FDA اولین کیت تست خانگی کروناویروس را تأیید کرد

e51863ad-ba8a-4e26-a74e-f6d8938b11ac.jpeg

FDA اجازه داده است تا نخستین آزمایش خانگی مستقل از کروناویروس انجام شود. این کیت تست خانگی کروناویروس را می توانند در خانه بدون نسخه پزشک استفاده کنند.

Everlywell یکی از شرکتهایی بود که شروع به کار بر روی کیت تشخیص کروناویروس در منزل بدون نیاز به پزشک کرد. مهندسان پس از توسعه ، درخواستی را به سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) ارسال كردند تا از استفاده صحیح از وسایل آنها قبل از ارسال آنها به مصرف كنندگان اطمینان حاصل كنند. اکنون تنظیم کننده ایالات متحده اجازه استفاده از آنها را بدون مداخله پزشک داده است.

 

این اولین مجموعه ی نمونه مستقل است که مجوز استفاده از آن را دریافت می کند. سایر کیت ها فقط با تجویز پزشک استفاده می شدند. مجوز Everlywell منحصر به فرد است زیرا این شرکت کیت مخصوص خود را ارائه می دهد که می تواند در هر آزمایشگاهی آزمایش شود - این تست را جهانی تر می کند.

 

FDA گفت ، این داده ها اکنون برای سایر شرکت هایی که مایل به ساخت کیت تشخیص کروناویروس مشابه هستند نیز در دسترس است. در آینده ، این امر باعث تسریع در آزمایشات و حذف بوروکراسی اضافی خواهد شد. این همچنین می تواند آزمایش را گسترده تر کند - بسیاری از متخصصان اطمینان دارند که این بخش مهمی از مبارزه با بیماری همه گیر کروناویروس است.

 

جفری شورن ، پزشک عمومی ، مرکز تحقیقات FDA گفت: "مجوز یک کیت تست خانگی که می تواند با بسیاری از آزمایشات در بسیاری از آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار گیرد ، گام مهمی در افزایش تعداد مطالعات است." وی گفت: "  این یک نمونه عالی از مشارکت دولتی و خصوصی است که در آن تحقیقات صنعت از داده های یک مطالعه خصوصی برای مقابله با همه گیری استفاده می کند.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید