گیلین ماکسول بسیار شرور تر و خطرناک تر از جفری اپستین است

 

2878987.jpg

قربانی جفری اپستین در مورد دوست دختر این سرمایه دار ، گیلین  ماکسول گفت: "گیلین ماکسول بسیار خطرناک تر از جفری اپستین بود"

یکی از قربانیان پدوفیلی  اعتراف کرد که جفری اپستین نبود که دختران زیر سن قانونی قانونی را ترغیب به برقراری رابطه جنسی می کرد بلکه دوست دختر وی گیلین ماکسول بود که این ماه توسط اف بی آی دستگیر شد. بیایید جزئیات را بگوییم.

در تاریخ 2 ژوئیه ، اف بی آی ، گیلین ماکسول ، دختر و معاون میلیاردر جفری اپستین را که به کودک آزاری متهم شده بود ، دستگیر کرد . مکسول مظنون به فروش خدمات جنسی با دختران زیر سن قانونی است. پیش از این ، خود جفری اپستین به این موضوع متهم شده بود ، که10  اوت سال 2019 در زندان خودکشی کرد.

 

خواهران ماریا و  آنی فارمر اولین کسانی بودند که درمورد جنایات جنسی جفری اپستین در سال 1996 به پلیس گفتند ، معتقدند که ماکسول نباید با قرار وثیقه آزاد شود زیرا تقصیر او کمتر از اپستین نیست.

 

ماریا فارمر می گوید: "این زن بسیار شرورتر و خطرناک تر از جفری اپستین بود." وی گفت: "او قطعاً مغز متفكر پشت همه ی اینها بود. او مسئول بود. "

 

ماریا که در آن زمان حدود 20 سال سن داشت ، یک سال برای جفری اپستین کار کرد.  مسئول مجموعه هنری او بود. اما خیلی زود ماکسول سعی کرد تا ماریا را جذب کند تا دختران جوانی را برای اپستین پیدا کند.

 

w684.jpg

ماریا فارمر

ماریا بعد از اینکه جفری اپستین و ماکسول سعی کردند به او تجاوز کنند از خانه سرمایه دار فرار کرد. ماریا بعدا با وحشت  فهمید که این کار را با خواهر 16 ساله اش آنی انجام داده اند. هنگامی که خواهران به پلیس مراجعه کردند ، آنها شروع به دریافت تهدیدهایی کردند که برای آنها مجبور بودند سالها از جفری اپستین و ماکسول مخفی شوند.

به گفته ماریا ، همیشه در خانه جفری اپستین دختران زیادی  وجود داشتند که بسیاری از آنها با لباس مدرسه بودند. ماکسول به او اطمینان داد که این دختران به عنوان الگویی برای یک برند متعلق به دوست و مشتری( لستلی وکسنر )جفری اپستین ،  استفاده می شوند.

 

ماریا می گوید که زمانی دونالد ترامپ را در دفتر جفری اپستین ملاقات کرده است . به گفته وی ، رئیس جمهور آینده ایالات متحده نگاهی خریدارانه به او کرده ، اما جفری اپستین به وی گفت: "او برای شما نیست."

 

ماریا مطمئن است که ماکسول کسی بود که دختران را برای جفری اپستین جذب می کرد. ماریا به یاد می آورد: "جفری با زنان بسیار ناخوشایند رفتار می کرد." - او جذاب نبود. من نمی توانستم بفهمم او همجنسگرا است یا نه. و گیلین در قدرت و کنترل مردم آسیب پذیر تبحر داشت. گیلین ماکسول دارای تمایلات سادوماسوشی بود - دوست داشت به مردم صدمه بزند و بر آنها قدرت داشته باشد.

ماریا گفت: "اپستین مطمئناً شخصیت تاریکی داشت ، اما ماکسول می توانست در یک ثانیه به یک شخص بسیار عصبانی و بی رحم تبدیل شود. من هرگز با اپستین این موضوع را ندیدم. 

ماکسول اکنون در بروکلین تحت بازداشت است. در آینده نزدیک ، او باید در دادگاه حاضر شود. "من امیدوارم که او برای همیشه در زندان باشد. من همچنین امیدوارم که این موضوع بفهمید که او یک جنایتکار معمولی با یک شماره است ، مثل همه افراد دیگر. من 25 سال است که در انتظار  اجرای عدالت هستم ، نیمی از عمرم. برای آنی و من یک معجزه است. "

 

w684 (2).jpg

 

آنی فارمر

 

به یاد بیاورید که جفری اپستین به جرایم جنسی متعدد و پدوفیلی متهم شد. دهها دختر از پس زمینه های محروم گزارش دادند که جفری اپستین برای خدمات ماساژ و رابطه جنسی به آنها 200 دلار پرداخت کرده است. بیشتر دختران ، دانش آموزان خردسال بودند.

در طول دادرسی مقدماتی ، جفری اپستین اظهار گناه نکرد ، اما در 10 اوت در یک سلول در زندان منهتن خودکشی کرد. نظریه ای وجود دارد که جفری اپستین کشته شده ، زیرا او شواهد و مدارک  بسیاری از شراکت دوستانش در این جرایم جنسی داشت.برای آشنا شدن بیشتر با این پرونده مقاله جفری اپستین که بود؟ را بخوانید. 

 

جفری اپستین 10 اوت در یک سلول زندان خودکشی کرد. در عمارت میلیونر یک دفترچه با شماره تلفن های شخصیت های معروف پیدا شد.

