلگیسی است که به معنای واقعی کلمه به عنوان "علم زندگی" ترجمه می شود. از همین موضوع است که دانش آموزان کوچک ، آشنایی خود را با جهان خارج آغاز می کنند. چگونه می توان از سلامتی و طبیعت خود مراقبت کرد ، چرا لازم است بدون استثنا به همه احترام بگذاریم ، چه اتفاقاتی در کشور و جهان رخ می دهد - همه این سؤالات پاسخ هایی در برنامه دوره دارند.
در کلاس نیز معلمان نیز به آداب و معیارهای رفتار در یک مهمانی توجه زیادی می کنند. و همچنین رفتارهای خوب و چگونگی مؤدب بودن با غریبه ها ، ضمن رعایت اقدامات امنیتی را آموزش می دهند. در کلاس 4 ، "علم زندگی" با "علم" و "علوم اجتماعی" جایگزین می شود.
 

 

درس اخلاق در ویتنام

در ویتنام ، آموزش هنوز در دسترس همگان نیست. اما آنچه خوب است و چه چیز بد را یک ویتنامی در سن 6 سالگی یاد می گیرد. به عنوان بخشی از برنامه درسی مدرسه ، موضوع اجباری "اخلاق" وجود دارد . معلمان فقط نمی گویند "این ضروری است" ، بلکه می گویند این یا آن عمل می تواند منجر به چه چیزی شود.
 

 

ممنوعیت شماره 1 در بعضی از مدارس دنیا

در بسیاری از مدارس دختران نمی توانند شانه های خود را لخت کنند

اگر به این شکل به مدرسه بیایید ، مدیر بلافاصله شما را به خانه می فرستد یا شما روی لباس چیزی بپوشید. شانه ها را نمی توان باز کرد ، زیرا اعتقاد بر این است که این امر پسران را از روند آموزشی دور می کند. این عمل در ایالات متحده به عنوان مثال در ایلینویز و کالیفرنیا رواج دارد.

 

ممنوعیت شماره 2 در بعضی از مدارس دنیا

معلمان از گفتن کلمات پسر و دختر خودداری کنند

معلمان در مدرسه کودکان را "پنگوئن های صورتی" می نامند تا از کلمات "پسر" و "دختر" خودداری کنند.
در مدرسه ای در نبراسکا در ایالات متحده آمریکا ، دانش آموزان نمی توانند کلماتی را نشان دهند که جنسیت را نشان می دهد. این کار به گونه ای انجام می شود که اگر به طور ناگهانی هویت او با جنسیتی که طبیعت به او اعطا کرده مطابقت نداشته باشد، مشکلی پیش نیاید.
 

 

ممنوعیت شماره 3 در بعضی از مدارس دنیا

ممنوعیت غذای آشغال در مدارس ژاپن

در مدارس ژاپن آوردن غذای آشغال به مدرسه ممنوع است. اگر یک ساندویچ معمولی در ناهار کودک وجود داشته باشد ، معلم می تواند والدین را توبیخ کند.
 
مادر سه فرزند كاترین تیلور از زمانی که در ژاپن زندگی می كرد و مجبور شد هنر آشپزی وعده های غذایی مدرسه را یاد بگیرد، می گوید:
معلم پسرم به من زنگ زد ، و بعد از مراجعه به مدرسه، تلفن همراه خود را در آورد و عکس هایی از ناهار را که جمع کرده بودم نشان داد و گفت که این ها مضر است. ساندویچ ، موز ، چوب شور ، فلفل خرد شده و هویج وجود داشت.
 
او ناهار کودکان دیگر را نشان داد. در عکس های گوشی معلم غذا های زیادی با برنج دیده است که به عنوان شخصیت های کارتونی ژاپنی تزئین شده اند. کاترین فکر کرد که احتمالاً شوخی می کند ، اما چهره معلم جدی بود.
کاترین می گوید بعد از آن مجبور شدم یاد بگیرم که چگونه شام ​​های سنتی بنتو درست کنم.
به نظر شما کدام یک از موضوعات به طور ایده آل با واقعیتهای ما مطابقت دارد و کدام یک قطعاً اینگونه نیست؟

نظرات

در ادامه بخوانید...