به نظر می رسد انگلیس با رسوایی بزرگی روبرو است. در 10 آگوست ، اسنادی مبنی بر دخالت سرمایه دار جفری اپستین در پدوفیلی و قاچاق انسان منتشر شد. در میان کسانی که با آنها میلیونر 66 ساله از نزدیک صحبت کرده ، طبق گزارش سی ان ان ، ممکن است دومین پسر الیزابت دوم پرنس اندرو باشد.

اف بی آی به تحقیقات خود ادامه داد و خانه جفری اپستین را بازرسی کرد . همانطور که معلوم شد ، او با دقت تمام معاملات غیرقانونی را یادداشت می کرده و "اطلاعات مشتری" را در یک دفترچه ویژه نگه داشته است. به نوشته The Sun ، میلیونر خدمات ارائه شده به بیش از 300 نفر از جمله افراد مشهور و ثروتمندان و سیاستمداران  را ارائه داده است.

به عنوان مثال ، دفترچه تلفن اپستین شامل شماره نماینده حزب کارگر پیتر ماندلسون است: یک "خط مستقیم" جداگانه ، و همچنین مخاطبین "خانه" و "کلبه". با شاهزاده اندرو ،می تواند با 16 شماره تلفن از جمله یک خط ویژه در کاخ بالمورال تماس بگیرد.

"اطلاعات مشتری" اپستین با نمایندگان اشراف (از جمله اعضای خانواده سلطنتی) و همچنین موسیقیدانان و سیاستمداران مشهور ارتباط برقرار کرد. این موارد شامل میک جاگر و تونی بلر بود. هنوز مشخص نیست که افراد ذکر شده در دفتر خاطرات با تجارت جنسی میلیونر چه کسانی را پیوند می دهند ، اما شهروندان انگلیس نگران اطلاعاتی هستند که ظاهر شده است.اطلاعاتی که از زندان در روزهای آخر زندگی جفری اپستین به بیرون درز کرده  نشان از روز های بسیار دشوار او دارد.  میلیونر متهم به پدوفیلی و تجارت جنسی از بودن در سلول انفرادی وحشت داشت و وحشت زده بود و سخاوتمندانه به وکلا ی خود پول پرداخت میکرد تا در همه حال با او باشند. بنابراین ، بیشتر اوقات اپستین زمان خود را در اتاق کنفرانس می گذراند تا در سلول انفرادی نباشد.

 

لیست سیاه از نام سیاستمداران مشهور و سلبریتی ها در پروازهای هواپیمای خصوصی جفری اپستین به جزیره جفری اپستین در کارائیب (متهم به  پدوفیلی و تجارت جنسی)

 
 

Adam Perry Lang
Akon (Aliaune Damala Badara Akon Thiam)
Alan Dershowitz
Alberto Pinto
Alec Baldwin
Atyssa Rogers
Anderson Cooper
Andrea Milrovich
Andres Pastrana (for Columbia president)
Anthony Kiedis
Audrey Raimbautt
Barak Obama
Ben Affleck
Beyonce Knowles
Bal Clinton

Bilt Hammond

Bilt Murray

Brian Affleck
Caren Casey
Casey Wasserman
Charbe Sheen
Chetsea Handler
Chris Tucker
Chris Wagner
Crnssy Taigen
Cindy Lopez
Clare Hazel
Courtney Love
Dan Schneider
David Koch

David Yarovesky (Yarvo’)
Demt Moore
Doug Band

Ed Tuttle

Ehud Barah

Elien Spencer
Emmy Tayler
Fleur Perry Lang
Freya Wissing
Gary Roxburgh
Ghislaine Maxwell
Glen Quoin

Greg Holbert
Gwen Stetani
Gwendolyn Beck
Hank Coller
Heainer Mann
Henry Rosovsky

James Franco
James Gunn

Jean Luc Brunel
Jean Michelle Gathy
Jotfary Epstein
Jotfery Jones

Jeltrey Epstein

Jim Carrey

Jimmy Kimmel

Joo pagina

John Cusack

John Legend

duan Pablo Molyneux
Jubetie Bryant

Justin Railang

Kathy Griffin

Kaly Perry (Katheryn Elizabeth Hudson)
Kelly Spamm

Kevin Spacey

Kirsty Rodgers

Larry Summers

Larry Visoski

Laura Wasserman

Lawrence Krauss

Linda Pinto

Lisa Summers

Lynn Forester De Rothchild

Madonna Ciccone
Mandy Ellison

Marc Collins-Rector
Mark Epstein

Mark Lloyd

Marshall Matthers (|
Melinda Luntz

Meryl Streep
Michelle Wolf
Naiomi Camphetl
Natalio Blachon(De Perrier)
Nicole Junkermann
Oliver Sachs
Oprah Winfrey
Paul Hala

Paul Mellon

Paula Epstein
Peter Manno
Pharrel Withams
Quentin Tarantino
Ralph Eflison

Ray Barzanna
Ricardo Legorotta
Robort Downey Jr
Rodney Slater

Ron Burke

Sandy Burger
Sarah Kellen

Seth Green

Shawn Cartor
Shelley Hanson
Shaltey Lewis
Sopme Biddle
Stefani Germanotia
Stephen Collins
Steven Colbert
Steven Spielberg
Steven Tyler
Sveltiana Graznova
Teala Davies
Tiffany Gramza
Tom Hanks

Tom Pritzker

Tylor Grasham
Victor Salva
Virginia Roberts (currently why he was arrested)
Wanda Sykes

Will Ferrell

Will Smith

Woody Allen

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید